Therm Line Fast kontra moje kilogramy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line. Klub Therm Line

 
 
Narzędzia
Stary 2015-02-21, 11:49   #1
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019

Therm Line Fast kontra moje kilogramy.


Witam!
Wiadomość o tym, że znalazłam się w gronie 50 Recenzentek Therm Line Fast była dla mnie bardzo miłą niespodzianką. Mam nadzieję, że odchudzanie w gronie innych dziewczyn podziała na mnie motywująco. Nadprogramowe kilogramy zostały mi po drugiej ciąży, niestety bardzo szybko doszło ich jeszcze kilka i efektem tego jest moja dzisiejsza waga- 87 kg.
Z ręką na sercu przyznaję się, że brakuje mi systematyczności w ćwiczeniach, często tez zdarza mi się przegapić porę posiłku i wtedy przeważnie jem to co mam pod ręką. Postanowiłam jednak dać sobie ( kolejną ) szansę na szczupłą sylwetkę i zadbać o siebie.
Swoją przesyłkę z Therm Line Fast otrzymałam w środę. Tego dnia zażyłam też pierwszą tabletkę i pilnuję tego co jem i kiedy, co nie jest łatwe ze względu moją pracę i dwójkę urwisów w domu Odstawiłam słodycze, białą mąkę, ziemniaki i słodkie napoje, czyli to co najbardziej mnie gubiło. Założyłam sobie, że przynajmniej 4 razy w tygodniu będę ćwiczyć w domu, plus codzienne spacery z dziećmi i od czwartku wysiadam z autobusu przystanek wcześniej
W 4 dniu przyjmowania Therm Line Fast mogę powiedzieć tylko tyle, że jak na razie nie zauważyłam większego wpływu na organizm poza delikatnym przypływem energii po zażyciu i przyjemnym uczuciem ciepła tak jakby ze środka brzucha.
Pozdrawiam wszystkie Recenzentki i trzymam za nas kciuki!
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:05   #2
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Therm Line Fast kontra moje kilogramy.

Moje pierwsze ważenie

Jest mnie mniej o 2,5 kg. Mam wrażenie, że to jak na razie woda, której mój organizm się pozbył. Nie czuję się już tak "spuchnięta" i zauważyłam, że spodnie łatwiej się dopinają Postaram się jeszcze pomierzyć miarką i wtedy porównam obwody. Póki co walczę dalej chociaż łatwo nie jest i słodkie pokusy czyhają na każdym kroku.
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 19:51   #3
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Therm Line Fast kontra moje kilogramy.

Pozdrowienia z placu boju! Kolejne dwa kilo mniej
W dalszym ciągu staram się zdrowo odżywiać, nawet moja rodzina polubiła niektóre zdrowsze odpowiedniki ulubionych dań zdarzyło mi się niestety zgrzeszyć kawałkiem ciasta upieczonego przez męża na dzień kobiet (jak mogłabym odmówić ) do pracy biorę już przygotowane posiłki - dzięki temu nie tylko łatwiej jest dbać o to co jem, ale też nie wydaje pieniędzy na obiad w firmowym bufecie.
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 10:21   #4
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Therm Line Fast kontra moje kilogramy.

Witam!
Natłok obowiązków służbowych i domowych nie pozwolił mi do tej pory zajrzeć na wątek. Kolejne ważenie i 1,5 kilo mniej. Niby nie dużo, ale sumując to co już udało się zgubić do tej pory - 6 kg to już jakiś efekt daje.

Dużym plusem dla Therm Line Fast jest to, że hamuje apetyt na podjadanie pomiędzy posiłkami , co było moim dużym problemem i łatwiej mi upilnować aby moich posiłków było 5 w ciągu dnia.
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 06:39   #5
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Therm Line Fast kontra moje kilogramy.

Witam się w pierwszy dzień urlopu!
Dzieci jeszcze śpią więc mogłam spokojnie zaliczyć skalpel i poranny prysznic. Teraz jeszcze śniadanko i spokojnie można zaczynać dzień. Z uśmiechem na ustach.
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 19:13   #6
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Therm Line Fast kontra moje kilogramy.

Znacie to uczucie gdy bez problemu można dopiąć stare dżinsy? doświadczyłam dzisiaj tego. Przymierzyłam też sukienkę, którą planuję założyć na Wielkanoc i muszę przyznać, że nie jest źle.
Czuję, że zmiana trybu życia wychodzi mi na dobre, chociaż łykanie Therm Line Fast weszło mi już w nawyk i boję się co będzie jak zakończę tą kurację. Co wtedy zażywać?
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-25 20:13:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.