On nie jest gotowy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-05, 12:32   #1
Black_Lon
Przyczajenie
 
Avatar Black_Lon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5

On nie jest gotowy...


Witam was wszystkie dziewczyny, jestem z moim TŻ już długo i postanowiłam, że to z nim chciałabym przeżyć swój pierwszy raz, zresztą jego tak samo.

Ja mam 19 lat teraz idę na studia, a on ma 20 i jest na 2-gim roku studenckim, bardzo się kochamy jesteśmy wobec siebie szczerzy, lojalni, mamy do siebie absolutne zaufanie i bardzo się szanujemy. Wraz z chwilą kiedy mu powiedziałam, że jestem gotowa na to aby zacząć z nim współżyć on powiedział, że nie jest jeszcze na to gotowy, powiedział, że potrzebuję czasu, że jeszcze nie jest gotowy emocjonalnie, mówi że nie chce aby seks był dla niego tylko fizyczną przyjemnością, ale chce aby to naprawdę było połączenie nie tylko fizyczne ale emocjonalne, dla niego też jest chyba ważną sprawą "ten pierwszy raz". Wiem na pewno, że nie wstydzi się swojej nagości, nie ma problemów z członkiem oraz innych zdrowotnych. Co najlepsze nie jest typem spokojnego ducha, flegmatykiem, melancholikiem, wręcz przeciwnie lubi się napić, iść na imprezę, ma swoją pasję jaką jest sport, i inne zainteresowania, jest wysoki przystojny i ma powodzenie u wielu dziewczyn, jest też bardzo emocjonalny, czuły i delikatny.

Nie wiem co zrobić, było to dla mnie wielkim szokiem, nie powiem ale bardzo dziwi mnie jego reakcja i nie do końca wiem jak ją odebrać i zinterpretować, bo zawsze myślałam, że faceci myślą tylko o jednym a ich mózg zalany spermą ułatwia nam manipulację nimi, i jakiegokolwiek chłopaka/mężczyznę byśmy nie spotkały a następnie zaproponowały seks to zgodził by się od razu bez względu czy zna nas 15 sekund czy kilka lat, na dodatek byłby w 7 niebie myśląc jakie to szczęście mnie spotkało nareszcie przyjdzie "zamoczę".
Co wy o tym wszystkim myślicie, jak mam go zrozumieć, co mam zrobić, co wy byście zrobiły ?

Edytowane przez Black_Lon
Czas edycji: 2009-09-05 o 12:36
Black_Lon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 12:42   #2
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: On nie jest gotowy...

Ciezko powiedziec byc moze boi sie ze zajdziesz w ciaze? Albo boi sie ze nie stanie na wysokosci zadania lub jego religijne wychowanie mu na to nie pozwala. Jesli jestescie dlugo to naprawde troche dziwne
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 12:46   #3
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez Black_Lon Pokaż wiadomość
zawsze myślałam, że faceci myślą tylko o jednym a ich mózg zalany spermą ułatwia nam manipulację nimi, i jakiegokolwiek chłopaka/mężczyznę byśmy nie spotkały a następnie zaproponowały seks to zgodził by się od razu bez względu czy zna nas 15 sekund czy kilka lat, na dodatek byłby w 7 niebie myśląc jakie to szczęście mnie spotkało nareszcie przyjdzie "zamoczę".
Cóż za zdanie masz zdanie o facetach...
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 12:50   #4
Black_Lon
Przyczajenie
 
Avatar Black_Lon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: On nie jest gotowy...

Oboje wierzymy ale nie praktykujemy wiec, kwestią religii na pewno się nie przejmuje, lęk przed ciążą też bym wykluczyła, możliwe, że się obawia tak jak napisałaś stanięcia na wysokości zadania, nie wiem jak z nim porozmawiać na ten temat nie chce go zranić ani do niczego zmuszać, ale czasem się zastanawiam czy jeśli nic przez długi czas się nie zmieni to czy warto trwać w takim związku ? Mówią, że mężczyzna jak kocha to poczeka, a mnie spotkała odwrotna sytuacja, odchodzę od zmysłów...
Black_Lon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 12:52   #5
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez Black_Lon Pokaż wiadomość
Nie wiem co zrobić, było to dla mnie wielkim szokiem, nie powiem ale bardzo dziwi mnie jego reakcja i nie do końca wiem jak ją odebrać i zinterpretować, bo zawsze myślałam, że faceci myślą tylko o jednym a ich mózg zalany spermą ułatwia nam manipulację nimi, i jakiegokolwiek chłopaka/mężczyznę byśmy nie spotkały a następnie zaproponowały seks to zgodził by się od razu bez względu czy zna nas 15 sekund czy kilka lat, na dodatek byłby w 7 niebie myśląc jakie to szczęście mnie spotkało nareszcie przyjdzie "zamoczę".
Co wy o tym wszystkim myślicie, jak mam go zrozumieć, co mam zrobić, co wy byście zrobiły ?
Boże drogi, nie dziwię się, że ten Twój facet nie jest gotowy - gdybym ja na jego miejscu przeczytała to, co napisałaś wyżej, to NIGDY nie byłabym gotowa do seksu z Tobą. Świetne masz zdanie o facetach, nie ma co..

Ile to jest długo?

Co masz zrobić? Poczekać, aż on będzie gotowy.
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 12:57   #6
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez Black_Lon Pokaż wiadomość
Oboje wierzymy ale nie praktykujemy wiec, kwestią religii na pewno się nie przejmuje, lęk przed ciążą też bym wykluczyła, możliwe, że się obawia tak jak napisałaś stanięcia na wysokości zadania, nie wiem jak z nim porozmawiać na ten temat nie chce go zranić ani do niczego zmuszać, ale czasem się zastanawiam czy jeśli nic przez długi czas się nie zmieni to czy warto trwać w takim związku ? Mówią, że mężczyzna jak kocha to poczeka, a mnie spotkała odwrotna sytuacja, odchodzę od zmysłów...
No wlasnie, ja ze swoim pierwszym chlopakiem zaplanowalismy pierwszy raz na wyjazd do domku nad jeziorem. Polozylismy sie spac a on nic Ale w koncu to zrobilismy i wyszlo calkowicie z mojej inicjatywy, on nie mial za bardzo ochoty a raczej bal sie ze potrwa to zbyt krotko( i trwalo ) a moj obecny TŻ tez mowi ze to bylo jego najwieksze zmartwienie przed 1 razem i kupil sobie nawet prezerwatywy ze srodkiem przedluzajacym stosunek. Ale watpie zeby to byl powod ktory by kogokolwiek powstrzymal przed wspolzyciem, w koncu i tak kiedys musi to nastapic
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 12:59   #7
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: On nie jest gotowy...

Moim zdaniem to piękne. Lepiej później niż za wcześnie. Ja bym się cieszyła na Twoim miejscu. Osobiście znam wielu chłopaków dla których także ważny jest pierwsy raz i nie są napaleni na każdą dziewczynę. Po prostu chce z tym poczekać -uszanuj to.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 13:06   #8
Black_Lon
Przyczajenie
 
Avatar Black_Lon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: On nie jest gotowy...

Szanuję jego decyzję, że chce jeszcze trochę z tym poczekać, być może problem jest ze względu na złe dobranie partnera, możemy doskonalę się rozumieć, być podobni emocjonalnie, pasować do siebie pod względem charakterów, uzupełniać się nawzajem, ale nigdy możemy nie dopasować się pod kątem potrzeba seksualnych a moim zdaniem to też bardzo ważny czynnik w związku o który należy dbać. Poczekam, mimo, że jesteśmy już 1,5 roku to nadal mnie pociąga jego tajemniczość, i tym razem jest tak samo.
Black_Lon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:07   #9
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez Black_Lon Pokaż wiadomość
bo zawsze myślałam, że faceci myślą tylko o jednym a ich mózg zalany spermą ułatwia nam manipulację nimi
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:08   #10
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: On nie jest gotowy...

Kiedyś wypowiadała się jakaś psycholog medialna na temat tego samego problemu, który opisujesz.Stwierdziła,że każdy młody mężczyzna jest gotowy na kontakty seksualne i w przeciwieństwie do dziewczyn nie jest dla niego ważny romantyczny klimat czy odpowiednie miejsce.My mamy całkiem inne wyobrażenie o pierwszym razie.Jeśli Twój chłopak Cię kocha,jesteście parą i tak jak powiedziałaś macie do siebie zaufanie,a Ty już czujesz się na to gotowa to jego słowa są bardzo niepokojące.Nie wydaje mi się,że jego decyzja jest kwestią wychowania lub wiary.Może bardziej skłaniałabym się ku teorii,że boi się nie stanąć na wysokości zadania,ale z drugiej strony skoro jesteście ze sobą tak blisko i sobie ufacie to powinien dawno już zdać sobie sprawę,ze ma wyrozumiałą partnerkę i pierwsze kontakty seksualne nie są wcale romantyczne lub bardzo rzadko tym bardziej,że obydwoje nie macie jeszcze żadnego doświadczenia.Seks to sztuka i długoletnie poznawanie własnego ciała oraz ciała partnera.Może warto o tym jeszcze raz z Nim porozmawiać...
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:10   #11
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: On nie jest gotowy...

tak samo jak faceci muszą poczekać, aż ich partnerka będzie gotowa na seks, tak samo i Ty zaczekaj na swojego faceta. Proste powinnaś się raczej cieszyć, że masz takiego faceta, który nad sex przekłada miłość..

no właśnie, dlaczego jak face chce seksu, to ma czekać, a jak kobieta chce, to ma z nim jeszcze raz porozmawiać?! wizaz to portal w większości oblegany przez kobiety, no ale nie stawiajmy się na facetów, że jak już facet nie chce, to coś jest z nim nie tak, a jak kobieta nie chce, to jest rzecz całkiem normalna.. :|
to tak poza tematem

Edytowane przez CZekolada19
Czas edycji: 2009-09-05 o 13:14
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 13:22   #12
Black_Lon
Przyczajenie
 
Avatar Black_Lon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez CZekolada19 Pokaż wiadomość
no właśnie, dlaczego jak face chce seksu, to ma czekać, a jak kobieta chce, to ma z nim jeszcze raz porozmawiać?! wizaz to portal w większości oblegany przez kobiety, no ale nie stawiajmy się na facetów, że jak już facet nie chce, to coś jest z nim nie tak, a jak kobieta nie chce, to jest rzecz całkiem normalna.. :|
to tak poza tematem
Próbowałam z nim rozmawiać kilka razy, nie chcę być nachalna pod tym względem, dam mu czas, tylko żebym chociaż wiedziała co nim kieruje. Bo szczerze mówiąc nie znam żadnej osoby która miała by takiego chłopaka który nie jest na "to" gotowy, a może rzeczywiście jestem w posiadaniu najcenniejszego ze skarbów...
Black_Lon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:32   #13
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: On nie jest gotowy...

A kobieta jak nie jest gotowa potrafi wytłumaczyć dlaczego? Bo moim zdaniem nie. Można nie być gotowym, bo się nie jest pewnym partnera, bo jeszcze za szybko, bo coś tam.. Ale najczęściej jest tak, że kobieta czuje, że to jeszcze nie ten moment i PO PROSTU nie jest gotowa, bez jakichś wyraźniejszych powodów. Nie odbierajmy facetom prawa do czucia tego samego.

Co do faceta - powiedział przecież, że chce jeszcze poczekać, żeby ten moment był nie tylko fizyczną przyjemnością, a przede wszystkim przeżyciem emocjonalnym. Piszesz w pierwszym poście, że on nie czuje się jeszcze emocjonalnie gotowy - skoro jesteście razem półtora roku i do tej pory żył ze świadomością, że to jeszcze nie teraz, to nic dziwnego, że musi się oswoić z tą sytuacją. Nie wypytuj go o nic, nie żądaj wyjaśnień - jak dla mnie on potrzebuje trochę czasu, żeby "przetrawić" tą wiadomość. Chyba każdy facet boi się pierwszego razu, szczególnie z ukochaną kobietą, to jest dosyć poważna decyzja i ja się wcale nie dziwię, że on nie chce tego zrobić tak hop siup, a woli się psychicznie przygotować i nastawić, w końcu będzie to zupełnie nowy wymiar intymności między Wami.

EDIT: Aha. I najlepiej zmień swoją opinię o facetach, bo jak przypadkiem kiedyś wygadasz się przed swoim Tż co myślisz o płci brzydkiej, to na pewno zrobi mu się potwornie przykro, a tego byś nie chciała, prawda?

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2009-09-05 o 13:36
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:38   #14
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: On nie jest gotowy...

a mi się wydaje że on się obawia że nie stanie na wysokości zadania i dlatego to odkłada
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:40   #15
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: On nie jest gotowy...

Nie żartuj. W ilu to wątkach było gdy to chłopak chciał namówić dziewczynę na 1 raz, ona nie chciała to wszyscy stawali murem za dziewczyną, żeby uszanował jej wolę i nie nalegał bo jak tak można. Ale przepraszam, w drugą stronę to już nie działa? Bo facet to maszynka do sexu, że zawsze i wszędzie? Być może jest niepewny czegoś, ma wątpliwości, i tak naprawdę nikt Ci tu nie powie o co mu chodzi. Porozmawiaj z nim szczerze i tyle.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:41   #16
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez Black_Lon Pokaż wiadomość
Witam was wszystkie dziewczyny, jestem z moim TŻ już długo i postanowiłam, że to z nim chciałabym przeżyć swój pierwszy raz, zresztą jego tak samo.

Ja mam 19 lat teraz idę na studia, a on ma 20 i jest na 2-gim roku studenckim, bardzo się kochamy jesteśmy wobec siebie szczerzy, lojalni, mamy do siebie absolutne zaufanie i bardzo się szanujemy. Wraz z chwilą kiedy mu powiedziałam, że jestem gotowa na to aby zacząć z nim współżyć on powiedział, że nie jest jeszcze na to gotowy, powiedział, że potrzebuję czasu, że jeszcze nie jest gotowy emocjonalnie, mówi że nie chce aby seks był dla niego tylko fizyczną przyjemnością, ale chce aby to naprawdę było połączenie nie tylko fizyczne ale emocjonalne, dla niego też jest chyba ważną sprawą "ten pierwszy raz". Wiem na pewno, że nie wstydzi się swojej nagości, nie ma problemów z członkiem oraz innych zdrowotnych. Co najlepsze nie jest typem spokojnego ducha, flegmatykiem, melancholikiem, wręcz przeciwnie lubi się napić, iść na imprezę, ma swoją pasję jaką jest sport, i inne zainteresowania, jest wysoki przystojny i ma powodzenie u wielu dziewczyn, jest też bardzo emocjonalny, czuły i delikatny.

Nie wiem co zrobić, było to dla mnie wielkim szokiem, nie powiem ale bardzo dziwi mnie jego reakcja i nie do końca wiem jak ją odebrać i zinterpretować, bo zawsze myślałam, że faceci myślą tylko o jednym a ich mózg zalany spermą ułatwia nam manipulację nimi, i jakiegokolwiek chłopaka/mężczyznę byśmy nie spotkały a następnie zaproponowały seks to zgodził by się od razu bez względu czy zna nas 15 sekund czy kilka lat, na dodatek byłby w 7 niebie myśląc jakie to szczęście mnie spotkało nareszcie przyjdzie "zamoczę".
Co wy o tym wszystkim myślicie, jak mam go zrozumieć, co mam zrobić, co wy byście zrobiły ?
cooo? rany, jakie Ty masz dobre zdanie o facetach..

co masz zrobic? poczekac, az bedzie gotowy.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;1408857 0]Nie żartuj. W ilu to wątkach było gdy to chłopak chciał namówić dziewczynę na 1 raz, ona nie chciała to wszyscy stawali murem za dziewczyną, żeby uszanował jej wolę i nie nalegał bo jak tak można. Ale przepraszam, w drugą stronę to już nie działa? Bo facet to maszynka do sexu, że zawsze i wszędzie? Być może jest niepewny czegoś, ma wątpliwości, i tak naprawdę nikt Ci tu nie powie o co mu chodzi. Porozmawiaj z nim szczerze i tyle.[/QUOTE]
otoz to.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:42   #17
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: On nie jest gotowy...

zdanie o facetach to masz fantazyjne,naszczęście niewszyscy są tacy ale większość pewnie tak. a swojemu tz daj po prostu czasu
__________________

CHCE CZUĆ SIĘ DOBRZE PATRZĄC NA SIEBIE, I CHCE ABY PATRZONO NA MNIE I WIDZIANO ATRAKCYJNĄ KOBIETE



a ja czekam, i czekam na niego





mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:43   #18
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to piękne. Lepiej później niż za wcześnie. Ja bym się cieszyła na Twoim miejscu. Osobiście znam wielu chłopaków dla których także ważny jest pierwsy raz i nie są napaleni na każdą dziewczynę. Po prostu chce z tym poczekać -uszanuj to.
Co w tym pięknego?
Ja bym nie była zadowolona z takiego chłopa.
B. dziwne jest to, że on nie chce, tym bardziej, że jesteście razem 1.5 roku - i co, jeszcze się nie zdążył z Tobą emocjonalnie zżyć?

Nie rozumiem, dlaczego się czepiacie zdania autorki nt facetów? Jej zdanie, może po prostu brzydko się wyraziła, ale ma sporo racji : zdrowy facet ma ochotę na sex, a ten jej ma coś z głową albo jest niepoprawnym romantykiem (czyt. ciapą)
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway

Edytowane przez shockwaves
Czas edycji: 2009-09-05 o 13:45
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:44   #19
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: On nie jest gotowy...

Kupy się to wszystko nie trzyma. Kochacie się jak twierdzisz, jest między Wami miłość, szacunek, lojalność, on taki wrażliwy, wspaniały, półtora roku nie nalegał na współżycie blabla... a z drugiej strony po informacji o Twojej gotowości do współżycia spodziewasz sie , że zareaguje jak burak, ze przez cały czas Waszego zwiazku myślał tylko o jednym- że w końcu "zamoczy" (obrzydliwy masz obraz mężczyzn trzeba przyznać). Bardzo niespójne to wszystko.

Nie rozumiem też, dlaczego doszukujesz sie drugoiego dna w tym co powiedział. Ty jesteś gotowa na wspólżycie a on nie. Przeciez to takie ludzkie! Żaden tam z niego skarb- to kwestia dojrzałosci do pewnych spraw. Nie rozumiem, dlaczego tylko kobieta ma prawo byc niezdecydowna, nieprzekonana, niegotowa. 1,5 roku to dla Ciebie dużo, dla niego może jeszcze nie na tyle, by rozpocząć współżycie, szczególnie, ze przywiązuje ogromną wagę do tego, z kim przeżyje swój pierwszy raz. Otrzymałaś jasny komunikat z jego strony, jasną odpowiedź, nie rozumiem, dlaczego tak trudno Ci w nią uwierzyc i doszukujesz sie drugiego dna w tym wszystkim.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 13:50   #20
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: On nie jest gotowy...

Skoro kobieta może nie byc gotowa to facet też. Proste. A co ma nim kierowac? Nie jest gotowy i tyle, musisz poczekac
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:51   #21
Klac18
Przyczajenie
 
Avatar Klac18
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: On nie jest gotowy...

Nie macie sie co rzucać ze ma takie zdanie o facetach, nie wiem jak jest w waszym otoczeniu ale w moim niestety 1/2 mezczyzn tak sie zachowuje.. :P
Mysle jednak, ze powinnas sie cieszyc iz dla Twojego faceta wazniejsza jest milosc psychiczna, nie fizyczna. Nie powinnas go do niczego zmuszac, musisz poczekac az on bedzie gotowy i sie na Ciebie napali ; D Nie powinnas sie niczym obawiac slyszalam o takich przypadkach, gdy to własnie męzczyzna a nie kobieta chce zaczekac z uprawianiem seksu i wszystko wychodziło na dobre ; ] jeżeli juz naprawde bardzo cie to męczy, to moze zakup sobie jakąs szałową bielizne, ktora pobudzi jego zmysły, wybierzcie sie w jakies ciekawe dla was obojga miejsce, i zawsze będą 2 wyjscia albo on zdecyduje ze juz jest na to gotowy, albo poproastu spedzicie miło czas nie ma nic do stracenia ^^ pozdrawiam i nie przejmuj sie, nie macie sie co spieszyc ; *
__________________
WE ARE A MESS
WE ARE FAILURES
AND WE LOVE IT




Maybe you should eat make up? You can try be pretty on the inside, bitch.
Klac18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:52   #22
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Nie rozumiem też, dlaczego doszukujesz sie drugoiego dna w tym co powiedział. Ty jesteś gotowa na wspólżycie a on nie. Przeciez to takie ludzkie! Żaden tam z niego skarb- to kwestia dojrzałosci do pewnych spraw. Nie rozumiem, dlaczego tylko kobieta ma prawo byc niezdecydowna, nieprzekonana, niegotowa. 1,5 roku to dla Ciebie dużo, dla niego może jeszcze nie na tyle, by rozpocząć współżycie, szczególnie, ze przywiązuje ogromną wagę do tego, z kim przeżyje swój pierwszy raz. Otrzymałaś jasny komunikat z jego strony, jasną odpowiedź, nie rozumiem, dlaczego tak trudno Ci w nią uwierzyc i doszukujesz sie drugiego dna w tym wszystkim.
Co jest ludzkie? Że facet ją kocha, ale nie chce uprawiać seksu? Nie, to nie jest ludzkie, to jest nienaturalne. Gdyby ją faktycznie kochał, to z radością by tego oczekiwał. Tym bardziej, że on nie ma 15 lat, a 20 i nie są ze sobą tydzień a 1.5 roku.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:55   #23
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, dlaczego się czepiacie zdania autorki nt facetów? Jej zdanie, może po prostu brzydko się wyraziła, ale ma sporo racji : zdrowy facet ma ochotę na sex, a ten jej 1) ma coś z głową albo jest niepoprawnym romantykiem (czyt. ciapą)
Cytat:
Napisane przez Black_Lon Pokaż wiadomość

Nie wiem co zrobić, było to dla mnie wielkim szokiem, nie powiem ale bardzo dziwi mnie jego reakcja i nie do końca wiem jak ją odebrać i zinterpretować, bo zawsze myślałam, że faceci myślą tylko o jednym a ich mózg zalany spermą ułatwia nam manipulację nimi, i jakiegokolwiek chłopaka/mężczyznę byśmy nie spotkały a następnie zaproponowały seks to zgodził by się od razu bez względu czy zna nas 15 sekund czy kilka lat, na dodatek byłby w 7 niebie myśląc jakie to szczęście mnie spotkało nareszcie przyjdzie "zamoczę".
Co wy o tym wszystkim myślicie, jak mam go zrozumieć, co mam zrobić, co wy byście zrobiły ?
Ok, zdrowy facet ma ochotę na seks, ale:

- nie koniecznie myślą tylko o jednym
- nie znam żadnego faceta, który poszedłby na seks z pierwszą lepszą dziewczyną - po pierwsze, jak ktoś zna swoją wartość, to nie traktuje seksu w sposób: "O! Coś się nawinęło, nieważne, że brzydka, głupia, mam okazję to pociupciam!", a po drugie - jak ktoś ma trochę oleju w głowie, to wie, że przygodny seks grozi choróbskami.

Współczucia, jeżeli faceci wokół Ciebie pasują jak ulał do tych kilku zdań napisanych przez autorkę. Moje towarzystwo na szczęście jest inne.

1) No przecie, że ma coś z głową - podobno miłość jest jak choroba psychiczna

A tak poza tym - skąd wiesz, że z radością nie oczekiwał? Nic nie wiemy o jego reakcji poza tym, że chce jeszcze trochę poczekać - co wcale nie wyklucza radości, że ten moment jest tuż, tuż.

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2009-09-05 o 13:56
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:00   #24
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: On nie jest gotowy...

Inaczej sprawa wygląda, jesli juz prowadziliśmy życie seksualne a inaczej kiedy dopiero zamierzamy w nie wejść. Jeżeli ktoś przywiązuje ogromną wagę do tego, z kim rozpocznie współżycie, chce mieć pewność, ż eto odpowiednia osoba- być moze jedyna, to ta gotowośc na taki krok może przyjść w róznym czasie. Założycielka wątku dojrzała do tego po 1, 5 roku, czy to znaczy, ze wcześniej, kiedy takiej gotowości nie wyrażała, nie kochała partnera?
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:00   #25
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
1) No przecie, że ma coś z głową - podobno miłość jest jak choroba psychiczna

A tak poza tym - skąd wiesz, że z radością nie oczekiwał? Nic nie wiemy o jego reakcji poza tym, że chce jeszcze trochę poczekać - co wcale nie wyklucza radości, że ten moment jest tuż, tuż.
No sam fakt, że chce jeszcze poczekać, świadczy o tym, że facet jakoś szczególnie radośnie się na to nie napala.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:04   #26
Black_Lon
Przyczajenie
 
Avatar Black_Lon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez Klac18 Pokaż wiadomość
Nie macie sie co rzucać ze ma takie zdanie o facetach, nie wiem jak jest w waszym otoczeniu ale w moim niestety 1/2 mezczyzn tak sie zachowuje...
Widzę, że tylko jedna koleżanka dostrzega świat taki jaki jest a nie przez różowe okulary, albo mało ludzi (w tym wypadku mężczyzn) znacie albo obracacie się w gronie kółek różańcowych i oaz religijnych, gdzie każdy siedzi jak "trufel - nóżka na nóżce, albo złączone i dłonie na kolanach", przejdźcie się po mieście w naprawdę wyzywającym ubraniu, idźcie na dyskotekę "bez dekoltu", i może nie będą się faceci ślinić ? To bez obrazy ale w takim wypadku musicie być mało atrakcyjne skoro tego nie dostrzegacie a mężczyźni się za wami nie oglądają, ale medal ma dwie strony i są tacy co nie myślą "penisem" tylko mózgiem.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Inaczej sprawa wygląda, jesli juz prowadziliśmy życie seksualne a inaczej kiedy dopiero zamierzamy w nie wejść. Jeżeli ktoś przywiązuje ogromną wagę do tego, z kim rozpocznie współżycie, chce mieć pewność, ż eto odpowiednia osoba- być moze jedyna, to ta gotowośc na taki krok może przyjść w róznym czasie. Założycielka wątku dojrzała do tego po 1, 5 roku, czy to znaczy, ze wcześniej, kiedy takiej gotowości nie wyrażała, nie kochała partnera?

Owszem kochałam go i nadal go kocham, tylko, że wcześniej nie byłam na to gotowa, może dlatego, że nigdy nie miałam żadnego chłopaka a on jest moim pierwszy, potrzebowałam czasu, nie wiedziałam czy to odpowiedni chłopak, musiałam lepiej go poznać.

Edytowane przez Black_Lon
Czas edycji: 2009-09-05 o 14:06
Black_Lon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:06   #27
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: On nie jest gotowy...




Owszem kochałam go i nadal go kocham, tylko, że wcześniej nie byłam na to gotowa, może dlatego, że nigdy nie miałam żadnego chłopaka a on jest moim pierwszy, potrzebowałam czasu, nie wiedziałam czy to odpowiedni chłopak, musiałam lepiej go poznać.[/QUOTE]

No, właśnie- moze dla niego jest jeszcze to WCZEŚNIEJ.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:06   #28
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Ok, zdrowy facet ma ochotę na seks, ale:

- nie koniecznie myślą tylko o jednym
- nie znam żadnego faceta, który poszedłby na seks z pierwszą lepszą dziewczyną - po pierwsze, jak ktoś zna swoją wartość, to nie traktuje seksu w sposób: "O! Coś się nawinęło, nieważne, że brzydka, głupia, mam okazję to pociupciam!", a po drugie - jak ktoś ma trochę oleju w głowie, to wie, że przygodny seks grozi choróbskami.

Współczucia, jeżeli faceci wokół Ciebie pasują jak ulał do tych kilku zdań napisanych przez autorkę. Moje towarzystwo na szczęście jest inne.

1) No przecie, że ma coś z głową - podobno miłość jest jak choroba psychiczna

A tak poza tym - skąd wiesz, że z radością nie oczekiwał? Nic nie wiemy o jego reakcji poza tym, że chce jeszcze trochę poczekać - co wcale nie wyklucza radości, że ten moment jest tuż, tuż.
Ona nie jest pierwszą lepszą tylko są razem półtora roku!
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:14   #29
nemusia
Raczkowanie
 
Avatar nemusia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 86
Dot.: On nie jest gotowy...

nie no..tak czytam te wasze wypowiedzi i...nie mogę tego całkowicie zrozumieć!!! ludzie!!! wy naprawdę myślicie że im zależy tylko na jednym???? a gdyby to on chciał a TY nie to zaraz napisałabyś skargę...że on nalega
ja jestem już w 4-letnim związku...dla mnie to jest naprawdę długo...i...pierwszy raz mamy jeszcze przed sobą i sądzę że tak zostanie bo został nam jeszcze niecały roczek do ślubui co jeszcze??? pow że to właśnie mój TŻ miał decydujący wpływ na tą decyzję...żeby poczekać z tym...może Twój też tak myśli???
a i jeszcze coś...gdybym ja wyskoczyła do mojego skarba po 1,5 znajomości z tekstem: "zamoczyć" to gwarantuje,że pewnie nie chciałby już na mnie patrzeć...
uwierz mi...masz naprawdę wyjątkowego faceta doceń to!!! tylko nie wiem czy on na Ciebie do końca zasługuje...ale to już nie mi oceniać
__________________
"Bo tylko wielka miłość tak magiczną siłę ma"


"...miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze."
nemusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:20   #30
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez nemusia Pokaż wiadomość
nie no..tak czytam te wasze wypowiedzi i...nie mogę tego całkowicie zrozumieć!!! ludzie!!! wy naprawdę myślicie że im zależy tylko na jednym???? a gdyby to on chciał a TY nie to zaraz napisałabyś skargę...że on nalega
ja jestem już w 4-letnim związku...dla mnie to jest naprawdę długo...i...pierwszy raz mamy jeszcze przed sobą i sądzę że tak zostanie bo został nam jeszcze niecały roczek do ślubui co jeszcze??? pow że to właśnie mój TŻ miał decydujący wpływ na tą decyzję...żeby poczekać z tym...może Twój też tak myśli???
a i jeszcze coś...gdybym ja wyskoczyła do mojego skarba po 1,5 znajomości z tekstem: "zamoczyć" to gwarantuje,że pewnie nie chciałby już na mnie patrzeć...
uwierz mi...masz naprawdę wyjątkowego faceta doceń to!!! tylko nie wiem czy on na Ciebie do końca zasługuje...ale to już nie mi oceniać
Jestem ciekawa, co zrobisz, jeśli się okaże po ślubie, że jesteście kompletnie niedopasowani w łóżku Aha, no tak, przecież seks nie jest ważny, zawsze można poukładać puzzle.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.