On nie jest gotowy... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-05, 14:28   #31
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, co zrobisz, jeśli się okaże po ślubie, że jesteście kompletnie niedopasowani w łóżku Aha, no tak, przecież seks nie jest ważny, zawsze można poukładać puzzle.
Też mnie to zastanawia...

Albo grac w karty
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:32   #32
Klac18
Przyczajenie
 
Avatar Klac18
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: On nie jest gotowy...

Dodam tylko, ze to w sumie dobrze ze facet chce czekac, ale patrzac z drugiej strony to troche dziwne.. Ktory kochający swoja dziewczyne facet nie chce z nia wspolzyc? to bedzie podejrzane, pod warunkiem ile czasu bedzie chcial czekac. Jezeli zrealizujesz moj pomysl z ciekawym miejscem, seksowną bielizna a on na to totalnie nie zareaguje czeka was powazna rozmowa.
__________________
WE ARE A MESS
WE ARE FAILURES
AND WE LOVE IT




Maybe you should eat make up? You can try be pretty on the inside, bitch.
Klac18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:34   #33
nemusia
Raczkowanie
 
Avatar nemusia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 86
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, co zrobisz, jeśli się okaże po ślubie, że jesteście kompletnie niedopasowani w łóżku Aha, no tak, przecież seks nie jest ważny, zawsze można poukładać puzzle.

no tak...żeby być ze sobą szczęśliwymi trzeba przecież od razu iść do łózka... wiesz??? już się przyzwyczaiłam do tego typu komentarzy i jakoś w ogóle mnie to nie rusza mam swoje wartości, którymi jestem wierna i tyle...a z tymi puzzlami to też nie głupi pomysł
__________________
"Bo tylko wielka miłość tak magiczną siłę ma"


"...miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze."
nemusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:37   #34
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez nemusia Pokaż wiadomość
no tak...żeby być ze sobą szczęśliwymi trzeba przecież od razu iść do łózka... wiesz??? już się przyzwyczaiłam do tego typu komentarzy i jakoś w ogóle mnie to nie rusza mam swoje wartości, którymi jestem wierna i tyle...a z tymi puzzlami to też nie głupi pomysł
Ja wiem bo mam dobry seks, ale skąd Ty to wiesz, skoro nie spróbowałaś ;d ano tak, wolisz puzzle.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:48   #35
nemusia
Raczkowanie
 
Avatar nemusia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 86
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Ja wiem bo mam dobry seks, ale skąd Ty to wiesz, skoro nie spróbowałaś ;d ano tak, wolisz puzzle.
to się cieszę i życzę dalszych sukcesów w zdobywaniu szczytów erotycznych ja też wiem...bo znalazłam PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ
__________________
"Bo tylko wielka miłość tak magiczną siłę ma"


"...miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze."
nemusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:49   #36
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez nemusia Pokaż wiadomość
no tak...żeby być ze sobą szczęśliwymi trzeba przecież od razu iść do łózka... wiesz??? już się przyzwyczaiłam do tego typu komentarzy i jakoś w ogóle mnie to nie rusza mam swoje wartości, którymi jestem wierna i tyle...a z tymi puzzlami to też nie głupi pomysł
Na pewno do udanego i szczęśliwego związku potrzebny jest seks

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez nemusia Pokaż wiadomość
to się cieszę i życzę dalszych sukcesów w zdobywaniu szczytów erotycznych ja też wiem...bo znalazłam PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ


Czyli jak prawdziwa miłosc to tylko z celibatem w parze?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:50   #37
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: On nie jest gotowy...

wiecie co? w sumie jak sobie przeczytalam wszystkie komentarze, to doszlam do wniosku, ze jednak jesli 20-letni facet, majacy dziewczyne od 1,5 roku nie chce z nia wspolzyc, to jest troche dziwne.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2009-09-05 o 14:52
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 14:52   #38
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
Ona nie jest pierwszą lepszą tylko są razem półtora roku!
Przeczytaj sobie jeszcze raz przytoczoną przeze mnie wypowiedź autorki, do której się odniosłam. Autorka uważa, że każdy facet od razu zgodzi się na seks jak mu to zaproponujesz, nawet jak będzie znał Cię tylko 15 sekund (w tym wypadku ciężko mówić o czymś innym, niż przygodny seks). Czytaj dokładnie - nie odnosiłam się do ich związku, a do jej opinii o facetach.

Co do seksu - ja uważam, że jest ważny i na pewno nie czekałabym z tym do ślubu, akurat mam doświadczenia, że facet, który był moją bratnią duszą okazał się porażką w sypialni, ale nie oczekujmy też od partnera, że od razu wskoczy z nami do łózka - rozumiem wątpliwości w przypadku kogoś, kto miał już jakieś życie seksualne, ale prawiczek czy dziewica? Jak dla mnie on się musi tylko przestawić na tryb "to już" zamiast "jeszcze nie teraz", nic więcej. Chyba chcecie jakoś zaplanować ten pierwszy raz, a nie zrobić to byle gdzie i byle jak?

Co do tego, ilu facetów ma takie podejście jak w podejściu autorki - ja nie twierdzę, że wszyscy są inni. Zawsze znajdą się jacyś napaleńcy, którzy myślą tylko o seksie, byle gdzie, z byle kim. Ale krzywdząca jest opinia, że wszyscy tacy są. Większość moich znajomych płci męskiej (nie wszyscy rzecz jasna) miała okazje na przypadkowy seks, a nie korzystali, tak samo jak ja nie wykorzystywałam okazji do całowania się z każdym chętnym facetem, bo jednak mam pewne wymagania, chociażby odnośnie wyglądu. Brzydzą mnie faceci, którzy idą do łóżka z wszystkim, co się rusza - muszą być naprawdę desperatami..

Tak mi się jeszcze nasunęło - co to za dyskryminacja, że zdrowy facet chce seksu? A co z dziewczynami? Zdrowa kobieta już seksu nie potrzebuje? (tak by wynikało z tego, że jak dziewczyna zwleka, to jest ok, ale jak facet chce poczekać, to już nienormalny).
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:53   #39
Klac18
Przyczajenie
 
Avatar Klac18
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: On nie jest gotowy...

Zgadzam sie w 100%! do udanego i szczesliwego zwiazku potrzebny jest seks;]
__________________
WE ARE A MESS
WE ARE FAILURES
AND WE LOVE IT




Maybe you should eat make up? You can try be pretty on the inside, bitch.
Klac18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:54   #40
nemusia
Raczkowanie
 
Avatar nemusia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 86
Dot.: On nie jest gotowy...

hmmm...nie ma sensu pisać z osobami, które w ogóle nie rozumieją co to znaczy piękna, prawdziwa, szczera, oddana i CZYSTA miłość życzę wam szczęścia w związkachczy z seksem czy bez- powodzenia
__________________
"Bo tylko wielka miłość tak magiczną siłę ma"


"...miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze."
nemusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:54   #41
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Na pewno do udanego i szczęśliwego związku potrzebny jest seks

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------





Czyli jak prawdziwa miłosc to tylko z celibatem w parze?
niektórzy mają swoje zasady i z seksem czekają do odpowiedniego momentu...
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 14:54   #42
Sandruś88
Rozeznanie
 
Avatar Sandruś88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 828
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez Black_Lon Pokaż wiadomość

Nie wiem co zrobić, było to dla mnie wielkim szokiem, nie powiem ale bardzo dziwi mnie jego reakcja i nie do końca wiem jak ją odebrać i zinterpretować, bo zawsze myślałam, że faceci myślą tylko o jednym a ich mózg zalany spermą ułatwia nam manipulację nimi, i jakiegokolwiek chłopaka/mężczyznę byśmy nie spotkały a następnie zaproponowały seks to zgodził by się od razu bez względu czy zna nas 15 sekund czy kilka lat, na dodatek byłby w 7 niebie myśląc jakie to szczęście mnie spotkało nareszcie przyjdzie "zamoczę".
Co wy o tym wszystkim myślicie, jak mam go zrozumieć, co mam zrobić, co wy byście zrobiły ?
aa, na początek powiem, że fajnie oceniasz swojego TŻ, naprawdę widać ten szacunek w Waszym związku, o którym na początku pisałaś.
Z igły widły. Może po prostu uszanuj to, że nie jest gotowy, a nie robisz z tego problem?
__________________



Daj mi przeżyć, bo życie ma zbyt wysoką cenę!





Sandruś88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:56   #43
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez Black_Lon Pokaż wiadomość
Nie wiem co zrobić, było to dla mnie wielkim szokiem, nie powiem ale bardzo dziwi mnie jego reakcja i nie do końca wiem jak ją odebrać i zinterpretować, bo zawsze myślałam, że faceci myślą tylko o jednym a ich mózg zalany spermą ułatwia nam manipulację nimi, i jakiegokolwiek chłopaka/mężczyznę byśmy nie spotkały a następnie zaproponowały seks to zgodził by się od razu bez względu czy zna nas 15 sekund czy kilka lat, na dodatek byłby w 7 niebie myśląc jakie to szczęście mnie spotkało nareszcie przyjdzie "zamoczę".
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:58   #44
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez nemusia Pokaż wiadomość
hmmm...nie ma sensu pisać z osobami, które w ogóle nie rozumieją co to znaczy piękna, prawdziwa, szczera, oddana i CZYSTA miłość życzę wam szczęścia w związkachczy z seksem czy bez- powodzenia
Nemusia, nie ma sensu się złościć. Wiesz, Ty jeszcze nie masz doświadczeń łóżkowych, większość z nas ma, więc też zrozum negatywne wypowiedzi odnośnie czekania do ślubu. Kiedyś też byłam przekonana, że jak się kocha, to seks po ślubie też będzie fajny, że jak może nam nie wyjść? A teraz wiem, że ludzie mogą być idealnie dobrani, a w łóżku lipa. To są raczej sporadyczne przypadki, wierzę, że z Wami będzie super Gratuluję Ci, że chcesz wraz ze swoim Tżtem wytrwać w takim postanowieniu - na pewno wyczekany seks smakuje jeszcze lepiej Powodzenia!
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:58   #45
nemusia
Raczkowanie
 
Avatar nemusia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 86
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
niektórzy mają swoje zasady i z seksem czekają do odpowiedniego momentu...
dziękuje jedna normalna osoba jak do tej pory na wątku
__________________
"Bo tylko wielka miłość tak magiczną siłę ma"


"...miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze."
nemusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:59   #46
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez nemusia Pokaż wiadomość
dziękuje jedna normalna osoba jak do tej pory na wątku
Teraz to czuję się urażona
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 15:02   #47
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
niektórzy mają swoje zasady i z seksem czekają do odpowiedniego momentu...
Współczuję im, bo dużo tracą.
Jedyne usprawiedliwienie czekania, to wg mnie religia. Każde inne to już wymyślanie bzdurnych filozofii, zamiast cieszenie się sobą.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 15:03   #48
nemusia
Raczkowanie
 
Avatar nemusia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 86
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Nemusia, nie ma sensu się złościć. Wiesz, Ty jeszcze nie masz doświadczeń łóżkowych, większość z nas ma, więc też zrozum negatywne wypowiedzi odnośnie czekania do ślubu. Kiedyś też byłam przekonana, że jak się kocha, to seks po ślubie też będzie fajny, że jak może nam nie wyjść? A teraz wiem, że ludzie mogą być idealnie dobrani, a w łóżku lipa. To są raczej sporadyczne przypadki, wierzę, że z Wami będzie super Gratuluję Ci, że chcesz wraz ze swoim Tżtem wytrwać w takim postanowieniu - na pewno wyczekany seks smakuje jeszcze lepiej Powodzenia!

wreszcie ktoś mnie rozumie ja się nie złoszczę, tylko naprawdę denerwują mnie osoby, które sądzą, że jeśli już się tego nie robi to nie można być szczęśliwym w związku- otóż można i to baaaaaaaaardzo

no, ale chyba zboczyliśmy nieco z tematu wątku...
__________________
"Bo tylko wielka miłość tak magiczną siłę ma"


"...miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze."

Edytowane przez nemusia
Czas edycji: 2009-09-05 o 15:06
nemusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 15:05   #49
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Nemusia, nie ma sensu się złościć. Wiesz, Ty jeszcze nie masz doświadczeń łóżkowych, większość z nas ma, więc też zrozum negatywne wypowiedzi odnośnie czekania do ślubu. Kiedyś też byłam przekonana, że jak się kocha, to seks po ślubie też będzie fajny, że jak może nam nie wyjść? A teraz wiem, że ludzie mogą być idealnie dobrani, a w łóżku lipa. To są raczej sporadyczne przypadki, wierzę, że z Wami będzie super Gratuluję Ci, że chcesz wraz ze swoim Tżtem wytrwać w takim postanowieniu - na pewno wyczekany seks smakuje jeszcze lepiej Powodzenia!
albo i gorzej zawsze mozna, jak zreszta napisalas, sie nie dopasowac pod tym wzgledem i co wtedy? meczyc sie? zakonczyc zwiazek? wtedy dopiero jest problem.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 15:05   #50
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Współczuję im, bo dużo tracą.
Jedyne usprawiedliwienie czekania, to wg mnie religia. Każde inne to już wymyślanie bzdurnych filozofii, zamiast cieszenie się sobą.
wybacz, ale grubo się mylisz... z seksem warto poczekać, a nie rzucać się na byle kogo, ja czekam aż do ślubu i nie żałuję tego. Póki co nie mam partnera, ale mam swoje zasady po prostu.

Edytowane przez 201604211131
Czas edycji: 2009-09-05 o 15:07
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 15:09   #51
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez nemusia Pokaż wiadomość
hmmm...nie ma sensu pisać z osobami, które w ogóle nie rozumieją co to znaczy piękna, prawdziwa, szczera, oddana i CZYSTA miłość życzę wam szczęścia w związkachczy z seksem czy bez- powodzenia
Czysta miłość oczywiście, że rozumiem, zawsze się kąpiemy przed .

Cytat:
Napisane przez nemusia Pokaż wiadomość
dziękuje jedna normalna osoba jak do tej pory na wątku
Nie no jak na ironię

Cytat:
Napisane przez Klac18 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w 100%! do udanego i szczesliwego zwiazku potrzebny jest seks;]
Cytat:
Napisane przez nemusia Pokaż wiadomość
to się cieszę i życzę dalszych sukcesów w zdobywaniu szczytów erotycznych ja też wiem...bo znalazłam PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ
Jesteś katoliczką?

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
wybacz, ale grubo się mylisz... z seksem warto poczekać, a nie rzucać się na byle kogo, ja czekam aż do ślubu i nie żałuję tego. Póki co nie mam partnera, ale mam swoje zasady po prostu.
Wątpię, aby w Twoim przypadku chodziło wyłącznie o zasady (czytałam jeden z Twoich wątków).
I dlaczego mówisz, że grubo się mylę, skoro odpowiada mi to jak żyję i wcale nie rzucam się na byle kogo?
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 15:11   #52
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Współczuję im, bo dużo tracą.
Jedyne usprawiedliwienie czekania, to wg mnie religia. Każde inne to już wymyślanie bzdurnych filozofii, zamiast cieszenie się sobą.
Każdy cieszy się na swój sposób i ma do tego prawo

I też uważam, że niesprawiedliwe jest przypinanie komuś łatki "nienormalny", bo chce poczekać na odpowiedni moment. Gdyby każdy miał iść do łóżka nie czekając na, w jego odczuciu, odpowiedni moment, to szlibyśmy do łóżka w momencie poznania się lub stwierdzenia, że się spotykamy. Fakt jest taki, że większość osób ileś tam czeka - 3 dni, tydzień, dwa miesiące, pół roku - ale czeka. Nawet jeśli idziesz do łóżka po kilku dniach, to coś Cię wstrzymuje przed seksem wcześniej. I to jest właśnie gotowość - ktoś jest gotowy już po tygodniu, ktoś inny nie. I uważam, że nie mamy prawa oceniać tego w kategoriach to jest zdrowe, a to nie.

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
albo i gorzej zawsze mozna, jak zreszta napisalas, sie nie dopasowac pod tym wzgledem i co wtedy? meczyc sie? zakonczyc zwiazek? wtedy dopiero jest problem.
Ja wiem, że może i gorzej smakować. Ale to już jest wybór danej osoby - czy podejmuje to ryzyko. Ja nie oceniam - uważam, że każdy ma prawo do wyboru swojej drogi. Rozczaruje się, to będzie problem, który jakoś będą musieli rozwiązać. A co jak się nie rozczarują i jednak będzie ok?

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2009-09-05 o 15:14
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 15:15   #53
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Każdy cieszy się na swój sposób i ma do tego prawo

I też uważam, że niesprawiedliwe jest przypinanie komuś łatki "nienormalny", bo chce poczekać na odpowiedni moment. Gdyby każdy miał iść do łóżka nie czekając na, w jego odczuciu, odpowiedni moment, to szlibyśmy do łóżka w momencie poznania się lub stwierdzenia, że się spotykamy. Fakt jest taki, że większość osób ileś tam czeka - 3 dni, tydzień, dwa miesiące, pół roku - ale czeka. Nawet jeśli idziesz do łóżka po kilku dniach, to coś Cię wstrzymuje przed seksem wcześniej. I to jest właśnie gotowość - ktoś jest gotowy już po tygodniu, ktoś inny nie. I uważam, że nie mamy prawa oceniać tego w kategoriach to jest zdrowe, a to nie.
Póki co to łatkę nienormalności, zyskały osoby, które uważają, że nie warto czekać do ślubu Ja nigdzie nie nazwałam nikogo w ten sposób, wyraziłam tylko swoją opinię i dowiedziałam się, od osoby, która nie ma kompletnie doświadczenia w tej kwestii, że się grubo mylę
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 15:17   #54
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Ja wiem, że może i gorzej smakować. Ale to już jest wybór danej osoby - czy podejmuje to ryzyko. Ja nie oceniam - uważam, że każdy ma prawo do wyboru swojej drogi. Rozczaruje się, to będzie problem, który jakoś będą musieli rozwiązać. A co jak się nie rozczarują i jednak będzie ok?
zycze powodzenia i trzymam kciuki zeby wytrzymali w swoim postanowieniu
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 15:20   #55
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Póki co to łatkę nienormalności, zyskały osoby, które uważają, że nie warto czekać do ślubu Ja nigdzie nie nazwałam nikogo w ten sposób, wyraziłam tylko swoją opinię i dowiedziałam się, od osoby, która nie ma kompletnie doświadczenia w tej kwestii, że się grubo mylę
Wiesz, chyba Ty napisałaś, że zdrowy facet potrzebuje seksu, co można by odnieść w kontekście tego tematu, że Tż autorki nie jest zdrowy, bo tego seksu jeszcze nie chce, ale ok, mnie nie robi

Myślę, że ile osób, tyle opinii, grunt, żeby wyrażać swoje zdanie także z szacunkiem dla osób, które myślą inaczej. Dlatego też nie ma co współczuć komuś braku seksu, skoro oni są szczęśliwi w takim związku
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 15:23   #56
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: On nie jest gotowy...

Dobra, trochę konkretów, bo się off top zrobił.
Oczywistą sprawą jest to, że najlepiej współżycie rozpocząć wtedy, gdy obie osoby w związku tego chcą i są gotowe ( ślub żadnym dla mnie wyznacznikiem nie jest, bo co, przed ślubem się nie jest gotowym, mija 24 h, podpisuję papier i nagle jestem? bzdura). Facet autorki nie jest gotowy i nie można go w żaden sposób przymuszać, bo to jest bez sensu. Ja proponuję rozmowę z nim na ten temat. Autorko, musisz sama sobie odpowiedzieć na pytanie : czy kochasz go i chcesz poczekać? Jeśli tak, to ja nie widzę problemu (choć zachowanie faceta i tak uważam za dziwne).

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Wiesz, chyba Ty napisałaś, że 1. zdrowy facet potrzebuje seksu, co można by odnieść w kontekście tego tematu, że Tż autorki nie jest zdrowy, bo tego seksu jeszcze nie chce, ale ok, mnie nie robi

2. Myślę, że ile osób, tyle opinii, grunt, żeby wyrażać swoje zdanie także z szacunkiem dla osób, które myślą inaczej. Dlatego też nie ma co współczuć komuś braku seksu, skoro oni są szczęśliwi w takim związku
1. ale to nie jest mój wymysł, biologia ot co
2. oczywiście, że tak. ale ciężko uszanować zdanie kogoś, kto twierdzi, że się grubo mylę, podczas gdy ja piszę o swoich odczuciach
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 15:25   #57
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość

1. ale to nie jest mój wymysł, biologia ot co
2. oczywiście, że tak. ale ciężko uszanować zdanie kogoś, kto twierdzi, że się grubo mylę, podczas gdy ja piszę o swoich odczuciach
Ale człowiek nie tylko ma biologię, ale też duszę.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 15:29   #58
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Ale człowiek nie tylko ma biologię, ale też duszę.
Ja nie wierzę w duszę - patrz podpis.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 15:29   #59
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Ja nie wierzę w duszę - patrz podpis.
Chyba że tak....
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 15:37   #60
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: On nie jest gotowy...

Cytat:
Napisane przez nemusia Pokaż wiadomość
hmmm...nie ma sensu pisać z osobami, które w ogóle nie rozumieją co to znaczy piękna, prawdziwa, szczera, oddana i CZYSTA miłość życzę wam szczęścia w związkachczy z seksem czy bez- powodzenia
piękna, prawdziwa i szczera miłość jest wtedy kiedy nie musisz żalić się na wizażu, że Twój facet nie chce się z Tobą bzykać.
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.