Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI ! - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-27, 07:44   #1201
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez Peru Pokaż wiadomość
To ja się pochwalę i napisze, że w tym roku mija 14 lat jak mam prawo jazdy. Na początku też się bałam jeździć, te komentarze mojego ojca odrzucał mnie od jeżdżenia, ale w końcu zaczęłam jeździć sama do pracy (autobusem 40 min, autem 12 min). Teraz mogę wsiąść i prowadzić każdy samochód.

Naszą choinkę kupiłam w zeszłym roku na all, mnóstwo ludzi zakupiło od tego sprzedającego, miał same pozytywy i gdy przyszła była identyczna jak na aukcji. Załączam zdjęcie choinki z zeszłego roku.
O kurcze, jaka super Chcialabym miec gdzie postawic taka duza choinke. Mamy strasznie male mieszkanie, wiec choinka bedzie miec 90 cm. No ale najwazniejsze, ze bedzie Moj TZ sie wczoraj smial, ze wreszcie kupilismy nasza pierwsza choinke. W zeszlym roku nie mielismy.

Co do jezdzenia autem, to moj ojciec swoimi komentarzami mnie skutecznie zniechecil. Bardzo zaluje, bo chcialabym w przyszlosci jezdzic autem. Teraz mnie nie stac na samochod, ale jak ukoncze studia, to na pewno chcialabym miec pojazd, zamiast tluc sie wszedzie autobusami i metrem. I powiedzialam sobie, ze zaczne jezdzic, ale predzej wykupie lekcje u instruktora, niz np. wsiade z ojcem. Jak moj TZ zrobil prawko, to moj ojciec dawal mu samochod, ale ja tez nie bardzo chcialam, bo wiedzialam, ze bedzie go uczyl swoich glupich nawykow, typu wybijanie biegow na luz. Moj ojciec chce tak robic, to niech sobie robi (to mityczne "oszczedzanie paliwa"), ale jak mozna uczyc wystrachanego swiezego kierowce takich durnych rzeczy. Chyba, ze sie zyczy tej osobie szybkiego wypadku.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2014-11-27 o 07:48
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 08:03   #1202
IwonaMazury
Rozeznanie
 
Avatar IwonaMazury
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 694
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

święty Mikołaj i śnieżynka w pytaniu na śniadanie właśnie leci
IwonaMazury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 08:30   #1203
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Znalazłam bombki, ktore mi sie podobaja: http://www.tesco.com/direct/festive-...skuId=449-5731 tylko na co mi 94 sztuki? Jak byly zestawy po 40 sztuk, to nie podobaly mi sie kolory. Zyciowe dylematy Musze przedyskutowac sprawe z TZ jak wstanie
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 08:51   #1204
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
a ja całkiem inaczej, nie spieszyło mi się do ślubu, a zaręczyn w ogóle nie chciałam
jesteśmy dorośli, o ślubie zdecydowaliśmy razem, i kilka miesięcy później sobie go poszlismy wziąć był dokładnie taki jak chcieliśmy, czyli bez szopki całej weselnej, tylko uroczysty obiad A sukienkę miałam brzoskwiniową
Ja miałam szarą, żółwik!


Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Zdjęcia choinki (moja własna robota, jedyne 2,5 h zabawy) i kolczyki z Kika
Śliczności!

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
W poniedziałek zaczynam dekorowanie mieszkania.
Ja w niedzielę, bo w poniedziałek to już trzeba do pracy iść

Cytat:
Napisane przez madziulaczek1991 Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek Kto wyrusza na polowanie na poszewki z Biedry? Ja musiałam zapisać sobie w kalendarzu od kiedy są Mam nadzieję, że mi ich nie wykupią i że w każdej Biedroncie mają być:/
Właśnie miałam przypominać - u mnie nie było wiele poszewek, myślę, że max 30. Kupiłam dwie poszewki, dwie poduszki na krzesła, świecznik, łańcuch na choinkę i filcowe śnieżynki Chyba zaraz biorę się za mycie okien i generalnie sprzątanie mieszkania. Cały czas remont się nie kończy, wszędzie pył, kurz i generalnie syf
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 08:59   #1205
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

dzien darmowej dostawy.brzmi zacnie. nie interesuje sie tym jakos szczegolonie, mozna gdzies znalezc liste sklepow bioracych udział ?<apteki internetowe tez moga brac czy to niezaleznie od branzy>?
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 09:54   #1206
rintintin
Zakorzenienie
 
Avatar rintintin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 828
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
a ja całkiem inaczej, nie spieszyło mi się do ślubu, a zaręczyn w ogóle nie chciałam
jesteśmy dorośli, o ślubie zdecydowaliśmy razem, i kilka miesięcy później sobie go poszlismy wziąć był dokładnie taki jak chcieliśmy, czyli bez szopki całej weselnej, tylko uroczysty obiad A sukienkę miałam brzoskwiniową
My też zdecydowaliśmy bez zaręczyn. Właśnie jestem na etapie przygotowań. Ale u nas jednak będzie szopka weselna - skromna bo skromna, sama najbliższa rodzina , ale z imprezą chociaż długo zastanawiałam się nad samym obiadem.

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Moja też będzie złota albo srebrna, ale ciągle zapominam ja pomalować
Ogólnie to Tż chce ubrać choinkę i udekorowac mieszkanie już 5 grudnia, bo chcemy na Mikolaja już mieć ładnie, chociaż ja uważam ze to trochę za wcześnie, no ale niech już będzie

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------



U nas problem jest też taki ze z rodzina mojego taty właściwie średni mam kontakt, ale teraż wypadałoby wszystkich zaprosić, jak nie zaproszę to będzie foch itd., u Tż jest podobnie, kolejna sprawa to taka, ze ja jestem z jednego miasta( a nawet województwa) a Tz z innego, jakieś 180 km, a mieszkamy obecnie w jeszcze innym mieście więc jak będziemy chcieli zrobić wesele to zbankrutujemy na hotel dla gości :/
Ja tam się noclegiem dla gości nie przejmuje. Jak chcą przyjechać to muszą się liczyć z tym , ze im hotelu nie zafundujemy , bo sami mamy mocno ograniczony budżet.

Cytat:
Napisane przez madziulaczek1991 Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek Kto wyrusza na polowanie na poszewki z Biedry? Ja musiałam zapisać sobie w kalendarzu od kiedy są Mam nadzieję, że mi ich nie wykupią i że w każdej Biedroncie mają być:/
Mam nadzieję , ze TŻ mi kupi dzisiaj te poszewki , właśnie mu o nich przypomniałam smsem

U mnie cudowne ozdrowienie. W końcu wygrałam z gorączką i dzisiaj mam siły do działania. Nawet zaszaleje i obiad ugotuje
rintintin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 09:58   #1207
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
dzien darmowej dostawy.brzmi zacnie. nie interesuje sie tym jakos szczegolonie, mozna gdzies znalezc liste sklepow bioracych udział ?<apteki internetowe tez moga brac czy to niezaleznie od branzy>?
W Google wpisz dzień darmowej dostawy
Tez biorą udział.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 10:16   #1208
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;49106534]Znalazłam bombki, ktore mi sie podobaja: http://www.tesco.com/direct/festive-...skuId=449-5731 tylko na co mi 94 sztuki? Jak byly zestawy po 40 sztuk, to nie podobaly mi sie kolory. Zyciowe dylematy Musze przedyskutowac sprawe z TZ jak wstanie [/QUOTE]

Aaaa tam, zawsze się jakaś może zgubić, potłuc czy coś w ten deseń. Bombek nigdy zbyt wiele.

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
dzien darmowej dostawy.brzmi zacnie. nie interesuje sie tym jakos szczegolonie, mozna gdzies znalezc liste sklepow bioracych udział ?<apteki internetowe tez moga brac czy to niezaleznie od branzy>?
http://www.dziendarmowejdostawy.pl/

Tu wszystko o akcji i lista sklepów posortowana wg. branż właśnie.

Buuu, u mnie nadal brak nawet odrobiny śniegu.
__________________
S Y S T E M A T Y C Z N O Ś Ć ! ! !


olanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 10:30   #1209
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

dzieki zaraz sie zabieram za szukanie odzywki
przeszukalam tak z lekka i w niektorych sklepach pisze ze dostawa gratis np od 250 zł? to zaden interes:P
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "





Edytowane przez antidotum89
Czas edycji: 2014-11-27 o 10:32
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 10:37   #1210
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
dzieki zaraz sie zabieram za szukanie odzywki
przeszukalam tak z lekka i w niektorych sklepach pisze ze dostawa gratis np od 250 zł? to zaden interes:P
Taka praktyka jest niezgodna z regulaminem DDD. Z tego co kojarzę sklepy mogą ustanowić próg maksymalnie 20 zł., ale trzeba by było zerknąć do regulaminu. Sklep, który ustanawia wyższy próg powinien być zgłoszony do organizatorów, a oni go podobno usuwają z listy.
__________________
S Y S T E M A T Y C Z N O Ś Ć ! ! !


olanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 10:40   #1211
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Mam poszewkiNa krzesła były wykupione:/ Kolorystyka trochę mi nie pasowała ,ale kupiłam takie które będą idealne Fajne były te z dużą gwiazdą, ale szkoda, że niebieskie:/

Choinka z szyszek też się już po woli kończy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1491.jpg (70,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1495.jpg (74,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1496.jpg (79,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1497.jpg (70,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1499.jpg (82,7 KB, 52 załadowań)
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 10:44   #1212
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez olanna Pokaż wiadomość
Taka praktyka jest niezgodna z regulaminem DDD. Z tego co kojarzę sklepy mogą ustanowić próg maksymalnie 20 zł., ale trzeba by było zerknąć do regulaminu. Sklep, który ustanawia wyższy próg powinien być zgłoszony do organizatorów, a oni go podobno usuwają z listy.
przejrzalam tak z grubsza, ale tam gdzie jest w asortymencie ta odzywka to kosztuje ponad 7 dych, wiec nawet z ewentualna przesylka wychodzi dycha taniej w 'moje' upatrzonej aptece słonik <tak jakby ktos szukał> przynajmniej wg ceneo tam jest najtaniej no i wysylka meeega szybko
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 10:55   #1213
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;49060732]A czy wiecie może, gdzie dostanę komplet bombek ale w różnych kolorach? Jednak nasza choinka będzie dość mała (90 cm) i nie chcę kupić kompletu 25 bombek w złotym kolorze Gdzie mogę kupić mix ozdób? Chodzi mi o te same sklepy co są w Polsce i w Anglii, widziałyście w np. Tesco albo w Ikei takie mieszane kolory?[/QUOTE]

W funciakach sa bombki w mieszane kolory, nie wiem dokladnie w ktorej sieci, bo choinka w tym roku zajal sie maz. Tak przy okazji - nasza juz stoi ;D
Nie pytajcie , to pierwsza powazna choinka w zyciu mojego meza (w zeszlym roku mielismy tylko mala z szyszek) i jest bardzo podekscytowany ;D
Poza tym w charity shopach tez mozna spotkac ozdoby, niekiedy pojedyncze, albo po kilka takich samych w pudle i mozna sobie wybrac.

Nie wiem czy ktos juz odpowiedzial Wlasnie probuje przebrnac przez miliony postow ;D Troche Was zaniedbalam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 10:55   #1214
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez madziulaczek1991 Pokaż wiadomość
Mam poszewkiNa krzesła były wykupione:/ Kolorystyka trochę mi nie pasowała ,ale kupiłam takie które będą idealne Fajne były te z dużą gwiazdą, ale szkoda, że niebieskie:/

Choinka z szyszek też się już po woli kończy
Ale duża
Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Dziękuję
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 11:09   #1215
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez madziulaczek1991 Pokaż wiadomość
Mam poszewkiNa krzesła były wykupione:/ Kolorystyka trochę mi nie pasowała ,ale kupiłam takie które będą idealne Fajne były te z dużą gwiazdą, ale szkoda, że niebieskie:/

Choinka z szyszek też się już po woli kończy

No właśnie moim zdaniem w zeszłym roku były fajniejsze wzory Ja kupiłam dwie szare poduszki z reniferem, bo reszta albo mi kolorystycznie nie pasowała, albo była słabo świąteczna Ja na szczęście załapałam się jeszcze na dwie poduszki na krzesła, ale jak odchodziłam od koszyka to tylko 4 zostały.
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 11:39   #1216
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
przejrzalam tak z grubsza, ale tam gdzie jest w asortymencie ta odzywka to kosztuje ponad 7 dych, wiec nawet z ewentualna przesylka wychodzi dycha taniej w 'moje' upatrzonej aptece słonik <tak jakby ktos szukał> przynajmniej wg ceneo tam jest najtaniej no i wysylka meeega szybko


Ja tę odżywkę widziałam chyba w aptece "w sieci" za 56 zł. Ale fakt, że trzeba się naszukać, żeby znaleźć najtańszą opcję. Ja sobie upatrzyłam maski z Kallosa i sklep z tanimi przyprawami i bakaliami.



Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
W funciakach sa bombki w mieszane kolory, nie wiem dokladnie w ktorej sieci, bo choinka w tym roku zajal sie maz. Tak przy okazji - nasza juz stoi ;D
Nie pytajcie , to pierwsza powazna choinka w zyciu mojego meza (w zeszlym roku mielismy tylko mala z szyszek) i jest bardzo podekscytowany ;D
Poza tym w charity shopach tez mozna spotkac ozdoby, niekiedy pojedyncze, albo po kilka takich samych w pudle i mozna sobie wybrac.

Nie wiem czy ktos juz odpowiedzial Wlasnie probuje przebrnac przez miliony postow ;D Troche Was zaniedbalam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czyli nastrój świąteczny pełną parą.

No to teraz się musisz poprawić i odwiedzać nas na bieżąco.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
S Y S T E M A T Y C Z N O Ś Ć ! ! !


olanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 11:48   #1217
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez olanna Pokaż wiadomość
Ja tę odżywkę widziałam chyba w aptece "w sieci" za 56 zł. Ale fakt, że trzeba się naszukać, żeby znaleźć najtańszą opcję. Ja sobie upatrzyłam maski z Kallosa i sklep z tanimi przyprawami i bakaliami.





Czyli nastrój świąteczny pełną parą.

No to teraz się musisz poprawić i odwiedzać nas na bieżąco.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
na szczescie maski kallosa mam niedaleko w drogerii <ogromny wybor, nie tylko masek> za 6-14zł w zaleznosci od wielkosci;]
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 12:12   #1218
rintintin
Zakorzenienie
 
Avatar rintintin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 828
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Mam nadzieje że tż gdzieś jeszcze znajdzie te poszewki biedronkowe. W końcu udało mi się wymyślić prezent dla siostrzenicy. Czekam tylko na wypłatę i zamawiam
rintintin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 12:15   #1219
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez olanna Pokaż wiadomość
Ja tę odżywkę widziałam chyba w aptece "w sieci" za 56 zł. Ale fakt, że trzeba się naszukać, żeby znaleźć najtańszą opcję. Ja sobie upatrzyłam maski z Kallosa i sklep z tanimi przyprawami i bakaliami.





Czyli nastrój świąteczny pełną parą.

No to teraz się musisz poprawić i odwiedzać nas na bieżąco.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Co to za sklep z przyprawami?
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 12:42   #1220
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

27 dni do Wigilii
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 15:33   #1221
skakanka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Tak coraz bliżej święta coraz bardziej się cieszę ...oczywiscie oczekując na prezenty sama juz jeden sobie sprawiłam gdyż w tym roku Wigilia będzie obchodzona u mnie ,zakupiłam sobie obrus świąteczny Aida [link] i chyba troszkę przegiełam , chciałam zaimponować teściowej i teraz nie mam zielonego pojęcia jak udekorować stół ...czy ktoś z was jest w stanie mi pomóc ...jak zawsze rzucam sie z motyką na słońce

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-11-27 o 18:33 Powód: Link.
skakanka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 15:44   #1222
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez skakanka33 Pokaż wiadomość
Tak coraz bliżej święta coraz bardziej się cieszę ...oczywiscie oczekując na prezenty sama juz jeden sobie sprawiłam gdyż w tym roku Wigilia będzie obchodzona u mnie ,zakupiłam sobie obrus świąteczny Aida [link] i chyba troszkę przegiełam , chciałam zaimponować teściowej i teraz nie mam zielonego pojęcia jak udekorować stół ...czy ktoś z was jest w stanie mi pomóc ...jak zawsze rzucam sie z motyką na słońce

jaki kolor obrusu, bo wchodzę w link i jest kilka?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-11-27 o 18:34 Powód: Link w cytacie.
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 16:21   #1223
jusstynaaa25
Raczkowanie
 
Avatar jusstynaaa25
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 37
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cześć dziewczyny Przedstawiam wam moje wyroby świąteczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM01144.jpg (132,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10407195_890853337605928_7900219335023314025_n.jpg (79,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00517.jpg (133,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00524.jpg (81,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00485.jpg (93,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00515.jpg (123,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00495.jpg (86,8 KB, 16 załadowań)
__________________
jusstynaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 16:28   #1224
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez jusstynaaa25 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Przedstawiam wam moje wyroby świąteczne
Śliczne

Ale dużo piszecie Mam w pracy teraz spokojniej (o ile można tak powiedzieć bo w handlu robi się teraz najbardziej gorąco) to będę was mogła regularnie czytać

Nadrabiałam dzisiaj zaległości na Youtube, widziałam tutoriale Anneorshine i zrobię dla jednego malucha (z rodziny TŻ) poduchę sowę
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 16:48   #1225
jusstynaaa25
Raczkowanie
 
Avatar jusstynaaa25
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 37
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
Śliczne

Super, że się podobają, troszkę dla siebie zrobiłam, troche na sprzedaż
__________________
jusstynaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 17:01   #1226
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez skakanka33 Pokaż wiadomość
,zakupiłam sobie obrus świąteczny Aida [link]
a mi pachnie reklamą.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-11-27 o 18:34 Powód: Link w cytacie.
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 17:02   #1227
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Co to za sklep z przyprawami?
www.sklepagnex.pl

Mają hurtowe i detaliczne ilości, ceny wg. mnie bardzo korzystne, tym bardziej, że nie będzie trzeba płacić za wysyłkę. Ja się połaszę na kilka rzeczy na pewno. Szczególnie na żurawinę, śliwki suszone, curry i prażoną cebulkę.

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
na szczescie maski kallosa mam niedaleko w drogerii <ogromny wybor, nie tylko masek> za 6-14zł w zaleznosci od wielkosci;]
No to super. Ja niestety musiałabym je kawałek taszczyć, a nie uśmiecha mi się wieść kilogramowych masek, więc skorzystam z ddd.

Cytat:
Napisane przez jusstynaaa25 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Przedstawiam wam moje wyroby świąteczne
Wyglądają świetnie!
__________________
S Y S T E M A T Y C Z N O Ś Ć ! ! !


olanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 17:20   #1228
jusstynaaa25
Raczkowanie
 
Avatar jusstynaaa25
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 37
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez olanna Pokaż wiadomość



Wyglądają świetnie!
Super Może to ,,reklama,, ale zachęcam do kupna
__________________
jusstynaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 17:22   #1229
IwonaMazury
Rozeznanie
 
Avatar IwonaMazury
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 694
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez jusstynaaa25 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Przedstawiam wam moje wyroby świąteczne
piękne
IwonaMazury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 17:26   #1230
jusstynaaa25
Raczkowanie
 
Avatar jusstynaaa25
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 37
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VI !

Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
piękne
dzięki wszystkie na sprzedaż
__________________
jusstynaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-19 22:34:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.