Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-11, 10:51   #361
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Jego siotra obgaduje, a sama niech spojrzy na siebie... Grube babsko z brwiami jak plemniki.. Oblecha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak by siostruni zmyc makijaz, to wygladalaby jak Gumis. I takie babsko ma czelnosc rozpisywac sie na temat urody innych kobiet. On tez zapuszczony i otyly a obgaduje Aske i pozwala na jej osmieszanie na swoim profilu. Widac, ze ta jego nowa panna, ktorej chyba nigdy na oczy nie widzial, to pokazowka. Ustawil zwiazek na fb kilka godzin po tym, gdy zrobila to Aska.
Nie wiem co miedzy nimi zaszlo, ale na fp chlopakow, jakas kobieta pisala, ze Gumis okazal sie damskim bokserem myslacym tylko o jednym. Jesli to prawda, to jeszcze gorszy z niego typ, niz myslalam na poczatku.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 19:34   #362
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Oglądam na Polsacie, wiec jestem do tyłu.
Bandziorek serio ma dziewczyne? To nie ustawka?

Mariusz mieszkający w samochodzie... i jego podejście do życia, że szuka panny, która zrozumie, że pewne sprawy są nie do przeskoczenia...
W dawał mi się ogarnięty, że odbił się od dna, ale nie widać żeby do pracy się rwal, raczej usprawiedliwia swoją sytuację trudnym dzieciństwem.

Jarus i jedna panna go okaradla, druga powiedziała ze seksu po ślubie, on pierścionek kupił, a ona już telefonu nie odbiera.
Zastanawiam się czy te dziewczyny to nie jakaś gimnazjum, która dla jaj odzywa się do tych chłopaków. W programie się nie pokazują, żeby się nie osmieszyc, ale wśród koleżanek pewnie błyszczą.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 19:50   #363
felisilvestris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 20
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Czy ktoś wie, co dzieje się z Mario? Czy mu wyszło z tą nową partnerką?
I właśnie z Mariuszem, który mieszkał w samochodzie i wyjechał?
felisilvestris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 21:18   #364
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Jarus i jedna panna go okaradla, druga powiedziała ze seksu po ślubie, on pierścionek kupił, a ona już telefonu nie odbiera.
Zastanawiam się czy te dziewczyny to nie jakaś gimnazjum, która dla jaj odzywa się do tych chłopaków. W programie się nie pokazują, żeby się nie osmieszyc, ale wśród koleżanek pewnie błyszczą.
jak dla mnie to typowe naciągaczki, pełno takich dzwoniących po ogłoszeniach z gazet, bo najłatwiej trafić na desperata co nie będzie miał podejrzeń 'co ona we mnie widzi'.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-12, 11:06   #365
Nina_2233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Oglądam na Polsacie, wiec jestem do tyłu.
Bandziorek serio ma dziewczyne? To nie ustawka?

Mariusz mieszkający w samochodzie... i jego podejście do życia, że szuka panny, która zrozumie, że pewne sprawy są nie do przeskoczenia...
W dawał mi się ogarnięty, że odbił się od dna, ale nie widać żeby do pracy się rwal, raczej usprawiedliwia swoją sytuację trudnym dzieciństwem.

Jarus i jedna panna go okaradla, druga powiedziała ze seksu po ślubie, on pierścionek kupił, a ona już telefonu nie odbiera.
Zastanawiam się czy te dziewczyny to nie jakaś gimnazjum, która dla jaj odzywa się do tych chłopaków. W programie się nie pokazują, żeby się nie osmieszyc, ale wśród koleżanek pewnie błyszczą.
Na ipla są już nowe sezony, więc akcja zdecydowanie ruszyła do przodu Bandziorek miał dziewczynę, nijaką Izę. I nawet dla niej zęby chciał wstawić! Poszedł do dentysty, dostał pastę i szczoteczkę oraz przykazanie, że zęby się myje No, ale niestety miłość się skończyła (zęby także ), nie kojarzę czy było powiedziane dlaczego. Pamiętam tylko tyle, że ona przestała się do niego odzywać. I Bandziorek teraz szuka dziewczyny, która nie musi być wcale ładna ani zgrabna. Ani nie musi mieć "tu" i "tu" Ma mieć tylko olej w głowie.

O Mariuszu nic nie mówili, a przynajmniej ja nie kojarzę. Ponoć zagranicę do pracy miał jechać, ale czy faktycznie tak się jego historia skończyła?

A Jaruś, jak to Jaruś. Ostatnio było, że wyhaczył jakąś laskę z dzieckiem i planuje jej się oświadczyć Nie sądzę żeby się widzieli na żywo. Śpiewa jej tylko serenady przez telefon
Nina_2233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-12, 11:28   #366
lomai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 34
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Babka, do której dzwonił Robert (Pan Robert była podstawiona. Ten głos już się pojawiał w serialu - albo to pani z biura matrymonialnego, albo babka z którą kręcili teledysk, albo jeszcze ktoś inny. Ale na bank ustawiona rozmowa i montowana odpowiednio, żeby chłopa ośmieszyć. Wsłuchajcie się w ten głos, ta babka wie co ma mówić i dokąd zmierzać. Ale wyszło śmiesznie, fakt.
W początkowych odcinkach też była taka sytuacja. Najpierw Rysiek gadał przez telefon z dziewczyną, z której zdjęcia później się wyśmiewał razem z matką, a kilka odcinków potem z dziewczyną o tym samym głosie i manierze umawiał się Bandziorek. Do spotkania oczywiście nie doszło.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Jego siotra obgaduje, a sama niech spojrzy na siebie... Grube babsko z brwiami jak plemniki.. Oblecha
Gumiś zawsze powtarzał, że sobie nie ma nic do zarzucenia. Jak widać w rodzinie nic nie ginie.
lomai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-12, 19:45   #367
W_j_e_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Wie ktoś co dzieje się z Panem Stasiem? Dzisiaj ktoś kto aktualnie jest na 30 odcinku serialu pytał na wypoku czy to prawda, że Pan Stasio nie żyje?
A ktoś inny odpowiedział, że ranczo zostało sprzedane. Wiem, że plotka o wypadku w Niemczech była fałszywa, a głównym powodem nieobecności PS z synem miało być niedogadanie się odnoście wynagrodzenia.
W_j_e_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-13, 15:23   #368
kiera1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Pani Aniela przeprowadziła się do górnika z małego miasteczka Radzionków. Widziałem jak zbierali węgiel do wiadra przy torach kolejowych, innym razem ktoś w sklepie mi mówił że zbierali puszki Rok temu nawet jej zrobiłem zdjęcie.

Czasami też widzę Jarusia jak wlecze się z tobołami na autobus do Bytomia. Raz słyszałem jak dwie dziewczyny z niego podśmiechiwały i trochę szkoda mi się chłopaka zrobiło.

Swoją drogą ciekawe co będzie w najnowszym odcinku, kiedyś z głupot obejrzałem ten serial i trochę mnie zainteresował
kiera1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 18:59   #369
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Piekny książe ma nową pralkę, łazienke robi normalnie FUUUUUUUUUUUL WYPAS
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 19:00   #370
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Pączuś zdominował komentarze pod ostatnim odcinkiem na fb. Jako Robert (nie pamiętam nazwiska) odpowiada pod każdym (!!!) komentarzem na swój temat i zawsze niemal tak samo. Ten człowiek ma jakiś poważny defekt umysłowy, jest chyba opóźniony i dlatego matka tak się nad nim trzęsie... Nie wiem tylko o co chodzi z tą jakąś "małolatą" nieletnią i prokuratorem... Oby to tylko żarty były.

Nie sądziłam, że kiedyś to powiem, ale... Aśka wygląda dobrze. Nadal za ciężka i ma te kolana takie grube, ale poza tym widzę progres. Przy ciemnych włosach wyjątkowo dobrze wyglądają jej niebieskie oczy. Czemu Szczena histeryzuje o farbowanie włosów? Who knows... Biedna jest w tym wszystkim pani Teresa, ale wierzę, że Aska jej jednak pomaga. Od dawna wydaje mi się, że ona szczerze przywiązała się do "teściowej", patrzy na nią z ewidentnym uczuciem. No oby. Mogłaby się jednak dokładać do utrzymania domu, a już na pewno sama siebie finansować (żarcie, fajki, alko).

Ostatnie co pamiętam z tego odcinka - oficer. To jest jakiś kryminalista i psychopata, a teraz jeszcze kaleka z amputacjami. Zobaczcie tę aukcję, tam jest kłamstwo na kłamstwie. Jak to możliwe, że coś takiego brało udział w Wośp? Powiedzcie mi, czy takie coś jest legalne?

http://aukcje.wosp.org.pl/nizapomnia...skiem-i4103243

Edytowane przez analityczna8
Czas edycji: 2017-11-13 o 19:02
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 21:07   #371
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

licytowanie spotkań jest legalne, wiele znanych osób organizuje takie aukcje, ktoś kiedyś nawet wystawiał usługę zmywania czy cos takiego. co Ci wpadnie do głowy i jest legalne to można.
na fb w komentarzach jest pełno komentarzy osób które znają pączusia i samego bohatera komentarze też są
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-13, 21:54   #372
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Sprawdziłam. Pączuś odpisuje z trzech kont - jako Robert Janicki (każdego krytykującego wyzywa od chamów) i kilka razy jako Grzegorz Pączuś i Grzegorz Jakiśtam (prawdziwe nazwisko). Sypnął się z tym fake kontem niemal na samym początku, do super błyskotliwych niestety nie zalicza się.

A co do aukcji oficera - wiem, że licytowane są spotkania ze znanymi ludźmi, to jest jasne. Ale na tej aukcji ten cały Wiesiek podaje się za kogoś, kim nie jest, wprowadza ludzi w błąd. Najbardziej zasłużony oficer III Rzeczpospolitej? Wiele misji na całym świecie? Chyba tylko w miejscowych aresztach.
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 13:46   #373
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Gumis znow do wziecia. Tylko sie dziewczyny o niego nie pobijcie Niezly musi byc z niego agent skoro kobiety go olewaja. Z jego komentarzy wynika, ze teskni za Aska, ale wedlug mnie, szkoda dziewczyny dla niego. Oby nie byla glupia i do niego nie wrocila.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 19:20   #374
kiera1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Czy tylko ja uważam że większość bohaterów tego serialu to patologiczne nieroby? Oni nie robią kompletnie nic, a jeszcze mają czelność stawiać wymagania. Już pominę ich przepite mordy i zaniedbany wygląd.

Swoją drogą to chyba najbardziej rozwalił mnie kampio. Pamiętam jak sobie siedział na komputerku gdy jego ojciec rąbał drewno. Strasznie się uśmiałem gdy przeczytałem CV tego agenta, skąd się tacy ludzie biorą?

I w nowszych odcinkach nie popisał się też andelek, potworny cham i buc, nic dziwnego że babka od niego uciekła, bo nikt normalny z takim wariatem by nie wytrzymał.

Edytowane przez kiera1
Czas edycji: 2017-11-14 o 19:56
kiera1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 20:01   #375
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Kampio mistrz jak wpisał do cv hobby- fotografowanie zdjęć 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 09:17   #376
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam. Pączuś odpisuje z trzech kont - jako Robert Janicki (każdego krytykującego wyzywa od chamów) i kilka razy jako Grzegorz Pączuś i Grzegorz Jakiśtam (prawdziwe nazwisko). Sypnął się z tym fake kontem niemal na samym początku, do super błyskotliwych niestety nie zalicza się.

.

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Gumis znow do wziecia. Tylko sie dziewczyny o niego nie pobijcie Niezly musi byc z niego agent skoro kobiety go olewaja. Z jego komentarzy wynika, ze teskni za Aska, ale wedlug mnie, szkoda dziewczyny dla niego. Oby nie byla glupia i do niego nie wrocila.
Gumiś i Pączuś po jednych pieniądzach... W programie wydawali się być normalni, a poza programem wychodzą z nich trochę...psychopaci...

Czyli nikt się normalny tam nie zgłasza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 09:39   #377
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

dla mnie to oni obaj takie wymuskane synusie uważający siebie za spełnienie marzeń każdej kobiety, bo przecież mamusia tak powiedziała
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 12:50   #378
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
dla mnie to oni obaj takie wymuskane synusie uważający siebie za spełnienie marzeń każdej kobiety, bo przecież mamusia tak powiedziała
a w rzeczywistosci dwa oblesne grubasy.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 13:43   #379
kiera1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Przecież na pierwszy rzut oka widać że większość z nich to obleśne świnie, oni reprezentują kompletne dno. Żyją w jakichś rozwalonych szopach z grzybem na ścianie a każda kobieta czyha na ich pieniądze Ciekawe niby jakie xd

Jarusia jeszcze uważałem za trochę normalnego, dopóki nie zobaczyłem odcinka z "karciarami" i uznałem że to jednak kompletny imbecyl.

Dlatego nie ma co się nad tymi pacanami litować, sami są sobie winni. Jedyny plus jest taki, że można się pośmiać z ich bezgranicznej głupoty.
kiera1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-15, 15:11   #380
Kruk Czarny
Zakorzenienie
 
Avatar Kruk Czarny
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Przeworsk-> Rzeszów-> Lublin
Wiadomości: 3 776
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez kiera1 Pokaż wiadomość
Przecież na pierwszy rzut oka widać że większość z nich to obleśne świnie, oni reprezentują kompletne dno. Żyją w jakichś rozwalonych szopach z grzybem na ścianie a każda kobieta czyha na ich pieniądze Ciekawe niby jakie xd

Jarusia jeszcze uważałem za trochę normalnego, dopóki nie zobaczyłem odcinka z "karciarami" i uznałem że to jednak kompletny imbecyl.

Dlatego nie ma co się nad tymi pacanami litować, sami są sobie winni. Jedyny plus jest taki, że można się pośmiać z ich bezgranicznej głupoty.
Jarus to chyba nie ten od karciar, tego od karciar już dawno nie ma
Kruk Czarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 15:25   #381
kiera1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Kruk Czarny Pokaż wiadomość
Jarus to chyba nie ten od karciar, tego od karciar już dawno nie ma
Racja, coś mi się pomieszało. To chyba był Mariusz.
kiera1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 15:38   #382
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez kiera1 Pokaż wiadomość
Przecież na pierwszy rzut oka widać że większość z nich to obleśne świnie, oni reprezentują kompletne dno. Żyją w jakichś rozwalonych szopach z grzybem na ścianie a każda kobieta czyha na ich pieniądze Ciekawe niby jakie xd
no, bo jak to koleś z zajawki mówi "kobiety to czarne wdowy, co lecą na kasę "
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 16:11   #383
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Gumiś i Pączuś po jednych pieniądzach... W programie wydawali się być normalni, a poza programem wychodzą z nich trochę...psychopaci...

Czyli nikt się normalny tam nie zgłasza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety, normalni jak widac nie zglaszaja sie do tego programu.
Gumis na poczatku normalnie sie wypowiadal i az sie dziwilam, ze nie ma kobiety. Nie oszukujmy sie, wyglad wygladem, ale jak facet ma fajny charakter, to znajdzie dziewczyne nawet majac kilka kilogramow za duzo. Pozniej wyszlo dlaczego ten zarozumialec jest sam.
Paczus tez sie zachowuje jak osmy cud swiata a nie jest ani przystojny ani inteligentny.
Po Radku sie wiecej spodziewalam a okazalo sie, ze jest kolejnym burakiem.
Nie rozumiem pokazywania Napoleona. Gdzie taki czlowiek znajdzie kobiete? Czerwony z przepicia, trzesiawka, pali jednego peta za drugim i jeszcze wylatuje z roboty przez ciagi alkoholowe. Po dodaniu do tego wizyty u prostytutki, watpie, ze istnieje gdzies desperatka, ktora by go chciala.

Program moze i mial z zalozenia pomoc kawalerom znalezc drugie polowki, ale zamiast tego ukazuje kwintesencje polskiej patoli.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 16:28   #384
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
No niestety, normalni jak widac nie zglaszaja sie do tego programu.
Gumis na poczatku normalnie sie wypowiadal i az sie dziwilam, ze nie ma kobiety. Nie oszukujmy sie, wyglad wygladem, ale jak facet ma fajny charakter, to znajdzie dziewczyne nawet majac kilka kilogramow za duzo. Pozniej wyszlo dlaczego ten zarozumialec jest sam.
Paczus tez sie zachowuje jak osmy cud swiata a nie jest ani przystojny ani inteligentny.
Po Radku sie wiecej spodziewalam a okazalo sie, ze jest kolejnym burakiem.
Nie rozumiem pokazywania Napoleona. Gdzie taki czlowiek znajdzie kobiete? Czerwony z przepicia, trzesiawka, pali jednego peta za drugim i jeszcze wylatuje z roboty przez ciagi alkoholowe. Po dodaniu do tego wizyty u prostytutki, watpie, ze istnieje gdzies desperatka, ktora by go chciala.

Program moze i mial z zalozenia pomoc kawalerom znalezc drugie polowki, ale zamiast tego ukazuje kwintesencje polskiej patoli.
Mi sie od początku wydawał zadumanym w sobie bucem i sie nie pomylilam.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 20:27   #385
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Bardzo mało śmiechowy odcinek, z tym pogrzebaczem i korą mozgową, i amputacjami dżizas
Pączuś jest niewiarygodnie obleśny z tymi ustami jak truskawa i ukwiałem na głowie, wygląda jak pedofil i co to miało być z tą maolatą??
Aśka jak zwykle, żal by mi jej było gdyby nie objadała (i opalała) starej kobiety z renciny.
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 21:53   #386
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Paczuś tak dziwnie wydyma usta jak mówi.. I ten jego gejowsko-pedofilski glos..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-16, 07:19   #387
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

i ta koszula niedopięta w zestawieniu z tymi spodniami w kancik i laczkami w których był na myjni.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-16, 10:38   #388
elunka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 81
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
i ta koszula niedopięta w zestawieniu z tymi spodniami w kancik i laczkami w których był na myjni.
Nie zapomnij o samochodzie, jego największe życiowe osiągniecie

Przynajmniej jego matka wprost powiedziała, że nie jest urodziwy.

Bądźmy szczerzy, nikt normalny do takiego programu się nie zgłasza.
To jest jak z pokazywaniem dawniej dziwadeł na rynku. Ludzie patrzą, bo nie mogą uwierzyć, że tacy ludzie istnieją i Polsat się cieszy, ze ma oglądalność, więc szuka coraz większe wybryki natury (czyt. Napoleon, Andelek) Poza tym Andelek brzmi za ładnie i nie pasuje mi do tego odrażającego człowieka. Zatem od dziś będę go nazywać Andel

Swoja drogą śmiać mi się chciała jak Aśka opowiadała, że tak się patrzyli na nią w wiezieni jak była u Ryśka. Normalnie chodząca Angelina Jolie. Podejrzewam, zę skazani patrzyli tak też na matke Ryśka, wygłodniali kobiety. A jeśli chodzi o reszte to zapewne z politowaniem, ze kobieta potrafi tak upaść.
elunka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 09:13   #389
aaa_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 19
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Serio Gumiś nie jest już z Asią? Jakby byli sami bez zobowiązań to niech sobie odstawiają szopki i się rozstają i schodzą, ale tam były dzieci. Dwie małe dziewczynki, które i tak już przeżyły śmierć taty (tak mówiła Asia), a teraz kolejna zmiana w życiu. Ci ludzie są niestabilni emocjonalnie. Wydaje mi się, że ten Gumiś ma wiele na sumieniu. Przejrzałam jego fb. Kiedy on pracuje jak wrzuca średnio 5 postów dziennie? Już nawet jego znajomi pytają "a Tobie co znowu?" . "Nie ma mnie dla nikogo, wqrwioony!!!!". Gimbaza.

Hehe, ale sobie kolega z Andelka robił jaja. Mówił coś, że on zasługuje na księżniczkę, która będzie mu gotowała, sprzątała no i jeszcze pracowała zawodowo, a najlepiej żeby miała gospodarkę Jest tego wart, takiego okazu ze świecą szukać.

Oglądałam ostatnio odcinek 5. Wtedy pokazywano może lekko wycofanych chłopaków, ale porządnych, pracujących, kulturalnych. A teraz to największa patologia. Nawet zrozumieć się ich nie da. Oglądałam ostatni odcinek i nawet nie wiem o czym był, nie warto patrzeć.
aaa_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 18:12   #390
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez aaa_12 Pokaż wiadomość
Serio Gumiś nie jest już z Asią? Jakby byli sami bez zobowiązań to niech sobie odstawiają szopki i się rozstają i schodzą, ale tam były dzieci. Dwie małe dziewczynki, które i tak już przeżyły śmierć taty (tak mówiła Asia), a teraz kolejna zmiana w życiu. Ci ludzie są niestabilni emocjonalnie.
moim zdaniem ta Aśka też trochę nie myślała, z mety go zapoznała ze swoimi córkami, gdy nawet ona sama dobrze nie znała tego człowieka
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-19 00:08:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.