Szukam kursu, korepetytora z rysunku i rzeźby na studia techniki dentystyczne, POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-25, 10:30   #1
szczesliwa_kobieta
Przyczajenie
 
Avatar szczesliwa_kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 22

Szukam kursu, korepetytora z rysunku i rzeźby na studia techniki dentystyczne, POMOCY


Hej słuchajcie! Szukam kursu, korepetytora, który przygotuje mnie na egzamin manualny rekrutujący na studia: techniki dentystyczne. Kurs rysunku i rzeźby. Najlepiej w Warszawie, ale piszcie ze wszystkich miejscowości. W tym roku specjalnie nie poszłam na studia aby móc przygotować sie do tego egzaminu i poprawic biologie. Miałam dojeżdżać do Łodzi na taki kurs, ale niestety nie został on utworzony bo bylo za mało chetnych. Jestem w kropce. Prosze was o pomoc, jakies informacje.


Jezeli tylko czujesz sie na silach mnie do tego przygotowac to pisz!!!
szczesliwa_kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 11:28   #2
your_dream
Zaczytana w wizażu
 
Avatar your_dream
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 165
Dot.: Szukam kursu, korepetytora z rysunku i rzeźby na studia techniki dentystyczne,

A na czym polega ten egzamin? Która uczelnia? U mnie, na Gumedzie, egzamin polega na modelowaniu zęba z kostki woskowej w proporcji 1:1 według otrzymanego modelu gipsowego zęba. Wszyscy kandydaci modelują ten sam ząb. Na modelowanie kandydaci mają 3 godziny czasu. Mój kolega z licealnej klasy przez rok studiował techniki. Dostał maksa z tego egzaminu, ale specjalnie się nie przygotowywał, ani też nie ma mega zdolności plastycznych. Rysunku też za wiele nie będziecie mieć, to nie ASP. Na twoim miejscu nie marnowałabym pieniędzy na kurs, tylko kupiłabym inlay (nożyk do modelowania), dorwałabym wosk, nawet ze świeczki, do tego poprosiłabym stomatologa o jakieś usunięte zęby i ćwiczyłabym rzeźbienie sobie tych zębów. Opatrzysz się z anatomią i budową zęba. Możesz też ćwiczyć na plastelinie. My na modelarstwie właśnie w plastelinie modelowaliśmy zęby.

A już totalnie zbaczając z tematu, to jeżeli robisz sobie rok przerwy na naukę do biologii i przygotowanie, to nauczyłabym się na tyle, żeby dostać się na stomatologię/lekarski, chyba że masz po rodzinie przejąć w spadku pracownię technika dentystycznego
your_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 13:02   #3
szczesliwa_kobieta
Przyczajenie
 
Avatar szczesliwa_kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 22
Dot.: Szukam kursu, korepetytora z rysunku i rzeźby na studia techniki dentystyczne,

Wybieram sie do Łodzi na Uniwersytet Medyczny. Z wielką chęcią studiowałabym stomatologie, ale bedąc szczerą znam swoje możliwości i uważam że nie dałabym sobie rady na takich studiach. Oczywiście nie twierdze ze techniki dentystyczne są prościzną, jednak stomatologi, lekarski to juz kierunki dla ludzi z naprawde mocną głową. Uważam że ja należę do ludzi średnio inteligentnych i taki odpowiedzialny za życie ludzi kierunek to nie moja bajka. Dziękuje że podzieliłaś sie swoimi spostrzeżeniami Na tym egzaminie trzeba było któregoś roku odwzorowac np. orła z godła polski, a na egzaminie z rysunku bryłe 1:1
szczesliwa_kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 21:24   #4
your_dream
Zaczytana w wizażu
 
Avatar your_dream
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 165
Dot.: Szukam kursu, korepetytora z rysunku i rzeźby na studia techniki dentystyczne,

Cóż, przyznam że mało praktyczne mają tam egzaminy, bo na zębach będziecie się skupiać, no ale ich sprawa. Może i faktycznie przyda ci się ktoś, kto poduczy cię rysunku i rzeźby... Wobec tego powodzenia!
your_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 00:45   #5
marysaart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Szukam kursu, korepetytora z rysunku i rzeźby na studia techniki dentystyczne,

Hej, prowadzę kursy przygotowujące do egzaminów do szkół plastycznych i na ASP. Moi uczniowie zdają
Prowadzę też kursy malarstwa i organizuję plenery.
Zapraszam https://openart.studio
marysaart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 09:54   #6
karmen998
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam kursu, korepetytora z rysunku i rzeźby na studia techniki dentystyczne,

Ja przygotowując się na ASP w Gdańsku korzystałam Z Kursu Rysunku Gdańsk pod okiem Wenecjusza Mielechowicza, uznanego i doświadczonego artysty. Dużo się wynosi z zajęć, bo jako jedyny prowadzi je on w systemie 3 godzin lekcji - gdzie jedna godzina jest pod jego okiem a dwie godziny w 3 osobowym zespole. Polecam kazdemu - szczęśliwa studentka ASP w Gdańsku.
karmen998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 09:54:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.