Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3. - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-03, 14:15   #3781
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Ja nie podczytuję, ale zajrzałam. Ogólnie to wygląda na jakieś dziecinne przepychanki i wymyślanie argumentów z tyłka, więc bym tego nie brała do siebie. Można się ze sobą nie zgadzać, ale bez przesady.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:15   #3782
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Ej, Arya, Ty tak nie szalej, bo jeszcze poród wywołasz lepiej już daj sobie spokój na dzisiaj ja się staram sprzątać "na raty", np. we wtorek odkurzam, w środę myję podłogę. Chociaż TŻ na mnie krzyczy że co ja wyprawiam, że on w weekend poodkurza ale jak siedze teraz na zwolnieniu, a on jest w pracy, to nie umiem bezczynnie siedzieć. Ale musimy Arya trochę spokojniej



IVI, podoba mi się Twoje łózeczko jakie ma wymiary? Powiedz proszę, że poniżej 60 cm szerokości



O nieee ale mi smaka narobiłaś.........



O kurczę, Milawo, szacuneczek... ja nie daje rady sobie sama totalnie NIC przy paznokciach u stóp zrobić, no normalnie nie mogę przez ten ciężar w brzuchu! Ostatnio próbowałam obciąż te pazury trochę zanim poszlam do kosmetyczki, to udało mi się 2, i się zasapałam Jak Ty to zrobiłaś kobieto?



Wiesz co, powiem Ci że zadowolona jestem z efektu Swoje rzęsy mam ok, są podkręcone, ale po tym "liftingu" i hennie jeszcze lepiej wyglądają Zapłaciłam 80 zł, zobaczymy na jak długo ten efekt się utrzyma.. chciałabym właśnie przed porodem coś takiego zrobić, żeby potem nie myśleć o makijażu.. kusiło mnie zagęszczenie rzęs, ale tak mi się to nienaturalne wydaje, że odpuściłam.
A co to za Emilka i jej insta?


To jest łóżeczko 120x60 ale wymiary zewnętrzne to Ok 125x65


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:17   #3783
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dzieki dziewczyny za przepisy! Cos wybiore
Ja podczytuje inne watki ale nie bede komentowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:17   #3784
mitotito
Przyczajenie
 
Avatar mitotito
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: znad wody!
Wiadomości: 13
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Sama chciałabym wiedzieć



Mitotito hej! Dawno Cię u nas nie bylo rzeczywiście gratuluję mieszkania! 🥳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No aż wstyd! może teraz przy chorobie będę bardziej rozgadana

Dziękuję <3
Jak tylko głowa przestanie mi ciążyć to zamawiam łóżeczko <3 i komodę, bo potem będę chciała zacząć prać i układać. Dwa dni temu przyszło do mnie zamówienie z apteki i wszyscy się dziwią, co zamówiłam, że taki duży karton. Kurcze patrzyłam na kilka list i nie wydaje mi się, żebym zamówiła coś, co się nie przyda...

Swoją drogą czytałam tę burzę na listopadówkach (im więcej czasu tym więcej wątków czytam ) i pewne typy chyba tak mają


misiaq002, moja też ma swoje pory. Czasami zazdroszczę, że niektóre dziewczyny czują dzieciaki co chwilę, ostatnio zaczęłam schizować to się koleżanka zaczęła dyskotekować w środku
__________________
uczę się obsługi wizażu
mitotito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:18   #3785
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

A tak w ogóle to cześć wszystkim. Dziś poszłam do szpitala na zastrzyk anti-d. Taki zbiegło się to w czasie z faktem, ze trochę sie przestraszyłam, bo mały coś słabo sie rusza. Dzis obudziałam się o 6.00 i do 10.00 ani razu sie nie ruszył albo jakoś tak słabiutko, że sama nie byłam pewna. No i podłączyli mnie pod ctg zaraz po tym zastrzyku. Tam wychodzi, że wszystko ok. Ale długo to badanie trwa, jakos ze 40-50 minut mnie trzymali. No ale sprawdziłam i jest ok tylko on chyba z natury taki spokojny. Nigdy jakoś szczególnie nie szalał.
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:20   #3786
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Pati już doczytałam.

To jest ta laska co ją stąd wykurzyłyście na początku? Nie pamiętam z kim tak dyskutowała wtedy Nie chce mi się czytać więcej niż 5 stron ale widzę ostro tam z nią maja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:21   #3787
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ivi wprowadziłam Cię w błąd. Przepraszam. Wlasnie przynioslam z auta kartę ciazy i moj Tymek tez ma girę 6,09cm. Nie wiem skad mi sie ubździło 7. Hm. Przeze mnie sie zestresowalas . Ale sluchaj te 6cm i tak jest bardzo dużo, gin mi mowila ze ma mega dlugie nogi i duza glowe jak jego brat ;D Screenshot_20191003-152112_Gallery.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-03, 14:23   #3788
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Mitotito, tata TŻ przywiózł nam moje zamówienie z gemini i się dziwił co za leki nakupowałam i czemu aż tyle, bo karton spory. A tam ani jednej sztuki leku nie ma nawet. Wszystko samo potrzebne, moim zdaniem.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:23   #3789
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

A ktoś mi skróci o co te kłótnie?

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:24   #3790
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Misia a jak Ci mówiłam to mi nie wierzylas beda dni ze leniuchy beda spaly i co zrobisz. Ale my matki tak mamy ;P nie zrozumiesz 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
A ktoś mi skróci o co te kłótnie?

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Szczerze sama nie wiem ,ale był poruszony nasz wątek wiec przykuło to moja uwage, z reszta jedna z was do mnie to wyslala. wiem , ze chodzi o mnie bo mialam spine na poczatku z tą laską. a ja serio niekłótliwa dziewczyna jestem 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:25   #3791
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to cześć wszystkim. Dziś poszłam do szpitala na zastrzyk anti-d. Taki zbiegło się to w czasie z faktem, ze trochę sie przestraszyłam, bo mały coś słabo sie rusza. Dzis obudziałam się o 6.00 i do 10.00 ani razu sie nie ruszył albo jakoś tak słabiutko, że sama nie byłam pewna. No i podłączyli mnie pod ctg zaraz po tym zastrzyku. Tam wychodzi, że wszystko ok. Ale długo to badanie trwa, jakos ze 40-50 minut mnie trzymali. No ale sprawdziłam i jest ok tylko on chyba z natury taki spokojny. Nigdy jakoś szczególnie nie szalał.
Moja lasencja też jest z tych majestatycznie spokojnych, musi mieć jakąś fazę na intensywne kopanie. Kiedyś (bliżej 21-22 tc) nie ruszała się przez 72h i miała na wszystko wywalone. Podobno niektóre płody takie są i już. Mam nadzieję, że po wyjściu na zewnątrz też będzie takim stoikiem.

A ad listopadowek, chyba jestem za stara na takie catfighty, bo nic z tego nie ogarniam. Oprócz tego, że dwie laski kręcą na siebie gownoburzę o to, która ma większą torebkę xD

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-03, 14:30   #3792
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Moja lasencja też jest z tych majestatycznie spokojnych, musi mieć jakąś fazę na intensywne kopanie. Kiedyś (bliżej 21-22 tc) nie ruszała się przez 72h i miała na wszystko wywalone. Podobno niektóre płody takie są i już. Mam nadzieję, że po wyjściu na zewnątrz też będzie takim stoikiem.

A ad listopadowek, chyba jestem za stara na takie catfighty, bo nic z tego nie ogarniam. Oprócz tego, że dwie laski kręcą na siebie gownoburzę o to, która ma większą torebkę xD

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Właśnie mój to juz od wczoraj jakoś słabiutko. Najlepsze jest to, że mówią mi, że juz powinnam znać jego rytm ruchów, ale ja na serio nie znam, bo on nie jest z tych, które jakiś regularny rytm mają. Nie działają też na niego żadne sztuczki jak slodycze, zimna woda czy zmiana pozycji przy leżeniu. Jak sie nie chce ruszyć, to się nie ruszy.
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:40   #3793
mitotito
Przyczajenie
 
Avatar mitotito
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: znad wody!
Wiadomości: 13
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Mitotito, tata TŻ przywiózł nam moje zamówienie z gemini i się dziwił co za leki nakupowałam i czemu aż tyle, bo karton spory. A tam ani jednej sztuki leku nie ma nawet. Wszystko samo potrzebne, moim zdaniem.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Mojej mamy reakcja, tym bardziej, że zamawiałam do niej, bo nie wiedziałam ile będę czekać z uwagi na opóźnienia i nasza przeprowadzkę - wiem, że jesteś przeziębiona, ale aż tak? 🤣

W tej chwili jestem ostatnią osobą do wydawania pieniędzy na pierdóły, biorąc pod uwagę, że w tym miesiącu wszystko kosztuje nas podwójnie... Już tylko tynk że ścian nam został na obiad
__________________
uczę się obsługi wizażu
mitotito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:42   #3794
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Właśnie mój to juz od wczoraj jakoś słabiutko. Najlepsze jest to, że mówią mi, że juz powinnam znać jego rytm ruchów, ale ja na serio nie znam, bo on nie jest z tych, które jakiś regularny rytm mają. Nie działają też na niego żadne sztuczki jak slodycze, zimna woda czy zmiana pozycji przy leżeniu. Jak sie nie chce ruszyć, to się nie ruszy.
Też nie znam rytmu ruchów małej, ale to dlatego, że często ją czuję, więc nie wnikam o jakich to porach.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:45   #3795
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Też nie znam rytmu ruchów małej, ale to dlatego, że często ją czuję, więc nie wnikam o jakich to porach.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
tez bym nie wnikała jakby moj sie duzo ruszał, ale on ma takie przerwy na 3-4 godziny, ze zupelnie cicho potrafi siedziec albo z raz ledwo ledwo cos jak musnięcie poczuję
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:46   #3796
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
U nas ponoć chachmenty na wątku, ktoras cos wie , czy mnie cos ominelo? I trzeba sie skarżyć listopadówkom?
Pewnie chodzi o mnie, och zła ja ale sobie nie przypominam,żebym komuś coś przykrego napisala?



Jestem po zakupach. Zdam relacje później. Ale póki co maz maluje i wyglada to na taki sztosik. jeszcze druga część sciany i aaaaaach Załącznik 7693357Załącznik 7693358

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo super ta zieleń ! A efekt końcowy to już w ogóle będzie miód malina

Ja to yebłam jak zobaczyłam te wypociny hehe ciekawe kto u nas tak źle się czuje i nie może o nic zapytać, że pisze do niej po porady


Co nakupowałaś?

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Ja tam czasami podczytuje, ale ogolnie ta laska tam tam wszystkich chce rozstawiać, ze żenada. Nowym dziewczynom zabroniła zadawać pytań, które juz byly omawiane.

W punkt zarządca wizażu.

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
Co do sałatek to ja robił niedawno z krakersów z pieczarkami i jajkami, zeszła błyskawicznie
Rzucisz przepis?

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Pati już doczytałam.

To jest ta laska co ją stąd wykurzyłyście na początku? Nie pamiętam z kim tak dyskutowała wtedy Nie chce mi się czytać więcej niż 5 stron ale widzę ostro tam z nią maja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak to ta sama, w sumie sama sobie poszła bo nie mogła się tu mądrzyć a poszło o cenę wózka Pati

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Sałatka ze swieżym szpinakiem, suszonymi pomidorami, tortelini, serem salatkowym i pestkami dyni/slonecznikiem/posiekanymi krzechami wloskimi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


O brzmi fajnie, zapisuje



Przysięgam jak listonosz jeszcze raz mi zostawi awizo to wybuchnę :/ skargi nic nie dają.
Ja ledwo na pocztę się dziś doczłapałam, prawie sie zsikałam bo synek mnie przekopał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:56   #3797
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość

Ja to yebłam jak zobaczyłam te wypociny hehe ciekawe kto u nas tak źle się czuje i nie może o nic zapytać, że pisze do niej po porady

No to było najlepsze, że piszemy do niej z problemami
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 14:59   #3798
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość

[/COLOR]Szczerze sama nie wiem ,ale był poruszony nasz wątek wiec przykuło to moja uwage, z reszta jedna z was do mnie to wyslala. wiem , ze chodzi o mnie bo mialam spine na poczatku z tą laską. a ja serio niekłótliwa dziewczyna jestem 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziś mam aż tak słaby dzień, że musiałam tam pójść i poczytać
Ja też Cię postrzegam jako pozytywną i niekłótliwą więc ciekawe kto to niby pisze do niej

Jezu Laski mam dziś naprawdę mega lenia, i właśnie niechcący zjadłam całą czekoladę
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 15:05   #3799
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Właśnie mój to juz od wczoraj jakoś słabiutko. Najlepsze jest to, że mówią mi, że juz powinnam znać jego rytm ruchów, ale ja na serio nie znam, bo on nie jest z tych, które jakiś regularny rytm mają. Nie działają też na niego żadne sztuczki jak slodycze, zimna woda czy zmiana pozycji przy leżeniu. Jak sie nie chce ruszyć, to się nie ruszy.
No to moja panna dokładnie z tych samych indywidualistów. Nie ma absolutnie żadnej reguły i jest nieprzekupna jeśli chodzi o leżenie i słodycze. Na genetycznym miałam taki obrazek na ekranie -- lekarz szturcha ją Wandą od dopochwowego USG, a panienka po paru razach leniwie odgania ją ręką takim wielkopanskim gestem i za nic nie chce się przekręcić. Także no, nie jesteś sama z problemem susła

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-03, 15:09   #3800
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
No to moja panna dokładnie z tych samych indywidualistów. Nie ma absolutnie żadnej reguły i jest nieprzekupna jeśli chodzi o leżenie i słodycze. Na genetycznym miałam taki obrazek na ekranie -- lekarz szturcha ją Wandą od dopochwowego USG, a panienka po paru razach leniwie odgania ją ręką takim wielkopanskim gestem i za nic nie chce się przekręcić. Także no, nie jesteś sama z problemem susła

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Niezła ta Twoja panna

Jak tutaj dziewczyny czesto piszą, że u nich zaczynają szaleć czesto wieczorem,to mój wtedy niewzruszony. Nigdy też nie zdarzyło się, żeby mnie w nocy kopnięciem czy szturchnięciem obudził.
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 15:10   #3801
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
No to moja panna dokładnie z tych samych indywidualistów. Nie ma absolutnie żadnej reguły i jest nieprzekupna jeśli chodzi o leżenie i słodycze. Na genetycznym miałam taki obrazek na ekranie -- lekarz szturcha ją Wandą od dopochwowego USG, a panienka po paru razach leniwie odgania ją ręką takim wielkopanskim gestem i za nic nie chce się przekręcić. Także no, nie jesteś sama z problemem susła

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka


Mój też nie reaguje na posiłki czy słodycze. Zdecydowanie ma swój rytm dnia ale na listopadowych mamach czytałam o świeceniu latarką i wczoraj wypróbowałam od razu zostałam skopana a mąż na mnie krzyczał „co robisz mojemu synkowi”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 15:32   #3802
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ivi wprowadziłam Cię w błąd. Przepraszam. Wlasnie przynioslam z auta kartę ciazy i moj Tymek tez ma girę 6,09cm. Nie wiem skad mi sie ubździło 7. Hm. Przeze mnie sie zestresowalas . Ale sluchaj te 6cm i tak jest bardzo dużo, gin mi mowila ze ma mega dlugie nogi i duza glowe jak jego brat ;D Załącznik 7693359

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pati nie masz za co przepraszać, teraz z kolei mi mocno ulżyłaś !!! a ja i tak przestaje jest tyle słodyczy bo nie chce się więcej stresować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Aaa i tez aż zajrzałam na te listopadowki ja myśle ze to takie sranie w banie z tym, ze piszemy z prośbami o porady i czytając tamten wątek jescze bardziej doceniam jakie my mamy u siebie fajne i mądre kobietki dobrze czasowo wycelowany te Nasze maluchy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 15:52   #3803
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Moj uwielbia ostro wlasnie zjadlam.kebaba z sosem ostrym i juz mi cycki podskakują tak kopie. A dzis w Ikei zasadził takie kung fu ze az zapiszczalam ;P kolezanka moja zawal mowi-weeez mnie nie strasz ;D

Kupilam przewijak (ten najtanszy , bede dzis malować na bialo) do tego komodę malm zwykła białą , kubeczki na przewijak, tą dmuchaną część, kocyk musztardowy , wanienkę. Zapomniałam kupic lampki a chce taka biala chmurkę na ścianę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Ja już nawet nic nie pisze od siebie, widzę ,że widzicie jak jest tez sie cieszę, ze jest nas tu tyle i przede wszystkim normalnych dziewczyn. No ja sobie nie wyobrażam napisac kuzwa "lupka" 🤣🤣 przeciez od tego jest forum by milion poerdyliard razy pytac o to samo wkoło i wciąż 🤣 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Dziś mam aż tak słaby dzień, że musiałam tam pójść i poczytać
Ja też Cię postrzegam jako pozytywną i niekłótliwą więc ciekawe kto to niby pisze do niej

Jezu Laski mam dziś naprawdę mega lenia, i właśnie niechcący zjadłam całą czekoladę
Hahaha, czekolada zawsze na propsie, zaraz tez sie wezmę za jakas, a co. 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
tez bym nie wnikała jakby moj sie duzo ruszał, ale on ma takie przerwy na 3-4 godziny, ze zupelnie cicho potrafi siedziec albo z raz ledwo ledwo cos jak musnięcie poczuję
Moj tez tak ma, nieraz caly wieczor cicho ale przeważnie prysznic przed snem go budzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mitotito Pokaż wiadomość
Mojej mamy reakcja, tym bardziej, że zamawiałam do niej, bo nie wiedziałam ile będę czekać z uwagi na opóźnienia i nasza przeprowadzkę - wiem, że jesteś przeziębiona, ale aż tak? 🤣

W tej chwili jestem ostatnią osobą do wydawania pieniędzy na pierdóły, biorąc pod uwagę, że w tym miesiącu wszystko kosztuje nas podwójnie... Już tylko tynk że ścian nam został na obiad
Hahahahha padlam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 16:07   #3804
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Dziś mam aż tak słaby dzień, że musiałam tam pójść i poczytać
Ja też Cię postrzegam jako pozytywną i niekłótliwą więc ciekawe kto to niby pisze do niej

Jezu Laski mam dziś naprawdę mega lenia, i właśnie niechcący zjadłam całą czekoladę
Ja właśnie stwierdziłam że mam ochotę na nutelle i kupiłam słoik. Ale pewnie się skończy tym że ja zjem ze 2 kanapki a mąż zje resztę łyżka

A co do listopadowek to gówno burza o to że jedna stale nosi kartę ciąży ze sobą a druga nie. Tak przynajmniej zrozumiałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 16:09   #3805
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Dziś mam aż tak słaby dzień, że musiałam tam pójść i poczytać
Ja też Cię postrzegam jako pozytywną i niekłótliwą więc ciekawe kto to niby pisze do niej

Jezu Laski mam dziś naprawdę mega lenia, i właśnie niechcący zjadłam całą czekoladę
Skoro niechcący to się przecież nie liczy

U mnie kinder bueno wjeżdża ostatnio codziennie a nutella w pogotowiu w szafce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 16:17   #3806
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Ja tam czasami podczytuje, ale ogolnie ta laska tam tam wszystkich chce rozstawiać, ze żenada. Nowym dziewczynom zabroniła zadawać pytań, które juz byly omawiane.


A tak a propo zadym na innym wątku to uważam, ze u nas jest naprawdę super atmosfera. W wielu aspektach mamy zupełnie inne zdania, potrafimy zaciekle czasem nawet wymieniać się argumentami, ale nikt nikogo nie obraza i kultura wypowiedzi jednak jest zachowana. Na początku ciąży w ogóle zastanawiałam się, czy chce mi się gdziekolwiek dołączać a teraz cały czas praktycznie zaglądam tutaj, żeby być na bieżąco
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 16:22   #3807
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
A tak a propo zadym na innym wątku to uważam, ze u nas jest naprawdę super atmosfera. W wielu aspektach mamy zupełnie inne zdania, potrafimy zaciekle czasem nawet wymieniać się argumentami, ale nikt nikogo nie obraza i kultura wypowiedzi jednak jest zachowana. Na początku ciąży w ogóle zastanawiałam się, czy chce mi się gdziekolwiek dołączać a teraz cały czas praktycznie zaglądam tutaj, żeby być na bieżąco
Ja też uważam, że tutaj jets super atmosfera. Wiadomo są roznice zdań, ale nikt nikogo personalnie nie atakuje jak tam. Konczac ze swojej strony temat tej uzytkowniczki, to powiem, że podczytywałam wątek grudniowy od początku, ale dopiero jak ona sobie poszła postanowiłam dołączyć.
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 16:28   #3808
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dla mnie nie ma zupełnie zadnego znaczenia która jest od początku a która dołączyła pozniej lub dopiero co. Wazne, i fajnie jak chce się "wbic w klimat" i jeśli ktos chce to zawsze doda, napisze cos od siebie zeby jakos fajnie o czyms popisac. Pamietam na marcowkach byly dziewczyny które dolaczyly dopiero przed samym porodem i co? I do dzis sie udzielaja juz prawie 3 lata.
Ale jak widac niektórzy lubią się wymądrzać , wywyższać i być ekspertami od wszystkiego.

Wiem, ze jak ktoras z nas mam starszakow pisze cos na jakis temat to moze sie wydawac, ze to wymadrzanie czy coś "blablabla .." . Ale kazda pisze o swoich doświadczeniach i wiadomo jest, że każda ma je inne, kazde dziecko jest inne itd. Dlatego ja zawsze podkreslam ze tak bylo u nas ,u mnie, u mojego dziecka a przecież wszystkie jestesmy zupelnie inne, ba. Okaże sie jak dzieci moga byc różne jak się urodzą.

I takie sranie w banie ,udawanie idealnej bo sie przeczytało, uslyszalo, widzialo u kogos cos tam, cos tam.
Podsumuje tylko tak:
"IDEALNE MACIERZYŃSTWO KOŃCZY SIĘ WRAZ Z POJAWIENIEM SIĘ NA ŚWIECIE DZIECKA".
Dlatego my musimy byc sobie podporą, pomocą a nie odciskiem na pięcie. Nie oceniajmy się, nie wysmiewajmy, a bedzie wszystko super pomimo tak różnych poglądów!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 16:33   #3809
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dodam tylko,ze chcialabym zeby Rafi wróciła do nas uspokojona przez swojego lekarza, bo my wiemy,ze jej Synuś jest i będzie zdrowy, wymiarowy, urodzony w terminie. I bardzo Cię tu Rafi brakuje ! Wiec wracaj czekamy cierpliwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 16:37   #3810
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Właśnie mój to juz od wczoraj jakoś słabiutko. Najlepsze jest to, że mówią mi, że juz powinnam znać jego rytm ruchów, ale ja na serio nie znam, bo on nie jest z tych, które jakiś regularny rytm mają. Nie działają też na niego żadne sztuczki jak slodycze, zimna woda czy zmiana pozycji przy leżeniu. Jak sie nie chce ruszyć, to się nie ruszy.


Jak dziewczyny pisały już kilka dni temu o stałych rytmach dnia ich dzieciaczków to tez próbowałam sprawdzi to u siebie i podobnie jak u ciebie, zero regularności
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-12 22:41:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.