Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-24, 10:52   #4621
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Polecam salon na os Dywizjonu 303. Nie pamiętam czy jakoś się nazywa, ale fryzjerzy to Ania i Paweł.
Czy to się nazywa Uchacz Fryzjerstwo? os. Dywizjonu 303 blok 21?
Nie mogę znaleźć strony, tylko coś na fejsie. Jeśli tak, to do kogo lepiej na strzyżenie? I jak cenowo?

Ktoś pytał o salony fryzjerskie, które współpracują z fundacją Rak'n'Roll. Widziałam na fb tego Uchacz Fryzjerstwo, że biorą udział w tej akcji. A nie, nie wiem czy współpracują czy planują. Lista salonów jest tutaj:
http://www.raknroll.pl/wp-content/up...C3%B3w-182.pdf
__________________


Edytowane przez Jik
Czas edycji: 2015-05-24 o 10:53
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 18:03   #4622
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

[QUOTE=Jik;51508956]Czy to się nazywa Uchacz Fryzjerstwo? os. Dywizjonu 303 blok 21?
Nie mogę znaleźć strony, tylko coś na fejsie. Jeśli tak, to do kogo lepiej na strzyżenie? I jak cenowo?

Sprawdziłam na FB i rzeczywiście to ten salon Moim zdaniem zarówno p. Paweł jak i Pani Ania dobrze radzą sobie ze strzyżeniem. Gdybym miała się doszukiwać różnic, to może p. Paweł jest dokładniejszy a p. Ania więcej uwagi poświęca ustalaniu fryzury? Ale to moje subiektywne odczucia.
Koszt samego strzyżenia to ok. 60 zł . Nie jestem pewna, bo zawsze robiłam jednocześnie kolor i płaciłam ok 170 zł
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 22:58   #4623
miedziajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

hej,

szukam kogoś w Krakowie do dekoloryzacji, dobrania nowego koloru i całkowicie nowego cięcia, czyli poprostu stylisty fryzur, który mi ją dobierze indywidualnie do mojej urody.
cena nie gra roli, zależy mi na tym, żeby to był ktoś, kto się na tym zna i nie zrobi mi krzywdy, którą będę musiała sama naprawiać w domu.

znacie może kogoś do polecenia?
miedziajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 10:05   #4624
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez miedziajna Pokaż wiadomość
hej,

szukam kogoś w Krakowie do dekoloryzacji, dobrania nowego koloru i całkowicie nowego cięcia, czyli poprostu stylisty fryzur, który mi ją dobierze indywidualnie do mojej urody.
cena nie gra roli, zależy mi na tym, żeby to był ktoś, kto się na tym zna i nie zrobi mi krzywdy, którą będę musiała sama naprawiać w domu.

znacie może kogoś do polecenia?
skoro cena nie gra roli, to salon Maniewski
a z tańszych może polecana tu Agnieszka Jabłońska
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 17:39   #4625
zzzz55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej dziewczęta! A gdzie w Krakowie zrobię odrosty na platynie, tak, żeby nie wyszły żółte? Może być Kraków, mogą być okoliczne miejscowości typu Wieliczka. Interesuje mnie w miarę tania opcja, tak do 120 zł za odrosty + ewentualne wyrównanie. Dlatego nie musi być Centrum ani konkretnie samo miasto Chciałabym tylko, żeby było sprawdzone jeśli chodzi o rozjaśnianie, bo ostatnio byłam u świetnej fryzjerki, ale z platyną sobie nie poradziła :/
zzzz55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 08:36   #4626
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość

Sprawdziłam na FB i rzeczywiście to ten salon Moim zdaniem zarówno p. Paweł jak i Pani Ania dobrze radzą sobie ze strzyżeniem. Gdybym miała się doszukiwać różnic, to może p. Paweł jest dokładniejszy a p. Ania więcej uwagi poświęca ustalaniu fryzury? Ale to moje subiektywne odczucia.
Koszt samego strzyżenia to ok. 60 zł . Nie jestem pewna, bo zawsze robiłam jednocześnie kolor i płaciłam ok 170 zł
Dzięki, może się przejdę w takim razie
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 09:28   #4627
dexteri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Szukam fryzjerki zuzi

Witam
Błagam o pomoc! jakieś 10 lat temu chodziłam do fryzjerki Zuzi
w Krakowie na ul. Starowiślnej tuż przy moście. Nie ma już tego fryzjera, a ja nie mam żadnych namiarów na tą dziewczynę
Jak ktoś wie gdzie teraz ta dziewczyna pracuje proszę o informację.
To była wtedy młodziutka blondynka, ale włosy tak ścinała, że wystarczyły dwa ruchy ręką i fryzura gotowa.

Edytowane przez dexteri
Czas edycji: 2015-06-02 o 10:01
dexteri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 13:38   #4628
Glorii1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Piotr Świętoń - fryzjer Kraków

Witam wszystkie osoby które szukają kontaktu z fryzjerem Piotrem Świetoniem. Oto numer kontaktowy 884330313
Glorii1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 14:29   #4629
LiiidkaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy kontakt owocuje umówieniem się na strzyzenie???
LiiidkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 19:52   #4630
optimistic_realist
Raczkowanie
 
Avatar optimistic_realist
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 54
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej dziewczyny, możecie polecić fryzjera, który potrafi sensownie ściąć cienkie i delikatne włosy? Bardzo mi zależy, żeby znaleźć kogoś wyrozumiałego bo jak dotąd spotykałam się z niewybrednymi komentarzami na temat moich "piór" czy też "biednych" włosów.
optimistic_realist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 17:38   #4631
Glorii1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Piotr Świętoń - fryzjer Kraków

Witam wszystkie osoby które szukają kontaktu z fryzjerem Piotrem Świetoniem, który do tej pory pracował w Akademii Stylizacji M.P Babicz. Oto numer kontaktowy 884330313
Glorii1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 17:10   #4632
vixen89
Raczkowanie
 
Avatar vixen89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej, zastanawiam się nad koloryzacja z użyciem olaplex, w krk sa tylko 2 salony które maja to w ofercie: Kruczek Hair Concept oraz Maniewski.
Z tego co widzę KHC nie ma zbyt dobrych opini, a jak jest z salonem Maniewski? jak go oceniacie?
__________________
Heroes of the Storm
World of Warcraft
Diablo III

--------
Anime rulezz!
Fairy Tail, Bleach, Akatsuki no Yona, Cross Ange, Shingeki no Kyojin, Brave 10

Edytowane przez vixen89
Czas edycji: 2015-06-12 o 16:04
vixen89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 15:45   #4633
munia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez vixen89 Pokaż wiadomość
Hej, zastanawiam się nad koloryzacja z użyciem olaplex, w krk sa tylko 2 salony które maja to w ofercie: Kruczek Hair Concept oraz Maniewski.
Z tego co widzę KFC nie ma zbyt dobrych opini, a jak jest z salonem Maniewski? jak go oceniacie?
Olaplex to jest zabieg regenaracyjny, tego chyba nie da sie spieprzyc wiec rób tam gdzie taniej
munia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 16:12   #4634
vixen89
Raczkowanie
 
Avatar vixen89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez munia17 Pokaż wiadomość
Olaplex to jest zabieg regenaracyjny, tego chyba nie da sie spieprzyc wiec rób tam gdzie taniej
zgadza się ale nie chciałabym wyjść z niechcianym kolorem. Dokładniej chciałabym zrobić koloryzację+olaplex dodany do farby. Dlatego szukam opini, może ktoś farbował się w tym salonie.

Edit: moze ktoś był u pani Kingi w Kruczek Hair Concept na koloryzacji?
__________________
Heroes of the Storm
World of Warcraft
Diablo III

--------
Anime rulezz!
Fairy Tail, Bleach, Akatsuki no Yona, Cross Ange, Shingeki no Kyojin, Brave 10

Edytowane przez vixen89
Czas edycji: 2015-06-19 o 11:01
vixen89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 12:40   #4635
Fragaria_Vesca11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Poszukuję namiarów na stylistę Jakuba Ziemirskiego. Miał atelier przy ul. Krowoderskiej w Krakowie, tak do końca marca br., chyba. Teraz się przenieśli, nie podali gdzie, telefony milczą. Czy ktoś wie, gdzie szukać Kuby Ziemirskiego????
Fragaria_Vesca11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 06:20   #4636
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Pilne!
Był ktoś w tym salonie Chmiest Academy of Hair Design na Karmelickiej?
Mam termin na wtorek a nic nie wiem o tym salonie
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 14:45   #4637
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ktos moze byl u Katarzyny Zelek u Kaczmarzyka? Chodzi mi o cienowanie/koloryzacja.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 16:01   #4638
jouziou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A czy jest ktoś coś w stanie powiedzieć o salonie ROMAN? Wiem, że tam sobie liczą, ale cóż, za dobrą jakość usługi jestem w stanie to przeboleć, tylko jakoś ciężko doszukać mi się o nich opinii w Internecie (poza paroma blogami).

Zniechęcają mnie te wszystkie hair concepty, atelier, nazwy po angielsku i cuda na kiju + fryzjerzy wyglądający jak oszołomy i salon zrobiony na jedno kopyto "jesteśmy tacy MODERN", ale jeśli jesteście w stanie mimo to polecić z tego typu salonów, których jest w Krakowie mnóstwo, dobrego rzemieślnika fryzjerstwa - takiego który i technicznie jest świetny i potrafi również wysłuchać klienta, odnieść się wedle swojego doświadczenia z wartościowym insightem, to będę bardzo wdzięczna.

Nie zależy mi na koloryzacji, a tylko na cięciu - klasyczna, ponadczasowa fryzura dostosowana do moich potrzeb i możliwości (bo wiem, że wszystko super po wyjściu z salonu, po wprawnym wymodelowaniu i użyciu całej armii środków do stylizacji, ale żeby też było ok na codzień, gdy nie dysponuje ani taką wprawą jak fryzjer ani taką ilością środków). Mile widziane propozycje fryzjerów, którzy dobrze sobie radzą w dopasowywaniu i cięciu grzywek.
jouziou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 08:16   #4639
isabellka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A ja mam dla was inną propozycje! Ostatnio troszkę zaniedbałam moje włosy - dawno ich nie podcinałam, bo zwyczajnie bałam się chyba stracić na długości. Ale - przełamałam się i poszłam do Hair Design na Karmelickiej (z plecenia koleżanki, która chodzi tam regularnie). Wierzcie lub nie, ale lepiej nie czułam się nigdy. To co Pan Andrzej Krzak zrobił z moimi włosami to obłęd! Naprawdę, zwykle ciężko jest mi je doprowadzić do ładu, a teraz wyglądają zdrowiej i świetnie się układają. Tak więc polecam!!
isabellka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-04, 23:16   #4640
niaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Pilne!
Był ktoś w tym salonie Chmiest Academy of Hair Design na Karmelickiej?
Mam termin na wtorek a nic nie wiem o tym salonie
i jak było?
niaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 13:19   #4641
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecacie salon Eric Stipa w M1? (NH)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 12:19   #4642
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy ktoś coś słyszał o Pani Magdalenie Figiel? Znalazłam na fb, bardzo zaciekawiły mnie jej fryzurki i wykonanie, natomiast nigdzie nie mogę znaleźć opinii
Chociaż i tak chyba pójdę w ciemno!
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 08:30   #4643
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez jouziou Pokaż wiadomość
Zniechęcają mnie te wszystkie hair concepty, atelier, nazwy po angielsku i cuda na kiju + fryzjerzy wyglądający jak oszołomy i salon zrobiony na jedno kopyto "jesteśmy tacy MODERN", ale jeśli jesteście w stanie mimo to polecić z tego typu salonów, których jest w Krakowie mnóstwo, dobrego rzemieślnika fryzjerstwa - takiego który i technicznie jest świetny i potrafi również wysłuchać klienta, odnieść się wedle swojego doświadczenia z wartościowym insightem, to będę bardzo wdzięczna.
Mogę polecić mojego fryzjera: zerknij tutaj. Jeden z niewielu fryzjerów, który świetnie radzi sobie z moimi włosami, dwa - zna się na technikach strzyżenia (tzn. wie, które są odpowiednie do danego typu włosa).
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 13:09   #4644
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Wiele razy robiłam włosy u Kaczmarzyka, tym razem podobnie - świetny człowiek, przede wszystkim umie zaskoczyć i dopasować fryzurę, a wcale nie każdy fryzjer to potrafi.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 09:15   #4645
agaklimek
Raczkowanie
 
Avatar agaklimek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 135
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Kilka tygodni temu byłam na delegacji w Krakowie i okazało się, że moje szkolenie będzie zakończone uroczystym bankietem. Mając w walizce jedynie ubrania biznesowe, czekało mnie polowanie na elegancką sukienkę, no i fyzjer! W ferworze walki trafiłam na Vici Clinic na ul. św. Sebstiana 2. Żałuję, że na codzień miałabym sporo kilometrów do pokonania, bo to fantastyczny salon...
__________________
Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej.
agaklimek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 10:29   #4646
isabellka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez malwinka_ Pokaż wiadomość
Każdy "se"może nazwać "atelie" to nie jest opatentowane, choć osobiście nie lubie tej nazwy i drazni mnie jak wchodze do fryzjera i slysze w naszym atelie, nasze atelie, atelie. Pewnie, ze jak zaplacisz wiecej nie oznacza super wykonanej fryzury, zalezy to od talentu fryzjera, skoncentruj sie bardziej na samych fryzjerach a nie atelierach. Mysle,ze powinny Ci pomoc konsultaje, powinny one byc bezplatne w kazdym salonie, wybierz sobie np 3 salony ktore Cie najbardziej zainteresowaly i przejdz sie do kazdego z nich na konsultacje, wybierz fryzjera ktory najpierw Cie wyslucha, ustalicie co bedziecie robic i przedyskutujecie cene, tak zeby nie bylo niespodzianek, moje typy w sprawie kolorystów w krakowie: Ewa Warmuz lub Andrzej Krzak(Hair Club La Bush), Sylwusia nazwiska nie pamietam(Pure Diamond), Radek Robak (Creative Cut) W cenie 200 zl mysle, ze sie zmiescisz, pamietaj o konsultacjach. Mozesz tez dzwonic po salonach i najpierw pytac o ceny a pozniej umawiac sie na konsultacje, pamietaj ze internet tez jest skarbnica wiedzy
Oj tak tak! Pan Andrzej jest niesamowity! Tylko teraz szukajcie go w Hair Design na Karmelickiej. Polecam i krzyczę głośno, że o lepszego stylistę naprawdę trudno, klasa sama w sobie! Zupełnie nowe włosy
isabellka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 10:18   #4647
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny a polecacie kogoś do długich, cienkich, prostych i gęstych włosów? Chcę mocno je skrócić ale boję się iść do fryzjera. Tak w cenie do 150zl? Czy więcej bym musiała zapłacić?
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 22:45   #4648
sigga
Raczkowanie
 
Avatar sigga
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 373
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Ktos moze byl u Katarzyny Zelek u Kaczmarzyka? Chodzi mi o cienowanie/koloryzacja.
Byłam na podcięciu, nic specjalnego, poprawa kształtu przy zapuszczaniu. Wyszło fajnie, układają się ok.

Wkrótce wybieram się na koloryzację do samego Kaczmarzyka, ciekawa jestem i pełna nadziei
sigga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 18:58   #4649
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Podjęłam decyzję i zapisałam się na strzyżenie do Kamila z salonu Kaczmarzyka, zobaczymy czy mi przypadnie do gustu. Termin mam na za tydzień. Jak będzie dobrze to potem pomyślę o kolorze
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 21:38   #4650
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez sigga Pokaż wiadomość
Byłam na podcięciu, nic specjalnego, poprawa kształtu przy zapuszczaniu. Wyszło fajnie, układają się ok.

Wkrótce wybieram się na koloryzację do samego Kaczmarzyka, ciekawa jestem i pełna nadziei


Dzięki. Czytałam że ona bardziej w upięciach się właśnie najlepiej czuje. Jednak chyba do Kaczmarzyka tez się zdecyduje

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2015-07-13 o 21:40
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.