Jaki żel wybrać? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-10, 13:06   #31
Iwona 38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki żel UV?

Witam!!!!!

Ja polecam żele IBD są to żele gęste ,samopoziomujące,trójfazo we,bardzo dobrej jakości,dość drogie ale wartej swojej ceny.

Tańsze żele są ESN również bardzo dobrej jakości.
Pracuję na jednych i drugich i mogę je gorąco polecić są super.
__________________
Gorąco pozdrawiam Iwona 38
Iwona 38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 17:29   #32
aniusiulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki żel UV?

Ja też pracuje już dosyć długo na Lavie z Wampa i mogę polecić
żel jednofazowy 14g - 88 zl i jeszcze dostaje pędzelek w prezencie
aniusiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 18:05   #33
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Jaki żel UV?

Ja uczylam sie na kursie na IBD i przy nich pozostalam.

Co do groszej firmy od la femme hmmm Emmi? Perfect lady? wszystkich trzech radze unikac
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 09:58   #34
niedzwiadek86
Raczkowanie
 
Avatar niedzwiadek86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 199
Dot.: Jaki żel UV?

Cytat:
Napisane przez aniusiulka
Ja też pracuje już dosyć długo na Lavie z Wampa i mogę polecić
żel jednofazowy 14g - 88 zl i jeszcze dostaje pędzelek w prezencie
dokladnie tez pracuje na jednofazowym wczraj kupilam lekko rozowy,ale praktycznie nie rozni sie od bezbarwnego a pedzelki daja calkiem fajniutkie
__________________
" Człowiek w miłości szuka mapy, lecz nie wie że ta mapa kryje się w sercu ... "
niedzwiadek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 09:29   #35
bloom
Przyczajenie
 
Avatar bloom
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki żel UV?

Jestem kosmetyczka. Polecam zel firmy IMS sredniogesty!!!
bloom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 11:42   #36
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Lightbulb Dot.: Jaki żel UV?

DZIEWCZYNKI JA UZYWAM SREDNIOGĘSTY Z lf I JESTEM NA MAKSA ZADOWOLONA. PAZURKI Z MIESIAC TRZYMAJA A I ROBI SIE JE BARDZO PRZYJEMNIE
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 09:57   #37
bloom
Przyczajenie
 
Avatar bloom
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki żel UV?

hej
dopuki ktos sam nie sprobuje i sam sie nie przekona, to mozna mu tylko doradzac. ja w sumie nie przepadam za la femme, bo zawiodlam sie na nim w szkole, ale jak kto woli. teraz weszly na rynek ulepszone zele tej firmy La Femme CONTROL PLUS, moze sa lepsze, sprobowac niezaszkodzi.
Do tej pory uzywalam zeli z firmy IMS nails i uwazam ze jak na pierwszy raz (na nauke) to wzupelnosci wystarczy. I wcale nie sa takie drogie. Mama gdzies w domu cennik, wiec jak ktos by chcial to prosze pytac. Pozdrawiam
bloom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-25, 12:38   #38
Luiza10
Przyczajenie
 
Avatar Luiza10
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kalisz
Wiadomości: 25
GG do Luiza10
Dot.: Jaki żel UV?

ja mogę ci polecić żel jednofazowy IBD jest świetny do kupienia w EF lub na allegro chyba jeszcze taniej
Luiza10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 11:22   #39
aniusiulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki żel UV?

A i tak naprawde wszystko zależy od umiejętności - fachowa stylistka zrobi super paznokcie nawet tanśzym,troszke gorszym jakościowo czy może mniej znanym żelem
( !!!nie mam na myśli allegro i żeli po 20 zł.),
niekoniecznie trzeba używać żeli drogich -bo najczęściej płaci się za markę
Droższy żel - to automatycznie droższa usługa i cena
a obecnie przynajmniej w Poznaniu ceny są tak róznorodne że naprawde trzeba się starać żeby utrzymać stałe klientki ( by nie poszły zrobić sobie tipsów za 30 zł czy odnowienia za 15 )
pracuje na Lavie to żele z średniej półki cenowej a naprawde dobrze mi się na nich pracuje i klientki też są zadowolone mimo troszke wyższej ceny niż podane przykładowo wyżej
Dlatego wkurzają mnie opinie niektórych dziewczyn o żelach n.p. La femme czy Perfect Lady - większośc z wypowiadających sie pewnie nie miała na nich okazji pracować a ich opinia kształtuje sie tylko na podstawie usłyszanych i utartych opini bo ,,la femme zawsze jest bee" itd.
Jeżeli ktoś nie ma praktyki i doświadczenia w pracy stylistki to każdym żelem będą mu wychodzić fatalne pazurki
trzeba próbować, szukać takiego produktu który będzie nam odpowiadał i cenowo i jakościowo, trzeba miec porównanie na podstawie kilku produktów by wybrać to na czym będzie się dobrze pracować
Indywidualizm człowieka i tu ma swoje odbicie bo n.p. moja koleżanka pracuje na christio i nie wyobraża sobie n.p. pracy na produktach innych firm, mi się dobrze pracuje na Lavie a jej nie odpowiada n.p. gęstość itd.
aniusiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:01   #40
molly_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA/OPOLSZCZYZNA
Wiadomości: 16
GG do molly_78
Dot.: Jaki żel UV?

Hejka
Ja uczylam sie i pracuje na ACTIV i jestem z niego bardzo zadowolona, szczegolnie iz jest zelem gestym a na takich mi sie pracuje najlepiej.
Drugim zelem jaki uzywam to zel ktory sprowadzam z niemiec i jest to SNC.
Polecam jeden i drugi
__________________
molly_78
molly_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 13:18   #41
Luiza10
Przyczajenie
 
Avatar Luiza10
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kalisz
Wiadomości: 25
GG do Luiza10
Dot.: Jaki żel UV?

aniusiulka 15 ml za 88 zł to średnia cena? NSI 90 zł , IBD -95zł to taka wielka różnica?
Luiza10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-04, 15:01   #42
KasiekW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 156
GG do KasiekW
Dot.: Jaki żel UV?

jesli szukasz trzyfazowych dobrych i tanich to ja poleciłabym ci ESN (dziecko IBD).
Są nie drogie za 15ml około 52 zł a trzymają się miodzio i są bardzo fajne w obróbce.
__________________
gg 2381045
KasiekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 09:55   #43
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Unhappy Jaki żel do tipsów,doradźcie :(

Od niedawna zaczęłam robić tipsy żelowe, materiał do tego potrzebny kupiłam w zestawie. Chciałabym abyście doradziły mi jaki żel jest najlepszy do wykonywania tipsów i ile kosztuje. Chodzi o to ,że jak robię paznokcie to po kilku dniach robią się pęcherze i żel zaczyna odpryskiwać, czy to jest wina żelu czy złego wykonywania ?? Podczas robienia za każdym razem odtłuszczam płytke dokładnie i matowię oraz uważam żeby nie najechać na skórki, także wykonanie jest bardzo staranne, więc nie wiem co jest przyczyną, sądzę ,że ten żel jest kiepski. Nie ukończyłam kursu zakładania tipsów i dlatego mam nadzieję, że Wy mi pomożecie w tej sprawie
AAA i jeszcze jakbyście wiedziały od razu czy jest możliwość ich zamówienia, albo czy są jakieś hurtownie we Wrocławiu DZIĘKUJE Z GÓRY

Edytowane przez maszka4
Czas edycji: 2006-01-23 o 11:18
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 17:35   #44
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jaki żel do tipsów,doradźcie :(

Jeśli nie ukonczylas kursu to nikt i nic nie jest Tobie w stanie pomóc. Bo nauka przez internet to po prostu śmiech na sali.
A tak z ciekawosci - jakie to żele?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 18:11   #45
Dariannaa
Raczkowanie
 
Avatar Dariannaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do Dariannaa
Dot.: Jaki żel do tipsów,doradźcie :(

Dokładnie Maszko,kurs jest na prawdę bardzo ważny.
Widziałam Twój post w którym widać Twoje prace na naturalnych paznokciach i masz ogromy talent w zdobieniui,ale pamietaj,ze to nie wystarczy,zby robić ładne i przede wszystkim trwałe paznokcie.
Jak najbardziej zatem polecam szkolenie.
Dariannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 19:46   #46
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Jaki żel do tipsów,doradźcie :(

We Wroclawiu jest hurtowania EUROFASHION na ul. Gwarnej ale nikt Ci tam nie sprzeda materialow jezeli nie masz kursu.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 15:37   #47
ava27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Smile różne żele - tanie a dobre

hej dziewczyny. co powiedzie na temat tych żeli http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=82627117 ja od pewnetgo czasu bawie sie tipsami i powiem wam uzywałam LF słoik za 85zł i teraz te i powiem jakosc jest zaskakujaco dobra a tipsy tzrmaja sie 7 tygodni jak nic....
ava27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 16:31   #48
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: różne żele - tanie a dobre

Niezła proba reklamy.......

Na szczescie żywie głębokie przekonanie,że do niektórych ( chociażby !!) dziewcząt dotarło to, co większosć obecnych tu stylistek probuje im uswiadomic - kupowanie szajsu z allegro niczym dobym skonczyc się nie może. Zel za 20 zł musi być potworną tandetą , ktorej nikt przy zdrowych zmysłach sobie dobrowolnie na paznokcie nie załozy..A porownanie do lf mowi juz samo za siebie...
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 17:51   #49
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: różne żele - tanie a dobre

a co można powiedzieć na temat żeli No Name?

... już chyba LF są lepsze

a jeśli tipsy dobrze się trzymają, to klej musi być wyjątkowo mocny
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 07:57   #50
ava27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: różne żele - tanie a dobre

dziewczyny ja nie napisałam tego do reklamy. poprostu sama spróbowałam i wiem ze te za 20 zl lepiej mi sie nakłada i nie odpryskuja jak LF wiec najpierw moze zobaczcie same a pozniej piszcie co?
ava27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 08:00   #51
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: różne żele - tanie a dobre

Tyle osób dało sie skusić bo myslą ze jak raz widziały jak im paznokcie robi stylistka to same bada umiały sobie zrobić same. No i po co płacic tak jak stylistka 100 za pudełeczko żelu skoro mogą miec takie pudełeczko za 20

Nie no sorry ja bym nie kupiła czegos takiego na allegro. Nie mam oczywiście "uprzedzen" do allegro ale jak coś mało kosztuje dla mnie jest podejrzane.

I na koniec porównanie czegoś z allegro i LF hmm przy takim zestawieniu to chyba naprawdę te z "allegrowe" nie wypadna jak kompletna tandeta. Jak już porównujemy to naprawde do dobrych firm (nawet nie do najlepszych ale do dobrych).
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 13:43   #52
morelka83
Przyczajenie
 
Avatar morelka83
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 27
Smile Dot.: różne żele - tanie a dobre

Ja żelu nie nakładam tylko mam nakładany już kilka ładych lat, trochę się na to napatrzyłam i już kilka żeli wypróbowałam dla mnie akurat najleszy jest alessandro i z niego już nie zrezygnuję. Rózne żele widziałam - inne dziewczyny się zachwycały a u mnie jeden dzień i bach.. po żelu. Osądzając żele myślę że musimy pamiętać o tym że każda z nas ma inną płytkę paznokcia i jednej będzie się LF trzymał świetnie a innym po jednym dniu odpryśnie. pzdr
__________________
Hide your face forever, dream and search forever...
morelka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 14:10   #53
dadaq
Przyczajenie
 
Avatar dadaq
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 15
Dot.: różne żele - tanie a dobre

a ja wam powiem, że na tak nieosławionym allegro znajduję często żele firmowe które wcześniej kupowałam ze stron internetowych ich dystrybutorów. I co mnie zdziwiło najbardziej? Że kosztują one o połowę taniej? - też, ale najbardziej , że wystawiają je tam Ci sami dystrybutorzy. Więc problem może jest nie w samych cenach zeli tylko w bardzo wysokich podatkach od dochodów??????????????:co ol:
__________________
Człowiek wart jest tyle, ile daje z siebie...
dadaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 14:32   #54
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: różne żele - tanie a dobre

morelko każdy żel, porzadnej firmy, założony w prawidłowy sposób bedzie sie doskonale trzymał. Mówie tu oczywiscie o absolutnie typowej płytce - nie zeżartej, nie "faszerowanej" hormonami, lekami itp. Alessandro to swietna firma co jednak nie zmienia faktu,ze moim zdaniem tak samo bedzie Ci sie trzymał Christrio czy IBD Natomiast produkty Lf są absolutnym szajsem i naprawde nie mozna powiedziec ,ze "komus bedą sie trzymały". Fakt,że kupimy lakier do wlosow za 2,5 i utwardzi on naszą fryzurkę na wieki wieków nie oznacza ,że jest to dobry produkt..A z tego co słyszałam , materiały lf zawsze sprawiają jakiś kłopot.

dadaq masz po czesci racje. Mozna na allegro dostac taniej firmowy ( podobno) zel IBD czy Christrio - wlasnie dlatego,że jest on sprowadzany na czarno , bez ceł, opłat i podatków. Choć ja osobiscie nigdy się na coś takiego nie skusiłam - jaką mam gwarancję ,ze to bedzie prawdziwy IBD, z odpowiednią datą waznosci....? Dlatego wolę dołożyc pare złotych i miec pewnosc ,że kupuje pełnowartosciowy, markowy produkt
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 15:35   #55
dadaq
Przyczajenie
 
Avatar dadaq
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 15
Dot.: różne żele - tanie a dobre

mam taką pewność Paulo bo połowa z tych u których kupuję to Ci sami dystrybutorzy, często nawetstronki w allegro wyglądają tak samo jak te ich sklepowe i mają tam linki do własnych sklepów. Ja używam żeli niemieckich firm i jestem z nich zadowolona, chociaż zanim zdecydowałam się którykolwiek, długo szukałam opinii na forach . Bo tu zawsze można dostać wiadomości o sprawdzonych produktach. A uważam takie opinie za najważniejsze. ;-)
__________________
Człowiek wart jest tyle, ile daje z siebie...
dadaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 15:55   #56
morelka83
Przyczajenie
 
Avatar morelka83
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 27
Dot.: różne żele - tanie a dobre

Cytat:
Napisane przez paulakrk
morelko każdy żel, porzadnej firmy, założony w prawidłowy sposób bedzie sie doskonale trzymał. Mówie tu oczywiscie o absolutnie typowej płytce - nie zeżartej, nie "faszerowanej" hormonami, lekami itp. Alessandro to swietna firma co jednak nie zmienia faktu,ze moim zdaniem tak samo bedzie Ci sie trzymał Christrio czy IBD
Na pewno masz rację Paulo ja mam tyle wiedzy ile doświadczenia czyli w porównaniu z Wami niewiele żaden żel nakładany jak jedynka alessandro (ja nazywam takie żele cienkimi ) nie trzymał się na moich paznokciach i odchodził jak folia ja mam tak miękkie pazurki, że mogę sobie je wyginać jak mi się podoba i utwardzanie żelem "cienkim" w moim przypadku nie zdwało kompletnie egzaminu, mimo że stylistka robiła to naprawdę dobrze.

Tak czy siak zostanę przy alessandro tym bardziej że w Kielcach uzupełnianie tym żelem jest stosunkowo niedrogie w porówaniu z innymi miastami wojewódzkimi -płacę 65zł (w tym cały maniukiur i zdobienie - wtapianie) Pzdr
__________________
Hide your face forever, dream and search forever...
morelka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:20   #57
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: różne żele - tanie a dobre

Cytat:
Napisane przez dadaq
mam taką pewność Paulo bo połowa z tych u których kupuję to Ci sami dystrybutorzy, często nawetstronki w allegro wyglądają tak samo jak te ich sklepowe i mają tam linki do własnych sklepów. Ja używam żeli niemieckich firm i jestem z nich zadowolona, chociaż zanim zdecydowałam się którykolwiek, długo szukałam opinii na forach . Bo tu zawsze można dostać wiadomości o sprawdzonych produktach. A uważam takie opinie za najważniejsze. ;-)
mhmm...rozumiem. Tylko powiedz mi o jakich Ty firmach mowisz? Magic nails? Ladys nails? Nails design.......? Nail Boutique....? Czy jakich..?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 22:02   #58
dadaq
Przyczajenie
 
Avatar dadaq
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 15
Dot.: różne żele - tanie a dobre

"Każdy swoje dzieci Chwali " droga Paulo- no cóż jeśli jesteś z KArakowa to rozumiem dlaczego tak zachwalasz ACTIV, ja niestety za moija pracę nie mogę powiedzieć takiej sumy jak ty - bo żadnej mojej klientki nie byłoby na to stać. Ale firmę na której pracuję szczególnie Emii NAil Germany poznała jeszcze w czasie pracy w Niemczech-tam jest bardzo popularna wśród stylistek- tu dziewczyny też ją polecały. Spróbowałam okazało się, że to ten sam żel.Z PL i Gabrielle . I wiesz co być może uznasz, że reaguję na zasadzie Dosi, ale jeśli Cię stać przepłacaj. JA jestem zadowolona i moje klientki też, a to dla mnie najważniejszy dowód. Więc niech każda zostanie przy swoim.Paznokci wygladają ładnie- są odpowiedni trwałe- czyli wytrzymują czas do uzupełnienia 3-4 tyg, bez większych problemów, nakładają się ładnie, nie wymagają dłuszej obróbki, łatwo wyprofilować na nich i krzywą C i linię włosa. Można je również bez problemu łączyć z akrylem. Poza tym polecę je każdej początkującej, zwałaszcza gdy dużo ćwiczy. A potem już można wybierać do bólu patrząc na wymagania klientki. Ja też bardzo gorąco polecam wszystkim alessandro (które nawiasem mówiąc w Niemczech dostanie się za pół tej ceny, którą serwują nam w kraju) ale jeśli chodzi o inne można polemizować- każdemu odpowiada co innego. Każdy ma prawo wyboru i podzielenia się co do niego własna opinią
__________________
Człowiek wart jest tyle, ile daje z siebie...
dadaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 22:20   #59
dadaq
Przyczajenie
 
Avatar dadaq
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 15
Dot.: różne żele - tanie a dobre

O przepraszam za chchlikowy błąd w wyrazie Krakowa...
Ale szczerze mówiąc to jak na kogoś kto nie kupuje na Allegro jesteś znakomicie zorientowana co tam sprzedają ...;-)
__________________
Człowiek wart jest tyle, ile daje z siebie...
dadaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 23:11   #60
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: różne żele - tanie a dobre

NIe wiem skąd tam wzięłaś firmę ACTIVE - nawet o niej nie wspomniałam bo w życiu nie miałam z nią nic wspólnego.
I zgadza się - powiem nieskromnie ,że w temacie jestem zorientowana dosć dobrze, zaś allegro odwiedzam praktycznie codziennie - kupujac tam najróżniejsze rzeczy - stringi, adidasy, perfumy, serwetki do decoupage i co tylko dusza zapragnie. Ale napewno nie produkty do profesjonalnego użytku.

NIe bardzo rozumiem fragment dotyczący Gabrielle. Jesli mam byc szczera nie słyszalam jeszcze zadnej pozytywnej opinii o tych produktach..No ale coż.
Ale zgadzam się z jednym - Każdy ma prawo wyboru i podzielenia się co do niego własna opinią.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 09:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.