Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-18, 15:16   #1
beatriz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 31

Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?


Ciekawa jestem czy żałujecie, że odrzuciliście kiedyś miłość ze strony kogoś, kto w tamtym czasie 'nie był atrakcyjny' 'zbyt nudny' lub z jakiekolwiek innej przyczyny? Czy wiek i doświadczenia życiowe mogą być tego przyczyną?

Osobiście żałuję odrzucenia kilku chłopaków, ale widzę to dopiero po kilku latach. Jak jest z tym u Was? Co było (o ile w ogóle) przyczyną żałowania odrzucenia miłości?
beatriz00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 15:52   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Nie żałuję odrzucenia jakiejkolwiek miłości. Skoro tamte osoby nie odpowiadały mi to nie byliśmy sobie pisani. Będąc z kimś "mimo tego" męczyłabym się. Jedynie żałuję w jednym przypadku dość ostrego podejścia z mojej strony podczas odmowy. Zachowałam się po prostu słabo.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 15:58   #3
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Przecież wszyscy się domyśla, że to napisał właśnie taki *dobry chłopak*
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 15:59   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Nie, nie żałuję, bo nie chcę być w związku z litości, albo tylko dla korzyści.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 15:59   #5
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Nie zaluje ze odrzucilam. A nawet jak nieraz o tym pomysle to ciesze sie ze podjelam taka decyzje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 16:00   #6
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Nie, z wieloma facetami się spotykałam tak o, jak nie miałam nikogo konkretnego na oku, ale każdemu od razu mówiłam, że nie szukam miłości i nie chce stałego związku. Kilku potem mi mówiło, że się zakochali, ale ja nie. Nie żałuję żadnego odrzuconego związku, bo chociaż byli fajni, to nie chciałam związku i coś mi w nich nie odpowiadało.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 16:09   #7
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Raz. Kiedyś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-18, 16:12   #8
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Nie żałuję. Pewnie dlatego, że jestem w udanym związku.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 17:17   #9
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Nie, nigdy nie żałowałam, gdy kogoś odrzuciłam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 17:24   #10
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Bardziej żałuję, że dawałam szanse.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 17:39   #11
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Absolutnie nie, bardzo się cieszę ze wszystkich wydarzeń, nawet bolesnych, które doprowadziły do tego, że jestem właśnie w obecnym związku. Nie wyobrażam sobie, że zamiast niego mogłabym mieć kogokolwiek z przeszłości. I cieszę się, że nie przeciągałam na siłę relacji z chłopcem, który w zasadzie był w porządku, taki "dobry chłopak", ale nie do końca dla mnie, a z czasem zaczął mnie potwornie irytować. Z tego co podpatrzyłam na fejsie jest teraz w mam nadzieję szczęśliwym związku, a gdybym to była ja, to jestem pewna, że z czasem zaczęłabym mu okazywać tę złość tylko dlatego, że oddycha.
Oprócz ekstremalnych przypadków uważam, że lepiej być samemu, niż byle jak.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-18, 17:54   #12
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Zdarzało mi się, ale staram się mieć podejście, że z każdym mamy jedną szansę i jak nie wyjdzie to trudno, nie ten to inny, ludzi na świecie nie brakuje Nie ma sensu tak tego analizować, bo nie wiesz jak ta osoba by się zmieniła przez lata, jak Ty byś się zmieniła i czy w ogóle wyszedłby Wam związek. Człowiek, który Cię podrywa a Człowiek W Związku to są jednak ciut inni ludzie. Można sobie wmawiać po latach, że "ach szkoda, że nie spróbowałam", ale to jest zwykle bezsensowne idealizowanie tego, czego się nie ma
rurq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 17:56   #13
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
Bardziej żałuję, że dawałam szanse.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja nawet tego nie żałuje, takie relacje mnie nauczyły

Nie żałuje rownież odrzucenia kogoś. Nawet jesli teraz widze, ze partnerki sa szczęśliwe itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 18:40   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88215534]Absolutnie nie, bardzo się cieszę ze wszystkich wydarzeń, nawet bolesnych, które doprowadziły do tego, że jestem właśnie w obecnym związku. Nie wyobrażam sobie, że zamiast niego mogłabym mieć kogokolwiek z przeszłości. I cieszę się, że nie przeciągałam na siłę relacji z chłopcem, który w zasadzie był w porządku, taki "dobry chłopak", ale nie do końca dla mnie, a z czasem zaczął mnie potwornie irytować. Z tego co podpatrzyłam na fejsie jest teraz w mam nadzieję szczęśliwym związku, a gdybym to była ja, to jestem pewna, że z czasem zaczęłabym mu okazywać tę złość tylko dlatego, że oddycha.
Oprócz ekstremalnych przypadków uważam, że lepiej być samemu, niż byle jak.[/QUOTE]

Amen.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 19:37   #15
chitrv
Raczkowanie
 
Avatar chitrv
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 138
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Tak Ale z czasem odkryłam, że wiele mnie to nauczyło.

Edytowane przez chitrv
Czas edycji: 2020-10-18 o 19:46
chitrv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 20:01   #16
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Nie. Często nie wiedziałam czego chcę, ale zawsze dokładnie wiedziałam czego nie chcę. Nie żałuję ani jednego odrzucenia, na dobre mi to wyszło.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 20:26   #17
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 595
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Nie żałuję. Załuję natomiast, że przeciwnie, weszłam w związek z kimś, kto go sobie u mnie "wychodził" - no niestety, do miłości nie da się zmusic i tylko zmarnowałam sobie i tej osobie czas.
Nie wiem, po co żałujesz, skoro nie wiesz, jak by było w związku z tymi osobami - może żałowałabys tych związków tak jak ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
Bardziej żałuję, że dawałam szanse.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 06:45   #18
myweakness118
Raczkowanie
 
Avatar myweakness118
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 319
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Moim zdaniem to głupota pakować się w związek, traktując partnera jak jakąś surową bryłę gliny z której "może kiedyś co da" Sorry ale gdybym się dowiedziała że mój chłopak zaczął ze mną chodzić, choć mu wiele rzeczy nie pasowało, ale np "widział we mnie potencjał" to bym mu podziękowała xD Takie myślenie jest chore. Nie mówię że ma się szukać ideału. Każdy człowiek będzie się w życiu zmieniał, czy to na gorsze, czy to na lepsze. Ale jeśli od początku nie czuje się tego czegoś to serio, głupotą jest się w to pakować "bo może za kilka lat się wyrobi a mi będzie głupio"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myweakness118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 07:58   #19
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Cytat:
Napisane przez myweakness118 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to głupota pakować się w związek, traktując partnera jak jakąś surową bryłę gliny z której "może kiedyś co da" Sorry ale gdybym się dowiedziała że mój chłopak zaczął ze mną chodzić, choć mu wiele rzeczy nie pasowało, ale np "widział we mnie potencjał" to bym mu podziękowała xD Takie myślenie jest chore. Nie mówię że ma się szukać ideału. Każdy człowiek będzie się w życiu zmieniał, czy to na gorsze, czy to na lepsze. Ale jeśli od początku nie czuje się tego czegoś to serio, głupotą jest się w to pakować "bo może za kilka lat się wyrobi a mi będzie głupio"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też tak uważam.
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-19, 12:25   #20
Arlekinowa
Raczkowanie
 
Avatar Arlekinowa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 237
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Żałuję dwóch rzeczy.
Po pierwsze, że wchodziłam w związki, które ktoś u mnie "wychodził". Bo to taki dobry chłopak, lubi mnie, stara się o mnie, jest dla mnie dobry, no więc dlaczego by nie spróbować skoro to brzmi jak udana relacja? No nie. Straciłam tylko czas swój i tych chłopaków. Inna sprawa, mam wrażenie, że ich skrzywdziłam i lepiej byłoby dla nich gdybym ich odrzuciła od razu zamiast przez kolejne miesiące dawać im nadzieję, że może coś we mnie drgnie. Nie drgnęło nigdy.
Po drugie, żałuję paru sytuacji, w których moja odmowa była zbyt ostra. Zero taktu i klasy. Ale zwalam to na karb młodego wieku, dzisiaj już bym się tak nie zachowała.
Arlekinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 13:34   #21
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Nie, nigdy nie żałowałam. Po pierwsze nie byłam wtedy gotowa na związek, więc jedynie dusiłabym się w takiej relacji, a po drugie wiedziałam, że do siebie nie pasujemy, a szkoda marnować swój i ich czas. Związek z litości to tragedia.

Cytat:
Napisane przez myweakness118 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to głupota pakować się w związek, traktując partnera jak jakąś surową bryłę gliny z której "może kiedyś co da" Sorry ale gdybym się dowiedziała że mój chłopak zaczął ze mną chodzić, choć mu wiele rzeczy nie pasowało, ale np "widział we mnie potencjał" to bym mu podziękowała xD Takie myślenie jest chore. Nie mówię że ma się szukać ideału. Każdy człowiek będzie się w życiu zmieniał, czy to na gorsze, czy to na lepsze. Ale jeśli od początku nie czuje się tego czegoś to serio, głupotą jest się w to pakować "bo może za kilka lat się wyrobi a mi będzie głupio"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 13:43   #22
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Nie, nigdy nie zalowalam.

Zaluje natomiast, ze raz weszlam w zwiazek, bo facet sobie "wychodzil".
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 13:52   #23
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Cytat:
Napisane przez beatriz00 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy żałujecie, że odrzuciliście kiedyś miłość ze strony kogoś, kto w tamtym czasie 'nie był atrakcyjny' 'zbyt nudny' lub z jakiekolwiek innej przyczyny? Czy wiek i doświadczenia życiowe mogą być tego przyczyną?

Osobiście żałuję odrzucenia kilku chłopaków, ale widzę to dopiero po kilku latach. Jak jest z tym u Was? Co było (o ile w ogóle) przyczyną żałowania odrzucenia miłości?
Nie. W kwestiach miłosnych mam silną wizję, czego chcę, a czego nie i robienie czegoś wbrew niej nie ma sensu. Jak kogoś nie pokochałam za pierwszym razem, nie pokocham za drugim.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 15:02   #24
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 503
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Nie, bo zawsze był jakiś istotny powód, dla którego byłam na "nie".


Raz miałam takie myśli, że żałowałam, że kogoś olałam. Przegapiłam moment, gdy z kumpli mogliśmy się stać kimś więcej. Nie byłam gotowa, świeżo po rozstaniu, a on zbyt nieśmiały, by wyłożyć kawę na ławę. Przez parę lat zastanawiałam się "co by było, gdyby", ale życie zweryfikowało znajomość, gdyż ten sam kolega bardzo niefajnie się zachował i bardzo zraził mnie do siebie. Kontakt urwał się samoistnie.


Inne moje "odrzucone miłości" po jakimś czasie szczęśliwie weszły w związki, niektórzy pozakładali rodziny. Dobrze im życzę, ale nigdy nie żałuję, nie myślę: "ehh, to mogłam być ja".
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 15:37   #25
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 070
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Ja też nigdy nie żałowałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 18:42   #26
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Nie, nigdy nie zalowalam.

Zaluje natomiast, ze raz weszlam w zwiazek, bo facet sobie "wychodzil".
Właśnie o co w tym właściwie chodzi i jaki jest tego sens?
Widziałem takie przypadki i się zastanawiam "dlaczego?" Nie tylko ze strony tego, który "tak się stara", ale też jaki jest właściwie punkt widzenia tej, która "daje szansę".
Jak byłem nastolatkiem to chyba bardziej byłem w stanie to zrozumieć. Teraz w ogóle.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 19:10   #27
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

nie zalowalam i nie zaluje
jak moge zalowac odrzucenia kogos kto mi nie odpowiadal z jakiegos powodu
?
nie rozumiem wogole takich rozkmin,przeciez kiedy kogos odrzucasz to nie wiesz jak by to bylo gdybyscie byli razem czego wiec zalowac?
mi sie wydaje ze zalujesz tego co sobie wyobrazasz a nie tego co naprawde odrzucilas
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 23:08   #28
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Właśnie o co w tym właściwie chodzi i jaki jest tego sens?
Widziałem takie przypadki i się zastanawiam "dlaczego?" Nie tylko ze strony tego, który "tak się stara", ale też jaki jest właściwie punkt widzenia tej, która "daje szansę".
Jak byłem nastolatkiem to chyba bardziej byłem w stanie to zrozumieć. Teraz w ogóle.
Sama chcialabym wiedziec! Wiem, jak to glupio brzmi, mnie sie tylko raz to zdarzylo i wiecej tego bledu nie popelnie.

A dlaczego? Pamietam, ze chlopak od pierwszego dnia jak sie poznalismy otwarcie okazywal zainteresowanie. Ja bylam wtedy po ciezkim rozstaniu, wiec nie w glowie mi byly milostki, ale on nie odpuszczal, ciagle gdzies tam slyszalam, ze on marzy, zeby mnie wziac na randke, ze to, ze tamto. I tak przez bity rok. Generalnie wydawal sie mily, pomocny (to byly tylko pozory, ale ok..), na zasadzie "no co Ty dziewczyno chcesz, przeciez to dobry chlopak" (i jeszcze jaki zdeterminowany, tyle czasu za mna chodzi!). Pamietam, ze myslalam, ze mi sie po prostu emocje po tym ciezkim rozstaniu wylaczyly i szukam dziury w calym, tym bardziej, ze znajomi mowili, ze on swiata poza mna nie widzi. Zdecydowalam sie dac mu szanse, bo generalnie niezle sie dogadywalismy, calkiem milo spedzalo mi sie z nim czas - niby wszystko bylo spoko, tylko z mojej strony brakowalo tego czegos. Liczylam, ze jakies mocniejsze uczucia przyjda z czasem, cos "kliknie", ze jakos emocjonalnie sie otworze. No i ok, tak trwalismy w zwiazku, ale dla mnie to zawsze bylo takie "letnie", bez przekonania. Tak mniej wiecej wygladalo to z mojej strony i wstydze sie tego zwiazku z braku laku.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 06:06   #29
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Nie.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 06:49   #30
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy żałujecie że odrzuciliście kiedyś kogoś miłość?

Nie odrzuciłam nikogo z powodów wymienionych przez autora postu. Raczej powodem był strach. Tak bałam się kiedyś relacji domsko-meskich. Przez brak doświadczenia = mega niedojrzałość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-07 21:32:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.