Fryzjer - Lublin - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-24, 22:59   #31
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Post Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Najlepsi fryzjerzy (moim skromnym zdaniem ) są w Pro Arte na rogu Spadochroniarzy i Racławickich
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 12:42   #32
aga_foczka
BAN stały
 
Avatar aga_foczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 62
GG do aga_foczka
Smile Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

bardzo dzieki na pewno nie długo tam wpadne :P
aga_foczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 17:06   #33
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Nie jestem co prawda z Lublina, ale moja siostra tam studiowała. Chodziła do Pierre przy ul. Kapucyńskiej 6. Wyszła stamtąd całkiem odmieniona i pięknie wyglądała .

te. 534 85 85 i 534 86 86
www.pierre.pl
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 18:26   #34
ergastoplazma
Raczkowanie
 
Avatar ergastoplazma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin/Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

nie wiem czy maja tam fryzjerów-stylistów ale dużo osób chwali salony jean louis david, osobiście nigdy nie byłam ale może warto spróbować. W Lublinie salon jest w tesco. Powodzenia
ergastoplazma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 19:35   #35
minio
Raczkowanie
 
Avatar minio
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 390
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Dla osób, które cenią 'futur' polecam Ankę z salonu na Sikorskiego -- tego bliżej ronda i przystanku. Soulsweeper, Ty wiesz jak to się zwie Super strzyże, naprawdę mogę polecić, chodzę tam tak jak cała rzesza moich koleżanek i... kolegów
minio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 20:28   #36
Tifa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 99
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Ja polecam Pierre. Chyba wszyscy fryzjerzy, którzy tam pracuja sa stylistami i za kazdym razem jak tam jestem wychodze zadowolona. Potrafia doradzic, znaja sie na rzeczy, i ogolnie jest tam fajna atmosfera. Ja najczesciej chodze do Edyty, moja kolezanka do Anety i bardzo je sobie chwalimy Z lepszych zakladow to jeszcze Montownia fryzur, bodajze na Pulawskiej ale nie jestem pewna. Scinaja tam sami panowie i zeby sie tam zapisac trzeba czekac conajmniej ze 2 tyg, najczesciej jednak az miesiac.
Tifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 20:59   #37
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

"tak czeszemy" pani Anna Wereszczak naprawde profesjonalny salonnamiary chyba juz podawalam w rankingu nalepszego fryzjera poszukajcie w archiwum
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-25, 21:15   #38
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Talking Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Wygląda na to, że nie jest chyba tak źle w tym naszymi Lublinie skoro jest tylu fajowych fryzjerów
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 23:13   #39
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez minio
Dla osób, które cenią 'futur' polecam Ankę z salonu na Sikorskiego -- tego bliżej ronda i przystanku. Soulsweeper, Ty wiesz jak to się zwie Super strzyże, naprawdę mogę polecić, chodzę tam tak jak cała rzesza moich koleżanek i... kolegów
TOKO, Sikorskiego 3
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 23:15   #40
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Tifa
Z lepszych zakladow to jeszcze Montownia fryzur, bodajze na Pulawskiej ale nie jestem pewna. Scinaja tam sami panowie i zeby sie tam zapisac trzeba czekac conajmniej ze 2 tyg, najczesciej jednak az miesiac.
Tak, na Puławskiej, a konkretnie blisko wylotu na Racławickie. O jakości świadczonych tam usług nie mogę się jednak wypowiedzieć, bo nie byłam, chociaż to na mojej ulicy
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 11:13   #41
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Może tu (chyba było coś o Montowni):

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...617&a=18265617
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-26, 11:16   #42
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Angry Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

tamten link chyba nie działa - może ten:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=18265617
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 14:02   #43
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

SALON NA MILENIJNEJ na Czechowie- pani Ewa,tez trzeba z wyprzedzeniem sie zapisywać, tel:7400992. połowa mojego roku tam chodziła, podobno siada się na fotel a ona mówi co i jak będzie najlepiej no i w miarę przystępne ceny.

no i Aneta, salon Nice w Pałacu Parysów- niedawno otwarty, ale fryzjerka z doświadczeniem bo pracowała w Gabrielu-chyba najbardziej znanym w LBN,tel: 5322488
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 17:47   #44
minio
Raczkowanie
 
Avatar minio
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 390
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

O właśnie, dzięki .
minio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:35   #45
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Arrow Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

ja bardzo serdecznie polecam p. Edytę z Pro Arte na ul Spadochroniarzy (wejscie wlasciwie od Raclawickich). Naprawdę doradzi, porozmawia, rozwieje wątpliwości. Świetnie dobrała mi kolorek, miala swoja (mysle,ze b. udana...:P) koncepcje. Polecam.


pozdrawiam lublinianki.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2006-06-20 o 11:40
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 15:25   #46
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Ja osobiście tez polecam Pierre, styliści naprawde doskonale dobiorą fryzure (ciecię/kolor) do jakości włosów, kształtu twarzy, koloru uczu, karnacji. Naprawde profesjonalnie, bardziej profesjonalnego salonu na pewno w Lublinie nie ma. Najbardziej oryginalnie tnie Aneta, no i jeden Pan który niestety odszedł do Warszawy do innego salonu. Moim zdaniem są tam najlepsze farby - Welli.
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 17:42   #47
grzeczna_dziewczynka
Raczkowanie
 
Avatar grzeczna_dziewczynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
GG do grzeczna_dziewczynka
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez oshinek
SALON NA MILENIJNEJ na Czechowie- pani Ewa,tez trzeba z wyprzedzeniem sie zapisywać, tel:7400992. połowa mojego roku tam chodziła, podobno siada się na fotel a ona mówi co i jak będzie najlepiej no i w miarę przystępne ceny.

no i Aneta, salon Nice w Pałacu Parysów- niedawno otwarty, ale fryzjerka z doświadczeniem bo pracowała w Gabrielu-chyba najbardziej znanym w LBN,tel: 5322488

zgadzam sie !! chodze na milenijna od 5lat i jeszcze nigdy nie wrocilam niezadowolona jedyna wada jest to wlasnie ze trzeba sie wczesniej i to okolo 2 tygodni zapisywac i troszke sie siedzi ale naprawde warto !
grzeczna_dziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 18:44   #48
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Smile Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Ja osobiście do Pierre'a chodzę od dobrych paru lat, chodziłam jak jeszcze mieli swój salon na krakowskim (koło Rossmanna), pierwszy raz oddałam się w ręce pani Anetki (ale jeszcze o tym nie wiedziałam), potem jakimś cudem przy umawianiu się trafiłam do innej pani Anetki (już tam nie pracuje), potem była pani Sylwia, którą szczerze polecam do fryzur krótkich, tzn. krótkich, nie krótkich... ja obcinałam włosy do połowy szyi, byłam zachwycona, pełen profesjonalizm, raz robiła mi fryzurę wieczorową jakaś młoda dziewczyna, taka blondyneczka, nie było to dokładnie to czego chciałam, ale trzeba przyznać... i tak wyglądałam świetnie Nie wiem jak Oni to robią, ale zawsze od Nich wychodzi się ze świetną fryzurą Teraz jestem już na stałe od dłuższego czasu (2 lata, może więcej ?) u pani Anetki, która jest dyrektorem artystycznym, jest świetna ! Nie wiem co ze sobą zrobię jak już zniknie z tego fachu, chyba przestanę chodzić po prostu do fryzjera

A co do tak sławetnej Montowni Fryzur, do której chodzenie odkąd się pojawiła jest "jazzy" , to nie mogę się wypowiedzieć, bo tam nigdy nie byłam, ale mojej przyjaciółce spaprali włosy... farbowała, nie mogła ich doprowadzić do porządku przez długi czas, pomogły dopiero silne zabiegi regenerujące w salonie fryzjerskim, ale już nie w Montowni Czy któraś z Was może już była klientką Montowni ? Ciekawa jestem co oprócz samych fryzjerów - mężczyzn przyciąga tak dużo klientek Bo chyba ceny nie odstraszają, też ciekawa jestem na ile się "cenią" ?
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 21:53   #49
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Cool Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

a czy ktoś korzystał z usług Jean Louis David w Lublinie (tesco)
mam ochotę się tam wybrać wkrótce, ale nie wiem czy ryzykowac??
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 11:23   #50
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Ja bylam raz i wiecej nie mam zamiaru isc :/ Dziewczyna dobrala mi naprawde FATAL fryzurke (na studniowkeee! ), biorac na lokowke moje wlosy "skwierczaly" TRAUMA! Nigdy wiecej
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 17:34   #51
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Ja jutro idę tutaj: http://www.fryzjer.lublin.pl Ale tylko na podcięcie grzywki, więc za bardzo tego fryzjera nie przetestuję...

A może ktoś tam już był???
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 15:25   #52
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

polecam p.Asie z zakladu na Rzeckiego (budynek BOŚ tylko z drugiej strony). strzyze mnie od trzech lat i jeszcze nigdy nie skopala mi fryzury a strzyzenie u niej kosztuje 12zl
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 22:01   #53
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: dekoloryzacja w Lublinie

WITAM po długaśnej przerwie!!!


Przeczytałam wątek b. dokładnie i wynotowałam co następuje (tzn polecane salony):



salon Dora na skrzyżowaniu Racławickich i Poniatowskiego

salon Pro Arte na rogu Spadochroniarzy i Racławickich, tel: 533-77-80 (p.Edyta (!), Agnieszka, Ania, Bożena)

salon Pierre przy ul. Kapucyńskiej 6 (p.Edyta, Aneta Domiańczyk, Sylwia, Joanna Wróbel (!)-chyba już tam nie pracuje) [sprzeczne opinie…]

salon JLD w Tesco [sprzeczne opinie…]

salon Montownia Fryzur na Puławskiej, tel: 5332737 (Włodek-awangardowo, Paweł) [sprzeczne opinie…]

salon "Tak czeszemy" pani Anny Wereszczak

salon Toko, Sikorskiego 3 (Anka)

salon przy ul. Milenijnej na Czechowie, tel:7400992 (p.Ewa (!))

salon Nice w Pałacu Parysów, tel: 5322488 (p.Aneta)

salon Kadus przy ul. Jana Sawy 3 (p.Andrzej Wojtowicz)

salon Laurent w Leclerku na Zana (p.Ewelina (!), Magda)

salon przy ul. Narutowicza 67, tel: 7436071 (p.Ula (!))

Studio Modnej Fryzury przy ul. Hempla 5

salon Łaniewskich przy ul. Głębokiej

salon Łaniewskich przy ul. Turystycznej w Leclercu (p.Kasia (!))

salon Łaniewskich przy ul. Staszica (p.Aneta (!))

salon Trendy przy ul. Głebokiej (p. Agnieszka)

salon Anna przy ul. Bursztynowej, tel: 603793259 (p. Anna Chołota)


(lubię mieć wszystko w 1 miejscu wykrzyknik oznacza, że dana osoba była szczególnie polecana)

Moja opinia jest taka:

*salon Pierre - nic specjalnego, moje tłumaczenia fryzjerka skwitowała nerwowo: to niech pani od razu mówi, że chodzi tylko o podcięcie końcówek! (nie chodziło, ale mniejsza z tym); ale widziałam też stałe, zadowolone klientki (raczej osoby dojrzałe)
*salon JLD - jw, strzygą maszynką, co mnie trochę zdziwiło, mają jednorazowe szczotki, miło, ceny przystępne, ale fryzura na kolana nie powaliła (pani uparła się na prostownicę, a mnie taki styl zupełnie nie pasuje)
*salon Trendy - p. Agnieszka jest super, b.miła, wysłucha, dobierze fryzurę do owalu twarzy, doradzi kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji, itp; dziewczyna, która farbuje włosy (ona jest chyba tylko od tego, taka w okularach z lokami) niestety nie umiała się ze mną porozumieć, wolę nie pamiętać, co miałam wtedy na głowie (choć używają dobrych kosmetyków, farby chyba L'oreal)
*salon Laurent w Leclerku - horror x 2.....najpierw byłam tam na strzyżeniu, nie pamiętamimienia fryzjerki, zrestą to było dawno temu i może tam już nie pracować...kolejna wielka fanka prostownicy...cena nieproporcjonalna do jakości usługi, niestety; kolejny raz to była fryzura na studniówkę (kok) - pani robiła go może 10min, zainkasowała 100zł (dobrych kilka lat temu), fakt, trzymał się, ale dobrze, że nie było bramek, bo z tą ilością żelastwa bym nie przeszła; nie mam zdolności manualnych, ale chyba sama potrafiłabym się tak samo uczesać i nie wyglądac przy tym jak kobieta z doniczką na głowie:/

Rozpisałam się, ale dla mnie każda opinia jest cenna, więc mam nadzieję, ze i moje się przydadzą

A teraz przechodzę do sedna sprawy: od paru ładnych lat noszę się z zamiarem zrobienia dekoloryzacji; mój naturalny kolor to coś między ciemnym blondem a jasnym szatynem; w maturalnej klasie mi odbiło i postanowiłam przemalować włosy na tycjanowską czerwień, która mi rzecz jasna pasowała jak pięść do nosa albo i gorzej, no ale to taki piękny kolor...później (w ww salonie Trendy) chciałam wrócić do swojego koloru i wyszłam z rubinem...po kolejnym roku następna próba w innym salonie i efekt: cieeeemny brąz...no cóż, potem postanowiłam sama się malować i wziąć na przeczekanie; kupowałam farby wyłacznie w odcieniach ciemny blond albo jasny szatyn, niestety za każdym razem wychodził b.ciemny brąz z rudawym połyskiem; wreszcie trafiłam na wizaż () i liczne wątki o dekoloryzacji-stwierdziłam, że co by się nie działo, muszę to zrobić i od tego momentu już nigdy wiecej nie będę malować włosów (no może jak zaczną siwieć)...ale się przestraszyłam (nie chcę wyjść z pomarańczowym sianem albo co gorsza dwukolorowym...osoby, które robiły dekoloryzację, najczęsciej te włosy potem malowały czy miały pasemka, więc ten pomarańcz można było jakoś ukryć); od ok 20 maja nie maluję (hm, brzmi jakbym była na odwyku i mam już wielgaśne odrosty,rudawy poblask stał się tycjanowską czerwienią (:O), a kucyk (mam włosy do ramion) nadal jest ciemnobrązowy.
I teraz tak: chcę ściągnąc farbę całkowicie i trochę podciąć włosy...temat co prawda dotyczy stylistów i strzyżenia, ale może Wy, szanowne Wizażanki albo wasze mamy/siostry/koleżanki/ktokolwiek przechodziły przez podobny zabieg??
Chciałabym prosić o polecenie konkretnego salonu (i najlepiej od razu osoby);
gdyby chodziło o samo strzyżenie, poszłabym do p. Agnieszki z salonu Trendy, ale boję się, że ona nie przeprowadza zabiegów de/koloryzacyjnych i znowu trafię do tej z kręconymi włosami, a wtedy zostałoby już tylko ścięcie na zapałkę....
Po przejrzeniu tego wątku (i linku) zaczęłam się zastanwiać nad Łaniewskimi (mojej koleżance zrobili śliczne, naturalne pasemka, wiec może i z dekoloryzacją sobie poradzą...) albo Pro Arte, no ale sama już nie wiem...
Zdaję sobie sprawę, że po zabiegu włosy mogą być podniszczone, ale niech nie będą zdewastowane! no i kolor...nie chcę ich już więcej farbować, więc dekoloryzacja i jednoczesnie farbowanie odpada!
Jeśli dotrwałyście do końća i możecie mi kogoś polecić, byłabym bardzo, bardzo, baaaardzo wdzięczną!
Pozdrawiam!
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 08:24   #54
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: dekoloryzacja w Lublinie

Zdecydowanie idź do pani Edyty z Pro Arte Jak już pisałam w jakimś innym wątku, mojej koleżance też poratowała włosy po "niezbyt udanym" farbowaniu Poza tym zanim zabrała się za moją czuprynę, chyba jakieś 15 minut gadałyśmy na kanapie o różnych opcjach, o tym, jakie mam włosy i jak mi będzie najlepiej. To jest fryzjer, który słucha
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 13:19   #55
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Smile Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Dzięki
To jest ten fryzjer przy jednostce?Nazywał się kiedyś Gabriel(chyba)?
Teraz salony wyrastają jak grzyby po deszczu, tylko w moim bloku są 2, a w najbliższej okolicy w sumie 6...więc wolałabym dobrze trafić, a nazwy "Pro arte" jakoś nie kojarzę.
W każdym razie bardzo jeszcz eraz dziękuję
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 13:36   #56
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Nie, to nie ten przy jednostce. To jest na rogu Spadochroniarzy i Racławickich, czyli kawałek dalej od Gabriela.
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 01:37   #57
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

aha, bardzo dziękuję
a na czym polegała pomoc Twojej koleżance? to z czym ja się noszę czy kolejne farbowanie?
pozdrawiam
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 15:42   #58
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

wiesz, ja za bardzo się na farbowaniu nie znam, bo swoich włosów nie ruszam , ale chodziło o to, że inna fryzjerka zrobiła jej na głowie rudy, a miał być brązowy z blond pasemkami... No i pani Edytka naprawiała
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 23:49   #59
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez wunia83
wiesz, ja za bardzo się na farbowaniu nie znam, bo swoich włosów nie ruszam
bo Ty mądra kobieta jesteś
więc chyba zdecyduję się na p.Edytę, skoro sporo osób zachwala jej umiejętności
pozdrawiam
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 10:08   #60
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

To napisz potem koniecznie jak Ci się podobało
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.