Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-23, 11:12   #1
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Exclamation

Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?


Witam

Zakładam ten wątek ponieważ chciałabym abyśmy my - przyszłe Mamy z różnych wątków terminowych mogły sobie doradzić co do wyboru odzieży ciążowej.
Jak wiadomo taka odzież jest droższa od "tradycyjnej", a zakupy przez ineternet w ciemno bywają ryzykowne.
Może kupujecie u konkretnych sprzedawców na Allegro i jesteście zadowolone? Jak tak po podzielcie się opinią


Ja obecnie rozglądam się za legginsami ciążowymi. Mam jedne z H&M i dałam za nie 39zł. Na allegro pełno jest legginsów za 13-20zł. Ale nie mam pojęcia jak z ich jakością. Czy prześwitują???

Pomożemy sobie?




Od siebie to mogę polecić kupowanie zwykłych tunik które na razie dobrze sprawdzają się w roli "odzieży ciążowej" ale pewnie większość z Was to wie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 11:16   #2
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Ja widziałam fajne ciuszki dla przyszłych mam w new looku http://www.newlook.com/shop/womens/m...-tee_227055701
Z tym, że ja mieszkam w uk.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 11:27   #3
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Byly juz watki o tej tematyce, wystarczy wpisac w wyszukiwarke hasło "odzież ciążowa"

tu przyklady watkow:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...BF+ci%B1%BFowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...BF+ci%B1%BFowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...BF+ci%B1%BFowa

Edytowane przez Bartessa
Czas edycji: 2011-06-23 o 11:30
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 11:51   #4
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Byly juz watki o tej tematyce, wystarczy wpisac w wyszukiwarke hasło "odzież ciążowa"

tu przyklady watkow:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...BF+ci%B1%BFowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...BF+ci%B1%BFowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...BF+ci%B1%BFowa
Nie ma aktualnego uporządkowanego wątku dotyczącego odzieży ciążowej. Przeglądałam
ten pierwszy link - reklama, autorka BANA dostała.

Chodzi mi aby w tym wątku polecać konkretnych sprzedawców i konkretne produkty.
A także fajnie byłoby wrzucać linki do rzeczy które okazały się niewypałem.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 14:02   #5
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Witam!

Ja powoli zbliżam się ku końcowi i na początku miałam tak sam problem jak Ty. Moje kilkumiesięczne spostrzeżenia - za sam napis na sklepie odzież ciążowa sprzedawcy każa sobie słono płacić

- Kupiłam jeansy z tej firmy na poczatku ciązy branco.pl - wydałam na nie majątek - efekt w 8 miesiący się w nie nie miesciłąm, cisnał mnie pas, a niby na cąły okres ciązy- dobre sobie

- polecam legginsy z polskiej firmy Italian Fashion - świetny materiał, nic nie gniecie, nie uwiera- świetne tez sa pidzamy z tej firmy. Aha - w sklepie czesto jest drozej niz na ich stronie internetowej, na pidzamie w sklepie przepłaciłam 50 zł

- polecam kupowac tuniki w sklepach z indyjska odzieza - tansze a wykonane z materiałow oddychajacych, taka wieksza tunike mozna potem wykorzystac za sukienke

- nie polecam sklepu huppy mam- kupiłam spodnice- sklep mnie zapewniał,ze sie zmieszcze- niestety nie zmiesciłam sie, ale pewnie ja przerobie po porodzie, poza tym drogo

- ja mam tez sposob - nosiłąm t shirty rozmiar xs, s - treaz kupowałam wieksze rozmiary, a bawełna ma to do siebie,ze sie rozciaga i nie uwiera w brzuszek Mam kilka tshirtów na zmiane - sa młodziezowe z napisami,ze wygladaja jak tunika do legginsow, i takie tanie z camaieu z dekoltem,zeby mi było chłodno

- nie polecam majtek ciazowych- drogie, ze sztucznym tworzywem i przylega do brzucha - kup zwykle bawelniane tylko wieksze rozmiary - ja z m wskoczylam w l,xl zalezy jaki model i cienka gumke wybieram

- na allegro kupiłam sukienke jeansowa pod ktora zakłądam owe podkoszulki - informacja o sprzedajacym na priv- teraz widze,ze nie ma tych sukienek

- kupiłam tez bluzke w bonprixie odcinana pod biustem i teraz na lato rybaczki na gumce - rozmiar od 90 do 110 w pasie - to tez patent spodnie i spodnice na cienkiej gumce

Ja potem wyszłam z załozenia,ze to kilka miesiecy i ma mi byc wygodnie - nic ma mnie nie uwierac!!!! Dlatego z reguły wybieram legginsy i luzne bawełniane t-shirty i bez szalenswt bo za napis przylece wiosna/latem/jesienia wydac mi kilkadziesiat złotych szkoda.
Wole dziekco potem ubrac w cos lepszego

Edytowane przez lemoorka
Czas edycji: 2011-06-23 o 14:04
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 19:27   #6
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Ja polecam odzież z sieciówki C&A-jest tam co prawda wyodrebniona odzież ciążowa, natomiast ja w zwyklym dziale kupilam lniane spodnie na gumie ktore sie swietnie teraz sprawdzaja, jest tam tez mnostwo fajnych koszulek, podkoszulkow, bokserek takze jest w czym wybierac, cenowo-jestem bardzo zadowolona bo przykladowo-lniane spodnie ciążowe wychodza w granicy 120 zl-no moze 100 a ja za swoje dalam ok 50-60 zl i napewno je jeszcze dluuugo ponosze nie wspominam o wszelkim rodzaju uniwersalnych tunik bo one sie zawsze przydaja
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 11:22   #7
fiz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

a ja kupiłam spodnie w happy mum na samym początku ciąży, teraz jestem w 7 miesiącu i też zaczyna mnie uwierać nie sam pas, ale przeszycie na dole...póki chodzę pół biedy, ale na siedząco - ciężko...

z leginsami cieżko....bo większość tanich jest prześwitująca na górze, albo ma wszyte "pasy"...wiec kiepsko to wygląda z bluzeczką

w happy mum kupiłam też bawełnianą bluzeczkę - jest super, rozciąga się i super leży

w h&m tuniki

i jeszcze sukienkę chyba w haloo - też się fajnie nosi, bo odcinana pod biustem i na brzuszek do końca ciąży powinna starczyc

generalnie ograniczam się jak mogę...szkoda pieniążków na te ciuszki, które posłużą raptem parę miesięcy
fiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 12:00   #8
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja obecnie rozglądam się za legginsami ciążowymi. Mam jedne z H&M i dałam za nie 39zł. Na allegro pełno jest legginsów za 13-20zł. Ale nie mam pojęcia jak z ich jakością. Czy prześwitują???
Cytat:
Napisane przez fiz Pokaż wiadomość
z leginsami cieżko....bo większość tanich jest prześwitująca na górze, albo ma wszyte "pasy"...wiec kiepsko to wygląda z bluzeczką
Z leginsami na allegro ciężko trafić... Raz, że rozmiary ciążowe (takie wrażenie moje, ale i koleżanek wątkowych) są jakby zawyżone. Dwa, że nie wiadomo na co się trafi. Kupowałam leginsy dwa razy - pierwsze zwykłe bawełniane "po domu" - tanie, ale dość szybko się zmechaciły po wewnętrznej stronie ud. Drugie - bawełniane z koronką na dole, bardziej wyjściowe. Tu zdziwienie - kupowałam u tego samego sprzedawy dwa różne kolory, ten sam rozmiar. Dostałam produkty od różnego producenta, różniące się znacznie wielkością W jednych jeszcze da się chodzić, ale te drugie to chyba dopiero w dziewiątym miesiącu wykorzystam (teraz jestem w siódmym i brzuch się gubi w nadmiarze materiału). Przeźroczyste nie są.
Poza tym słuszna była uwaga, że nadają się raczej do dłuższych tunik/bluzek/sukienek, bo mają nieszczególnie piękny klin wszyty z przodu od kroku do pasa. Widziałam na allegro też leginsy z pasem podobnym do tego w spodniach ciążowych, wygląda to lepiej, ale nie miałam okazji widzieć na żywo ani nosić.

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
- nie polecam majtek ciazowych- drogie, ze sztucznym tworzywem i przylega do brzucha - kup zwykle bawelniane tylko wieksze rozmiary - ja z m wskoczylam w l,xl zalezy jaki model i cienka gumke wybieram
Ten patent też polecam Mam jedne majtki ciążowe, niskie na brzuchu i zapas bawełnianych w większym rozmiarze (z Tesco na przykład, tam jakaś dziwna rozmiarówka jest - L wychodzi naprawdę duuuże), są tak samo wygodne, a o wiele tańsze.

Nieźle sprawują się moje jeansy z H&M. Wydałam na nie sporo, bo 149 zł, ale w chłodniejsze dni noszę często i na pewno posłużą mi do samego końca ciąży, bo pas mają wyjątkowo elastyczny
Generalnie ceny ciążowych rzeczy w H&M są z kosmosu.

Moje rady? Jeżeli tylko nie macie oporów - lumpeksy Można trafić na odzież ciążową, przymierzyć, sprawdzić, obejrzeć. I jest tanio.
Poza tym tuniki, bluzki, sukienki odcinane pod biustem - można wykorzystać spokojnie po ciąży, ładnie maskują brzuch, który może nie od razu wrócić do formy.
Sukienki czy bluzki kopertowo wiązane - mam kilka, które da się zawiązać nie w pasie, a wyżej i całkiem fajnie to wygląda.
No i ostatnie odkrycie - spodenki i spódniczki na szerokiej gumie (takiej złożonej z małych gumeczek). Bardzo rozciągliwe. Niedawno upolowałam dwie spódniczki do kolan w H&M, na zwykłym dziale, było sporo modeli i kolorów, a ceny 29-49 zł
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 14:24   #9
frigiditas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 107
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Co do sklepu Happy Mum to mnie osobiście ciuchy tam sprzedawane bardzo się podobają, w końcu jakaś kolekcja z charakterem, w miarę na bieżąco z trendami, a nie tylko smetne ogrodniczki zaprojektowane na przetrwanie, ceny natomiast są trochę wysokie niestety. Zaletą jest wg mnie obsługa (w Krakowie), dzięki tym Paniom nie kupiłam rzeczy za małych, a byłam o włos, niestety nie ma tam też raczej prawdziwych wyprzedaży (w zeszłym roku przynajmniej), ewentualnie poj nieudane trochę modele są w końcu przeceniane. I rozmiarówka jest trochę nieobliczalna, spodnie mam XL, sukienkę i spódnicę S. I naprawdę można tam znaleźć coś na większą imprezę, z czym na ogół był u mnie duży kłopot.
W zwykłych sklepach opracowałam taki patent, że kupowałam luźne spodnie do ćwiczeń, z takim jakby panelem właśnie ciążowym, z bawełny (w Kaphalu i H&M na przykład) i przez całą ciążę je nosiłam w domu jako dres. Miałam też takie coś ze sklepu Intimissimi, co oni sprzedają jako odzież domowa, przypominało coś pomiędzy piżamą a sukienką, luźny krój i elastyczna oddychająca tkanina (moden się chyba nazywa), naprawdę się sprawdziło
frigiditas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 14:42   #10
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

mam kilka ciuchow ze sklepu 9fasion, a poza tym walsnie tuniki i kopertowe bluzki królują w mojej szafie, sukienki odcinane pod biustem (i najczesciej z takimi gumkami na biuscie bo sie dopasowuja do moich rosnacych piersi). legginsy kupowalam na all - trzeba trafic, raz kupilam ok, raz za ciasne...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 17:57   #11
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Ja kupowałam 2 razy legginsy i nie do końca jestem zadowolona. Za pierwszym razem były dość grube ale nici się nie rozciągały szybko pękały szwy, się poprzecierały w kroku. Teraz kupiłam trochę lepsze, ale to jeszcze nie to. Najbardziej jestem zadowolona z ubrać z H&M bo są na prawdę solidne, mimo, że cena spora. Kupiłam też dużo innych ubrań na all, z większosci jestem zadowolona. Odradzam wszelkie ciuchy, które nie są z naturalnych materiałów. Przyznam, że mam też sporo ciuszków z normalnych kolekcji, tyle, że np brałam większe rozmiary lub materiał dobrze się rozciagał, bo niestety, w wielu typowo ciążowych ubraniach wygladałam jak w worze :mur

No i oczywiście ciuchlandy! To jest skarbnica

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Ja polecam odzież z sieciówki C&A-jest tam co prawda wyodrebniona odzież ciążowa, natomiast ja w zwyklym dziale kupilam lniane spodnie na gumie ktore sie swietnie teraz sprawdzaja, jest tam tez mnostwo fajnych koszulek, podkoszulkow, bokserek takze jest w czym wybierac, cenowo-jestem bardzo zadowolona bo przykladowo-lniane spodnie ciążowe wychodza w granicy 120 zl-no moze 100 a ja za swoje dalam ok 50-60 zl i napewno je jeszcze dluuugo ponosze nie wspominam o wszelkim rodzaju uniwersalnych tunik bo one sie zawsze przydaja
Potwierdzam
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2011-06-24 o 17:55
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 19:56   #12
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

witajcie

jeśli mówimy o ciuszkach ciążowych to na pewno moge polecic:
h&m mam 2 pary jeansów z początku ciązy i cały czas są dobre
pozatym musze pochwalić zwykłe podkoszulki na ramiączkach iz krótkim rekawkiem, są troszke dłuższe, ładnie sie rozciągają na brzuszku, i bawełna jest dobrej jakości
happy mam wszystkie ubrania są uszyte z porządnych tkanin, każda mama znajdzie tez sukienke na specjalną okazję bo jest ich tam dużo, poziadam z ich kolekcji taką własnie sukienkę, 2 spódniczki żakiet i kilka koszulek, jedyna wada to dość wysoka cena

pozatym mysle ze nie warto kupowac duzo odzieży ciążowej bo co my z nią pózniej zrobimy, polecam tuniki i sukienki bawełnian0e odcinane pod biusetem(ostatnio kupiła kilka takich w wallis)

warto jednak zainwestować w dobre staniki juz od poczatku ciazy
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 20:10   #13
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

czyli jednak H&M i C&A goruja
mam wlasnie leginsy z jednego z tych sklepow i jestem zadowolona. Z Allegro jednak nie zamowie skoro jestescie niezadowolone.

Mam tez jedne jeansy ciazowe z HM, teraz nie nosze bo za goraco jest. Ze dwa razy zalozylam. W sumie kupilam je bo tak bardzo chcialam miec cos ciazowego
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 20:57   #14
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Polecam sklepy internetowe Torelle i 9fashion. W obu przypadkach radze kierowac sie tabela rozmiarow lub rozmiarowka w cm przy wyborze rozmiaru ktory chcemy zakupic no i nie brac na styk, jezeli jestesmy w gornej granicy lepiej wziac rozmiar wiekszy.


Odnosnie allegro - polecam sprzedawce mamaplus - maja bardzo przystepne ceny, co prawda fason ciuszkow nie zawsze jest ciekawy/modny i rozmiary sa strasznie zanizone (kupowac trzeba koniecznie wg wymiaru w cm), ale mozna znalezc cos dla siebie. Ja mam spodnie lniane i bawelniane rybaczki - material obu raczej z grubszych, ale nosza sie bardzo dobrze.

No i tak jak dziewczyny mowily - na lato najlepsze sa wszelki tuniki - ja mieszcze sie w sporo bluzek/tunik z zeszlego roku wlasnie dlatego ze maja luzniejszy fason. Teraz po prostu ladnie podkreslaja brzuszek
__________________
Totalna fanka oleju arganowego

Edytowane przez Sharifa
Czas edycji: 2011-06-24 o 20:58
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 22:30   #15
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
- Kupiłam jeansy z tej firmy na poczatku ciązy branco.pl - wydałam na nie majątek - efekt w 8 miesiący się w nie nie miesciłąm, cisnał mnie pas, a niby na cąły okres ciązy- dobre sobie

- nie polecam sklepu huppy mam- kupiłam spodnice- sklep mnie zapewniał,ze sie zmieszcze- niestety nie zmiesciłam sie, ale pewnie ja przerobie po porodzie, poza tym drogo

- ja mam tez sposob - nosiłąm t shirty rozmiar xs, s - treaz kupowałam wieksze rozmiary, a bawełna ma to do siebie,ze sie rozciaga i nie uwiera w brzuszek Mam kilka tshirtów na zmiane - sa młodziezowe z napisami,ze wygladaja jak tunika do legginsow, i takie tanie z camaieu z dekoltem,zeby mi było chłodno

- nie polecam majtek ciazowych- drogie, ze sztucznym tworzywem i przylega do brzucha - kup zwykle bawelniane tylko wieksze rozmiary - ja z m wskoczylam w l,xl zalezy jaki model i cienka gumke wybieram

Ja potem wyszłam z załozenia,ze to kilka miesiecy i ma mi byc wygodnie - nic ma mnie nie uwierac!!!! Dlatego z reguły wybieram legginsy i luzne bawełniane t-shirty i bez szalenswt bo za napis przylece wiosna/latem/jesienia wydac mi kilkadziesiat złotych szkoda.
Wole dziekco potem ubrac w cos lepszego
Podzielam opinie o branco.pl - jestem obecnie w 8 miesiącu - przytyłam tylko 6 kg, ale spodnie mi uwierają brzuszek
Odzież z happy-mam jest nietrwała, w sukience po jednym wyjściu zrobiła mi się dziura i to nie na szewku...
Fajną odzież ma firma torelle - jak narazie niczym mi nie podpadli
Leginsy kupiłam firmy Lida - mam dwie pary i nie wiem czy ja tak trafiłam czy była pomieszana rozmiarówka, kupowałam rozmiar 2 a w opakowaniu na oryginalnie zapakowanych leginasach była przyszyta metka "3" jak się ma okazję to lepiej sprawdzić w sklepie.

Tak jak pisze lullaby_ml też kupiłam kilka sukienek w c&a (nie na dziale ciążowym) i wszystkie świetnie na ciąże się nadają

Jak mi się cos przypomni to dopisze
__________________
Kasia


dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 08:22   #16
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

dziewczyny,a w tym sklepie torelle to ceny przez neta sa takie same jak w sklepie stacjonarnym??
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 09:31   #17
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

hej
ja również polecam torelle, ale trzeba brac poprawnie rozmiar i w sumie nei zamwiac wiekszych ja zawsze nosiłam M i taka sukienke sobi etez zamówiłam i spokjnie wychodzi jak L jest tam świetna regulacja i mozna sobie wszytko dopasowac wiec jest ok i na pewno bede w niej smigac do konca ciazy jak tylko pogoda dopisze

jesli chodzi o typowe rzeczy ciazowoe to mialam wrazenie ze wyglądam w tym jak w worku, ale świetnie sprawdzaja sie różnego rodzaju tuniki zarówno te odcinane pod biustem jak i proste najzwyklejsze nie poszezaja a ładnei podkreślają brzuszek
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 14:23   #18
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
dziewczyny,a w tym sklepie torelle to ceny przez neta sa takie same jak w sklepie stacjonarnym??
Cen nie sprawdzałam, bo raczej wole mierzyć nim kupie a u mnie jest kilka sklepów z odzieżą dla przyszłych mam więc nie było problemów z kupnem.
__________________
Kasia


dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 09:19   #19
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez dusia81 Pokaż wiadomość
Cen nie sprawdzałam, bo raczej wole mierzyć nim kupie a u mnie jest kilka sklepów z odzieżą dla przyszłych mam więc nie było problemów z kupnem.
tez zdecydowanie wole przymierzyć nim kupię,ale czasem ceny przez neta są niższe niż w sklepach stacjonarnych,a że w Wawie jest ten sklep to brałam po uwagę przymiarki w sklepie a zamówinia przez neta.
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 19:45   #20
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
tez zdecydowanie wole przymierzyć nim kupię,ale czasem ceny przez neta są niższe niż w sklepach stacjonarnych,a że w Wawie jest ten sklep to brałam po uwagę przymiarki w sklepie a zamówinia przez neta.

Jak się kupuje tak jak ja, co jakiś czas po jednej sztuce to przez koszty przesyłki nie kalkuluje mi się zamawiać. Z ciekawości weszłam na happy mam i w sumie ceny się różnią niewiele... 5 do 10 zł.

Inaczej jest z biustonoszami do karmienia, nie mogę u siebie w okolicy dostać mojego rozmiaru, znalazłam sklep w którym nie płaci się za przesyłkę, zamówiłam... i mi pasuje. Jeszcze co najmniej jeden zamówię...
__________________
Kasia


dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 19:53   #21
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez dusia81 Pokaż wiadomość
Jak się kupuje tak jak ja, co jakiś czas po jednej sztuce to przez koszty przesyłki nie kalkuluje mi się zamawiać. Z ciekawości weszłam na happy mam i w sumie ceny się różnią niewiele... 5 do 10 zł.

Inaczej jest z biustonoszami do karmienia, nie mogę u siebie w okolicy dostać mojego rozmiaru, znalazłam sklep w którym nie płaci się za przesyłkę, zamówiłam... i mi pasuje. Jeszcze co najmniej jeden zamówię...
a gdzie zamawiałas stanik? mozesz dać linka?
ja własnei szukam i jakos nic mi nie wpadło w oko
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 20:44   #22
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a gdzie zamawiałas stanik? mozesz dać linka?
ja własnei szukam i jakos nic mi nie wpadło w oko
Proszę bardzo:
http://www.lovemum.pl/
a kupiłam dokładnie taki:
http://www.lovemum.pl/products/alles-mama-cubana

Rozmiarówka jest troszkę zaniżona, ale i tak mi pasuje (porównaj sobie z innymi stronami i dopiero zamów)
__________________
Kasia


dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 17:50   #23
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Jako że prawie zawsze ubiram się w tuniki, legginsy, sukienki to w ciąży prawie cała moja garderoba była wykorzystana. Kupiłam jedynie spodnie z h&m z pasem ciążowym- ładne błękitne dżinsy, lekko dopasowane, i dwie przylegajace do ciała tuniczki h&m mama, które mają trochę więcej miejsca na brzuch. W zasadzie nie wiem czy jest sens kupować ubrania stricte ciążowe, można kupić w normalnym sklepie, tylko rozmiar większe. Cena niższa i wybór większy. Jeśli o bieliznę chodzi, to polecam esotiq, sprzedawczynie pomagają wybrać dobry rozmiar stanika, a co do fig, to wystarczy kupić zwykłe bawełniane rozmiar większe i nosić je pod brzuszkiem. Teraz, szczególnie latem, mozna śmigać cały czas w sukienkach czy spódniczkach na gumce także wydatki na odzież ciążową nie będa wysokie.
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 21:40   #24
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Jako że prawie zawsze ubiram się w tuniki, legginsy, sukienki to w ciąży prawie cała moja garderoba była wykorzystana. Kupiłam jedynie spodnie z h&m z pasem ciążowym- ładne błękitne dżinsy, lekko dopasowane, i dwie przylegajace do ciała tuniczki h&m mama, które mają trochę więcej miejsca na brzuch. W zasadzie nie wiem czy jest sens kupować ubrania stricte ciążowe, można kupić w normalnym sklepie, tylko rozmiar większe. Cena niższa i wybór większy. Jeśli o bieliznę chodzi, to polecam esotiq, sprzedawczynie pomagają wybrać dobry rozmiar stanika, a co do fig, to wystarczy kupić zwykłe bawełniane rozmiar większe i nosić je pod brzuszkiem. Teraz, szczególnie latem, mozna śmigać cały czas w sukienkach czy spódniczkach na gumce także wydatki na odzież ciążową nie będa wysokie.
Miałaś szczęście mieszcząc się w normalne ciuchy
Mi brzuszek jeszcze rośnie, ale mieszczę się w nieliczne tuniki sprzed ciąży, a i tak mnie denerwuje że przód robi się krótszy od tyłu i to sporo . A wiele sukienek ciążowych można wykorzystać jako normalne sukienki w przyszłe lato - mi panie za sklepu ciążowego powiedziały że mają dużo klientek które nie są w ciąży i kupują u nich sukienki.
Kupiłam dziś kolejną sukienkę http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_p...a_pom=sukienki i myślę że śmiało będzie mi służyć w przyszłym roku jak pojedziemy na wczasy
__________________
Kasia


dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 17:58   #25
fiz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

dziewczynki, sporo ciekawych informacji tu znalazłam...a moze możecie polecić coś na później? np. bluzeczki, które można też wykorzystać do karmienia?
fiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 07:12   #26
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
hej
ja również polecam torelle, ale trzeba brac poprawnie rozmiar i w sumie nei zamwiac wiekszych ja zawsze nosiłam M i taka sukienke sobi etez zamówiłam i spokjnie wychodzi jak L jest tam świetna regulacja i mozna sobie wszytko dopasowac wiec jest ok i na pewno bede w niej smigac do konca ciazy jak tylko pogoda dopisze
no wlasnie, ja tez zamowilam spodniczke i sweterek z torelle- normalnie nosze 38/40 wiec wzielam M no i spodniczka okazala sie duuuzo za duza w biodrach- no bo pas wiadomo elastyczny... stwierdzilam ze taniej mnie wyniesie poprawka u krawcowej niz odsylanie do nich i wymiana (bo to na koszt wlasny wysylka i odsylka przy wymianach)

natomiast sweterek- blizniaczek- nie podoba mi sie i tyle, material jakis taki sztuczny w dotyku, wykonczenie brzydkie- zaluje ze sie skusilam

natomiast bardzo zadowolona bylam z rzeczy z tej strony
http://www.bella-mamma.pl/

zamowilam 4 koszulki, ladny material, jakosc fajna, kolorki

podoba mi sie pare ciuszkow na
http://www.bonprix.pl/bp/shop.htm?cat=1.10.779.4...



ja tam radze sie rozejrzec- u mnie w miescie ( a nie jest to wielkie miasto bynajmniej) jest komis z rzeczami dla dzieci- od wozkow przez zabawki az po ciuszki
no i zawsze mnostwo opcji na allegro- duzo kobietek wyprzedaje swoje ciuszki po ciazy, na ogol sa to rzeczy malo zniszczone bo przez tych kilka miesiecy az tak sie nie powycieraja. a fajne markowe maja super jakosc, na all jest pelno z GAPA, Nexta, HM, Top shopu itd. mi sie udalo perelki trafic po 5 zl, 9 , cala pake ciazowych ciuszkow po 60- nawet jak czasem trzeba cos przerobic to i tak sie oplaca....mam teraz naprawde bardzo rozbudowana ciazowa garderobe kosztem stosunkowo niewielkim
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 07:26   #27
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

ja w sumie mam najwiekszy problem z legginsami bo tunik to jest masa slicznych i pasujacych tych nie-ciazowych. Ale legginsy najczesciej maja waska uciskajaca gumke :/ tych z allegro nie zamowie bo naczytalam sie ze przeswituja, a nie ma niczego gorszego niz przeswitujace legginsy... blee.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 08:40   #28
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

hej

jeszcze mnie tak bardzo nie dotyczą ciążowe ciuchy, mam jedne spodnie z h&m, które zaczęłam nosić, bo brzuch zaczyna rosnąć. Jestem w 13tc.

Ale wątek super, na pewno przydatny

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja w sumie mam najwiekszy problem z legginsami bo tunik to jest masa slicznych i pasujacych tych nie-ciazowych. Ale legginsy najczesciej maja waska uciskajaca gumke :/ tych z allegro nie zamowie bo naczytalam sie ze przeswituja, a nie ma niczego gorszego niz przeswitujace legginsy... blee.
widziałam ostatnio w h&m legginsy, były długie i 3/4 z pasem na brzuch. Wyglądały całkiem fajnie, nie takie cieniutkie i nieprześwitujące kosztowały 39zł
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 08:48   #29
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

wlasnie mam jedna pare ciazowych 3/4 z HM. I polecam je szczerze
ale niestety byly tylko czarne. A na lato chcialabym granatowe albo chociaz grafitowe.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 08:55   #30
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
wlasnie mam jedna pare ciazowych 3/4 z HM. I polecam je szczerze
ale niestety byly tylko czarne. A na lato chcialabym granatowe albo chociaz grafitowe.
No tak, były jedynie czarne :/ ale dobrze, że polecasz bo na oko wyglądały fajnie, dobrze wiedzieć, że i w noszeniu się sprawdzają
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-06 08:17:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.