Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-19, 15:55   #61
slodka0018
Raczkowanie
 
Avatar slodka0018
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 380
Dot.: Jestem w ciąży ?

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Osoba dojrzała, to wie jak się zachodzi w ciążę i co zrobić żeby nie zajść. A już na pewno nie panikuje po każdym dotknięciu palcem i nie zakłada kilku wątków z pytaniem o ciążę.
Co do pogrubionego, to nie zauważyłam w tym wątku takiego stwierdzenia.
__________________
20.03.2010 <3
slodka0018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 10:50   #62
messaa
Raczkowanie
 
Avatar messaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 172
Kiedy większe ryzyko zajścia w ciąże :) ?

Cześć , mam pytanko , kiedy istnieje wieksze ryzyko zajścia w ciąże ?
Gdy nie bierzemy tabletek ? Czy gdy bierzemy już pare miesięcy i nagle zapomnimy wziąść ? Np bierzemy 2 tydzien tabletki , i nagle pominiemy 1 , 1 dzien wezmiemy , 1 pominiemy itp ? .
Może głupie pytanie , ale ciekawi mnie to
messaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 13:13   #63
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kiedy większe ryzyko zajścia w ciąże :) ?

Tak.
Każdy stosunke może oznaczać ciąże i ten nie zabezpieczony i ten zabezpieczony glupio.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:56   #64
nata_ska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 59
Dot.: Kiedy większe ryzyko zajścia w ciąże :) ?

Ryzyko zajścia w ciąże w opisanych przypadkach jest takie samo. 100% zabezpieczenia dają tabletki regularnie stosowane...
__________________
...a mówią, że najtrudniej jest się znaleźć... nie najtrudniej jest się zrozumieć.
nata_ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:43   #65
kamilka2354
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Unhappy Pomocy czy ja jestem w ciąży

Uprawiałam sex 23 listopada wogólę tego nie plaonowałam to były moje urodziny za dużo wypiłam nie pamiętam nic o tego jak wsadził mi dwa palce w pochwę.. Choddzi o to ze mam 15 lat i boje sie ze jestem w ciązy ale okres normalnie miałam dwa razy tak jak powinnam. ale przy palcówce póściłą mi sie trochę krwi boję sie ze jestem w ciązy a test jest mi głupio kupić boję sie wyniku możecie mi wytłumaczyc przez co ta krew przy palcówce czy to objaw ciązy ? I jak mogę sprawdzić czy jestem w ciązy bez robienia testu
kamilka2354 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:53   #66
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Pomocy czy ja jestem w ciąży

chłopak przebił ci błonę dziewiczą.. z palca sperma się nie wydostaje.. miałaś okres 2 razy od stosunku więc nie.. w ciąży nie jesteś.. następnym razem pij mniej a nie udowadniaj na siłę że możesz dużo wypić
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:59   #67
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Pomocy czy ja jestem w ciąży

Cytat:
Napisane przez kamilka2354 Pokaż wiadomość
Uprawiałam sex 23 listopada wogólę tego nie plaonowałam to były moje urodziny za dużo wypiłam nie pamiętam nic o tego jak wsadził mi dwa palce w pochwę.. Choddzi o to ze mam 15 lat i boje sie ze jestem w ciązy ale okres normalnie miałam dwa razy tak jak powinnam. ale przy palcówce póściłą mi sie trochę krwi boję sie ze jestem w ciązy a test jest mi głupio kupić boję sie wyniku możecie mi wytłumaczyc przez co ta krew przy palcówce czy to objaw ciązy ? I jak mogę sprawdzić czy jestem w ciązy bez robienia testu
Uprawiałaś seks czy chłopak wsadził Ci palce? Bo to spora różnica jeśli chodzi o możliwość zajścia w ciążę.
Jeśli miałaś dwa normalne okresy ( a nie plamienia) to nie jesteś w ciąży.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 18:01   #68
messaa
Raczkowanie
 
Avatar messaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 172
Dot.: Kiedy większe ryzyko zajścia w ciąże :) ?

Cytat:
Napisane przez nata_ska Pokaż wiadomość
Ryzyko zajścia w ciąże w opisanych przypadkach jest takie samo. 100% zabezpieczenia dają tabletki regularnie stosowane...
Czyli jeśli np raz wezme , raz nie , jest ryzyko ciąży , ale miesiaczki nie dostane tak ?
messaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 19:39   #69
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kiedy większe ryzyko zajścia w ciąże :) ?

Cytat:
Napisane przez messaa Pokaż wiadomość
Czyli jeśli np raz wezme , raz nie , jest ryzyko ciąży , ale miesiaczki nie dostane tak ?
W organizmie nie ma tak prostych odpoweiedzi.
Mozesz dostać krawienia, możesz nie dostać, bierz tabletki regularni i nie kombinuj bo zepsujesz sobie i innym życie takim beztroskim podejściem do odpowedzialności.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 23:34   #70
stokrotka800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: czy mogę być w ciąży?

hej mam do was pytanie. moze ktoras byla w podobnej sytuacji jak ja.
otóz kochalam sie z moim chlopakiem w grudniu w dni plodne i nie mam pojecia czy moge byc w ciazy lub te wszystkie oznaki to torbiele. miesiac temu moj gin jednak wykluczyl juz u mnie torbiele badajac mnie przez usg. jednak mam watpliwosci ze z kolejnym okresem znow powrocily. okres jako tako mialam dostac 3 stycznia i do tej pory go nie dostalam. tydzien po dniu w którym miałam dostac okres zaczełam brac duphostan. (1 tab rano i wieczorem co 12 h) skończyłam je brać dokładnie 4 dni temu i miesiączki ani śladu.. (tabletki brałam bez konsultacji z lekarzem). co do dolegliwości to mam opuchnięte piersi, tkliwe sutki, częste lekkie bóle głowy, uderzenia ciepła.. Co wy o tym sądzicie ?? Boje sie zrobić test gdyż boje sie ze sie rozczaruje i bedzie negatywny.
stokrotka800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 23:39   #71
stokrotka800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: mozliwe abym byla w ciazy?

hej mam do was pytanie. moze ktoras byla w podobnej sytuacji jak ja.
otóz kochalam sie z moim chlopakiem w grudniu w dni plodne i nie mam pojecia czy moge byc w ciazy lub te wszystkie oznaki to torbiele. miesiac temu moj gin jednak wykluczyl juz u mnie torbiele badajac mnie przez usg. jednak mam watpliwosci ze z kolejnym okresem znow powrocily. okres jako tako mialam dostac 3 stycznia i do tej pory go nie dostalam. tydzien po dniu w którym miałam dostac okres zaczełam brac duphostan. (1 tab rano i wieczorem co 12 h) skończyłam je brać dokładnie 4 dni temu i miesiączki ani śladu.. (tabletki brałam bez konsultacji z lekarzem). co do dolegliwości to mam opuchnięte piersi, tkliwe sutki, częste lekkie bóle głowy, uderzenia ciepła.. Co wy o tym sądzicie ?? Boje sie zrobić test gdyż boje sie ze sie rozczaruje i bedzie negatywny.
stokrotka800 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 09:58   #72
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: mozliwe abym byla w ciazy?

Cytat:
Napisane przez stokrotka800 Pokaż wiadomość
hej mam do was pytanie. moze ktoras byla w podobnej sytuacji jak ja.
otóz kochalam sie z moim chlopakiem w grudniu w dni plodne i nie mam pojecia czy moge byc w ciazy lub te wszystkie oznaki to torbiele. miesiac temu moj gin jednak wykluczyl juz u mnie torbiele badajac mnie przez usg. jednak mam watpliwosci ze z kolejnym okresem znow powrocily. okres jako tako mialam dostac 3 stycznia i do tej pory go nie dostalam. tydzien po dniu w którym miałam dostac okres zaczełam brac duphostan. (1 tab rano i wieczorem co 12 h) skończyłam je brać dokładnie 4 dni temu i miesiączki ani śladu.. (tabletki brałam bez konsultacji z lekarzem). co do dolegliwości to mam opuchnięte piersi, tkliwe sutki, częste lekkie bóle głowy, uderzenia ciepła.. Co wy o tym sądzicie ?? Boje sie zrobić test gdyż boje sie ze sie rozczaruje i bedzie negatywny.
No tak, porady na forum są pewniejsze od testu. I dlaczego bierzesz tabletki bez konsultacji z lekarzem?
Nikt Ci tutaj nic nie wywróży, tyle czasu od terminu miesiączki, a Ty nie zrobiłaś testu lub bety?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 11:50   #73
ilona872
Raczkowanie
 
Avatar ilona872
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 275
Dot.: mozliwe abym byla w ciazy?

Czepiacie się słówek z tym cyklem

Podczas brania tabletek nie ma cyklu miesiączkowego, ale niektórzy potocznie na branie i przerwę w braniu mówią cykl bo jest to cykl z definicji ale nie miesiączkowy

zumotameka - objawy o których piszesz to objawy brania tabletek - nie powinnaś być w ciąży.

Chociaż znam osobę która zaszła biorąc tabletki - ale taka sytuacja ma miejsce kiedy np tabletka się nie wchłonie (np zatrucie pokarmowe).
ilona872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 11:51   #74
stokrotka800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Ciaza lub torbiele ?

Otoz od 3,5 tyg spoznia mi sie miesiaczka, mam tkliwe bolesne piersi, skurcze macicy i prawego jajnika, czeste delikatne bole glowy jak przy migrenie, czasami wodniste uplawy. Z moim chlopakiem kochalam sie w dni plodne w grudniu (dokladniej 20 grudnia). Okres mialam dostac jak zawsze 3 lub 4, jednak do tej pory ani sladu. Mam watpliwosci czy to moze byc ciaza lub torbiel na jajniku. Dodam ze jednak tydzien po spodziewanej miesiaczce zaczelam zazywac na wlasna reke bez konsultacji z lekarzem duphaston, gdyz kiedys przepisal mi go aby znikla mi torbiel (myslalam, ze znow mi sie pojawila z wynikajacego bolo prawego jajnika). Myslicie ze jednak waszym zdaniem moglam zajsc w ciaze ? Dodam ze zawsze mialam regularnie miesiaczki przy torbielach. Przy ostatniej wizyciektora byla 2 miesiace temu moj gin wykluczyl juz istniejaca torbiel. Nigdy nie mialam takich objawow. Boje zrobic test gdyz boje sie znow rozczarowac jedna kreska na tescie..
Dodam ze jestem teraz za granica jeszcze 2 tygodnie i nie mam jak isc do ginekologa.

Edytowane przez stokrotka800
Czas edycji: 2014-01-21 o 11:54
stokrotka800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 11:53   #75
ilona872
Raczkowanie
 
Avatar ilona872
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 275
Dot.: czy mogę być w ciąży?

deathbat_6661 - skoro twój chłopak w tobie nie kończy a tabletki bierzesz regularnie to chyba jest naprawdę mało prawdopodobne, że możesz być w ciąży - tak sądzę, ale niezbadane są wyroki boskie
ilona872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:04   #76
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: mozliwe abym byla w ciazy?

Cytat:
Napisane przez ilona872 Pokaż wiadomość
Czepiacie się słówek z tym cyklem

Podczas brania tabletek nie ma cyklu miesiączkowego, ale niektórzy potocznie na branie i przerwę w braniu mówią cykl bo jest to cykl z definicji ale nie miesiączkowy

zumotameka - objawy o których piszesz to objawy brania tabletek - nie powinnaś być w ciąży.

Chociaż znam osobę która zaszła biorąc tabletki - ale taka sytuacja ma miejsce kiedy np tabletka się nie wchłonie (np zatrucie pokarmowe).
powtórzę: czyli jak sobie połączę 2 opakowania tabletek to już mam nieregularny cykl? bo przecież już nie taki sam.
Nie ma cyklu! I nie szukajcie usprawiedliwień na durne gadanie, że jest.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:08   #77
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ciaza lub torbiele ?

3,5 tygodnia nie masz okresu nie zrobiłaś testu, nie bylas u lekarza, masz tendencje do torbieli i pytasz na forum co to może być? Wypije kawe i powróże ci z fusów...

ew. poczekaj jakieś 40 tygodni.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:18   #78
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: mozliwe abym byla w ciazy?

Cytat:
Napisane przez ilona872 Pokaż wiadomość
Czepiacie się słówek z tym cyklem

Podczas brania tabletek nie ma cyklu miesiączkowego, ale niektórzy potocznie na branie i przerwę w braniu mówią cykl bo jest to cykl z definicji ale nie miesiączkowy

zumotameka - objawy o których piszesz to objawy brania tabletek - nie powinnaś być w ciąży.

Chociaż znam osobę która zaszła biorąc tabletki - ale taka sytuacja ma miejsce kiedy np tabletka się nie wchłonie (np zatrucie pokarmowe).
To nie jest czepianie słówek, tylko zasadnicza różnica w funkcjonowaniu organizmu.
Cykliczność krwawień jest naturalna, a regulacja krwawień hormonami to już ingerencja z zewnątrz.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:52   #79
messaa
Raczkowanie
 
Avatar messaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 172
Dot.: Kiedy większe ryzyko zajścia w ciąże :) ?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
W organizmie nie ma tak prostych odpoweiedzi.
Mozesz dostać krawienia, możesz nie dostać, bierz tabletki regularni i nie kombinuj bo zepsujesz sobie i innym życie takim beztroskim podejściem do odpowedzialności.
Tylko pytam , spokojnie .
messaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 13:46   #80
Amebelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Question Czy jest jakaś nadzieja na ciążę?

Cześć, mam pytanie odnośnie szansy zajścia w ciążę. A mianowice:
5.01.2013 dostałam okres, kochaliśmy się z partnerem od 7-13.01 oczywiście z finiszem. Cykl mój trwa 24dni (najdłuższy 29 dni). Nie miałam żadnego śluzu do 16.01 (w tym dniu pojawił się na wieczór śluz mleczny i wrażenie zalania, cała bielizna mokra), 17.01 nic sucho, brak śladów na bieliźnie jedynie odczucie mokrości w środku. 18.01 już śluz mleczny aż do tej pory oraz dyskomfort polegający na pobolewaniu podbrzusia (wrażenie jakby okres ale nie aż tak silny) i ów ból utrzymuje się do teraz. Jak leżę na brzuchu/boku nasila się pod naciskiem, tak samo jak siedzę z kolanami "pod brodą". Nie bolą mnie jajniki jak przed okresem bo bym rozpoznała ból. Cały czas się utrzymuje mleczny śluz i uczucie mokrości. Okres powinnam dostać 29.01. Jest jakaś szansa na fasolkę?
Amebelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 14:37   #81
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: Ciąża

Dobrze, że zdajesz sobie sprawę z tego, że owulacja może się przesunać. Więc może wyznaczaj ją sobie na bieżąco? Kup sobie np tester owu na ślinę. Jest wielokrotnego użytku, więc według mnie to dobre rozwiązanie
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 19:01   #82
Susette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 25
Dot.: Ciąża

Jak mieliście czyste rączki to nie ma się co martwić Nie stresuj się bo pogarszasz sprawe, zrób test to się uspokoisz i dostaniesz zaraz
Susette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 19:42   #83
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Ciaza lub torbiele ?

Dostałaś odpowiedź wątku zbiorczym i serio nie rozumiem - po co zakładasz odrębny wątek? Liczysz, że odpowiedzi będą inne? Niestety nie wróżymy tutaj i test u Ciebie jest kwestią kluczową. Chyba, że wolisz tak czekać kilka miesięcy, bo test boisz się zrobić. I bierz dalej leki bez konsultacji z lekarzem.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 23:19   #84
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Pomocy czy ja jestem w ciąży

ale, że ciąża z palca..?

15 lat, upiłam się tak, że nic nie pamiętam
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 23:27   #85
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Pomocy czy ja jestem w ciąży

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
ale, że ciąża z palca..?

15 lat, upiłam się tak, że nic nie pamiętam
Jak nic nie pamięta, to jaka pewność, że to były tylko palce?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 23:47   #86
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Pomocy czy ja jestem w ciąży

Cytat:
Napisane przez kamilka2354 Pokaż wiadomość
Uprawiałam sex 23 listopada wogólę tego nie plaonowałam to były moje urodziny za dużo wypiłam nie pamiętam nic o tego jak wsadził mi dwa palce w pochwę.. Choddzi o to ze mam 15 lat i boje sie ze jestem w ciązy ale okres normalnie miałam dwa razy tak jak powinnam. ale przy palcówce póściłą mi sie trochę krwi boję sie ze jestem w ciązy a test jest mi głupio kupić boję sie wyniku możecie mi wytłumaczyc przez co ta krew przy palcówce czy to objaw ciązy ? I jak mogę sprawdzić czy jestem w ciązy bez robienia testu
Zrob sobie przysluge i inwestycje na reszte zycia-pojdz i wypozycz z biblioteki jakies ksiazki na temat tego w jaki sposob kobieta zachodzi w ciaze, jakie sa jej objawy i od kiedy mozna je obserwowac, co to jest blona dziewicza i jak moze wygladac jej przebicie
Albo pojdz do lekarza ginekologa na badanie czy jestes w ciazy i porozmawiaj z nim o swoich watpliwosciach.

Mialas stosunek seksualny czy tylko palce w pochwie?
Objawy ciazy raczej nie wystepuja w momencie stosunku, ani chwile po nim.
Krew wziela sie najpewniej stad, ze uszkodzono ci badz przebito blone dziewicza, albo wystapily jakies urazy mechaniczne-np. zadrapniecia.
Mozesz sobie powrozyc ze szklanej kuli, zeby sprawdzic bez testu czy jestes w ciazy.

Pij mniej.
Nie wiem kto ci te palce wkladal, ale jesli nie mialas swiadomosci i nie wyrazilas na to zgody-to byl to gwalt, wiesz o tym?

Ja sie chyba naprawde starzeje, w glowie mi sie nie miesci upijanie sie do nieprzytomnosci w tym wieku, ciaze z palca i ich objawy w postaci krwawienia w momencie penetracji
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 23:56   #87
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Pomocy czy ja jestem w ciąży

Cytat:
Napisane przez kamilka2354 Pokaż wiadomość
Uprawiałam sex 23 listopada wogólę tego nie plaonowałam to były moje urodziny za dużo wypiłam nie pamiętam nic o tego jak wsadził mi dwa palce w pochwę.. Choddzi o to ze mam 15 lat i boje sie ze jestem w ciązy ale okres normalnie miałam dwa razy tak jak powinnam. ale przy palcówce póściłą mi sie trochę krwi boję sie ze jestem w ciązy a test jest mi głupio kupić boję sie wyniku możecie mi wytłumaczyc przez co ta krew przy palcówce czy to objaw ciązy ? I jak mogę sprawdzić czy jestem w ciązy bez robienia testu
Ale ty tak na serio? W wieku 15 lat potrafisz narąbać się do nieprzytomnosci, a nie wiesz skąd się dzieci biorą
Troll jak nic

Wysłane z mojego Blackberry Q10

Edytowane przez Hiraska
Czas edycji: 2014-01-21 o 23:59
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 19:46   #88
selena08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Czy jest jakaś nadzieja na ciążę?

Raczej na ciążę szans nie ma bo z tego co piszesz wynika, ze kochaliscie sie jak jeszcze mialas okres? Choć czasem kobitki tez wtedy zachodzą w ciążę zwłaszcza jesli mają bardzo wcześnie owulacje.
Moja koleżanka ma cykle jak ja czyli 26 dniowe, a owulacje ma 9 dnia cyklu, a ja w 17 dniu!
To co piszesz moze wskazywać na ciążę, ale tez nie musi.
Moze zrób test z krwi jesli sie nie mozesz okresu doczekać lub raczej nie doczekać ;-)
selena08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:13   #89
Amebelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Czy jest jakaś nadzieja na ciążę?

Właśnie według obserwacji śluzu i kalendarzyka, moje płodne wypadają 4-6 dzień od 1dc, a kochaliśmy się od 3 dnia cyklu do 9 dnia cyklu. I też z obserwacji nigdy nie miałam tak, aby nagle mieć 4 dni całkiem suche a potem mleczny śluz, bóle podbrzusza.. i to nie są jajniki ;/ ból dokucza mi w różnych chwilach dnia i trwa cały dzień oraz przed zasypianiem dopóki nie wybiore dogodnej pozycji.. odczucie jest ucisku ale też miałam wrażenie, że całe wnętrze pochwy/macicy mnie boli..
Amebelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:28   #90
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy jest jakaś nadzieja na ciążę?

Uprawiając seks szansa zawsze jakas jest, jaka? Tylko przy monitorowaniu cyklu mozna na to odpowiedzieć.
Test z krwi możesz zrobić.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-04 13:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.