IQ STREVE CREAM-Krem redukujący cellulit, rozstępy,blizny pooperacyjne i po trądziku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-01, 16:20   #1
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198

IQ STREVE CREAM-Krem redukujący cellulit, rozstępy,blizny pooperacyjne i po trądziku


Przegladając strony o kosmetykach natknęłam się na krem, który bardzo mnie zainteresował. Bo nie tylko likwiduje cellulitis ir ozstępy, ale również nadaje się na blizny pooperacyjne, po trądziku, ospie i po oparzeniach. Wygładza wszelkie nierówności i zmniejsza szorstkość skóry, likwiduje podrażnienia i przebarwienia. No i cena badzo przystępna! Dziewczyny, napiszice mi gdzie taki krem można kupić, bo jeszcze go nigdzie nie widziałam!

http://www.kosmetykionline.pl/produc...f1397ccf0324f9
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 16:35   #2
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: IQ STREVE CREAM-Krem redukujący cellulit, rozstępy,blizny pooperacyjne i po trą

Pytaj w sklepach kosmetycznych albo popatrz w supermarketach jak Carrefour,bo wiem,że tam maja Bielende.Ale sądzę,że będziesz musiała jeszcze troche poczekać,bo Bielenda cos ma kiepską dysrybucje i na ich stronie niby wszystko jest a w sklepach potem i tak tego nie ma.Zawsze jakies opóźnienia mają.
Sama jestem ciekawa jaki jest ten krem,zwłaszcza do twarzy i co on ma takiego w składzie,że działa na blizny.Niestety na KWC jeszcze opinii na jego temat nie ma.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 17:08   #3
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: IQ STREVE CREAM-Krem redukujący cellulit, rozstępy,blizny pooperacyjne i po trądziku

Co do supermarketów to nowe kosmetyki Bielendy na pewno można znaleźć w hipermarketach real - są do obejrzenia w ich nowej ulotce na stronie internetowej. Ale czy są w każdym realu - nie wiem, mam za daleko
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 09:17   #4
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: IQ STREVE CREAM-Krem redukujący cellulit, rozstępy,blizny pooperacyjne i po trądziku

Ciekawa jestem tego kremu POlska odpowiedź na strivectrin
Chociaż swojadrogą nie chce mi się wierzyc w takie efekty za TAKĄ cenę.
Poza tym to bardzo lubię Bielendę i używam wielu jej kosmetykó ,zwłaszcza do ciała (desery do kąpieli, balsamy )
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 09:44   #5
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: IQ STREVE CREAM-Krem redukujący cellulit, rozstępy,blizny pooperacyjne i po trądziku

Jestem ciekawa ile faktycznie substancji aktywnych zawiera ten krem (przy tej cenie).
Termoaktywna Bielendowa seria antycellulitowa zupełnie na mnie nie działała hi, hi...
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 12:19   #6
madziulka120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: IQ STREVE CREAM-Krem redukujący cellulit, rozstępy,blizny pooperacyjne i po trądziku

wlanie mam ten specyfik i z przykrością musze stwierdzic, ze nie działa, zle sie wchłania, ma nieprzyjemny zapach a na dodatek uczula
madziulka120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 14:05   #7
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: IQ STREVE CREAM-Krem redukujący cellulit, rozstępy,blizny pooperacyjne i po trądziku

Oj, dziewczyny! Żaden krem nie zlikwiduje rozstępów, może je tylko rozjaśnić Niektóre kremy mają takie drobinki, które odbijają światło i tylko optycznie sprawiają, że rozstępy są mniej widoczne.
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.