Recenzja KopalniaTwojegoStylu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-03-31, 09:19   #1
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278

Recenzja KopalniaTwojegoStylu


Hej,
paczka bardzo mnie zaskoczyła, ale przyszła w idealnym momencie. 2 miesiące temu urodziłam siłami natury. W ciąży przytyłam ok 20 kilogramów. Kiedyś już odbyłam walkę z taką wagą i dzięki zdrowej diecie oraz ćwiczeniom byłam bardzo zadowolona ze swojej sylwetki. Od 1.04.17 zaczynam suplementację Therm Line Fast i podzielę się swoją opinią. Póki co podejmuję pierwsze próby ćwiczeń kardio oraz brzucha i chodzę na długie spacery marszowym tempem pchając wózek Jem regularne posiłki, staram się gotować lekko, wprowadzam zielone koktajle. Trzymajcie kciuki!
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 09:16   #2
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Recenzja KopalniaTwojegoStylu

Therm Line Fast przyjmuję. Do tego co raz bardziej podoba mi się zabawa w zdrowe gotowanie. Na instagramie możecie zobaczyć jak prezentują się fit posiłki: https://www.instagram.com/kopalniatwojegostylu/
Przede wszystkim zaopatrzyłam się w pokłady kaszy jaglanej i robię ją na obiad jak coś w rodzaju kaszotto Na śniadania zazwyczaj jem kanapki z dżemem niskosłodzonym lub masłem orzechowym, jako zastrzyk energii. Na drugie zielony koktajl Z kolacjami różnie bywa, raz jajecznica, raz resztki z obiadu, wymysliłam też zapiekanki z bagietki pełnoziarnistej z fetą, oliwkami, papryką i pieczarkami. Do wszystkiego dodaję kurkumę i imbir (przyprawy przeciwzapalne).
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 16:42   #3
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Recenzja KopalniaTwojegoStylu

Nie ważyłam się póki co, ale czuję się zdecydowanie lżej. Mam więcej energii, mimo ząbkowania mojej dzieciny Ćwiczę z Tiffany, nadal staram się jeść zdrowo.
Niebawem pierwsze podsumowanie na blogu.
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-21 17:42:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.