Doradźcie mi proszę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-16, 10:38   #1
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058

Doradźcie mi proszę


Proszę was o radę co byście zrobiły na moim miejscu. Mam 2 dzieci w lipcu skończył mi się macierzyński i otowrzlam swoj sklep mały taki tyle że mam na niego kredyt. Ten sklep mi średnio idzie, sama nie wiem co robię źle może mam mało towaru ale nie mam aż tyle żeby dokupić. Siedzę w nim prawie cały dzień a nic z tego nie mam. Ogólnie mieszkam w małej miejscowości z mężem mamy dom dzieci itp ale mi ciągle czegoś brakuje, chciałabym mieć normalna pracę z pieniędzmi a nie jak teraz myślałam o pojscou na studia na pedagogika wcześniej studiowała ale policealne i miałam jeszcze rozpoczęte studia ale ich nie skończyłam. Ale ja nie o tym co sądzicie czy dam rade to wszystko ogarnąć. Te studia jak wiadomo trwają 5 lat, czy w czasie studiów mogę już zatrudnić się w przedszkolu czy dopiero po skończonych. Od dawna o tym myślałam teraz widzę że są u mnie bezplatne studia 5lwtbie jednolite na wsei Lublin. Może ktlstam studiuje i oriwntuje się jak jest na zajęciach. Co robić pkmocy
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 11:03   #2
huren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 49
Dot.: Doradzcie mi proszę

Studiowałam pedagogikę i jak dla mnie to strata czasu. Od przeszło pół roku szukam pracy i nic nie mogę żadnej dostać pomimo, że szukam nie tylko w zawodzie. Z koleżanek ze studiów pracę mają tylko te, które już przed rozpoczęciem studiów pracowały w przedszkolach jako pomoce nauczyciela lub mają mężów/koleżanki nauczycielki. Bez znajomości ciężko jest się dostać na państwową posadę. Reszta pracy nie ma albo pracuje w np w sklepie.
Już nie wspominając o tym, że na rozmowach o pracę często słyszę ,,a co pani tu chce robić po pedagogice" albo ,, a co pani umie? malować kredkami?".
Nie polecam.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Studiowałam pedagogikę i jak dla mnie to strata czasu. Od przeszło pół roku szukam pracy i nic nie mogę żadnej dostać pomimo, że szukam nie tylko w zawodzie. Z koleżanek ze studiów pracę mają tylko te, które już przed rozpoczęciem studiów pracowały w przedszkolach jako pomoce nauczyciela lub mają mężów/koleżanki nauczycielki. Bez znajomości ciężko jest się dostać na państwową posadę. Reszta pracy nie ma albo pracuje w np w sklepie.
Już nie wspominając o tym, że na rozmowach o pracę często słyszę ,,a co pani tu chce robić po pedagogice" albo ,, a co pani umie? malować kredkami?".
Nie polecam.
huren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 18:39   #3
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Doradzcie mi proszę

Szukanie pracy po pedagogice w małym mieście w Polsce B? Powodzenia.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-16 19:39:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.