Krem do suchej skóry twarzy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-21, 10:07   #31
Antyllopka
Raczkowanie
 
Avatar Antyllopka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Krem do suchej skóry twarzy

Jakoś nie dziwi mnie to, ze miałaś problemy w okolicy brwi, bo miałam podobnie, chociaż najbardziej mi ucierpiała okolica ust, bo to była tragedia. Wiadomo, jak to jest po stosowaniu leków. To co najważniejsze to to, żeby jednak ta skóra była cały czas mega mocno nawilżona i żeby np. u mnie nie powracały żadne problemy z łojotokiem na twarzy. Mam krem, który mi bardzo mocno pomógł, ale też musiałam napatoczyć się na takie kosmetyki, które mnie podrażniały a dostałam je w aptece i drogerii. Trzeba uważać.
Antyllopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 13:02   #32
KAROOOOOO
Raczkowanie
 
Avatar KAROOOOOO
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 81
Angry Dot.: Krem do suchej skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez zywe_srebro Pokaż wiadomość
O cetha.. Nie dla mnie ten krem. :<
O kurcze, to nie wiedziałam.. dzięki za informację, już go odstawiam

Swoją drogą ostatnio odstawiłam też ten klasyczny Nivea - używałam go od x lat bo uwielbiałam jego konsystencje (nie znoszę kramów żelowych). I od tamtej pory stan mojej cery totalnie się poprawił.
Obecnie testuję Ziaja Jeju (mus) - mega szybko się wchłania.
KAROOOOOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 11:31   #33
Jolanne
Raczkowanie
 
Avatar Jolanne
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 127
Dot.: Krem do suchej skóry twarzy

Octinoxate, Propylene Glycol, PEG-100 Stearate, DMDM Hydantoin.. Ty tak na serio? Ja wiem, że UV i w ogóle ale tak wysoko w składzie niektóre składniki moga podrażniać skórę, zwłaszcza jak ktoś ma bardzo wyschniętą skórę @KAROOOOOO. Nie myślałaś nad czymś delikatniejszym dla skóry? To ma nawilżać, a nie męczyć cerę
Jolanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 10:54   #34
KAROOOOOO
Raczkowanie
 
Avatar KAROOOOOO
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 81
Dot.: Krem do suchej skóry twarzy

Co proponujesz?
KAROOOOOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 08:55   #35
Romannka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Chełmno
Wiadomości: 43
Dot.: Krem do suchej skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez KAROOOOOO Pokaż wiadomość
Co proponujesz?
też jestem ciekawa, bo ta sucha skóra już powoli mnie przeraża jeżeli chodzi o to jak to wygląda. nie dość że trądzik to jeszcze ostatnio męczyłam się z azs ;/
Romannka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 10:56   #36
konstantynianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 21
Dot.: Krem do suchej skóry twarzy

mnie wciaz zastanawia czy moze jeszcze sie cos nowego pojawilo co by jakos potrafilo pomoc. ja mialam tylko jeden krem ktory bym w stanie mnie powoli wyprowadzic na prosta. troche czasu potrzebowalam zeby to wszystko naprostowac ale ostatecznie na razie nawrotow nie mam.
konstantynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 12:14   #37
wzawisza471
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 6
Dot.: Krem do suchej skóry twarzy

a nie myślałyście o tym żeby nawilżyć też skórę od środka? miałam duży problem z przesuszoną skórą, aż zrobiła mi się taka czerwona i plackowata na policzkach.. próbowałam pić mnóstwo wody, stosować różne kremy, i dopiero jak poszłam do dermatologa to Pani poleciła mi łykać olej z wiesiołka, więc kupiłam oeparol i łykam go 2 razy dziennie po tabletce i przyznam szczerze, że moja skóra bardzo się wygładziła i nawilżyła, czerwone placki zniknęły. Oczywiście nadal dużo pije wody i dużo zielonej herbaty, więc poniekąd myślę, że to też mi pomogło.
wzawisza471 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-20, 11:16   #38
Misiulki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 16
Dot.: Krem do suchej skóry twarzy

No ok... Od środka to też się zgodzę bo zauważyłam u siebie że cera mi się pogorszyła jak przez jakiś czas przestałam uważać na to ile mniej więcej piję wodę to dość mocno zaczeły mi się wysuszać skórki i zrobiła się taka.. tępa, szorstka itp. A co do nakładania na twarzy to na razie mam hydrolat naturalny, ale poszukałabym czegoś jeszcze takiego co by zostało to na twarzy na dłuższy moment jak krem czy serum i żel jak sevolium itp.

Edytowane przez Misiulki
Czas edycji: 2020-04-24 o 08:36
Misiulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 18:13   #39
KasiaM89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 9
Dot.: Krem do suchej skóry twarzy

poza dobrym kremem warto zainwestować też w dobry suplement który będzie wspomagać od wewnętrz kondycję skóry. Ja od wielu lat jestem fanką oeparolu, dobrze się u mnie sprawdza i zauważyłam poprawę w wyglądzie skóry i jej nawilżeniu
KasiaM89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-02, 11:27   #40
Diana292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 4
Dot.: Krem do suchej skóry twarzy

Do twarzy warto postawić na dobry krem, ale nie wolno zapominać o skórze pod oczami, która wymaga jeszcze większej uwagi. Moim wyborem jestem Atoderm Intensive eye- najlepszy krem do pielęgnacji skóry pod oczami i powiek jaki używałam, porządna dawka nawilżenie.
Diana292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-24, 10:42   #41
justyna_jos_wizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 17
Dot.: Krem do suchej skóry twarzy

Ja polecam krem Bioderma Sensibio DS+, krem przeciw podrażnieniom, skóra wrażliwa. Jest idealny dla skory suchej moim zdaniem.
justyna_jos_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-30, 12:29   #42
Jaroslawcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 5
Dot.: Krem do suchej skóry twarzy

Może to nie krem ale ja bym poleciła serdecznie drażetki od Merz Spezial. To suplement diety ale ma bardzo dobry skład i pomaga odpowiednio skórę odżywić. Wygląda dzięki nim dużo żywiej i zdrowiej
Jaroslawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-12, 13:20   #43
saroz92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 7
Dot.: Krem do suchej skóry twarzy

Też niestety borykam się z bardzo suchą i wrażliwą cerą. Mam wrażenie, że przetestowałam chyba wszystkie możliwe kosmetyki z drogerii i aptek, ale żaden produkt nie zadziałał na mnie tak dobrze jak linia kosmetyków od Atopicin. Jak nie znacie, to naprawdę warto przetestować
saroz92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-06, 10:59   #44
Dosti1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 4
Dot.: Krem do suchej skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez 201607221504 Pokaż wiadomość
Chciałam się zapytać, czy znacie jakiś dobry krem do suchej i wrażliwej skóry twarzy ? ostatnio mam bardzo duży problem z dobraniem odpowiedniego kremu .
u mnie najlepiej sprawdza się Alantan sensitive z apteki, zalecany do skóry przesuszonej, wrażliwej, alergicznej i powiem Wam że naprawdę daje radę

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez saroz92 Pokaż wiadomość
Też niestety borykam się z bardzo suchą i wrażliwą cerą. Mam wrażenie, że przetestowałam chyba wszystkie możliwe kosmetyki z drogerii i aptek, ale żaden produkt nie zadziałał na mnie tak dobrze jak linia kosmetyków od Atopicin. Jak nie znacie, to naprawdę warto przetestować
to polecam jeszcze spróbuj krem z apteki Alantan sensitive, naprawdę świetnie nawilża i wycisza skórę
Dosti1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-06 11:59:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.