♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-09, 15:07   #1081
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Sunshine16 kciuki za połówkowe!

Sowella super, duży chłopak już wie, że będzie miał rodzeństwo? A skąd w ogóle jesteś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 15:12   #1082
Sowellla
Raczkowanie
 
Avatar Sowellla
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 164
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Sunshine16 kciuki za połówkowe!

Sowella super, duży chłopak już wie, że będzie miał rodzeństwo? A skąd w ogóle jesteś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wie, że mama ma w brzuchu dzidzię ale chyba nie do końca kuma co się z tym wiąże
Jestem z Warszawy, a teraz ukrywam się na działce, mamy tu mały ogródek więc mogę syna wybiegać

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Sowellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 15:22   #1083
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Dzwonił doktor mam zrobić ponownie badania krwi i wizyta się odbędzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 15:32   #1084
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Dzwonił doktor mam zrobić ponownie badania krwi i wizyta się odbędzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo super wiadomość

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 16:44   #1085
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Sowellla Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chcę dołączyć do Was bo źle znoszę izolację itp i muszę pogadać z kimś kto jest w podobnej sytuacji.
Jestem teraz w 16 tygodniu plus 6 dni. To jest moja druga ciąża ale nie czuję jeszcze ruchów. Mam dektor tętna ale nie jestem pewna czy to co słyszę to serduszko.
Wynik prenatalnych miałam podany przez telefon i doktor mi powiedział że ryzyko jest 1:436 i że to przyzwoity wynik i mam zrobić tylko połówkowe ale moim zdaniem to nie jest dobry wynik. No ale dopóki nie mam tego w ręku to nic nie zrobię.. No i 20 mam mieć wizytę ale nie wiem czy się odbędzie!..
Trochę się rozpisałam i posmęciłam ale tylko Wy możecie mnie zrozumieć bo mąż mówi tylko: wszystko jest dobrze!


Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Hej! Wynik nie jest taki zły, u nas na forum chyva 4 Mamy miały większe prawdopodobieństwo na wady u dziecka i każda zdecydowała się na testy w stylu Nifty, wszystkie wyszły bdb i te prenatalne (a zwłaszcza krew pappa) tylko nie potrzebnie się stresowalysmy. Kciuki za prenatalne, musisz napierać aby je zrobić dla świętego spokoju


U nas dziś leniwy dzień... I kolejne 3 tyg koczowania w domu, oszaleje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 16:46   #1086
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Witam nowa mamusie
Nadrobiłam wszystko ale dzisiaj mam dzien bolącej głowy, więc pozwolę sobie nie dodawać nic od siebie W dodatku oparzyłam się wrzątkiem (jak ja nie lubię robić salatki jarzynowej!)... Na szczęście zimna woda zadzialala i nie potrzebuje wizyty na ip.
Dzisiaj zaczynam 20 tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 16:46   #1087
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze że mnie nie przeraża poród który miałby być bez męża i np zakaz odwiedzin. Tzn może mówię tak bo to moje pierwsze dziecko i nie wiem co mnie czeka. Mąż nie chce być przy porodzie już mi to dawno mówił i ja to akceptuje, przecież go nie zmusze. Ewentualnie byłby tylko do któregoś etapu. Także już dawno jestem oswojona z tym że będę rodzić sama. Później szkoda że bez odwiedzin bo wsparcie męża w tym trudnym czasie kiedy kobieta dochodzi do siebie na pewno jest bardzo potrzebne ale wszystko to robią to nie za karę tylko dla dobra wszystkich, więc jeśli nasz wrzesień będzie taki jak teraz to co zrobimy... trzeba się z tym pogodzić.

Najbardziej mi szkoda szkoły rodzenia, że prawdopodobnie nie będzie nam dane w niej uczestniczyć osobiście i nawet nie chodzi o sam proces porodu i przygotowanie do niego a bardziej o naukę o maluszku, opieka nad nim, pielęgnacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem że to nie to samo ale w necie tyle filmików jak zajmować się maluchem że na pewno dasz radę! Ja chodziłam za pierwszym razem na Sr ale jak przyszło co do czego to pamiętam że odpalałam filmiki na yt (zawitkowski? I jakiś położnych) jak np ogarniać kikut który mnie przerażał i jak na złość trzymał się długo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-09, 18:05   #1088
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja po wizycie. Można było zdezynfekować ręcę i dostałam też maseczkę. Gin też w masce. U dzidzi wszystko ok.
Nie wiem czy kojarzycie jak jeszcze wczoraj snułam swoje wywody o przeczuciu na synka, to gin powiedział że mam się nastawić na dziewczynkę jeszcze potwierdzi na następnej wizycie.
Tż w szoku bo też nastawiony na chłopca.

Sowella witaj

Co do porodów rodzinnych to jak we wrześniu będzie dalej zakaz odwiedzin dziadków, to tż nawet nie będzie mógł być ze mną przy porodzie, bo będzie musiał zostać w domu z dziećmi. Jedynie zapakuje mnie i dzieci do auta i zostawi mnie przed szpitalem, a sam wróci z dziećmi do domu.

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 18:10   #1089
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Można było zdezynfekować ręcę i dostałam też maseczkę. Gin też w masce. U dzidzi wszystko ok.
Nie wiem czy kojarzycie jak jeszcze wczoraj snułam swoje wywody o przeczuciu na synka, to gin powiedział że mam się nastawić na dziewczynkę jeszcze potwierdzi na następnej wizycie.
Tż w szoku bo też nastawiony na chłopca.

Sowella witaj

Co do porodów rodzinnych to jak we wrześniu będzie dalej zakaz odwiedzin dziadków, to tż nawet nie będzie mógł być ze mną przy porodzie, bo będzie musiał zostać w domu z dziećmi. Jedynie zapakuje mnie i dzieci do auta i zostawi mnie przed szpitalem, a sam wróci z dziećmi do domu.

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
Super, że wizyta udana i nie strasz, bo u mnie w domu będzie tragedia, jak się okaże, że będzie dziewczynka młoda się nie przedstawi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 18:17   #1090
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Super, że wizyta udana i nie strasz, bo u mnie w domu będzie tragedia, jak się okaże, że będzie dziewczynka młoda się nie przedstawi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję że do następnej wizyty coś wyrośnie i się zmieni na synka

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 18:25   #1091
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że do następnej wizyty coś wyrośnie i się zmieni na synka

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
U mnie i ja i mąż mówiliśmy że chłopiec a tu dziewczynka.

Bony maseczka jednorazowa to 5,50 zł/szt. kupiłam truskawki które tak bardzo chciałam zjeść no i są do d. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-09, 18:30   #1092
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że do następnej wizyty coś wyrośnie i się zmieni na synka

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
U mnie i ja i mąż mówiliśmy że chłopiec a tu dziewczynka.

Bony maseczka jednorazowa to 5,50 zł/szt. kupiłam truskawki które tak bardzo chciałam zjeść no i są do d. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie strasznie dziewczyny, bo na prawdę będę miała armagedon na chacie chociaż ja to się boje, że do porodu nie dowiem się, co tam rośnie no jestem załamana tą całą sytuacją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 18:35   #1093
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Nie strasznie dziewczyny, bo na prawdę będę miała armagedon na chacie chociaż ja to się boje, że do porodu nie dowiem się, co tam rośnie no jestem załamana tą całą sytuacją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem co Ci doradzić bo my się dowiedzieliśmy z badań a nie z USG.

Muszę kupić ciśnieniomierz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 18:46   #1094
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Nie wiem co Ci doradzić bo my się dowiedzieliśmy z badań a nie z USG.

Muszę kupić ciśnieniomierz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A skacze Ci ciśnienie? Ja miałam wasze na wizytach za wysokie, dostalam lek i mierze codziennie i w domu mam książkowe bo nawet niższe. Także leku nie biorę ale jedyny plus że podobno już to nie ma na hurtowniach i nie można to dostać a jakbym potrzebowała później to mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 18:50   #1095
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

MrsSeductive uf, że wizyta się odbędzie

Sowella o, to super

Riellee 20tc, jak to zleciało! Dobrze, że oparzenie nie takie groźne! Też mnie ostatnio często głowa boli

Alwa super, że wszystko ok jednak dziewczynka? Hoho

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 19:37   #1096
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
A skacze Ci ciśnienie? Ja miałam wasze na wizytach za wysokie, dostalam lek i mierze codziennie i w domu mam książkowe bo nawet niższe. Także leku nie biorę ale jedyny plus że podobno już to nie ma na hurtowniach i nie można to dostać a jakbym potrzebowała później to mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po prostu ginekolog mówił, że oni nie ważą i nie mierzą ciśnienia by ograniczyć kontakt do minimum. Dlatego sama mam kupić i mierzyć w domu
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 19:57   #1097
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Po prostu ginekolog mówił, że oni nie ważą i nie mierzą ciśnienia by ograniczyć kontakt do minimum. Dlatego sama mam kupić i mierzyć w domu
A o to chodzi. Ja chciałam kupić jakiś lepszy ciśnieniomierz bo mamy w domu niby nowy ale taki na stetoskop. A moja gin powiedziała że on jest najlepszy to nie zamawialam w końcu a nauczyłam się używać sama tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 20:09   #1098
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
A o to chodzi. Ja chciałam kupić jakiś lepszy ciśnieniomierz bo mamy w domu niby nowy ale taki na stetoskop. A moja gin powiedziała że on jest najlepszy to nie zamawialam w końcu a nauczyłam się używać sama tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja nigdy nie potrzebowałam szkoda że nowe wydatki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 20:21   #1099
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
No ja nigdy nie potrzebowałam szkoda że nowe wydatki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co patrzyłam to koło stówki można kupić dobry ciśnieniomierz. No ale wiadomo to kolejna stowka.

Ja dziś zamówiłam regał do nas do pokoju i biurko/toaletka dla mnie tylko mniejsze niz mamy teraz bo musimy wszystko pomieścić. Za miesiąc chyba już zamawiam łóżeczko i komode z przewijakiem. Pasuje jakoś te wydatki rozłożyć w czasie


Szukam też niani elektronicznej bo dla mnie to konieczność. Chyba kupie to co mi poleca koleżanka Vtech. Takie teraz są fajne z misiem z kamerą albo sową.
Tylko zastanawiam się czy na pewno muszę tyle wydać. Bo ona kosztuje ok 600-700zl a są na allegro inne po 200-300zl. Czy obecne tu już doswiadczone mamy mogą coś polecić? Czy uzywalyscie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

I jeszcze mam pytanie czy któraś z Was ma leginsy ciążowe z Lidla? Zastanawiam się czy tam nie zamówić. Nie wiem też jak z rozmiarami ale chyba zawyżone mają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-09, 20:34   #1100
Bezimienna2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 295
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Wysłane z [URL=http://r.tapatalk.com/byo

[/COLOR]I jeszcze mam pytanie czy któraś z Was ma leginsy ciążowe z Lidla? Zastanawiam się czy tam nie zamówić. Nie wiem też jak z rozmiarami ale chyba zawyżone mają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam legginsy z Lidla i są bardzo fajne, takie w dwupaku. Mam rozmiar L, bo taki tez nosze. Powoli wypełnia się ten pas na brzuszek 🙂 za to jeansy z wysokim stanem to dla mnie porażka... zawsze nosiłam spodnie z wysokim stanem a te są takie luźne, tragedia. Dobrze, ze w tej kwarantannie chodzę cały czas w legginsach 😉
Bezimienna2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 20:37   #1101
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Z tego co patrzyłam to koło stówki można kupić dobry ciśnieniomierz. No ale wiadomo to kolejna stowka.

Ja dziś zamówiłam regał do nas do pokoju i biurko/toaletka dla mnie tylko mniejsze niz mamy teraz bo musimy wszystko pomieścić. Za miesiąc chyba już zamawiam łóżeczko i komode z przewijakiem. Pasuje jakoś te wydatki rozłożyć w czasie


Szukam też niani elektronicznej bo dla mnie to konieczność. Chyba kupie to co mi poleca koleżanka Vtech. Takie teraz są fajne z misiem z kamerą albo sową.
Tylko zastanawiam się czy na pewno muszę tyle wydać. Bo ona kosztuje ok 600-700zl a są na allegro inne po 200-300zl. Czy obecne tu już doswiadczone mamy mogą coś polecić? Czy uzywalyscie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

I jeszcze mam pytanie czy któraś z Was ma leginsy ciążowe z Lidla? Zastanawiam się czy tam nie zamówić. Nie wiem też jak z rozmiarami ale chyba zawyżone mają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam kamerke vtech kupiona jak dobrze pamiętam na aptece gemini, kosztowala jakies 320 zl ale naprawde byla super, zasieg dobry, tez bylo fajnie widac i slychac, teraz zabral ja moj brat ale we wrzesniu mi ja odda bo u mnie musi ona byc, sypialnie mamy na poddaszu wiec kamera sie przyda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 21:04   #1102
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
[/COLOR]I jeszcze mam pytanie czy któraś z Was ma leginsy ciążowe z Lidla? Zastanawiam się czy tam nie zamówić. Nie wiem też jak z rozmiarami ale chyba zawyżone mają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie tez się nad nimi zastanawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 21:07   #1103
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Z tego co patrzyłam to koło stówki można kupić dobry ciśnieniomierz. No ale wiadomo to kolejna stowka.

Ja dziś zamówiłam regał do nas do pokoju i biurko/toaletka dla mnie tylko mniejsze niz mamy teraz bo musimy wszystko pomieścić. Za miesiąc chyba już zamawiam łóżeczko i komode z przewijakiem. Pasuje jakoś te wydatki rozłożyć w czasie


Szukam też niani elektronicznej bo dla mnie to konieczność. Chyba kupie to co mi poleca koleżanka Vtech. Takie teraz są fajne z misiem z kamerą albo sową.
Tylko zastanawiam się czy na pewno muszę tyle wydać. Bo ona kosztuje ok 600-700zl a są na allegro inne po 200-300zl. Czy obecne tu już doswiadczone mamy mogą coś polecić? Czy uzywalyscie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

I jeszcze mam pytanie czy któraś z Was ma leginsy ciążowe z Lidla? Zastanawiam się czy tam nie zamówić. Nie wiem też jak z rozmiarami ale chyba zawyżone mają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz tu stówa tam stówa. Czeka nas jeszcze zakup łóżka i materaca więc trochę leci po kieszeni. Jeszcze wizyty..
Nie kupuję niani tylko monitor oddechu. Ja dla małej będę kompletować wszystko wraz z łóżeczkiem gdzieś w czerwcu/ lipcu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 21:23   #1104
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez monika2736 Pokaż wiadomość
Ja mam kamerke vtech kupiona jak dobrze pamiętam na aptece gemini, kosztowala jakies 320 zl ale naprawde byla super, zasieg dobry, tez bylo fajnie widac i slychac, teraz zabral ja moj brat ale we wrzesniu mi ja odda bo u mnie musi ona byc, sypialnie mamy na poddaszu wiec kamera sie przyda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie wiesz może jaki to był model dokładnie? Nie chce przepłacać może kupię dobra za 300zl a nie 700

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Właśnie tez się nad nimi zastanawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też i chyba zamówię bo potrzebuje wygody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 21:56   #1105
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

My napewno chcemy i nianie i monitor oddechu. Ale nie mam pojęcia jakie wybrać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 23:21   #1106
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Wy dziewczyny nastawiacie się na chłopca a ja z kolei na dziewczynkę Wczoraj próbowałam znaleźć jakieś imię dla ewentualnego synka ale nadal nic mi sie nie podoba

Ja legginsów ciążowych nie lubię za bardzo bo mnie ten pas jakoś uwiera, swędzi mnie pod nim
Wolę nosić luźne w pasie dresy albo szorty
Przyszła ta piżama w paski ktora Wam pokazywałam. Wygląda tak jak na fotce

Dzisiaj mężowi coś strzyknęło w kręgosłupie jak robił w ogrodku i teraz leży, nie może za bardzo chodzić :/ Mam nadzieję że mu przejdzie
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 05:59   #1107
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cześć

Mi dwóch lekarzy na początku sugerowało, że będzie dziewczynka dziś mam USG więc mam nadzieję, że już płeć będzie potwierdzona. Nastawiłam się już trochę na dziewczynkę ale staram się o tym nie myśleć. Mam nadzieję, że wszytsko ok bo ostatnie USG było 2 miesiące temu.

Dziś mija córka kończy 3 latka



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 06:11   #1108
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Dziewczyny które biorą witamine C jaka bierzecie? Nie mam niby krwawienia bezpośrednio z nosa ale zawsze jak smarkam nos to mam krew na chusteczce i może też powinnam brać witamine c ale nie wiem jaką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 06:19   #1109
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które biorą witamine C jaka bierzecie? Nie mam niby krwawienia bezpośrednio z nosa ale zawsze jak smarkam nos to mam krew na chusteczce i może też powinnam brać witamine c ale nie wiem jaką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi gin kazała kupić 1000 ale mówił że najlepiej pół cytryny wygniesc do szklanki wody

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 06:27   #1110
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć

Mi dwóch lekarzy na początku sugerowało, że będzie dziewczynka dziś mam USG więc mam nadzieję, że już płeć będzie potwierdzona. Nastawiłam się już trochę na dziewczynkę ale staram się o tym nie myśleć. Mam nadzieję, że wszytsko ok bo ostatnie USG było 2 miesiące temu.

Dziś mija córka kończy 3 latka



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój synek dziś 6 lat

Powodzenia na wizycie!
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 14:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.