Żony, Mamy, Wizażanki-rozgadane koleżanki Pm2012 cz 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-19, 23:20   #61
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Justyna - hahah czyli wszystko w normie

Jak się przygotować na przedszkole? hmm ty pewnie będziesz przezywać tak czy inaczej i to raczej nieuniknione ale z własnego doświadczenia my np dużo mówiliśmy Kapiemu o tym, że pójdzie do przedszkola i cały czas pozytywnie. Nie wyrażaliśmy naszych obaw przy nim. Cały czas uśmiech na ustach isame dobre rzeczy o przedszkolu
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 21:27   #62
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

pozdrawiamy znad morza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160905_102331.jpg (104,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160907_152511-1.jpg (151,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160906_160022.jpg (143,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160905_102434.jpg (102,6 KB, 4 załadowań)
__________________
16.06.2012

Edytowane przez magnusia
Czas edycji: 2016-09-09 o 21:37 Powód: y7
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 22:28   #63
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Magnusia - super! co w ogóle u was?
trzymajcie ładną pogodę bo w niedziele lecimy do PL

Justyna - jak tam pierwsze dni w przedszkolu??

i w ogóle co u was dziewczyny?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 08:14   #64
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

My wrocilismy w niedziele z Chorwacji. Bylo super.
A od wczoraj Franio w przedszkolu. Szedl zadowolony plakal tylko przy rozstaniu z tata. Pani mowila ze się ladnie bawil. Zjadl dwie miski zupy itp
Ogolnie byl.zadowolony. jak po niego przyszlam to sie usmiechnal a zaraz roPlakal bo tatusia nie ma hihi. A od poczatku to ja mialam go odbierac. Nie wiem co sobie ubzdural.
Opowiadal ze bylo.fajnie. ale dzis rano jak.slyszal.cos o.przedszkolu to poplakiwal ale szybko przestawal. Mocniej sie rozplakal jak wychodzil z tz z domu. Takze nie wkem jak tam.dzis przy rozstaniu. Ale ogolnie nie jest chyba zle.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Magnusia super.

Malgos pogoda.ma.sie wlasnie od pon masakrycznie popsuc :/
Oby ci sie udal pobyt w pl.

Gdzie reszta dziewczy?
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 09:55   #65
gawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 601
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Hej. Dawno tu nie zaglądałam !

U nas wszystko ok. Kończymy wreszcie remont. Agatka ma już pół roku i od dobrych 2 miesięcy przesypia całe noce. Antek dalej do żłobka chodzi ale myśle nad zmianą na przedszkole bo jiż w sumie jest tam najstarszy . Ja mam dużo pracy i sporo nowych pomysłw

We wrześniu objechaliśmy z dzieciarnią rununię i spisali się na medal więc myślimy o jakimś bardziej egzotycznym kierunku na stuczeń.
gawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 14:05   #66
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Wow gawa z takimi maluchami zwiedzacie swiat. Brawo. My bylismy z prawie 2,5 letnim Frankiem w Chorwacji. Ale zabralismy tesciow

U nas pogrom ze zloba. 3 dni pochodzil i choroba. A tk raka ze polozylo nas wszystkich. I dochodzi lismy 2 tyg do siebie. I po 2 tyg Franek poszedl dzis dk zloba. Histeria byla sporo zwlaszcza jak szykowal ske do przedszkola. Potem podobno lepiej. Nadal go odprowadza tatus. I zostaje do 12. Ale chciałabym zeby zostawal juz dluzej. Ech. Dzis mi sie serce kroilo jak wychodzili do zlobka...
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 00:35   #67
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Justyna - wrzuć jakieś zdjęcia z Chorwacji
Fajnie, że wyjazd wam się udał

Gawa - jak czytam o twoich maluchach to mam wrażenie, że to dzieci idealne o nocach Kacpra wolę nie mówić, choć na pewno jest poprawa, a co do jazdy autem to nie lubi siedzieć dłużej niż 5 min... na szczęście jak na razie nie ma problemów w samolocie
pokaż dzieciaczki, pewnie się pozmieniały
Gdzie planujecie pojechać?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-16, 16:51   #68
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez gawa Pokaż wiadomość
Hej. Dawno tu nie zaglądałam !

U nas wszystko ok. Kończymy wreszcie remont. Agatka ma już pół roku i od dobrych 2 miesięcy przesypia całe noce. Antek dalej do żłobka chodzi ale myśle nad zmianą na przedszkole bo jiż w sumie jest tam najstarszy . Ja mam dużo pracy i sporo nowych pomysłw

We wrześniu objechaliśmy z dzieciarnią rununię i spisali się na medal więc myślimy o jakimś bardziej egzotycznym kierunku na stuczeń.
Super, że wakacje tak udane podziwiam za wyjazd z dwójką maluchów
A przesypianych przez dzieci nocy zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Wow gawa z takimi maluchami zwiedzacie swiat. Brawo. My bylismy z prawie 2,5 letnim Frankiem w Chorwacji. Ale zabralismy tesciow

U nas pogrom ze zloba. 3 dni pochodzil i choroba. A tk raka ze polozylo nas wszystkich. I dochodzi lismy 2 tyg do siebie. I po 2 tyg Franek poszedl dzis dk zloba. Histeria byla sporo zwlaszcza jak szykowal ske do przedszkola. Potem podobno lepiej. Nadal go odprowadza tatus. I zostaje do 12. Ale chciałabym zeby zostawal juz dluzej. Ech. Dzis mi sie serce kroilo jak wychodzili do zlobka...
ehh no tak to z tym chorowaniem bywa oby jak najmniej.
A jak teraz Franio teraz w żłobku? zostaje już na dłużej?

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Gawa - jak czytam o twoich maluchach to mam wrażenie, że to dzieci idealne o nocach Kacpra wolę nie mówić, choć na pewno jest poprawa, a co do jazdy autem to nie lubi siedzieć dłużej niż 5 min... na szczęście jak na razie nie ma problemów w samolocie
pokaż dzieciaczki, pewnie się pozmieniały
Gdzie planujecie pojechać?
Malgoś a jak Wam udała się wizyta w PL?

Gdyby nie Ty, to wątek chyba by nam całkiem umarł



U nas tak słodko-gorzko teraz. Madzia rośnie, trochę choruje (ale odpukać aktualnie już 2 tydzień zdrowa), zaczyna mówić i coraz bardziej się rozgaduje, panie ze żłobka bardzo ją chwalą a ja pękam z dumy. Myślałam też, że będę mogła się Wam pochwalić, że zostanie starszą siostrą ale niestety znów nie zagrzałam miejsca na mamach majowych...
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 23:48   #69
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
Super, że wakacje tak udane podziwiam za wyjazd z dwójką maluchów
A przesypianych przez dzieci nocy zazdroszczę

ehh no tak to z tym chorowaniem bywa oby jak najmniej.
A jak teraz Franio teraz w żłobku? zostaje już na dłużej?

Malgoś a jak Wam udała się wizyta w PL?

Gdyby nie Ty, to wątek chyba by nam całkiem umarł

U nas tak słodko-gorzko teraz. Madzia rośnie, trochę choruje (ale odpukać aktualnie już 2 tydzień zdrowa), zaczyna mówić i coraz bardziej się rozgaduje, panie ze żłobka bardzo ją chwalą a ja pękam z dumy. Myślałam też, że będę mogła się Wam pochwalić, że zostanie starszą siostrą ale niestety znów nie zagrzałam miejsca na mamach majowych...
Przykro mi bardzo kochana! tulę mocno i wierzę, że w końcu się uda.

Przypomnij mi proszę ile Madzia ma teraz? brawa za mowę!
Ja się muszę tak pilnować z tym co mówię, bo Kacper wszystko powtarza potem. Już nie raz narobił mi wstydu (oczywiście bezwiednie). I często wymyśla. Ostatnio twierdził zaciekle przez pół dnia, że mana imię Maciek (i tak się przy tym chichotał, że masakara), potem powiedział mi w sekrecie, że "tato ma drugą żonę" a dentystce nagadał że miał brata, dawno temu więc ogólnie jest wesoło.

haha coś w tym jest, więc mam nadzieję, że nie zostawicie mnie tutaj samej, żebym nie musiała do siebie gadać
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 09:17   #70
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Przykro mi bardzo kochana! tulę mocno i wierzę, że w końcu się uda.

Przypomnij mi proszę ile Madzia ma teraz? brawa za mowę!
Ja się muszę tak pilnować z tym co mówię, bo Kacper wszystko powtarza potem. Już nie raz narobił mi wstydu (oczywiście bezwiednie). I często wymyśla. Ostatnio twierdził zaciekle przez pół dnia, że mana imię Maciek (i tak się przy tym chichotał, że masakara), potem powiedział mi w sekrecie, że "tato ma drugą żonę" a dentystce nagadał że miał brata, dawno temu więc ogólnie jest wesoło.

haha coś w tym jest, więc mam nadzieję, że nie zostawicie mnie tutaj samej, żebym nie musiała do siebie gadać


Madzia w święta Bożego Narodzenia skończy 2 lata

Haha i jak mąż się wytłumaczył z tej drugiej żony?
Dzieci są niesamowite


Nie zostawimy Obiecuję poprawę
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 14:31   #71
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

hej

nie mam czasu na nic taka jestem zabiegana
U nas spoko i powoli- Adaś chodzi do przedszkola, ja do pracy, małż do pracy i tak sobie żyjemy.
Adaś mówi coraz więcej, dyskutuje, negocjuje- ma bardzo duży zasób słów i nawet psycholog przedszkolna powiedziała, że jest pod wrażeniem jego słownictwa i sposobu w jaki się wypowiada. Szczerze mówiąc to myślałam, że to normalne, że dziecko w tym wieku mówi pełnymi zdaniami i można z nim prowadzić kilkuminutową rozmowę.
Poza tym pozbyłam się (W KOŃCU!!!) smoczka na dobre- myślałm, że będzie gorzej ale w sumie poszło gładko (powinnam to już dawno zrobić).
Ogólnie jestem tak zalatana i tak mam wypełniony dzień, że siadam dopiero ok 22 po kąpieli i... jestem padnięta. Nie wiem kiedy odpocznę- chyba w trumnie

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

jojla--- strasznie mi przykro przytulam
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-19, 08:46   #72
gawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 601
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

U nas dni podobnie lecą. Ja duzo w pracy, dwoje dzieci, Antek przedszkole, Agata niańka. Mąż też ciągle w pracy. To życie przy dwójce dzieci nabrało takiego tempa że strach pomyśleć co musi się dziać w rodzinach jak tych dzieci jeszcze więcej

Antek z mową rozwija się niesamowicie. Praktycznie można z nim rozmawiać jak z dorosłym . Żłobek/przedszkole świetnie mu w tym pomoglo.

Co do podróży to po udanej rumunii kupiłam na grudzień bilety do Aten na tamie krotkie 5 dniowe zwiedzanie. A wczesną wiosną chcemy polecieć na błogie lenistwo w hotelu gdzieś dalej ale jestem na etapie poszukiwaniu jakiegos egzotycznego ale rownoczesnie bezpiecznego miejsca dla takich maluchów.
gawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 12:40   #73
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Gawa to ile Agatka ma ze zostaje juz z niania. Od ktorego mc ja zostawiasz? Fajnie macie z tymi podrozami... podziwiam

U nas chodzenie w kratle do zloba. Przez choroby. A to nje pozwala sie Frankowi zaklimatyzowac. Ciągle mam wyrzuty sumienia ze placze a na go tam.daje. chociaz panie twierdzą ze jest ok. Je spi robo siuiu do nocnika wiec nie jest mu tam zle. Porrzeba czasu. Obh
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 23:19   #74
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość


Madzia w święta Bożego Narodzenia skończy 2 lata

Haha i jak mąż się wytłumaczył z tej drugiej żony?
Dzieci są niesamowite


Nie zostawimy Obiecuję poprawę
no w sumie się nie wytłumaczył haha musze go dopytać

jejku już 2 lata... czas leci jak szalony!

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
hej

nie mam czasu na nic taka jestem zabiegana
U nas spoko i powoli- Adaś chodzi do przedszkola, ja do pracy, małż do pracy i tak sobie żyjemy.
Adaś mówi coraz więcej, dyskutuje, negocjuje- ma bardzo duży zasób słów i nawet psycholog przedszkolna powiedziała, że jest pod wrażeniem jego słownictwa i sposobu w jaki się wypowiada. Szczerze mówiąc to myślałam, że to normalne, że dziecko w tym wieku mówi pełnymi zdaniami i można z nim prowadzić kilkuminutową rozmowę.
Poza tym pozbyłam się (W KOŃCU!!!) smoczka na dobre- myślałm, że będzie gorzej ale w sumie poszło gładko (powinnam to już dawno zrobić).
Ogólnie jestem tak zalatana i tak mam wypełniony dzień, że siadam dopiero ok 22 po kąpieli i... jestem padnięta. Nie wiem kiedy odpocznę- chyba w trumnie

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

jojla--- strasznie mi przykro przytulam
brawa za smoczek.
Ja o 22 to często zaczynam ogarnianie, bo Kacper próżno chodzi spać.
Co do mowy to ja też myślałam, że z takie maluchy to już normalnie gadają. Kacpra każdy bierze za starszego właśnie przez mowę (choć niektóre wyrazy może nie mówi w 100% wyraźnie, ale spokojnie można go zrozumieć w większości). Ma duży zasób słów i jest strasznie ciekawy świata. Wieczorem przed snem zawsze sobie troszkę gadamy. Wczoraj mnie zapytał czemu ryby oddychają skrzelami, a ludzie mają płuca. Albo kiedyś zapytał, czy jak był u mnie w brzuszku to miał tablet? nie wiem skąd mu to na myśl przychodzi. Ogólnie jak coś pyta i drąży temat to tłumacze jak staremu
Ma też dużą wyobraźnię. Jak w coś się bawimy tonie musze mu mówić, że coś jest na niby, albo żeby udwała bo od razu załapuje Najlepszą zabawą jest udawanie kogoś innego np ja muszę być Kacprem a on jest np dziadziem, dinozaurem, Hulkiem, Spidermanem itp

Cytat:
Napisane przez gawa Pokaż wiadomość
U nas dni podobnie lecą. Ja duzo w pracy, dwoje dzieci, Antek przedszkole, Agata niańka. Mąż też ciągle w pracy. To życie przy dwójce dzieci nabrało takiego tempa że strach pomyśleć co musi się dziać w rodzinach jak tych dzieci jeszcze więcej

Antek z mową rozwija się niesamowicie. Praktycznie można z nim rozmawiać jak z dorosłym . Żłobek/przedszkole świetnie mu w tym pomoglo.

Co do podróży to po udanej rumunii kupiłam na grudzień bilety do Aten na tamie krotkie 5 dniowe zwiedzanie. A wczesną wiosną chcemy polecieć na błogie lenistwo w hotelu gdzieś dalej ale jestem na etapie poszukiwaniu jakiegos egzotycznego ale rownoczesnie bezpiecznego miejsca dla takich maluchów.
fajowo z Atenami, a mniej więcej jakie kraje bierzesz pod uwagę na te egzotyczne wakacje?

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Gawa to ile Agatka ma ze zostaje juz z niania. Od ktorego mc ja zostawiasz? Fajnie macie z tymi podrozami... podziwiam

U nas chodzenie w kratle do zloba. Przez choroby. A to nje pozwala sie Frankowi zaklimatyzowac. Ciągle mam wyrzuty sumienia ze placze a na go tam.daje. chociaz panie twierdzą ze jest ok. Je spi robo siuiu do nocnika wiec nie jest mu tam zle. Porrzeba czasu. Obh
Szkoda, że tak przeżywa... ja boję się chwalić, ale Kacper nawet po dłuższej przerwie bez problemu zostaje w przedszkolu
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 19:39   #75
gawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 601
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Agatka zostaje z nianią od 5 tygodnia.



Co do krajów to sama niewiem . Napalona byłam na Kube ale zmiana czasu troche mnie odstrasza. Myśle jeszcze o mauritiusie bo niby tam w miare bezpiecznie jesli chodzi o choroby . Ale chyba bede polowac na jakas super okazje i zdrmecydujemy jak sie cos trafi.
gawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 20:35   #76
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Gawa a powiedz mi na ile niania zostaje z mala w ciagu dnia na 8 godzin? Gdzie znalazlas taka zaufana kobiete?
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 19:27   #77
gawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 601
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Ja swoją nianie przejełam od koleżanki. Ona odchowała mi Antka a teraz Agatkę. To młoda dziewczyna, studentka ale jest jak rodzina już. Zostaje czasem na cały dzień, czasem na noc a nawet na wyjazdy ją zabieramy ze sobą
gawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 23:36   #78
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez gawa Pokaż wiadomość
Ja swoją nianie przejełam od koleżanki. Ona odchowała mi Antka a teraz Agatkę. To młoda dziewczyna, studentka ale jest jak rodzina już. Zostaje czasem na cały dzień, czasem na noc a nawet na wyjazdy ją zabieramy ze sobą
dobra niania to prawdziwy skarb. My jak na razie też nie narzekamy. Kacper uwielbia chodzić do cioci
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 22:42   #79
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Wesolych Swiat dziewczyny!
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 23:48   #80
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Wesolych Swiat dla wszystkich
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 12:57   #81
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

I ja też się dołączam do życzeń

Wesołych Świąt!
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 23:00   #82
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

wesołych Dziewczynki!
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 00:29   #83
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Hej dziewczyny! Bywacie tu jeszcze?

U nas nic nowego. Kacper to juz powazny 3 latek

A tak przy okazji to sto lat dla Adasia Magnusia - troche sie spoznilam z zyczeniami ale co zrobic
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 21:29   #84
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Hej! Czasem zajrze tutaj ale hmmmm.....cisza....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 21:33   #85
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Monika to pisz co u ciebie!?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 12:05   #86
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Dzięki Małoś

u nas dramat. Adaś chory- ma grypę typu a i zapalenie płuc. Do tego niski poziom płytek krwii. Dziś ponownie było morfo. Jeśli płytki nadal spadną to szpital. Skierowanie już mam. Bardzo się boję....
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 14:10   #87
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
Dzięki Małoś

u nas dramat. Adaś chory- ma grypę typu a i zapalenie płuc. Do tego niski poziom płytek krwii. Dziś ponownie było morfo. Jeśli płytki nadal spadną to szpital. Skierowanie już mam. Bardzo się boję....
zdrówka dla Adasia! Trzymajcie się!
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 23:17   #88
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Magnusia - a skad mu sie przyplataly te paskudztwa??? Wspolczuje bidulkowi i wam bo to stres niesamowity

Jojla a co u ciebie??
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 23:58   #89
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

U mnie....hmmmm......w koncu udalo mi sie zajsc w ciążę! Po prawie 4 latach. Jestem wlasnie w 6 miesiacu, termin mam na 10 czerwca wiec powoli kompletuje wyprawke 😁aaa.......i ma byc synek 😍 prawdopodobnie Marcelek 😊 a co u Was? Wy to juz spore dzieci macie....3 latka chyba co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------

No i zdrowka zycze dla Adasia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 11:47   #90
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Jojla a co u ciebie??
u nas nic nowego Madzia łobuzuje, coraz więcej mówi. Wciąż niestety dość często choruje ale na szczęście są to raczej infekcje typu katar, tyle, że ciągną się po 3 tygodnie

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
U mnie....hmmmm......w koncu udalo mi sie zajsc w ciążę! Po prawie 4 latach. Jestem wlasnie w 6 miesiacu, termin mam na 10 czerwca wiec powoli kompletuje wyprawke 😁aaa.......i ma byc synek 😍 prawdopodobnie Marcelek 😊 a co u Was? Wy to juz spore dzieci macie....3 latka chyba co?
Wow! i nic się nie pochwaliłaś! Gratulacje!!!
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-17 09:04:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.