Rower stacjonarny efekty! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-18, 12:13   #1
Aniaaaa10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 6

Rower stacjonarny efekty!


Hej właśnie zamierzam zacząć walkę o powrót do farmy po ciąży używając właśnie rowerka. Rower zakupiony i dziś będzie złożony wiec zamierzam dziś wieczorem rozpocząć tą nierówną walkę. Do zgubienia mam sporo bo ok 20 kg. Jestem 4 miesiące po porodzie i cały czas karmie dzieciątko piersią wiec dieta odpada. Dodam jeszcze ze karmiąc niestety nie udało się schudnąć mimo bardzo zdrowego odżywiania, podejrzewam że winę za to ponoszą hormony. Co do aktywności to tez nie jest to łatwe i nie mam tu na myśli dziecka itp ale moje problemy z kręgosłupem. Właściwie rower to teraz mój jedyny ratunek. Fajnie by było się dobrze zmotywować czytając o Waszych efektach. A może jest ktoś kto ma ochotę zacząć ze mną rowerkowanie?
Aniaaaa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-19, 20:10   #2
Aniaaaa10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 6
Dot.: Rower stacjonarny efekty!

Wczoraj tak jak obiecałam rozpoczęłam ćwiczenia mimo że mąż skończyć składać go późno wiec ćwiczyłam o 23. Kurcze nie myslalam ze będzie tak ciężko po 5 min miałam dość jakoś dałam rade 25 min ale lekko nie było. I w tym czasie komputer pokazał mi przejechane 12 km i 250 cal. Sprzęt mam dobry porządny i stabilny dałam za niego ok 1300 zł. Mam nadzieje ze troszkę posłuży. Dziś tez zero słodyczy i lekka kolacja o 18 no i mam nadzieje ze uda mi się min 30 min przejechać.
Aniaaaa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-20, 06:33   #3
shadowrun
Przyczajenie
 
Avatar shadowrun
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 8
Dot.: Rower stacjonarny efekty!

Też mam taki rowerek i efekty są niesamowite. Można łatwo schudnąć w domowych warunkach.
__________________
Odszedłem, bo bałem się, że cię stracę, a straciłem cię, bo odszedłem, niezbyt logiczne, prawda?
shadowrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-20, 22:31   #4
Aniaaaa10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 6
Dot.: Rower stacjonarny efekty!

Wczoraj tak jak obiecałam rozpoczęłam ćwiczenia mimo że mąż skończyć składaćd go późno wiec ćwiczyłam o 23. Kurcze nie myslalam ze będzie tak ciężko po 5 min miałam dość jakoś dałam rade 25 min ale lekko nie było. I w tym czasie komputer pokazał mi przejechane 12 km i 250 cal. Sprzęt mam dobry porządny i stabilny dałam za niego ok 1300 zł. Mam nadzieje ze troszkę posłuży. Dziś tez zero słodyczy i lekka kolacja o 18 no i mam nadzieje ze uda mi się min 30 min przejechać.

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Witaj a mogę zapytać czy długo już jeździsz? Po jakim czasie mogę zauważyć pierusze efekty i jakie to będą efekty? Dodam tylko ze kiedyś dwa miesiące chodziłam na steeperze ale efektów nie widziałam

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Ja wczoraj 35 min a dziś 42 min 22 km i 505 cal. Kurcze chciała bym do tego stosować dietę ale nie bardzo mogę ze względu na córcie. Za to białe pieczywo zmieniłam na razowe a kolacje mocno ograniczam.
Aniaaaa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 15:26   #5
moniaczka678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 14
Dot.: Rower stacjonarny efekty!

Ja już odzyskałam formę po ciąży używając rowerku i mam pewne przemyślenia:
Na początku proponuję jeździć 10 min potem 15 i tak zwiększać o 5 min aż dojdziemy do max 40 min dziennie bo więcej moim zdaniem nie potrzebujemy ja jeździłam 4 x w tygodniu to wsunie dużo!
Zgubienie 10 kg zajęło mi 2 miesiące lecz zaznaczam iż sam rowerek nic tu nie da jeżeli nie będziemy się zdrowo odżywiać!
moniaczka678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 20:50   #6
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Rower stacjonarny efekty!

Hej dziewczyny, ja też zaczęłam jeździć na rowerze. Staram się jeździć co 2-3 dni, ostatnio doszłam już do 55 minut
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 13:27   #7
maciejnaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 9
Dot.: Rower stacjonarny efekty!

Koleżanki!
Ja sporo jeżdżę na stacjonarce. Szczególnie teraz. Przedewszystkim starajcie się jeździć po drugi dzień i minimum 40 minut. Nie ma sensu rwać od początku pełnią sił. Tylko puls w ok. 120-140. Jak wskoczymy wyżej to wchodzimy w ćwiczenie beztlenowe. Do spalania właściwie trzeba tylko kręcić. Dobry film, słuchaweczki i jechane. Ja tak kręcę już 4 lata
maciejnaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-21, 15:16   #8
Haniahella
Raczkowanie
 
Avatar Haniahella
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 199
Dot.: Rower stacjonarny efekty!

Efekty i to szybkie. Ja jestem mega zadowolona
Haniahella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 20:23   #9
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Rower stacjonarny efekty!

To ze mną chyba coś nie tak, bo jeżdżę już rok z drobnymi przerwami. I przyznam się szczerze, że od stycznia do poczatku kwarantanny nie jeździłam, to była moja dłuższa przerwa. Ale całą kwarantannę, całe to siedzenie w izolacji jeździłam. 3-4 razy w tygodniu po godzinie albo godzinie z hakiem. + 10 minut. Wychodziło mi około 30 km. No i niedawno chciałam założyć ubrania letnie i... Załamka. Za ciasne. Spodnie podobnie.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 20:27   #10
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Rower stacjonarny efekty!

Gdyby ktoś się kiedyś zastanawiał i też miał problemy z plecami (też mam przepuklinę i dyskopatię), to orbitrek polecała moja Fizjoterapeutka. Wtedy całe ciałko może pracować.
Najlepiej jakieś ćwiczenia siłowe robić. Ale na początku można sobie kondycję poprawić cardio na rowerku czy orbitreku. Zależy czy ktoś chce rzezbić, czy dbać o serce i kondycję oraz samopoczucie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-30 21:27:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.