Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-06, 14:46   #1
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22

Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!


WITAM
3 lata temu urodzilam synka przez cesarskie ciencie .Niestety moj problem to duzy brzuch.Ogolnie schudłam 15 kg ale brzuch jak był tak jest
Po okolo 4 mc intensywnych brzuszków równiez skosnych zwatpiłam w ćwiczenia bo nie pryniosły zadnego rezultatu
Przy ostatniej wizycie u ginekologa powiedzialam ze po cesarce bardzo trudno zrzucic mi brzuch a on na to ze
PO ROZCIĘCIU MIESNI BRZUCHA PODCZAS CESARSKIEGO CIECIA NIE BEDZIE MOZLIWE POWRÓT DO W MIARE PŁASKIEGO BRZUCHA
dosłownie jestem w szoku
Tłumaczył mi ze miesnie sa rozciagniete i nacięte i mozna to tylko skorygowac hirurgicznie
Wszystkie ćwiczenia beda po prostu na marne
Co o tym sądzicie drogie forumowiczki
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 14:53   #2
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

moja mama miała cesarskie cięcie i nie przeszkodziło jej to w powrocie do pładkiego brzucha. A na dzień dzisiejszy w miarę umieśnionego mimo 40 lat.

Nie zniechęcaj się. Moze dodaj do cwiczen aeroby?
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 14:59   #3
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Pewnie jest w tym cos prawdy, ale jak pisze Suzana nie zniechecaj sie! Z pewnoscia mozesz poprawic wyglad swojego brzucha- moze nie bedzie od idealny jak z okladki ale z pewnoscia lepszy niz bys miala nic nie robic
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-05-31 o 12:27
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 15:05   #4
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Hmmmm.... A ja mysłałam ze kiedys zrobie cesarke...
Mysle ze lekarz sie zna... A moze wejdz na forum ginekologia i spytaj naszego wizazowego lekarza??
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali

sara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 15:07   #5
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

sara 17 dobry pomysł
ale cesarke polecam bo zero bólu
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 15:14   #6
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Moja siostra miała dwie cesarki i za każdym razem bez problemu wracała do stanu sprzed operacji. Ale też nie tyła prawie wcale w ciąży i nie ćwiczyła po niej - ot taka jej uroda. A przecież nie ma mięśni brzucha innych niż Ty, więc faktycznie nie poddawaj się, na pewno coś można z tym zrobić. Może wybierz się do jakiegoś dobrego klubu fitness i spytaj instruktora o odpowiednie ćwiczenia?
Powodzenia!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 18:51   #7
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Twój lekarz chyba trochę przesadził. Ja miałam cesarkę 2 lata temu i po paru miesiącach brzuch płaski jak deska. Fakt, że ćwiczyłam. Jakieś znaczenie mogą też chyba mieć indywidualne predyspozyje, bo ja zawsze miałam płaski brzuch. Muszę przyznać że jednak tą cesarkę odczuwam, a mianowicie dolne mięśnie brzucha mimo ćwiczeń nie odzyskały jednak już dawnej siły i pewne ćwiczenia które dawniej nie sprawiały mi problemu teraz są dla mnie bardzo trudne. Jednak jeśli chodzi o wygląd brzucha to poza niewielkim zgrubieniem w miejscu cięcia to nie widzę różnic sprzed cesarki.
Co do ćwiczeń, to przychylam się do zdania Laury. Jeśli nie ma rezultatów to poradź się instruktora, bo może źle wykonujesz te ćwiczenia, albo robisz nie takie co potrzeba. Moim zdaniem w tej sytuacji najlepsze są ćwiczenia na dolne partie brzucha. Zwykłe brzuszki nie wiele tu pomogą. Jeśli skośne to koniecznie z naprzemiennym podoszeniem nóg. Zwykłe brzuszki trzeba robić z podniesionymi nogami.Na początek nogi uniesione pod kątem 90 stopni. Potem jak wzmocnisz mięśnie dobrze robić z nogami wyprostowanymi uniesionymi nad podłogą. Na początku jest ciężko, ale warto.
Acha, i jeszcze coś co być może jest sekretem mojego płaskiego brzuszka Spróbuj żyć na wciągniętym brzuchu. Nie chodzi o to żeby chodzić jakby się kij połknęło, ale cały czas mieć lekko napięte mięśnie brzucha. Bardzo poprawia to postawę ciała i moim zdaniem wzmacnia mięśnie lepiej niż najostrzejsze ćwiczenia.
Nie poddawaj się. Na pewno jesteś w stanie dużo poprawić bez operacji.
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-09, 23:30   #8
aniuczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 82
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

I9 Dlatego Nie Chce Miec Dzieci
aniuczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 09:09   #9
lanita25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

ja miałam cesarke 5 miesięcy temu w ciąży to ogólnie przytyłam 20 kg co bardzo zmieniło mój wygląd (przed ciążą ważyłam 46 kg i miałam 158 cm wzrostu) teraz niestety 10 kg zostało i też nie mogę ich zgubić a o płaskim brzuchu to zostały tylko wspomnienia próbowałam diety, ćwiczeń, tabletek wspomagających odchudzanie, niestety waga ani drgnęła
lanita25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 20:59   #10
Trissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Ja też niestety jestem po cesarce, minęły już trzy miesiące i zastanawiam się czy mogę zacząć już ćwiczyć mięśnie brzucha. Przydałyby się również jakieś ćwiczenia na kręgosłup .
Trissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 12:51   #11
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

witam myślę że powrót do pięknego brzuszka nie jest niemożliwy, sama jestem po dwóch cesarkach pierwsza 7 lat temu druga 4. Faktem jest że przytyłam niewiele jednak w wyniku własnego zaniedbania po drugiej ciąży mój brzuszek wyglądał strasznie. dopiero niedawno ostro wzięłam się za siebie, dużo ćwiczeń, dobry ujędrniający balsam i powoli widzę efekty. tak więc do dzieła
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 13:06   #12
kobieta22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Coś wam wszystkim powiem jestem po dwóch porodach jeden miałam normalny poród a drugi cesarka. po cesarce jestem prawie 4 miesiace brzuch mam jak worek na kartofle jest straszny a po normalnym porodzie po niecałych 2 miesiącach miałam płaski brzuch choc warzy łam w pierwszej ciazy warzyłam prawie80 kg a przy drugiej niecałe 65 kg
kobieta22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 15:26   #13
alicjaodchudzanie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Ja również przeszłam cesarkę. Bardzo długo nie mogłam dojść do siebie. Wstydziłam się pojechać na wakacje, wstydziłam się również pokazać brzuch mężowi. Po roku od cesarki jestem zadowolona moimi osiągnięciami, że potrafiłam prostymi ćwiczeniami doprowadzić mój brzuch do stanu sprzed ciąży. tu
alicjaodchudzanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 19:45   #14
Iskierka23kHGJ84
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka23kHGJ84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: skąd mogę
Wiadomości: 230
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Cytat:
Napisane przez kamila22 Pokaż wiadomość
WITAM
3 lata temu urodzilam synka przez cesarskie ciencie .Niestety moj problem to duzy brzuch.Ogolnie schudłam 15 kg ale brzuch jak był tak jest
Po okolo 4 mc intensywnych brzuszków równiez skosnych zwatpiłam w ćwiczenia bo nie pryniosły zadnego rezultatu
Przy ostatniej wizycie u ginekologa powiedzialam ze po cesarce bardzo trudno zrzucic mi brzuch a on na to ze
PO ROZCIĘCIU MIESNI BRZUCHA PODCZAS CESARSKIEGO CIECIA NIE BEDZIE MOZLIWE POWRÓT DO W MIARE PŁASKIEGO BRZUCHA
dosłownie jestem w szoku
Tłumaczył mi ze miesnie sa rozciagniete i nacięte i mozna to tylko skorygowac hirurgicznie
Wszystkie ćwiczenia beda po prostu na marne
Co o tym sądzicie drogie forumowiczki
Kochana, wszystko się da zrobić. Ja też 3 lata temu urodziłam syna przez cięcie cesarskie. Bardzo duzo przytyłam w ciązy, a w obwodzie brzucha miałm 120 cm w 9 miesiącu. Wszystko udało mi się zrzucić i teraz mam płaski umięśniony brzuch( avatar to mój brzuchol), więc lekarz to co mówił o mięśniach to chyba się pomyliłWięc odpowiednimi ćwiczeniami i dietą da się wszystko zrobić. Powodzenia i wytrwałości Ci zyczę
__________________
Ćwiczę
Killer:19
Skakanka:20
Tiffany:7
Iskierka23kHGJ84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 05:39   #15
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Jaki piękny brzuch Dziś zaczęłam profilaktycznie oczytywać się na temat owrotu do formy sprzed ciąży, bo:
*jestem w 38 tc
*prawdopodobnie czeka mnie cc (położenie posladkowe)
*nie jestem typową Matką Polką- figura i wygląd są dla mnie ważne
*robię notatki teraz:kiedy, co i jak ćwiczyć, bo boję się, że póxniej niue będę mieć czasu na wizażowe surfowanie
*nigdy nie miałam problemów z wagą 165 cm/53 kg
*brzuch zawsze płaski, ładnie umięśniony, dobrze się modelował, zauważyłam-podczas ćwiczeń z TŻ-, że musiałam przestawać robić typowe brzuszki po ok. 2 tygodniaczh, bo brzuch za bardzo się zarysowywał
*aktualnie przytyłam już 15 kg choć gdybym nie wchodziła na wagę, stwierdziłabym że mam z 8 na plusie, bo praktycznie się nie zmieniłam, ''od tyłu'' w ogól nie widać, że jestem w 9 miesiącu i brzuszek też mam mały (99cm w pepku), więc nie wiem, gdzie te kg poszły
*niestety lekarz stweirdził u mnie przepuklinę pepkową, więc już się martwię jak będzie wyglądał mój brzuch, a jeszcze jak się naczytałam o przecięciu mięśni, które nigdy nie wracają do poprzednego stanu, o wiszącej oponce powyżej blizny, to normalnie szał...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 10:49   #16
Ewka_Adrianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Dziewczyny!!!odświeżam temat!!

6msc po cesarce,ćwiczenia, dieta / zdrowa dieta i nic..przed ciążą jadłam co chciałam i nigdy nie miałam problemów z wagą..a teraz to jakaś katastrofa ponad 2 rozmiary więcej- w ciąży przytyłam 20kg jetem wysoka i chyba mój organizm tego potrzebował , bo odżywiałam się zdrowo zdażały się grzeszki, ale bez przesady.Po porodzie zjechało 10 później jeszcze 2- zostało 8kg.
przez msc ćwiczyłam z chodakowską, stosowałam dietę i nic..zniechęciłam się do tego stopnia,że siedze na kanapie i zadaje sobie pytanie po co mam się męczyć skoro to i tak nic nie daje-brzuch flak,tłuszczu spalic cos nie moge, boki zostały..jetem poprostu załamana!!z rozmiaru 36/38 weszłam na 42/44.POMOCY!!
Ewka_Adrianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 15:24   #17
torabora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

13 miesiąc po cesarce, półtora miesiąca temu zabrałam się za siebie - schudłam 5 kg - obecnie mam wagę sprzed ciąży i figurę także prócz brzucha - nie wiem co z nim zrobić - schudnąć bardziej nie mogę, bo już mam rozmiar 34, ćwiczę codziennie 30 minut hula hop - ponoć poprawia mięśnie brzucha no i faktycznie brzuch mam dużo mniejszy niż wcześniej ale przestaję wierzyć w to, że kiedykolwiek wrócę do 60 cm w pasie... coś jest na rzeczy z tym, że coś złego dzieje się z brzuchem właśnie po cesarce.
torabora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 07:23   #18
aaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Ja też mam problem z brzuchem po cesarce, nie należę do szczupłych ale po miesiącu od porodu wszystkie kg z ciąży straciłam a brzuch (klucha) został - już minął rok od porodu i pomimo ćwiczeń, diety nie zmienia się cieszę się że mam zdrowe długo wyczekiwane maleństwo ale brzuszek mi przeszkadza
aaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 07:34   #19
Ewka_Adrianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

mała ma już 8 msc..przez ten czas pocwiczyłam trochę z Chodakowską i byłam na endermologii.Jest trochę efektów- pewnie gdybym miała z 2 tys na 20 zabiegów endo i więcej sił na ćwiczenie z Ewą to już bym była bliżej formy sprzed ciąży,ale nie ma co się łamac. Łaże po plaży w kostiumie 2 częściowym,dzielnie wciągam brzuch i wiem że będzie lepiej -potrzeba tylko czasu..kilka msc temu wyłam do poduszki patrząc tęskno za swoimi starymi ubraniami, teraz już w niektóre wchodzę!jak to mówią: nie od razu Rzym zbudowano
Ewka_Adrianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 07:34   #20
Dropsikk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

W ciazy przytylam 26kg!! Mialam cesarke a moj maluch ma teraz 18 m-cy. Po roku od urodzenia bylam zalamana bo caly czas wisialo mi ponad 8kg i wielki obwisly brzuch, flak, opona, etc - masakra, stracilam wowczas nadzieje na cokolwiek. Przez ostatnie ok trzy m-ce (dzieki min motywacji meza) radykalnie zmienilam styl zycia i w chwili obecnej mam juz 2kg mniej niz przed ciaza!! a brzuch coraz mniejszy i jedrniejszy. Az sama nie dowierzam. Przepis jest prosty i polecam go kazdej z Was - polaczyc wszystko naraz: zdrowe odzywianie, cwiczenia (w moim przypadku to treningi personalne w fitness klubie), odpowiednie kosmetyki pielegnacyjno-ujedrniajace (ja np stosuje lirene peeling i serum do ciala) oraz dodatkowo zazywam tabletki wspomagajace odchudzanie slim green galeny. Przypuszczam ze gdybym miala wieksze mozliwosci finansowe to dorzucilabym jeszcze jakies zabiegi na cialo w jakim s spa czy cos. Dla pocieszenia dodam, ze nierzadko mamy grille czy imprezy i na nich nie stosuje zadnych ograniczen, po prostu na dzien nastepny wracam do swoich zasad. Takze polaczcie wszystko razem a zobaczycie ze 2-3 m-ce i efekty beda piorunujace tylko trzeba przestawic sie na zdrowy tryb zycia i do niego przywyknąć, wcielic go w zycie i zaprzec sie w sobie. Ja w koncu zyje i czuje sie spowrotem kobieta i zamierzam jeszcze zgubic pare kilo aby wygladac z kolei jak w dniu ślubu

Edytowane przez Dropsikk
Czas edycji: 2013-07-22 o 07:40
Dropsikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 18:02   #21
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

W ciązy przytyłam 17 kg. Waga przed 54, waga aktualna (5,5 m-ca po): 51. Karmię piersią, ale dużo pewnie robią geny. Nie wiem gdzie te kg miałam, bo brzuch mały, zero puchnięcia, praktycznie wyglądałam normalnie, tylko z piłką z przodu Wagę odzyskałam po 3 m-cach, póxniej jeszcze spadła. Brzuch: przed ćwiczyłam, ale nieregularnie. Po: zakaz ćwiczeń, bo mam podobno przepuklinę pępkową. Brzuch jędrny, płaski, ale chętnie wyrzeźbiłabym mięśnie Polecam kp, peelingi kawowe, codzienne nawilżanie/ujędrnianie i zimne natryski. Blizna nieduża, nic z nią nie robię, przez pierwszy m-c smarowałam Bliznasilem, ale rewelacji nie było.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 09:53   #22
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Ja nigdy nie byłam płaska. Przed ciążą przy wzroście 160 cm ważyłam 58 kg, w ciąży przytyłam 16 kg. Poród miałam cc ponad tydzień temu i już mi spadło 10 kg. Co do rozmiaru brzuszka na początku ciąży -12 tc 3 dzień miałam 99 cm, w 39 tc 6 dniu 118 cm, a teraz 105 cm. Brzuch jest śmieszny. Pod żebrami zawsze byłam wypchana a teraz płaściutka, ale mały zwisek na razie jest, do tego rozstępy, które teraz bardziej widoczne mi się wydają. Trudno ... dla mnie najważniejsze jest posiadanie dziecko na które czekałam 3,5 roku.
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2013-09-17 o 10:31
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 04:59   #23
Figaja
Przyczajenie
 
Avatar Figaja
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Witam i z góry uspokajam Z tym brzuchem po cesarce wcale nie jest tak źle albo inaczej.... NIE MUSI BYĆ ŹLE !!!
Tak wygląda mój brzuch po 3 cesarkach
Jeśli taki wygląd brzucha jest dla Was zadowalający służę pomocą
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzunio.jpg (82,0 KB, 487 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bziunio.jpg (77,8 KB, 348 załadowań)
Figaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 12:16   #24
madziaraaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 355
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Cytat:
Napisane przez Figaja Pokaż wiadomość
Witam i z góry uspokajam Z tym brzuchem po cesarce wcale nie jest tak źle albo inaczej.... NIE MUSI BYĆ ŹLE !!!
Tak wygląda mój brzuch po 3 cesarkach
Jeśli taki wygląd brzucha jest dla Was zadowalający służę pomocą
Pozdrawiam

Masz cudny brzuch!!! Ja w prawdzie jeszcze nie rodziłam, ani nie jestem w ciązy, ale jestem bardzo ciekawa jak osiagnęłaś tak piekny brzuszek. Domyslalam się, że pewnie ćwiczenia siłowe z ciężarami i czysta miska?
madziaraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 02:59   #25
Figaja
Przyczajenie
 
Avatar Figaja
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Madziaraaa szalona Istotko Masz rację czysta miska jak wydłubię palcem resztki jedzonego dania DDDD
Oczywiście że jem ...sporo jem ale i też sporo ćwiczę i tutaj może Cię zaskoczę ...siłowe dwa razy w tygodniu ale nie z ciężarami. ..Ale te 2 razy to nie wszystko.Ćwiczę praktycznie codziennie ...no czasami mam wolne weekendy.Ale to właśnie aktywny tryb życia pozwala mi utrzymać sylwetkę w takim stanie.
W ogóle to znalazłam się na tym forum przypadkowo i uświadomiłam sobie ,że są kobiety dla których problem z brzuchem poporodowym jest naprawdę znaczący.Jeśli któraś z Was miałaby potrzebę otrzymać jakieś porady, wskazówki od matki 3 dzieci ,instruktorki fitness z 13letnim stażem i tańca z 5 letnim stażem prowadzącej studio odchudzania ....to jestem do Waszej dyspozycji. Uwierzcie ...dobry motywator nad głową i jesteście w stanie osiągnąć sukces!!! Trzymam za Was kciuki!! Najgorsze co mozecie zrobić w tej kwestii to nie robić nic
Figaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 13:28   #26
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Cytat:
Napisane przez Figaja Pokaż wiadomość
Witam i z góry uspokajam Z tym brzuchem po cesarce wcale nie jest tak źle albo inaczej.... NIE MUSI BYĆ ŹLE !!!
Tak wygląda mój brzuch po 3 cesarkach
Jeśli taki wygląd brzucha jest dla Was zadowalający służę pomocą
Pozdrawiam
Figaja masz piękny brzuch. Ja jestem po dwóch porodach i moim problemem jest obwisła skóra i jej nadmiar. Jest ok jak stoję. ale jak robię planki to skóra mi zwisa z tego brzucha. Ohyda
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 07:12   #27
mamasierpniowa
Zadomowienie
 
Avatar mamasierpniowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Cytat:
Napisane przez Figaja Pokaż wiadomość
Witam i z góry uspokajam Z tym brzuchem po cesarce wcale nie jest tak źle albo inaczej.... NIE MUSI BYĆ ŹLE !!!
Tak wygląda mój brzuch po 3 cesarkach
Jeśli taki wygląd brzucha jest dla Was zadowalający służę pomocą
Pozdrawiam
witaj

Czy mogłabyś napisac jaką dietę stosujesz?
Ja urodziłam 6 miesięcy temu, rana po cesarce jeszcze nawet nie do końca zagojona( mam takie grudki na szyciu jeszcze) a brzuch w stanie fatalnym.ĆWICZĘ 4 RAZY W TYGODNIU ( indoorwalking, spinning + 2 razy zajęcia wzmacniające z instruktorem), mam dietę redukcyjną, ale na czuja bo się na tym nie znam, i nic.....
czy taka aktywność jak napisałam jest wystarczająca?
mamasierpniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 10:57   #28
madziaraaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 355
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Cytat:
Napisane przez Figaja Pokaż wiadomość
Madziaraaa szalona Istotko Masz rację czysta miska jak wydłubię palcem resztki jedzonego dania DDDD
Oczywiście że jem ...sporo jem ale i też sporo ćwiczę i tutaj może Cię zaskoczę ...siłowe dwa razy w tygodniu ale nie z ciężarami. ..Ale te 2 razy to nie wszystko.Ćwiczę praktycznie codziennie ...no czasami mam wolne weekendy.Ale to właśnie aktywny tryb życia pozwala mi utrzymać sylwetkę w takim stanie.
W ogóle to znalazłam się na tym forum przypadkowo i uświadomiłam sobie ,że są kobiety dla których problem z brzuchem poporodowym jest naprawdę znaczący.Jeśli któraś z Was miałaby potrzebę otrzymać jakieś porady, wskazówki od matki 3 dzieci ,instruktorki fitness z 13letnim stażem i tańca z 5 letnim stażem prowadzącej studio odchudzania ....to jestem do Waszej dyspozycji. Uwierzcie ...dobry motywator nad głową i jesteście w stanie osiągnąć sukces!!! Trzymam za Was kciuki!! Najgorsze co mozecie zrobić w tej kwestii to nie robić nic

dziekuję za odpowiedź a mogłabyś tak w skrócie napisać jak wygląda Twój trening? Jakie ćwiczenia wykonujesz?
madziaraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 08:38   #29
Roza1414
Raczkowanie
 
Avatar Roza1414
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 395
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Cytat:
Napisane przez madziaraaa Pokaż wiadomość
dziekuję za odpowiedź a mogłabyś tak w skrócie napisać jak wygląda Twój trening? Jakie ćwiczenia wykonujesz?
też jestem ciekawa ja po cesarce 6 miesięcy i jeszcze 10 kg muszę zrzucić, właśnie przede wszystkim z brzucha
__________________
Codziennie walczę z kilogramami

66..64..62..60..58..56..53..52..51..50

"Niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda jak poświęcenie okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz"


Roza1414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 00:42   #30
Figaja
Przyczajenie
 
Avatar Figaja
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Moje Drogie ... z góry przepraszam ,że dopiero odpisuję ale ostatnio masa roboty ,do tego dom ,dzieci... :cra zy:
A więc do rzeczy..lubię motywować do roboty ale nie lubię oszukiwać , dla czyjegoś ,,dobra " Mam nadzieję ,że mnie rozumiecie
Nie mogę Wam odpowiedzieć ogólnikowo...jeśli chcecie znać moją skromną opinię na temat Waszego przypadku proponuję przesyłać zdjęcie problemu ,,face to face " i profil ,,łobuza" który Wam dokucza.
Co mogłabym powiedzieć ogólnikowo ,żeby nie zabrzmieć banalnie i książkowo.Może zacznę od tego ,że zapewne 100....razy słyszałyście o najważniejszym posiłku czyli śniadaniu oraz o minimum 5 posiłkach w ciągu dnia( jeśli nie będziecie do końca wiedziały o co tyle hałasu to opiszę to prostym ,babskim językiem następnym razem . Ja osobiście staram się pilnować tych dwóch zasad ,które w mojej ocenie odgrywają bardzo ważną rolę w dbaniu o sylwetkę . PAMIĘTAJCIE !!! Jeśli będziecie regularnie co parę godzin dostarczać energii Waszemu ciałku, mózg nie będzie wysyłał do układu pokarmowego sygnału (MAGAZYNOWAĆ ,bo brakuje regularnej dostawy !!! ) Pilnując tej prostej zasady nie będziecie tyć od przysłowiowego jabłka. Po drugie pamiętajcie o regularnym nawadnianiu organizmu!!! Jest to też bardzo istotne ,jeśli pijecie za mało i nie regularnie Wasz mózg robi to samo ALARM!! MAGAZYNOWAĆ!!! I nagle spostrzegamy ,że jesteśmy całe obrzmiałe i popuchnięte ...jest to najczęstsza przyczyna opuchniętych nóg (pomijam przyczyny zdrowotne...) I odnośnie samych ćwiczeń..Pamiętajcie ćwicząc same brzuszki nawet codziennie może być za mało by pozbyć się tłuszczyku czy skóry.W pierwszym przypadku należy wykonywać ogólnorozwojowe ćwiczenia i powinny trwać ok 60 minut.Ćwiczenia które mają na celu spalać tłuszczyk muszą być wykonane w treningu tlenowym ,mówiąc prościej ćwiczcie w takim tempie by nie zabrakło Wam oddechu , podwyższona temperatura ciała też ma duże znaczenie dla spalania kwasów tłuszczowych dlatego basen nie jest najlepszym rozwiązaniem jako aktywność na spalanie.Oczywiście cwiczenia te mają wiele innych zalet ale akurat spalanie tkanki tłuszczowej do nich nie należy.

No i sprawa skóry po ciąży...wiele czynników wpływa na jej stan i możliwości regeneracji. Na pewno duży wpływ ma tu genetyka - jeśli zauważyłyście u swoich babć ,mam czy u starszego rodzeństwa skłonności do cellulitu bądź rozstępów to musicie liczyć się z tym ,że u Was praca nad powrotem skóry do wyglądu z przed ciąży może być trudniejsza i nie będę teraz prawić kazań ,że trzeba o skórę dbać już przed ciążą... O ile ze zgubieniem tkanki tłuszczowej jest w miarę łatwo , to ze skórą już tak łatwo nie jest.Ćwiczenia oczywiście jak najbardziej istotna rzecz ,ale jeśli nadmiar skóry jest adekwatnie duży ,to nie oszukujcie się ,że samymi ćwiczeniami i dietą da się to naprawić. Ja posiadam urządzenia którymi staram się ratować takie przypadki i efekt jednego z nich pokaże Wam na zdjęciach. Nie zręcznie mi tu pisać o zabiegach jakie wykonuję bo zakrawa to o reklamę prowadzonych usług a nie to jest moim celem bycia na tym forum.Prywatnie mogę napisać jakie zabiegi polecam i na co zwrócić uwagę a na co szkoda pieniędzy Mam nadzieję ,że chociaż w namiastce udało mi się w tej odpowiedzi dać Wam jakieś wskazówki które są tylko wstępem do działania. Na fotkach moja klientka która była już zdecydowana na zabieg chirurgiczny - obyło się bez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg goo.jpg (18,3 KB, 463 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg go4.jpg (76,0 KB, 383 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg go6.jpg (20,8 KB, 382 załadowań)
Figaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-25 11:12:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.