Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-26, 12:08   #3781
Szypaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej, pisze do was bo zaczynam już kompletnie panikować i potrzebuje porady. Między 10 a 15 maja współżyłam ze swoim partnerem. zażywam tabletki antykoncepcyjne od 6 lat, bez opóźnień, nie wystąpiła biegunka ani wymioty, jednak mam problemy z silnymi wzdęciami. 25 maja zauważyłam na bieliźnie plamy, po środku czyste z ciemną, jakby krwistą obwódką, wykonałam test ciążowy, wynik negatywny. Jutro tj. 27 maj powinnam dostać krwawienie z odstawienia. Czy owe plamy mogą być plamieniem implantacyjnym?
Szypaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 12:17   #3782
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

NIE i przestan swirowac
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 12:22   #3783
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Szypaa Pokaż wiadomość
Hej, pisze do was bo zaczynam już kompletnie panikować i potrzebuje porady. Między 10 a 15 maja współżyłam ze swoim partnerem. zażywam tabletki antykoncepcyjne od 6 lat, bez opóźnień, nie wystąpiła biegunka ani wymioty, jednak mam problemy z silnymi wzdęciami. 25 maja zauważyłam na bieliźnie plamy, po środku czyste z ciemną, jakby krwistą obwódką, wykonałam test ciążowy, wynik negatywny. Jutro tj. 27 maj powinnam dostać krwawienie z odstawienia. Czy owe plamy mogą być plamieniem implantacyjnym?
Jak się bierze tabletki to nie ma owulacji, więc do zapłodnienia nie dochodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 12:37   #3784
Szypaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

To prawda, jednak nigdy nie robiłam testów owulacyjnych by się przekonać że rzeczywiście tabletki działają poprawnie. Jestem po prostu spanikowana bo nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego, a jak wiadomo tabletki również nie mają 100% skuteczności. Zostaje mi chyba tylko trzymać kciuki do jutra
Szypaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 12:53   #3785
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Szypaa Pokaż wiadomość
To prawda, jednak nigdy nie robiłam testów owulacyjnych by się przekonać że rzeczywiście tabletki działają poprawnie. Jestem po prostu spanikowana bo nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego, a jak wiadomo tabletki również nie mają 100% skuteczności. Zostaje mi chyba tylko trzymać kciuki do jutra
A dlaczego miałyby działać niepoprawnie? Jeśli by tak było to by nikt ich nie brał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 13:01   #3786
Szypaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Chociażby ze względu na moje chore jelita. Co prawda nie mam biegunek ale ciągłe przelewanie w brzuchu i wzdęcia sprawiają że zastanawiam się czy wchłaniają się poprawnie. Lekarz nie potrafił postawić mi diagnozy więc zostaje domyślanie się ehh
Szypaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 13:04   #3787
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Szypaa Pokaż wiadomość
Chociażby ze względu na moje chore jelita. Co prawda nie mam biegunek ale ciągłe przelewanie w brzuchu i wzdęcia sprawiają że zastanawiam się czy wchłaniają się poprawnie. Lekarz nie potrafił postawić mi diagnozy więc zostaje domyślanie się ehh
Myślę, że jeśli nie masz biegunek to nie ma powodu do obaw. Zawsze możesz stosować dwie metody na raz (np prezerwatywy).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 13:05   #3788
Szypaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Zasady działania tabletek bardzo dobrze znam, dostałam nieoczekiwane krwawienie po dniu od odłożenia tabletek co nigdy przez 6 letnia "karierę" się nie wydarzyło, dlatego się tu znalazłam
Szypaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 13:14   #3789
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Szypaa Pokaż wiadomość
Zasady działania tabletek bardzo dobrze znam, dostałam nieoczekiwane krwawienie po dniu od odłożenia tabletek co nigdy przez 6 letnia "karierę" się nie wydarzyło, dlatego się tu znalazłam
No chyba nie znasz skoro piszesz takie rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 13:38   #3790
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy to plamienie implantacyjne?

Podczas przyjmowania antykoncepcji hormonalnej mogą zdarzyć się plamienia. Jeśli nie było błędu w przyjmowaniu tabletek to nie widzę powodu do paniki
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 07:56   #3791
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
No chyba nie znasz skoro piszesz takie rzeczy
Misia, spokojnie, ten wątek ma pomagać, nie odstraszać

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Podczas przyjmowania antykoncepcji hormonalnej mogą zdarzyć się plamienia. Jeśli nie było błędu w przyjmowaniu tabletek to nie widzę powodu do paniki
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-27, 15:13   #3792
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Chyba w sobotę (nie umiem dokładnie powiedzieć dnia ) uprawialiśmy seks w prezerwatywie. Gumka nie pękła. Ale partner poszedł do toalety uoyc penisa i wycierał go w papier. Potem ja poszłam do WC. Na papierze była mokra plama. Czy jeśli wytarlam się tym papierem a on był od spermy to mogłam zajść w ciążę ? Nie myślałam o tym ale dziś miałam lekko zabarwiony śluz. Więc pomyślałam że to mogło być plamienie implatancyjne, które z reguły występuje ok 7 dni po zapłodnieniu. Co myślicie ?? Na owulację to nie wygląda bo do następnej miesiączki zostało mi więcej niż 14 dni..
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 15:59   #3793
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Chyba w sobotę (nie umiem dokładnie powiedzieć dnia ) uprawialiśmy seks w prezerwatywie. Gumka nie pękła. Ale partner poszedł do toalety uoyc penisa i wycierał go w papier. Potem ja poszłam do WC. Na papierze była mokra plama. Czy jeśli wytarlam się tym papierem a on był od spermy to mogłam zajść w ciążę ? Nie myślałam o tym ale dziś miałam lekko zabarwiony śluz. Więc pomyślałam że to mogło być plamienie implatancyjne, które z reguły występuje ok 7 dni po zapłodnieniu. Co myślicie ?? Na owulację to nie wygląda bo do następnej miesiączki zostało mi więcej niż 14 dni..
Co? Zapłodnienie od plamki na papierze? Przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś i się zastanów. Masz chyba jakaś fobie przed ciążą, bo piszesz tutaj tak absurdalne rzeczy nie pierwszy raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 16:31   #3794
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Chyba w sobotę (nie umiem dokładnie powiedzieć dnia ) uprawialiśmy seks w prezerwatywie. Gumka nie pękła. Ale partner poszedł do toalety uoyc penisa i wycierał go w papier. Potem ja poszłam do WC. Na papierze była mokra plama. Czy jeśli wytarlam się tym papierem a on był od spermy to mogłam zajść w ciążę ? Nie myślałam o tym ale dziś miałam lekko zabarwiony śluz. Więc pomyślałam że to mogło być plamienie implatancyjne, które z reguły występuje ok 7 dni po zapłodnieniu. Co myślicie ?? Na owulację to nie wygląda bo do następnej miesiączki zostało mi więcej niż 14 dni..
Skoro do okresu zostało Ci więcej niż 14 dni to skąd niby miałoby się wziąć plamienie implantacyjne? Ono może wystąpić kilka dni po zapłodnieniu, do którego nie mogło dojść bez owulacji której Ty jeszcze nie miałaś. Kwestię ciąży z plamki na papierze w ogóle przemilczę bo takie cuda się nie zdarzają.
Ten podbarwiony śluz może być objawem owulacji albo nawet po prostu oznaką lekkiego podrażnienia po ostatnim stosunku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 20:38   #3795
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Chyba w sobotę (nie umiem dokładnie powiedzieć dnia ) uprawialiśmy seks w prezerwatywie. Gumka nie pękła. Ale partner poszedł do toalety uoyc penisa i wycierał go w papier. Potem ja poszłam do WC. Na papierze była mokra plama. Czy jeśli wytarlam się tym papierem a on był od spermy to mogłam zajść w ciążę ? Nie myślałam o tym ale dziś miałam lekko zabarwiony śluz. Więc pomyślałam że to mogło być plamienie implatancyjne, które z reguły występuje ok 7 dni po zapłodnieniu. Co myślicie ?? Na owulację to nie wygląda bo do następnej miesiączki zostało mi więcej niż 14 dni..
Nie mogłaś. Przestań sobie wkręcać.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 20:32   #3796
honeym00n
Przyczajenie
 
Avatar honeym00n
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej, potrzebuje pomocy, bo strasznie się zestresowalam. Od 3 lat biorę tabletki Vines, nigdy nie miałam takiej sytuacji. 27 maja skończyło mi się krwawienie z odstawienia i doszło do stosunku z wytryskiem w środku, jak zawsze, nic by mnie tu nie wystraszyło, gdyby nie to, że dzisiaj mam brązowe plamienia i lekko boli mnie podbrzusze. Wszystkie tabletki wzięłam prawidłowo, nie zwyzywalam nic co mogłoby wpłynąć na skuteczność. Czy to możliwe, że nagle te tabletki mogły przestać działać? stać się za słabe? czy przez to mogło dojść do ciąży? dodam, że mam miesniaki macicy, może to przez nie? zaraz zwariuję, nigdy tak nie miałam dzisiaj wzięłam 9 tabletke z blistra
honeym00n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 21:44   #3797
JeszczeObca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 36
Tabletka dzień po- czy jest możliwość ciąży?

Witajcie. Kochałam się z chłopakiem w prezerwatywie, która zsunęła się. Chłopak tego nie zauważył i wszedł we mnie bez prezerwatywy raz, może kilka razy, jednak nie doszło do wytrysku w pochwie. Mam nieregularne miesiączki, ale wydaje mi się, że były to dni płodne, bo w dzień stosunku bolał mnie jajnik i miałam dużo śluzu, nie wiem czy był to dzień owulacji.
Na wątku ciążowym zadawałam to pytanie, tam uzyskałam odpowiedź, że nie ma większych szans na zapłodnienie, ale jestem straszną panikarą, naczytałam się o możliwości zajścia przez preejakulat i wzięłam tabletkę escapelle, około 18 godzin po stosunku. Nie mam teraz żadnych objawów.
Jak myślicie, czy tabletka zadziałała? Czy pomimo tego, że nie było wytrysku, mogę być w ciąży?
JeszczeObca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 22:10   #3798
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Tabletka dzień po- czy jest możliwość ciąży?

Cytat:
Napisane przez JeszczeObca Pokaż wiadomość
Witajcie. Kochałam się z chłopakiem w prezerwatywie, która zsunęła się. Chłopak tego nie zauważył i wszedł we mnie bez prezerwatywy raz, może kilka razy, jednak nie doszło do wytrysku w pochwie. Mam nieregularne miesiączki, ale wydaje mi się, że były to dni płodne, bo w dzień stosunku bolał mnie jajnik i miałam dużo śluzu, nie wiem czy był to dzień owulacji.
Na wątku ciążowym zadawałam to pytanie, tam uzyskałam odpowiedź, że nie ma większych szans na zapłodnienie, ale jestem straszną panikarą, naczytałam się o możliwości zajścia przez preejakulat i wzięłam tabletkę escapelle, około 18 godzin po stosunku. Nie mam teraz żadnych objawów.
Jak myślicie, czy tabletka zadziałała? Czy pomimo tego, że nie było wytrysku, mogę być w ciąży?
Wątek przeniesiony do zbiorczego. Nie zaśmiecaj forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 20:39   #3799
Blanka129
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 13
Czy to ciąża?

Hej mam pytanie bardzo bolały mnie od rana krzyż później już I brzuch i zobaczyłam brązową plamę I myśle że to okres bo też bardzo bolał mnie brzuch . Leć mineło już 4h I nadal jest tylko brązowe nie się że to może być jakieś plamienie implantacyjne choć 10 dni temu chłopak robił mi dibrze ręką I boję się że mógł przenieść jakoś plemniki choć choć nie było żadnego wytrysku u niego I wogle . Czy tylko panikuje?
Blanka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-03, 21:03   #3800
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tylko panikujesz. Okres może się rozkręcać kilka dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 21:09   #3801
Blanka129
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Poprpstu po tych 4 h na papierze nie byli nic i nerwy dostałam całkiem brzuch nie boli no bo 2 Ketanole pomogły ale umówiłam sobie że to jakieś plamienie implantacyjne I no
Blanka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 21:09   #3802
SobieJakas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Kochałam się z chłopakiem w nocy z niedzieli na poniedziałek. W niedzielę wieczorem bolały mnie jajniki, więc chyba miałam owulację, ale ciężko to określić, bo mam nieregularne miesiączki. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywą i wszystko było ok.
Następnego dnia rano ocieraliśmy się (bo nie mieliśmy już prezerwatyw) byliśmy w majtkach, mój chłopak miał je mokre, więc chyba był wytrysk. Wydaje mi się, że później włożył rękę w majtki żeby poprawić penisa, a potem robił mi palcówkę, wkładając palce dość głęboko do pochwy. Nie wiem, czy miał spermę, czy nie, on sam mówi, że nie pamięta, że ja za mocno panikuję.
Około 10 godzin później wzięłam escapelle, jednak przeczytałam, że zażyta po owulacji, już nie pomoże, a wydaje mi się, że miałam owulację kilka godzin przed stosunkiem.
Chłopak jest przekonany, że tak nie można zajść, ja czytając informacje w internecie od lekarzy, już wiem, że można.
Do dzisiaj (3 dni po escapelle) nie mam żadnych objawów, jedynie jestem rozdrażniona i mam wahania nastroju.
Jak myślicie, jakie jest ryzyko ciąży?
Po ilu dniach od stosunku mogę zrobić test z moczu lub z krwi?
Dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez SobieJakas
Czas edycji: 2020-06-04 o 21:11
SobieJakas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 21:14   #3803
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez SobieJakas Pokaż wiadomość
Kochałam się z chłopakiem w nocy z niedzieli na poniedziałek. W niedzielę wieczorem bolały mnie jajniki, więc chyba miałam owulację, ale ciężko to określić, bo mam nieregularne miesiączki. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywą i wszystko było ok.
Następnego dnia rano ocieraliśmy się (bo nie mieliśmy już prezerwatyw) byliśmy w majtkach, mój chłopak miał je mokre, więc chyba był wytrysk. Wydaje mi się, że później włożył rękę w majtki żeby poprawić penisa, a potem robił mi palcówkę, wkładając palce dość głęboko do pochwy. Nie wiem, czy miał spermę, czy nie, on sam mówi, że nie pamięta, że ja za mocno panikuję.
Około 10 godzin później wzięłam escapelle, jednak przeczytałam, że zażyta po owulacji, już nie pomoże, a wydaje mi się, że miałam owulację kilka godzin przed stosunkiem.
Chłopak jest przekonany, że tak nie można zajść, ja czytając informacje w internecie od lekarzy, już wiem, że można.
Do dzisiaj (3 dni po escapelle) nie mam żadnych objawów, jedynie jestem rozdrażniona i mam wahania nastroju.
Jak myślicie, jakie jest ryzyko ciąży?
Po ilu dniach od stosunku mogę zrobić test z moczu lub z krwi?
Dziękuję za odpowiedź.
Myślę, że nie było żadnych szans na ciążę i niepotrzebnie wzięłaś te tabletkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 21:22   #3804
SobieJakas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Myślę, że nie było żadnych szans na ciążę i niepotrzebnie wzięłaś te tabletkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, trochę się uspokoiłam. Jednak każdy mówi co innego.
Po jakim czasie mogę wykonać test?
SobieJakas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 21:37   #3805
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez SobieJakas Pokaż wiadomość
Dziękuję, trochę się uspokoiłam. Jednak każdy mówi co innego.
Po jakim czasie mogę wykonać test?
Każdy? Ja bym nie robiła żadnego testu, ale jeśli cię to uspokoi...
Ta tabletka pewnie rozwaliłas sobie cykl. Poczekaj na okres i jeśli nie przyjdzie to wtedy zrób test

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 21:44   #3806
SobieJakas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Każdy? Ja bym nie robiła żadnego testu, ale jeśli cię to uspokoi...
Ta tabletka pewnie rozwaliłas sobie cykl. Poczekaj na okres i jeśli nie przyjdzie to wtedy zrób test

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miesiączki i tak miałam nieregularne, ostatnio cykl mi się poprzestawiał, ale według moich obliczeń powinnam dostać około 14.06.
Czytając opinie na innych forach lekarze piszą, że zapłodnienie w ten sposób jest możliwe. Sama nie byłam tego świadoma, dopiero kiedy zaczęłam czytać.
Chłopak mówi, że panikuję, że z poprzednią dziewczyną robił podobnie i nie była w ciąży.
Wyczytałam, że tabletka już nie pomoże, kiedy było po owulacji...
Przez swoją głupotę mogę być w ciąży bez stosunku...
Chciałabym wykonać test jak najszybciej, może beta z krwi jest lepsza?
SobieJakas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 21:49   #3807
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez SobieJakas Pokaż wiadomość
Miesiączki i tak miałam nieregularne, ostatnio cykl mi się poprzestawiał, ale według moich obliczeń powinnam dostać około 14.06.
Czytając opinie na innych forach lekarze piszą, że zapłodnienie w ten sposób jest możliwe. Sama nie byłam tego świadoma, dopiero kiedy zaczęłam czytać.
Chłopak mówi, że panikuję, że z poprzednią dziewczyną robił podobnie i nie była w ciąży.
Wyczytałam, że tabletka już nie pomoże, kiedy było po owulacji...
Przez swoją głupotę mogę być w ciąży bez stosunku...
Chciałabym wykonać test jak najszybciej, może beta z krwi jest lepsza?
No ja tam w ciążę z palca nie wierzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 21:57   #3808
SobieJakas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
No ja tam w ciążę z palca nie wierzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piszą też, że można zajść z preejakulatu. Niemal każdy lekarz w poradach tak pisze, jednak nie słyszałam o takim przypadku osobiście.
SobieJakas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 04:21   #3809
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez SobieJakas Pokaż wiadomość
Piszą też, że można zajść z preejakulatu. Niemal każdy lekarz w poradach tak pisze, jednak nie słyszałam o takim przypadku osobiście.
Nie wiem jakie ty strony czytasz i jacy lekarza tak piszą, ale w internecie można wszystko napisać. Nie wierz w każdą rzecz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 09:35   #3810
sotal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny, niedawno pisałam, że miał miejsce chwilowy stosunek przerywany. Miesiąc temu odstawiłam tabletki anty i 3 dni temu powinnam dostać okres, a nadal go nie ma. Czy jestem w ciąży jednak czy to wina tabletek?
sotal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.