Idealne rzęsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-17, 23:31   #1
kasiaaa2904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Smile

Idealne rzęsy


Hej opowiem Wam jak dbam o swoje rzęsy.
Mogę śmiało stwierdzić , że moje rzęsy są moim atutem.
Codziennie na wieczór starą , dobrze oczyszczona szczoteczką nakładam na rzęsy olejek rycynowy. Rzęsy są zdrowsze , mocniejsze i długie.
Nie maluję się codziennie, ale kiedy wymaga tego sytuacja po zakonczonym dniu dokładnie zmywam oczy. Ja lubie delikatne wodny, które nie podrażniają oczy i rzęs. Nie ścieram rzęs od góry do dołu , że potem na waciku można zobaczyc duzo , których wypadło. Najczęsciej biore wacik i delikatnym ruchem w prawo -lewo posuwam po rzęsach.
kasiaaa2904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 13:53   #2
Ana1647
Przyczajenie
 
Avatar Ana1647
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Idealne rzęsy

Hej !
Nie używam tuszu, a w zamian tego zawsze wieczorem wcieram olejek rycynowy w rzęsy. Olejek jest nie drogi - kosztuje jakiś 8 zł i jest dostepny w aptece Można także stosowac go na brwi, a nawet na włosy i skóre. Po 3 tygodniachh moje rzesy bardzo zciemniały. Stały sie grubsze, dłuzsze i nie wypadaja Istne cudo ! Wyglądają zdrowo. Aby ułatwić sobie wcieranie olejku w rzęsy można dokładnie umyć szczoteczkę do rzęs i nią smarować rzęsy. Mozna to samo zrobic z eyelinerem i nakładać olejek u nasady Slyszałam że dobre efekty przynosi także olej kokosowy Kiedy maluje sie rzęsy tuszem przede wszystkim trzeba pamiętać o dokładnym demakijażu ! Można tez stosowac rózne odżywki do rzęs. Dobrze jest nałozyc ją przed nałożeniem tuszu. Aby byly slicznie podkręcone uzywaj zalotki. Rzęsy tuszuj dokładnie najpierw zacznij od górnej powieki a potem zajmij sie dolną Starannie je potem rozczesz specjalną szczoteczką, bo sklejone rzęsy nie wygladają zbyt ładnie A na wielkie wyjscia nikomu nie zaszkodzi przyklejić sobie sztuczne rzesy

Myśle ze pomogłam Dziękuje
Ana1647 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.