Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-07, 21:38   #2911
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Ja ostanio kupuje tylko te bo porostu najlatwiej mi je kupić od tak poprostu, są najlepiej na bieżąco dostepne , bazę kauczukowa mają spoko , kolory ładnie kryją ,utwardzają się bez problemu , dobra cena no czegóż chcieć więcej dla samej siebie . Idziesz po bułki i kupujesz lakier ;p Cateye mają jeden , fioletowy . Jest ok , ładnie się robi. Chociaż ja wolę klasycznie kolory jednolite i też nie każdy pyłek lubie , chociaż te aurora z Niuqi są całkiem calkiem.
Dla mnie chyba najwygodniej jest zamawiać przez Internet, bo mogę się bardzo dokładnie zastanowić, co chcę kupić (zero kompulsywności w zakupie), a dodatkowo widzę, co jest na stanie. Jak zaplanuję sobie zakup czegoś, a potem tego nie ma, to się wkurzam

W wielu sklepach online mają bardzo dobre ceny, a ja mam Żabkę i paczkomat pod blokiem, więc mogę odebrać paczkę nawet w nocy o północy - dlatego to czasem jest dla mnie nawet wygodniejsze niż pójście na zakupy.

Tylko przez Internet zamawiać to jest fajnie, jak jest darmowa dostawa, a jak się kupuje 1 rzecz to raczej o to ciężko :/ czasem zamawiam przez Internet z odbiorem osobistym w sklepie, ale to niewielkie udogodnienie w porównaniu z normalnymi zakupami - plus taki, że masz towar z góry zabukowany i spakowany, więc nie trzeba chodzić po sklepie, kolekcjonować i może wrzucić do koszyka coś jeszcze przy okazji

Biedronka ma tego plusa, że mają bardzo dużo sklepów, no więc oczywiście koło mojego mieszkania też się jakaś znalazła na co dzień jednak unikam Biedronek, bo strasznie mnie denerwuje, że często jest tam bałagan, duże kolejki, porozwalany towar i błędne cenówki (np. nieaktualne promocje). Fajnie jednak, że zdarzają tam się takie perełki jak jakieś spoko produkty w rekordowo niskiej cenie Uwielbiam takie cebula deale!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 06:39   #2912
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Poszukuje ciepłą, żywą czerwień na wakacje, która nie wpada w pomarańcz, ewentualnie może wpadać w malinę. Myślałam o Semilac Red Carpet lub Neonail Hot Crush. Co radzicie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 11:14   #2913
alwaysblack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Kochana, zamówiłam ostatnio Milky Cloud z Neo i tak się zawiodłam...tyle się naczytałam dobrego o bazie, a tu takie niemiłe zaskoczenie Jeden wielki glut...nic się nie da tym zrobić, do skórek nie dojedziesz bez pomocy małego pędzelka- nie ma opcji! Na razie mam tą bazę na stopach. Trwałość taka sobie- jeden paznokieć już odchodzi. Zobaczymy, poczekam..Jesli chodzi o Indigo mam Whitemin Base i Baze Mineralną w odcieniu Blush i to jest naprawdę super produkt. Mineralne są gęste, ale nie aż tak jak Neo, pracuje się nimi przyjemnie, nie smuzą. Jednak warstwa i jest pięknie. Trzymają mur beton. Ja dodatkowo Blush wykorzystuję jako tło do babyboomera. Naprawdę świetne bazy i wcale nie są drogie. spróbuj sobie, kochana, warto

Moja mama ma Twój ulubiony odcień czyli Porcelain i jest też zadowolona.

Edytowane przez alwaysblack
Czas edycji: 2020-05-12 o 11:15
alwaysblack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 11:20   #2914
alwaysblack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
HejMoże któraś z Was ma porównanie Neonail Cover Base a Indigo Mineral Base 3w1? Chciałabym używać ich samodzielnie jako kolor(bardzo podobają mi się NN Nude Rose a z Indigo Porcelain). Z Indigo mam tylko ich bazę proteinową-jest ok, ale nie znam innych produktów... Nie mam w ogóle porównania,bo maluję na razie tylko kolorami od Semilac. Cena niemal identyczna a nie wiem jak z jakością?Jakby ktoś miał jakieś spostrzeżenia co do tych dwóch produktów, to bardzo proszę
Kochana, zamówiłam ostatnio Milky Cloud z Neo i tak się zawiodłam...tyle się naczytałam dobrego o bazie, a tu takie niemiłe zaskoczenie Jeden wielki glut...nic się nie da tym zrobić, do skórek nie dojedziesz bez pomocy małego pędzelka- nie ma opcji! Na razie mam tą bazę na stopach. Trwałość taka sobie- jeden paznokieć już odchodzi. Zobaczymy, poczekam..Jesli chodzi o Indigo mam Whitemin Base i Baze Mineralną w odcieniu Blush i to jest naprawdę super produkt. Mineralne są gęste, ale nie aż tak jak Neo, pracuje się nimi przyjemnie, nie smuzą. Jednak warstwa i jest pięknie. Trzymają mur beton. Ja dodatkowo Blush wykorzystuję jako tło do babyboomera. Naprawdę świetne bazy i wcale nie są drogie. spróbuj sobie, kochana, warto

Moja mama ma Twój ulubiony odcień czyli Porcelain i jest też zadowolona.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Szukam jak najtańszych, ale równocześnie dobrych lakierów hybrydowych - najbardziej zależy mi na dobrej pigmentacji (najlepiej 1 warstwa do pokrycia paznokcia - lubię mieć cienkie a nie takie bardzo grube) oraz na tym, by odmaczały się w acetonie, bo nie chcę używać frezarki... Dużym plusem jest dla mnie też walcowata buteleczka (taka, że jak kupisz dużo lakierów, to są takie "kompaktowe" i łatwo mieszczą się w pojemnikach).

A chciałabym jak najtańsze, by móc kupić kilkanaście kolorów, a by portfel nie bolał.

Próbowałam użyć wyszukiwarki, ale albo nikt jeszcze tu o tym nie pisał, albo coś mi szwankuje... Czy ktoś używał lakierów Molly Lac z Allepaznokcie? Ich ceny to 15 zł za 5 ml albo 25 zł za bodajże 15 ml i taka cena jest dla mnie akceptowalna (chociaż wolę mniejszy pojemniczek, a taniej). Kupiłam czerwony lakier na testy i bardzo mi się spodobało w tym lakierze to, że faktycznie wystarczyła już jedna warstwa do pomalowania i nie trzeba było poprawiać, a mam też czarny lakier hybrydowy "Pure Black" z NeoNail i nie jestem z niego zadowolona, bo nawet po 2 warstwach lakier nie ma doskonałego krycia (w dobrym świetle widać na niektórych pazurach prześwity)... Co gorsza, robienie tym czarnym lakierem wzorków pędzelkiem to masakra właśnie ze względu na jego słabą pigmentację!

Myślę, że jakbym kupiła sobie czarny lakier z MollyLaca to fajnie nadałby się do robienia wzorków, gdyby był równie dobrze napigmentowany. Dodatkowo ten lakier ma jak na mój gust fajną konsystencję - jest taki dość rzadki, nie ciągnie się... ale niestety kiepsko utwardza się w lampie (jak przecierałam paznokieć wacikiem, by zrobić na nim wzorek, to zostawał na nim kolor)! I to mnie mega niepokoi, bo czytałam, że tanie lakiery, które się nie utwardzają, to często po prostu żele, których się nie da odmoczyć acetonem :/ Już się boję ściągania, bo jeszcze go mam na pazurach, więc "najlepsze" przede mną... Aczkolwiek te lakiery mają całkiem spoko (chociaż nieliczne) recenzje na KWC i podobno ściągają się ok. Nie widziałam też, by ktokolwiek miał problem z utwardzaniem ich w lampie... Wręcz jest opinia, że dobrze się utwardza! Czy na moje problemy z utwardzaniem może mieć wpływ to, że używam lampy UV, a producent zaleca utwardzanie wyłącznie w lampie LED? Fizycznie to taki sam rodzaj promieniowania, więc trudno mi sobie wyobrazić, dlaczego lampa UV miałaby nie zadziałać? Aczkolwiek być może za krótko naświetlam... Producent zaleca 30 s w lampie LED 48W, ja trzymam w lampie UV 3-3.5 min... Tylko to jest wg mnie i tak za☠☠☠iście długi czas naświetlania, więc zastanawiam się, czy te lakiery nie są jakieś trefne :/

Bardzo proszę o opinie i porady!
kochana, naprawdę świetne lakiery mają Indigo.

próbowalam wiele firm, w tym neo, semilac, neess i inne, miały swoje perełki, ale ostatecznie i tak się zniechęcałam ;(

Indigo używam od roku i jestem bardzo zadowolona, piękne mają kolory i tak jak pisałaś- krycie na jedną warstwę. I kolory boskie <3 serio, sama zobacz.
www.indigo-nails.com

teraz chyba nadal mają promocje -15%
alwaysblack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 11:25   #2915
autorma
Raczkowanie
 
Avatar autorma
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 34
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Mi pastele indigo nie kryją na jedną warstwę. Nie ma opcji. Nawet nowe kolekcje.
autorma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 13:02   #2916
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Poszukuje ciepłą, żywą czerwień na wakacje, która nie wpada w pomarańcz, ewentualnie może wpadać w malinę. Myślałam o Semilac Red Carpet lub Neonail Hot Crush. Co radzicie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rose Red z laquell jest fajny czerwony czerwony taki klasyczny nie pomarańczowy
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 16:16   #2917
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Czy możecie porównać sexy red semilaca do legendary red?
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2020-05-13 o 15:02
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 07:21   #2918
alwaysblack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez autorma Pokaż wiadomość
Mi pastele indigo nie kryją na jedną warstwę. Nie ma opcji. Nawet nowe kolekcje.
Ja nie mam żadnych problemów, może to kwestia techniki
one mają naprawdę dobrą pigmentację
Jak porównuję np do Neo, to jest niebo, a ziemia...
alwaysblack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 11:42   #2919
Michalza
Przyczajenie
 
Avatar Michalza
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 20
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Czy możecie mi opisać red carpet z semilaca? Czy to neonowa czerwień wpadająca w malinę?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W świetle dziennym jest to czerwony neon.
W domu kolor jest jasny ale wpada w cegłę. Raczej nie jest to malina.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

A i mi tez pastele Indigo nie kryją na jedna warstwę. Hedonista, Chica Banana czy Maybe Baby wymagaja 2 wartst.
Michalza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 11:10   #2920
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez alwaysblack Pokaż wiadomość
Kochana, zamówiłam ostatnio Milky Cloud z Neo i tak się zawiodłam...tyle się naczytałam dobrego o bazie, a tu takie niemiłe zaskoczenie Jeden wielki glut...nic się nie da tym zrobić, do skórek nie dojedziesz bez pomocy małego pędzelka- nie ma opcji! Na razie mam tą bazę na stopach. Trwałość taka sobie- jeden paznokieć już odchodzi. Zobaczymy, poczekam..Jesli chodzi o Indigo mam Whitemin Base i Baze Mineralną w odcieniu Blush i to jest naprawdę super produkt. Mineralne są gęste, ale nie aż tak jak Neo, pracuje się nimi przyjemnie, nie smuzą. Jednak warstwa i jest pięknie. Trzymają mur beton. Ja dodatkowo Blush wykorzystuję jako tło do babyboomera. Naprawdę świetne bazy i wcale nie są drogie. spróbuj sobie, kochana, warto

Moja mama ma Twój ulubiony odcień czyli Porcelain i jest też zadowolona.
No właśnie czekałam na odpowiedź i czekałam, nie mogłam się zdecydować aż w końcu kupiłam... IndigoDzięki za upewnienie że to dobry wybórWzięłam jednak kolor Blush (pewnie Porcelain i tak dokupię!), właśnie z myślą o Baby boomerze Mam teraz bazę proteinową z Indigo i jak na razie jestem bardzo zadowolona.Lakiery mam Semilaca, mój pierwszy mani wytrzymał już 2 tyg. i zero odprysków-beton.Tylko odrost Jestem w fazie testowania, więc pewnie Neo tez dopadnę(ach te kolory ), zobaczymy
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 15:53   #2921
alfredda
Przyczajenie
 
Avatar alfredda
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 7
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez alwaysblack Pokaż wiadomość
Kochana, zamówiłam ostatnio Milky Cloud z Neo i tak się zawiodłam...tyle się naczytałam dobrego o bazie, a tu takie niemiłe zaskoczenie Jeden wielki glut...nic się nie da tym zrobić, do skórek nie dojedziesz bez pomocy małego pędzelka- nie ma opcji! Na razie mam tą bazę na stopach. Trwałość taka sobie- jeden paznokieć już odchodzi. Zobaczymy, poczekam..Jesli chodzi o Indigo mam Whitemin Base i Baze Mineralną w odcieniu Blush i to jest naprawdę super produkt. Mineralne są gęste, ale nie aż tak jak Neo, pracuje się nimi przyjemnie, nie smuzą. Jednak warstwa i jest pięknie. Trzymają mur beton. Ja dodatkowo Blush wykorzystuję jako tło do babyboomera. Naprawdę świetne bazy i wcale nie są drogie. spróbuj sobie, kochana, warto

Moja mama ma Twój ulubiony odcień czyli Porcelain i jest też zadowolona.
mam tę bazę i wszystko z nią w porządku, pędzelkiem bez problemu ją nakładam, jest z tych gęstszych bo nadaje się do przedłużeń ale nie mialam żadnych trudności z nią i trwalość też spoko, nawet widzialam, zę jakieś nagrody neonail za tę bazę dostało
alfredda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-15, 11:30   #2922
Ciedziorek_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny, a co sądzicie o lakierach provocatera? Ja jakiś czas temu odkryłam i jestem autentycznie zakochana czy tylko ja?
Ciedziorek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 09:35   #2923
Asja_L
Przyczajenie
 
Avatar Asja_L
 
Zarejestrowany: 2019-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ja też używam, kiedyś kupiłam je w lidlu na próbę Teraz już nie ma ale widziałam że obniżyli ceny na swojej stronie więc też można w fajnej cenie dorwać
Asja_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 09:40   #2924
Allienne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Ciedziorek_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie o lakierach provocatera? Ja jakiś czas temu odkryłam i jestem autentycznie zakochana czy tylko ja?
Mi nie przypasowały. Są dla mnie zbyt gęste i ciężko mi się nimi maluje. Poza tym krycie jasnych kolorów nie jest jakieś rewelacyjne.
Allienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 15:45   #2925
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny, a lakiery Aba Group? Niestety w internecie recenzji za bardzo nie ma :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 07:56   #2926
Ada997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 18
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Przycupnę
Ada997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 21:48   #2927
lacziska
Przyczajenie
 
Avatar lacziska
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Poszukuje ciepłą, żywą czerwień na wakacje, która nie wpada w pomarańcz, ewentualnie może wpadać w malinę. Myślałam o Semilac Red Carpet lub Neonail Hot Crush. Co radzicie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam hot crush neonail i jest boski to chyba jeden z moich ulubionych odcieni czerwonego, super wygląda
lacziska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 20:11   #2928
rejek_d
Raczkowanie
 
Avatar rejek_d
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 141
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a lakiery Aba Group? Niestety w internecie recenzji za bardzo nie ma :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tylko pilniczki od nich miałam i bardzo fajne, innych produktów nie znam
__________________
01.02.2016 - góra
20.07.2016 - dół
rejek_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-11, 17:52   #2929
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Hej, miałam ostatnio ochotę na baby boomera.Kupiłam żel UV firmy Sunny nails "Mega White" do frencha, baby boomera.Po otwarciu okazało się że nie jest to biel kryjąca, tylko półprzezroczysta biel.Znacie tę firmę?Boję się nakładać bo nie chcę spartolić roboty.Chciałam się dopytać, bo nigdy nie używałam żelu-chyba do tego efektu powinien być to biały kryjący?Żel po utwardzeniu chyba nie bieleje bardziej ,nię?Domyślam się że chyba jest lipny,ale chcę się upewnić, bo nie pracowałam jeszcze z żelami..
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-11, 18:40   #2930
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Hej, miałam ostatnio ochotę na baby boomera.Kupiłam żel UV firmy Sunny nails "Mega White" do frencha, baby boomera.Po otwarciu okazało się że nie jest to biel kryjąca, tylko półprzezroczysta biel.Znacie tę firmę?Boję się nakładać bo nie chcę spartolić roboty.Chciałam się dopytać, bo nigdy nie używałam żelu-chyba do tego efektu powinien być to biały kryjący?Żel po utwardzeniu chyba nie bieleje bardziej ,nię?Domyślam się że chyba jest lipny,ale chcę się upewnić, bo nie pracowałam jeszcze z żelami..
Nie znam tej firmy ani tego żelu ale jak jest do frencha to powinien być mocno kryjący. Może trzeba go wymieszać bo pigment osiadł choć nie powinien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 08:56   #2931
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie znam tej firmy ani tego żelu ale jak jest do frencha to powinien być mocno kryjący. Może trzeba go wymieszać bo pigment osiadł choć nie powinien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak pomyślałam, zmieszałam dokładnie i nadal półprzezroczysty.Po nałożeniu na paznokieć zerowy efekt-totalny brak krycia.Już zamówiłam nowy -wybrałam Indigo Mousse Gel biały (Merry Me)-mam nadzieję że się będzie nadawać...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 11:55   #2932
Pevll
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 80
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Mam mus Indigo, kilka kolorów i ten na pewno będzie bardzo dobrze krył. Biały kryje praktycznie do razu, odpowiada mi w nim rownież konsystencja.
Tak wiec nie powinnaś się zawieźć.

Jesli chodzi o żel jaki kupiłaś to nie jest tak, ze nie jest to żel konkretnie do brzegu paznokcia ale na cały paznokieć? Jako podkład do stylizacji mocniejszym białym żelem?
Pevll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 06:22   #2933
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Pevll Pokaż wiadomość
Mam mus Indigo, kilka kolorów i ten na pewno będzie bardzo dobrze krył. Biały kryje praktycznie do razu, odpowiada mi w nim rownież konsystencja.
Tak wiec nie powinnaś się zawieźć.

Jesli chodzi o żel jaki kupiłaś to nie jest tak, ze nie jest to żel konkretnie do brzegu paznokcia ale na cały paznokieć? Jako podkład do stylizacji mocniejszym białym żelem?
To dobrze że jest ok, już mam ten mus,ale jeszcze nie próbowałam
A ten żel to pewnie tak jak piszesz-zwykły żel na cały paznokieć tylko lekko zabielony, po prostu opis na aukcji był błędny, na szczęście był tani
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 17:12   #2934
mozgrrl
Rozeznanie
 
Avatar mozgrrl
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 600
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Wie ktoś gdzie znajde taki kolor hybrydy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a97407b1ea97b1687f47ddbabc62d17b.jpg (74,7 KB, 35 załadowań)
mozgrrl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 20:58   #2935
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez mozgrrl Pokaż wiadomość
Wie ktoś gdzie znajde taki kolor hybrydy?
Wydaje mi się że bardzo podobny jest Hyco nr. 11
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 11:59   #2936
orexa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 95
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Trudno jest napisać jaki jest to kolor bo pewnie u każdego w jego własnym swietle kolorek bedzie się prezentował inaczej. Jednak wydaje mi się, że Provocater https://provocater.pl/ ma kilka kolorów zbliżonych. Możesz zerknąć sobie na
Aubergine - kolor ciemnej śliwki
Evening in Moscow - typowe ciemne bordo
Warsaw at night - czerwień, ktora wchodzi mocno w fiolet oraz nieco w brąz
Musiałabyś sama sobie popatrzeć o co Ci tutaj dokładnie chodzi.

Swoją drogą kolorek świetny. Będe pewnie na taki kolor polowala jesienią.

Edytowane przez orexa
Czas edycji: 2020-09-01 o 12:51
orexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 13:38   #2937
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Jaką bazę i top byście poleciły ?
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 14:47   #2938
maadzia_pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 38
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ja używam bazę proteinowa z Indigo i Top 3 D gloss. Teraz dla odmiany testuje bazę mineralną z Indigo, narazie też jest w porządku. Miałam bazy z Neonail i Mistero Milano i proteinowa bardziej mi podpasowala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maadzia_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 15:57   #2939
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez maadzia_pl Pokaż wiadomość
Ja używam bazę proteinowa z Indigo i Top 3 D gloss. Teraz dla odmiany testuje bazę mineralną z Indigo, narazie też jest w porządku. Miałam bazy z Neonail i Mistero Milano i proteinowa bardziej mi podpasowala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Proteinową z indigo miałam i jakoś mi niepodpasowała, w ogóle mam wrażenie, że z indigo nie jest mi po drodze, bo lakiery też średnio lubiłam. Co powiesz o tej z Mistero Milano, bo czytałam o niej dobre opinie i nie wiem czy warto kupić. Jak konsystencja ? Na top zerknę, bo nie słyszałam, a ten który używam z semilaca chciałabym już zmienić.
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 19:34   #2940
maadzia_pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 38
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Baza z Mistero Milano była w porzadku, aczkolwiek niekiedy pojawiały się odpryski. Myślę że proteinowa jest bardziej trwała. Chyba rzadsza jest ta z Mistero. Dawno już jej nie używam (kilka lat) ale lepsza moim zdaniem od Neonail Base Extra. Ale wiadomo każdemu pasuje co innego.
Lakiery miałam kiedyś dwa z Indigo ale nie wiem czy nie z winy lampy coś nie chciały mi się utwardzac a z lakieramj z innej firmy wtedy nie miałam problemu (mialam wtedy zwykła lampę tunelowa)
Top 3 D gloss moim zdaniem najlepszy jaki miałam i błysk i trwałość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maadzia_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-14 10:50:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.