Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł na nowy wątek podoba Wam się najbardziej?
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. 18 29,51%
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z zakupami. 13 21,31%
Chodzimy jak kaczuszki przez te nasze piękne brzuszki. 6 9,84%
Mija czerwiec, czas szybko leci, mamusie czekają na swoje dzieci. 6 9,84%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą maluszki. 1 1,64%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą z nich maluszki. 6 9,84%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziecie z nami. 0 0%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziemy mamami. 11 18,03%
Głosujący: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-28, 14:14   #1201
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

jaki tu spokój, lallallalaaaaaaaaaaa
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 14:15   #1202
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Małgosiu, nie obraź się, ale obie te kiecki dalekie są od uroczystych....
Dobrze wyglądasz w obu, ale na wesele średnio pasują (moim zdaniem).

OrangeJuice - chyba zapiszę się do Rytmu, bo mam blisko (Bałuty) http://www.rytm.pl/index.php?topic=3...sc&id_tresc=11

Edytowane przez spray
Czas edycji: 2011-05-28 o 14:17
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 14:19   #1203
latarka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

witam, mam problem jestem w drugiej ciąży obecnie 23t. od 18t.c mam stwierdzone rozwarcie na 1 palec i szyjkę długości 29mm odczuwałam też skurcze obecnie jest tak, że skurczów jest może 5 na tydzień szyjka się nie skraca i nie rozwiera a lekarz powiedział że jak dotrwam do 25tc to już będzie dobrze ale dlaczego?? bedę miała okazję zapyać dopiero we wtorek tymczasem nie biorę żadnych leków a do niedawna scopolan i nospę..
zastanawia mnie ta sytuacja.. tym bardziej że teraz wszystko sie uspokoiło i nawet po dłuższym chodzeniu nie ma skurczów.. w poprzedniej ciąży takie sensacje miałam od 33tc dostałam fenoterol, 5 tyg poleżałam i urodziłam w 38tc wtedy sytuacja ze skurczami była gorsza ponad 10/h
proszę napiszcie mi co myślicie
latarka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 14:46   #1204
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Hej Kobitki! Nie miałam weny ostatnio
Chyba za wcześnie pocieszyłam się, ze dieta daje efekty Na 4 wyniki dziennie dwa są ok a dwa podwyższone Nie wiem co jeść I kurde zdarza się ze chodzę głodna a to podobno gorsze od podwyższonego cukru W środę idę znowu do diabetologa może coś mi poradzi.

Oczywiście nie obyło się bez przebojów w szkole Pani profesor nie znalazła mojej pracy, po dłuższej rozmowie okazało się, że szukała nie tam gdzie trzeba Miałam przyjechać znowu w czwartek ale w razie czego przygotować się na ustne zdawanie tego egzaminu. Poszłam do dziekanatu i tam dowiedziałam się, ze jeśli karty nie oddam do jutra to skreślą mnie z listy studentów. (Oczywiście mogłabym się odwołać, ale w razie pozytywnego rozpatrzenia musiałabym zapłacić 300zł za przywrócenie na listę). No to ze łzami w oczach idę do p. profesor błagać żeby mi tą ocenę jednak wpisała.... Na szczęście wpisała 3,0 i mogłam oddać kartę, ale pod warunkiem, ze w czwartek przyjadę to zaliczyć ustnie. Uff...

Do tego teściowie przyjeżdżają na grilla,ale tż powiedział, ze mam odpoczywać a on się wszystkim zajmie

Minio zazdroszczę gotowej wyprawki
Cotka nie ważna obrączka, ważna przysięga (na kościelny kupicie wymarzone obrączki) Twoja część wyprawki też imponująca A synek wygląda już jak prawdziwy noworodek
Caroline kolejna, która już ma tak dużo rzeczy a nie pasował wam mój tytuł o wyprawce
Aiszka gratulacje syna Trzymam kciuki żeby szyjka trzymała
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 14:48   #1205
julia1906
Raczkowanie
 
Avatar julia1906
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 260
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Wiem ze lubicie ankiety wiec co myślicie o piosence na pierwszy taniec ,,Pozwolił nam los "Jantar i Meca . Wiem że nie w temacie ale i tak licze na waszą pomoc.
julia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 14:57   #1206
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez julia1906 Pokaż wiadomość
Wiem ze lubicie ankiety wiec co myślicie o piosence na pierwszy taniec ,,Pozwolił nam los "Jantar i Meca . Wiem że nie w temacie ale i tak licze na waszą pomoc.
Śliczna My mieliśmy taką : KLIK fajnie się do niej tańczy
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 15:07   #1207
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Hej Kobitki! Nie miałam weny ostatnio
Chyba za wcześnie pocieszyłam się, ze dieta daje efekty Na 4 wyniki dziennie dwa są ok a dwa podwyższone Nie wiem co jeść I kurde zdarza się ze chodzę głodna a to podobno gorsze od podwyższonego cukru W środę idę znowu do diabetologa może coś mi poradzi.

Oczywiście nie obyło się bez przebojów w szkole Pani profesor nie znalazła mojej pracy, po dłuższej rozmowie okazało się, że szukała nie tam gdzie trzeba Miałam przyjechać znowu w czwartek ale w razie czego przygotować się na ustne zdawanie tego egzaminu. Poszłam do dziekanatu i tam dowiedziałam się, ze jeśli karty nie oddam do jutra to skreślą mnie z listy studentów. (Oczywiście mogłabym się odwołać, ale w razie pozytywnego rozpatrzenia musiałabym zapłacić 300zł za przywrócenie na listę). No to ze łzami w oczach idę do p. profesor błagać żeby mi tą ocenę jednak wpisała.... Na szczęście wpisała 3,0 i mogłam oddać kartę, ale pod warunkiem, ze w czwartek przyjadę to zaliczyć ustnie. Uff...

Do tego teściowie przyjeżdżają na grilla,ale tż powiedział, ze mam odpoczywać a on się wszystkim zajmie

Minio zazdroszczę gotowej wyprawki
Cotka nie ważna obrączka, ważna przysięga (na kościelny kupicie wymarzone obrączki) Twoja część wyprawki też imponująca A synek wygląda już jak prawdziwy noworodek
Caroline kolejna, która już ma tak dużo rzeczy a nie pasował wam mój tytuł o wyprawce
Aiszka gratulacje syna Trzymam kciuki żeby szyjka trzymała
Jej, bidulko, ale masz ciagle przebije z ta uczelnia.. nie rozumiem z jakiej racji zrobili Tobie problem, skoro to byla ich wina ale dobre chociaz to, ze masz wpis to w czwartek zdajesz? bedziemy trzymaly kciuki
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 15:07   #1208
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Małgosiu, nie obraź się, ale obie te kiecki dalekie są od uroczystych....
Dobrze wyglądasz w obu, ale na wesele średnio pasują (moim zdaniem).
Jasne że nie , ale nie chciałam kupować kiecki na jeden raz żeby brzuch zmieścić
Myśle że i tak będzie dobrze, nikt się na mnie nie obrazi że tak ubrana będę wkońcu ciężarówka

Pamiętam u nas na weselu, chłopak nadwyrężył dzień wcześniej mieście łydki i stopy, przyszedł w japonkach i koszulce , wygladał jak wygladał ale nikt mu nie miał za złe tego , a bawił się świetnie

Natka miałam niestety podobną sytuację dwa lata temu.... pomimo tego że pisałam , nie mogli znaleźć mojej pracy, ale uprosiłam jakoś porofesora co by mi wpisał to 3, zresztą przyprowadziłam ze sobą koleżanki które siedziały obok mnie żeby nie było ... ale na uczelniach mają taki burdel :/
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami

Edytowane przez MalgosiaM8
Czas edycji: 2011-05-28 o 15:09
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 15:09   #1209
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez julia1906 Pokaż wiadomość
Wiem ze lubicie ankiety wiec co myślicie o piosence na pierwszy taniec ,,Pozwolił nam los "Jantar i Meca . Wiem że nie w temacie ale i tak licze na waszą pomoc.

Kurcze, nie pomoge Ci, bo sama mialabym problem z wybraniem pierwszej piosenki, a to jeszcze przede mna ale ta piosnka ktora przytoczylas jest ok
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 15:40   #1210
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

witam.

Spray mi tez talia poszla sobie z sina dal i ostatnio mialam takie same mysli jak Ty - chce wygladac ladnie w ciazy, ale jakos mi to nie wychodzi . ide na wesele w sierpniu i za chiny ludowe nie mam pojecia, co wybrac. bede kupowac na pewno z tydzien przed przyjeciem, gdyz moj wyglad bedzie duza niewiadoma . ponadto szykuje mi sie wyjazd w lipcu nad morze i tu tez mega zonk - nie mam ciuchow .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 15:55   #1211
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
witam.

Spray mi tez talia poszla sobie z sina dal i ostatnio mialam takie same mysli jak Ty - chce wygladac ladnie w ciazy, ale jakos mi to nie wychodzi . ide na wesele w sierpniu i za chiny ludowe nie mam pojecia, co wybrac. bede kupowac na pewno z tydzien przed przyjeciem, gdyz moj wyglad bedzie duza niewiadoma . ponadto szykuje mi sie wyjazd w lipcu nad morze i tu tez mega zonk - nie mam ciuchow .

No prosze, Ty tez idziesz na wesele w sierpniu??? czy ci ludzie nie moga sobie wybierac innych terminow niz sierpien w ktorym bedziemy jedna noga na porodowce? celuj w jakas zwiewna dluga kiecke moze w stylu boho-uniwersalna i brzuszek sie schowa i nic nie bedzie uciskac, a morze-para legginsow, dluzsza tunika, jakas dluzsza bluzka bokserka i jakies krotkie spodenki z materialu na gumie, w czym problem?
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 16:08   #1212
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
śliczny


Dziewczyny zobaczyłam pod spodem wątek nt. laktatorów i mi się przypomniało że miałam spytać doświadczone mamuśki czy używałyście a jeśli tak to jakich? I jak to jest z pracą tych elektronicznych laktatorów, po cichu pracują czy głośne te dojarki?
Bo ja jak tylko po porodzie się upewnie że mam pokarm to będe musiała jakis zakupić i wolałabym już być zorientowana
Ja mialam laktator avent zwyczajny reczny..i jak dla mnie ok...
Zuzyłam go do reszty bo Alan za bardzo z cyca nie chcial jesc
a ja mialam tyle pokarmu ze odciagałam i odciagałam i dawałam
mu raz z cyca raz z butli...
Mysle ze laktator był ok, chociaz wkurzało mnie to ze po dłuzszym
uzywaniu w tym miejscu gdzie sie przystawia do piersi (takie jest to gumowe)
nie zasysało za dobrze... Ponoc sa gdzies te gumki i mozna wymienic ale ja
ich nie znalazłam....
Własnie mam zamiar tez kupic nowy laktator tylko teraz niewiem jaki..??
Na pewno ręczny ( bo szkoda mi kasy na elektryczny)
Zastanawiam sie nad tommee tippee lub medela...
I dobrze jest kupic laktator tego samego producenta co buteleczki
bo wtedy mozna je do tego laktatora doczepic
Na elektrycznych sie nie znam
__________________
ALAN
KIARA

______________

Edytowane przez kellysss
Czas edycji: 2011-05-28 o 16:34
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:13   #1213
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
Ja mialam laktator avent zwyczajny reczny..
Zuzyłam go do reszty bo Alan za bardzo z cyca nie chcial jesc
a ja mialam tyle pokarmu ze odciagałam i odciagałam i dawałam
mu raz z cyca raz z butli...
Mysle ze laktator był ok, chociaz wkurzało mnie to ze po dłuzszym
uzywaniu w tym miejscu gdzie sie przystawia do piersi (takie jest to gumowe)
nie zasysało za dobrze... Ponoc sa gdzies te gumki i mozna wymienic ale ja
ich nie znalazłam....
Własnie mam zamiar tez kupic nowy laktator tylko teraz niewiem jaki..??
Na pewno ręczny ( bo szkoda mi kasy na elektryczny)
Zastanawiam sie nad tommee tippee lub medela...
I dobrze jest kupic laktator tego samego producenta co buteleczki
bo wtedy mozna je do tego laktatora doczepic
Na elektrycznych sie nie znam
Ja sie martwie jak w ogole zaloze taki laktator na swoje mikroskopy a kiedy przestalas karmic? i mozna zamrazac swoje mleko? bo gdzies slyszalam ze mozna ale chcialam sie upewnic
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:21   #1214
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

co do weseli to jeszcze drugie mam we wrzesniu, ale na to pewnie nie pojedziemy. nie dosc, ze daleko to jeszcze bardzo pozno jest sam slub, zatem przyjecie bedzie jeszcze pozniej.

co do laktatora to tez mialam z aventu. wczesniej mialam jakis inny, tanszy, ktory sie nie sprawdzil (ale nie pamietam nazwy) i potem od razu kupilam z aventu. wg mnie avent jest w porzadku.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:25   #1215
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez julia1906 Pokaż wiadomość
Wiem ze lubicie ankiety wiec co myślicie o piosence na pierwszy taniec ,,Pozwolił nam los "Jantar i Meca . Wiem że nie w temacie ale i tak licze na waszą pomoc.
Mnie strasznie podoba się : http://www.youtube.com/watch?v=AJqiJ-13v2Q
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:28   #1216
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Ja sie martwie jak w ogole zaloze taki laktator na swoje mikroskopy a kiedy przestalas karmic? i mozna zamrazac swoje mleko? bo gdzies slyszalam ze mozna ale chcialam sie upewnic
Karmiłam 6 miesiecy
Mleczko mozna zamrazac ale ja jakos sie w to nie bawiłam.Takze jak to sie robi to niewiem.
Mozna tez mleczko trzymac chyba 24 h w lodówce (dobrze nie pamietam ile godzin.)
i pozniej je odgrzac (wkładajac butelke z mleczkiem do jakiegos pojemnika z goraca woda)
Nie wolno gotowac naszego mleczka...(tak słyszalam)
Ja moje mieszalam pozniej nawet z kleikiem

No i nie martw sie małymi piersiami bo jak jeszcze Ci nie urosły to jak zaczniesz karmic i zacznie zbierac sie mleczko to na pewno co najmniej o numer beda wieksze....
Laktator reczny poza tym sie przystawia do piersi i sie go trzyma samemu i pompuje
i mysle ze nawet cycki od faceta by zassało takze sie nie martw bo bedziesz mogła spokojnie sobie odciagac
nawet z małymi piersiatkami
__________________
ALAN
KIARA

______________

Edytowane przez kellysss
Czas edycji: 2011-05-28 o 16:32
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:28   #1217
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
Mnie strasznie podoba się : http://www.youtube.com/watch?v=AJqiJ-13v2Q

http://www.youtube.com/watch?v=KvL0t...eature=related moi znajomi wybrale tę kurcze mnie jakos nie kreca te wszystkie piosenki, sama nie wiem
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:29   #1218
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Jej, bidulko, ale masz ciagle przebije z ta uczelnia.. nie rozumiem z jakiej racji zrobili Tobie problem, skoro to byla ich wina ale dobre chociaz to, ze masz wpis to w czwartek zdajesz? bedziemy trzymaly kciuki
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Natka miałam niestety podobną sytuację dwa lata temu.... pomimo tego że pisałam , nie mogli znaleźć mojej pracy, ale uprosiłam jakoś porofesora co by mi wpisał to 3, zresztą przyprowadziłam ze sobą koleżanki które siedziały obok mnie żeby nie było ... ale na uczelniach mają taki burdel :/
Gdybym nie była w ciąży to chyba by mi to nie uszło tak lekko Moja praca podobno jest, tylko już nie było czasu jej szukać - ale szkoda, że nikt nie powiedział mi od razu, że mam tylko tydzień na załatwienie tego Byłam z koleżanką która potwierdziła babce, że na pewno byłam i na pewno zdałam Burdel niezły Lula dzięki za kciuki

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
No prosze, Ty tez idziesz na wesele w sierpniu??? czy ci ludzie nie moga sobie wybierac innych terminow niz sierpien w ktorym bedziemy jedna noga na porodowce? celuj w jakas zwiewna dluga kiecke moze w stylu boho-uniwersalna i brzuszek sie schowa i nic nie bedzie uciskac, a morze-para legginsow, dluzsza tunika, jakas dluzsza bluzka bokserka i jakies krotkie spodenki z materialu na gumie, w czym problem?
Hah ja też mam iść na wesele w sierpniu Pójdę raczej w tunice i legginsach, ewentualnie poproszę teściową coby mi coś uszyła
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:34   #1219
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

http://www.youtube.com/watch?v=76RuY...eature=related karolak, ta wersja jest dobra

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
Karmiłam 6 miesiecy
Mleczko mozna zamrazac ale ja jakos sie w to nie bawiłam.Takze jak to sie robi to niewiem.
Mozna tez mleczko trzymac chyba 24 h w lodówce (dobrze nie pamietam ile godzin.)
i pozniej je odgrzac (wkładajac butelke z mleczkiem do jakiegos pojemnika z goraca woda)
Nie wolno gotowac naszego mleczka...(tak słyszalam)
Ja moje mieszalam pozniej nawet z kleikiem
Poważnie? kurcze, dla mnie to jest czarna magia, a jak sobie nie poradze? a jak nie bede potrafila przystawic dzidzi do rodzynka? ehhh ale to dobrze ze mowisz o tej lodowce, w razie czego jest opcja na karmienie z butelki

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Gdybym nie była w ciąży to chyba by mi to nie uszło tak lekko Moja praca podobno jest, tylko już nie było czasu jej szukać - ale szkoda, że nikt nie powiedział mi od razu, że mam tylko tydzień na załatwienie tego Byłam z koleżanką która potwierdziła babce, że na pewno byłam i na pewno zdałam Burdel niezły Lula dzięki za kciuki



Hah ja też mam iść na wesele w sierpniu Pójdę raczej w tunice i legginsach, ewentualnie poproszę teściową coby mi coś uszyła
Ale na szczescie tak sie zlozyło a nie inaczej i ciesze sie bardzo ze masz ten wpis a o tym burdelu to naprawde szkoda gadac
no wlasnie ja jestem ciagle na etapie szukania kiecki na wesele jestem ciekawa jak to bedzie, naprawde
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 16:35   #1220
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

cześć laseczki
coraz mnie tu mniej ale biegam, biegam i biegam - póki jest ciepło a ja czuję się na siłach. Dzis szukalam rowerka na dzien dziecka dla K. Widziałam kilka ładnych ale nic nie kupiłam póki co...
Lulek pokarm możesz zamrażac, chyba do 3 miesięcy może stac. Ale moje dziecko miało takie moce brzerobowe że nie musiałam się za bardzo interesować tematem
Spray talia w ciąży? zapomnij i tak slicznie wyglądasz, żaden muminek
Aania to odwieczny problem ciężarowki Ja dziś płakałam przed wyjściem do sklepu ze nie mam ubran ani kasy żeby kupować specjalnie ciuchow na trzy miesiące. W czasie kiedy ja beczałam małz mi wyciągnąl jakąs bluzeczkę o której dawno zapomniałam, uprasowal ją i mi przyniósł Moze nie ciążowa, może trochę przykrotka ale ładnie wyglądala - wiesz głupi sie nie pozna a mądremu nic do tego, nie?
Kellysss ja też miałam laktator ręczny, fajna sprawa A jak Twoje przeziębienie? przeszło? jak pogoda - wciąż u Ciebie zimno?no i masz skąd brac truskawki? ja dzis jadłam po raz pierwszy w tym sezonie
Natka dobrze się skończyło z tym wpisem, ale czy ta babka juz nie będzie szukać Twojej pracy? musisz koniecznie zdawać w czwartek? tak czy siak masz moje
Małgosia z weselem masz racje - przyszłej mamusi taka kreacja uchodzi na wesele. A skoro nam się bardzo podobasz to gościom na pewno też
Aga i jak zaliczenie?

a i prosze mi powiedzieć że o mnie myslałyścieMoze się usmiechnę, bo mam wciąż jakiegoś dołka. Pewnie dlatego że cały czas nie mogę zobaczyć K.
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:43   #1221
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

http://www.youtube.com/watch?v=fcuBUCCjB-M my mieliśmy tą you light up my life mój mąż nie jest za rewelacyjnym tancerzem a to jest taki meeeeega wolny walc angielski tekst też mnie ujął chociaz i tak poprosilismy orkiestre zeby ciut szybciej zagrali.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Natka super, że masz wpis...chociaż burdel mają faktycznie do bólu

puściłam sobie właśnie tą naszą piosenkę i zaraz ide chyba oglądać foty ślubno weselne...łezka mi poleciała a niedługo rocznica, czwarta
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:49   #1222
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
cześć laseczki
coraz mnie tu mniej ale biegam, biegam i biegam - póki jest ciepło a ja czuję się na siłach. Dzis szukalam rowerka na dzien dziecka dla K. Widziałam kilka ładnych ale nic nie kupiłam póki co...
Lulek pokarm możesz zamrażac, chyba do 3 miesięcy może stac. Ale moje dziecko miało takie moce brzerobowe że nie musiałam się za bardzo interesować tematem
Spray talia w ciąży? zapomnij i tak slicznie wyglądasz, żaden muminek
Aania to odwieczny problem ciężarowki Ja dziś płakałam przed wyjściem do sklepu ze nie mam ubran ani kasy żeby kupować specjalnie ciuchow na trzy miesiące. W czasie kiedy ja beczałam małz mi wyciągnąl jakąs bluzeczkę o której dawno zapomniałam, uprasowal ją i mi przyniósł Moze nie ciążowa, może trochę przykrotka ale ładnie wyglądala - wiesz głupi sie nie pozna a mądremu nic do tego, nie?
Kellysss ja też miałam laktator ręczny, fajna sprawa A jak Twoje przeziębienie? przeszło? jak pogoda - wciąż u Ciebie zimno?no i masz skąd brac truskawki? ja dzis jadłam po raz pierwszy w tym sezonie
Natka dobrze się skończyło z tym wpisem, ale czy ta babka juz nie będzie szukać Twojej pracy? musisz koniecznie zdawać w czwartek? tak czy siak masz moje
Małgosia z weselem masz racje - przyszłej mamusi taka kreacja uchodzi na wesele. A skoro nam się bardzo podobasz to gościom na pewno też
Aga i jak zaliczenie?

a i prosze mi powiedzieć że o mnie myslałyścieMoze się usmiechnę, bo mam wciąż jakiegoś dołka. Pewnie dlatego że cały czas nie mogę zobaczyć K.

Chudzino kochana, Ty placzesz z powodu wygladu? normalnie smary Ci sie naleza oczywiscie ze o Tobie myslalysmy i myslimy, przynajmniej ja i dlaczego Cie tak malo tu? ja chce wiecej wiec prosze natentycmiast zaprzestan robienia innych frzeczy i siedziec tu z nami na wizażu niedlugo zobaczysz K

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=fcuBUCCjB-M my mieliśmy tą you light up my life mój mąż nie jest za rewelacyjnym tancerzem a to jest taki meeeeega wolny walc angielski tekst też mnie ujął chociaz i tak poprosilismy orkiestre zeby ciut szybciej zagrali.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Natka super, że masz wpis...chociaż burdel mają faktycznie do bólu

puściłam sobie właśnie tą naszą piosenkę i zaraz ide chyba oglądać foty ślubno weselne...łezka mi poleciała a niedługo rocznica, czwarta
Śliczna piosenka!!!!! i gratuluje juz za wczasu 4 rocznicy
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:50   #1223
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Lausanne juz niedługo bedziesz razem z synusiem mężuś kochany dba o ciebie - uśmiech proszę

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Lula dzięki - ale dopiero 7 lipca świętujemy
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:52   #1224
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Lausanne juz niedługo bedziesz razem z synusiem mężuś kochany dba o ciebie - uśmiech proszę

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Lula dzięki - ale dopiero 7 lipca świętujemy

Ale to za wczasu bylo
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:53   #1225
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Poważnie? kurcze, dla mnie to jest czarna magia, a jak sobie nie poradze? a jak nie bede potrafila przystawic dzidzi do rodzynka? ehhh ale to dobrze ze mowisz o tej lodowce, w razie czego jest opcja na karmienie z butelki

e
Zanim urodzisz to jeszcze pewnie tez sie naczytasz tyle o karmieniu ze bedziesz ekspertem
Nie jest tak zle z tym karmieniem....Ja sama sie nauczyłam przystawiac takze tez dasz rade i powiem Ci ze z tym sciaganiem mleczka to tak..ale laktacje jest ciezko rozruszac samym laktatorem... Jednak dzidzius to najlepiej odciaga i jak na poczatku nie rozbujasz laktacji przystawiajac dziecko to potem ciezko samym laktatorem


Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
cześć laseczki
coraz mnie tu mniej ale biegam, biegam i biegam - póki jest ciepło a ja czuję się na siłach. Dzis szukalam rowerka na dzien dziecka dla K. Widziałam kilka ładnych ale nic nie kupiłam póki co...

Kellysss ja też miałam laktator ręczny, fajna sprawa A jak Twoje przeziębienie? przeszło? jak pogoda - wciąż u Ciebie zimno?no i masz skąd brac truskawki? ja dzis jadłam po raz pierwszy w tym sezonie

a i prosze mi powiedzieć że o mnie myslałyścieMoze się usmiechnę, bo mam wciąż jakiegoś dołka. Pewnie dlatego że cały czas nie mogę zobaczyć K.
dziekuje ze pytasz...ogólnie to czuje sie chyba lepiej , bo chociaz głowa nie boli i juz mi nie kapie tak z nosa....Tylko jeszcze to gardło ale tez tak jakby przechodzi....
Pogoda dalej brzydka...Dopiero od czwartku ma byc ocieplenie...
Truskawki kupuje ...drogie jak cholera i kwasne... Ale po prostu taka mam na nie chcice
ze je dosładzam kilogramem cukru, dolewam smietane i pożeram... Lepszy rydz niz nic


Własnie jak tam mały...? Pisalas ze mial jakies chrostki..
zeszło mu to?...
i nie martw sie kochana...Jeszcze troszke a bedziesz miala go w domku..


aaaa...........Ja dzis wlazłam na wage , 3 tyg. sie nie wazyłam i przez ten czas nabralam 1,6 kg............ W sumie nie jest zle bo od poczatku ciazy niecałe 4 kg a wczoraj zaczełam 20 tydz. .. Tylko jest jeszcze problem ze 2-3 kg mialam nadprogramowe (ze swiat w PL )
__________________
ALAN
KIARA

______________

Edytowane przez kellysss
Czas edycji: 2011-05-28 o 16:55
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:54   #1226
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Hejka laseczki
Dzisiaj bardzo intensywny dzień miałam. Rano byłam na pogrzebie u mamy znajomego, w połowie mszy mi się słabo zrobiło, dobrze że z koleżanką byłam. Chyba jestem uczulona na kościół, bo jak ostatnio byłam to też mi się słabo zrobiło Poźniej zakupy spożywcze, gotowanie obiadu, upiekłam też placek, posprzątałam i ugotowałam leczo na kolacjejestem z siebie dumna chyba zaraz skoczę do wanny na relaksik ale jeszcze Was spróbuje nadrobić

A i jeszcze miałam napisać, że na koncercie fajnie było. Ten Markowski to luźny gość, i dali czadu
A dziś rano u nas w mieście supermarket NOMI się spałił. Swego czasu tam pracowałam, tam się z mężem poznaliśmy i mam dużo znajomych, którzy właśnie stracili pracę. Jakiś sentyment mam do tego sklepu i szok przeżyłam
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:58   #1227
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Hejka laseczki
Dzisiaj bardzo intensywny dzień miałam. Rano byłam na pogrzebie u mamy znajomego, w połowie mszy mi się słabo zrobiło, dobrze że z koleżanką byłam. Chyba jestem uczulona na kościół, bo jak ostatnio byłam to też mi się słabo zrobiło Poźniej zakupy spożywcze, gotowanie obiadu, upiekłam też placek, posprzątałam i ugotowałam leczo na kolacjejestem z siebie dumna chyba zaraz skoczę do wanny na relaksik ale jeszcze Was spróbuje nadrobić

A i jeszcze miałam napisać, że na koncercie fajnie było. Ten Markowski to luźny gość, i dali czadu
A dziś rano u nas w mieście supermarket NOMI się spałił. Swego czasu tam pracowałam, tam się z mężem poznaliśmy i mam dużo znajomych, którzy właśnie stracili pracę. Jakiś sentyment mam do tego sklepu i szok przeżyłam
To bardzo aktywny dzionek mialas
Ja to tylko siedze na sofie i tyje
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 17:00   #1228
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

lula beczałam z powodu ciuchów (czyt. hormonów) a nie z powodu wyglądu i nie martw sie niedługo znów Was będę zanudzać hahaha
i ja też tęsknię za Tobą i myślę, a co
Danika ja mam trzecią rocznice w sierpniu. Ale przez Ciebie chyba też sobie zaraz obejrzę filmik ze ślubu
a po K. jadę jutro - ostatecznie i nieodwołalnie. Nic mnie nie powstrzyma
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 17:01   #1229
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
lula beczałam z powodu ciuchów (czyt. hormonów) a nie z powodu wyglądu i nie martw sie niedługo znów Was będę zanudzać hahaha
i ja też tęsknię za Tobą i myślę, a co
Danika ja mam trzecią rocznice w sierpniu. Ale przez Ciebie chyba też sobie zaraz obejrzę filmik ze ślubu
a po K. jadę jutro - ostatecznie i nieodwołalnie. Nic mnie nie powstrzyma
No to dobrze ze juz jutro bedziesz miala swojego maluszka....
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 17:04   #1230
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Spadam bawic sie z dzieckiem ....
Bede wieczorem ........:cmok :
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.