Jak reagować na komentarze/pytania dot. dzieci? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-25, 10:25   #91
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jak reagować na komentarze/pytania dot. dzieci?

Cytat:
Napisane przez myweakness118 Pokaż wiadomość
Mnie jak się cierpliwość skończy to chyba ubiorę mojego psa w śpioszki i z nim do teścia przyjadę, "oto twój wnuczek którego tak się od kilku lat dopominasz" XD Chyba by mnie wyklęli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Haha ja bym tak zrobiła.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 10:27   #92
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Jak reagować na komentarze/pytania dot. dzieci?

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Bardzo współczuję sytuacji, jestem w bardzo podobnej.

Tylko ja od początku stawiałam sprawę jasno, mówiłam że dzieci nie chcę i mieć nie będę, a teściowa i tak od 3 lat zawodzi co spotkanie. I o ile do niedawna to było tylko żalenie się że ona to nigdy wnuków mieć nie będzie to mogłam to znieść ale teraz wprost do mnie się przywala i mi się nóż w kieszeni otwiera.

Obawiam sie, że jedyne co na to pomoże to bardzo chamska odpowiedź, a nie jestem człowiekiem któremu takie zachowanie przychodzi z łatwością. Ale szlag mnie już trafia więc zapewne wkrótce jej odpowiem coś równie kulturalnego jak jej zaglądanie mi do macicy.

Także asertywność nie zawsze jest dobrą metodą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zgadzam sie. Przeciez nawet mówiąc prawdę mozna wpakować sie jeszcze gorzej. Bo wtedy zaczyna sie namawianie, nagabywanie, przekonywanie. A jak milczysz czy ignorujesz to słyszysz tylko jeden rodzaj pytania. Moim zdaniem ‚jak Bóg da’ to najlepsza odpowiedz. Ewentualnie zrobienie dużych oczu i zapytanie ‚co?’ , ‚o co ci chodzi?’


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 11:48   #93
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jak reagować na komentarze/pytania dot. dzieci?

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Jesli chcesz odpowiadać nieco zabawnie, to ja bym mówiła, ze jak Bóg da, zeby sie modlili itp z uśmiechem na ustach.

pozamiatałaś, wielka szkoda, że nie wpadłam na taką odpowiedź ze 20 lat temu
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 10:21   #94
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jak reagować na komentarze/pytania dot. dzieci?

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Zgadzam sie. Przeciez nawet mówiąc prawdę mozna wpakować sie jeszcze gorzej. Bo wtedy zaczyna sie namawianie, nagabywanie, przekonywanie. A jak milczysz czy ignorujesz to słyszysz tylko jeden rodzaj pytania. Moim zdaniem ‚jak Bóg da’ to najlepsza odpowiedz. Ewentualnie zrobienie dużych oczu i zapytanie ‚co?’ , ‚o co ci chodzi?’


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Loooo Pani, pozmaiatalas
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-26 11:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.