Differin - mam dosyć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-05, 18:51   #1
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Unhappy

Differin - mam dosyć


Jestem w dołku od dwóch dni. Używam Differinu (+Unidox + Duac) od tygodnia, a moja broda wygląda coraz gorzej i gorzej. Oczywiście wiem, że zadaniem Differinu jest wyciągnąć całe obrzydlistwo na zewnątrz, ale, na litość boską, jak długo będę jeszcze wyglądała jak monstrum? Już się cieszyłam, że te okropne bolące pryszcze zaczęły przysychać, a dzisiaj rano odkryłam, że robią się nowe, bolące jak diabli. Ile to jeszcze potrwa? Czy nie zostaną mi ślady po tej katastrofie na twarzy? I czy mam czymś nawilżać skórę, czy ma się łuszczyć jak cebula?
Nie złoście się, proszę, jesli się powtarzam, musiałam się poskarżyć Od kilku dni staram się nie wychodzić z pokoju w pracy i ze złości objadam się czekoladą. Zawsze miałam ładną twarz, to się teraz dorobiłam przez ginekologa-idiotę
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 19:04   #2
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: Differin - mam dosyć

Najpierw musisz odczekać, nie wiem ile, bo to jest rzeczą indywidualną, zależy od zanieczyszczenia głębszych warstw skóry. Co do nawilżania, to skóra musi się złuszczyć, aby mogła być piękna. Tak więc jedno zaprzecza drugie... Aha, nie jedz czekolady! Co prawda nie udowodnione, że czekolada szkodzi na cerę, ale lepiej dmuchać na zimne.
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 19:04   #3
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Lightbulb Dot.: Differin - mam dosyć

Hmm.. ja juz sie dzisiaj o tym differinie napisalam... ale widze nowy watek, to pisze znow. Ja uzylam go wczoraj wieczorem i caly czas gledze, ze mi nie pomoze, bo nie ogranicza przetluszczania skory. Tylko wkurza mnie, ze wydalam 40 zl na takie... nie wiadomo co:/ Uzyje go jeszcze dzisiaj i jak jutro bedzie tak samo lub gorzej, to wracam do poczciwego nadtlenku benzoilu... Tylko nie moge w aptekach znalezc aknefug oxid zel- jest naprawde b. dobry i nie wysusza nadmiernie skory.
Poczekamy razem troche na lepsze rezultaty?? Pozdro!
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 19:10   #4
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez nom_de... Pokaż wiadomość
Hmm.. ja juz sie dzisiaj o tym differinie napisalam... ale widze nowy watek, to pisze znow. Ja uzylam go wczoraj wieczorem i caly czas gledze, ze mi nie pomoze, bo nie ogranicza przetluszczania skory. Tylko wkurza mnie, ze wydalam 40 zl na takie... nie wiadomo co:/ Uzyje go jeszcze dzisiaj i jak jutro bedzie tak samo lub gorzej, to wracam do poczciwego nadtlenku benzoilu... Tylko nie moge w aptekach znalezc aknefug oxid zel- jest naprawde b. dobry i nie wysusza nadmiernie skory.
Poczekamy razem troche na lepsze rezultaty?? Pozdro!
Ja nie przestanę używać Differinu, bo jednak widzę, że działa, tylko na razie robi mi rozwałkę z twarzy Staram się uzbrajać w cierpliwość, ale moje samopoczucie sięga dna
Poczekajmy w takim razie razem
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 19:12   #5
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Differin - mam dosyć

Napisz mi jeszcze czy masz cere sucha czy tlusta??
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 19:13   #6
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez morelowa Pokaż wiadomość
Najpierw musisz odczekać, nie wiem ile, bo to jest rzeczą indywidualną, zależy od zanieczyszczenia głębszych warstw skóry. Co do nawilżania, to skóra musi się złuszczyć, aby mogła być piękna. Tak więc jedno zaprzecza drugie... Aha, nie jedz czekolady! Co prawda nie udowodnione, że czekolada szkodzi na cerę, ale lepiej dmuchać na zimne.
Wczoraj nie wytrzymałam i posmarowałam brodę nawilżającym Iwostinem, bo skóra piekła mnie jak po poparzeniu. Najgorzej jest rano, kiedy zmywam z twarzy Differin i nakładam Duac. BOLI! Jeżdżę do pracy z włączoną dmuchawą z zimnym powietrzem na twarz
Wydaje mi się, że moje zanieczyszczenia sięgają dość głęboko, bo nie robiły mi się zwykłe pryszcze, tylko takie, które nabrzmiewają boleśnie przez 3 dni. Zresztą nie znam się na tym, bo nigdy nie miałam trądziku!
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 19:16   #7
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez nom_de... Pokaż wiadomość
Napisz mi jeszcze czy masz cere sucha czy tlusta??
Przed wystąpieniem trądziku miałam normalną z tendencją nawet do suchej. Chociaz czasami coś mi się na buzi robiło. Potem zauważyłam mnóstwo grudek na brodzie. I zaczęło się... Robiło się coraz gorzej, w koncu poszłam do dermatologa. Ale dziwne, bo mimo tych grudek i krost nie była to mimo wszystko tłusta skóra.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-05, 19:22   #8
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Cool Dot.: Differin - mam dosyć

Z tego co czytalam wczesniej na forach powinno ci pomoc Tylko troche cierpliwosci- jak napisalas wczesniej. Natomiast ja zaluje, ze wczesniej nie przejrzalam neta, bo dowiedzialabym sie, ze dla takich z cera jaka ja mam differin raczej nie zdziala cudow... Bo ja mam cere mieszana- strefa T dosyc mocno sie przetluszcza:/ Heh... Tylko tyle kasy Ale jakos to przezyje...
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 19:39   #9
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

Może nie zniechęcaj się jeszcze? Jak długo to stosujesz?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 20:05   #10
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Wink Dot.: Differin - mam dosyć

ja stosuje go od wczoraj ale widze, ze nawet po tym jednym dniu moja cera nie wyglada tak dobrze jak wczoraj, kiedy uzywalam Akneroxidu 5%... Ale poczekam i jutro sie odezwe, pa
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 20:12   #11
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

Mnie dermatolog powiedziała wyraźnie, że leczenie to nie będzie kwestia kilku dni. Poużywaj chociaż z tydzień, nawet na ulotce leku jest napisane, że może powodowac pogorszenie cery na początku.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-05, 22:54   #12
asia b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 93
Dot.: Differin - mam dosyć

nie wiem czy pomoge,ale...
jeszcze do niedawna tez uzywalam differinu jednak z mizernym skutkiem. dermatolog przepisal mi dodatkowo masc robiona z ERYTHROMYCYNA.
napoczatku mialam uzywac na zmiane. na noc differin,na dzien ta masc.skutek byl odwrotny do oczekiwanego bo differin wypychal syfy na zewnatrz a erythromycyna zasuszala je zanim jeszcze zdazyly "dojrzec".
po czasie odstawilam calkiem differin i uzywam tylko tej masci i powiem szczerze jest duzo lepiej. te okropne gule,grudki i pryszcze zagoily sie. coprawda pojawia sie jeszcze czasem male co nieco,ale to pikus w porownaniu sprzed miesiaca,dwoch.

pozdrawiam
asia b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 00:45   #13
anecikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 175
Dot.: Differin - mam dosyć

[/COLOR]differin mam juz ponad miesiac.... uzywam razem z clindacne i musze przyznac ze faktycznie zaminy skory sa wieeelkie... jeszcze nawet gorzej niz przed rozpoczeciem terapi.... broda i okolice brwii wygladaja masakrycznie :/ ale uzbrajam sie w cierpliwosc bo powoli widze czolo powoli staje sie miejscami gladkie <jupi> teraz tylko pozostaje mi zacisnac zeby i czekac na dalsze efekty.... wiem ze kazdy ma inna cere i nie zawsze dzialanie leku bedzie to samo na roznych ludziach... ale pamietajcie... nie ostatwiajcie leku po miesiacu bo wam nic nie pomogl.... wiem ze na ulotce jest napisane 4-8 tygodni ale co innego mieli napisac zeby to zareklamowac? zaden lek nie wyleczy nas w tydzien, a z tym wysypem na twarzy to tzreba byc cierpliwym w koncu jak to ktos kiedysp powiedzial... trzeba sie nacierpiec zeby byc pieknym :P powodzenia dziewczyny

p.s. czy moze mi ktos powiedziec ze moge kupic differin bez recepty gdyz mieszkam za granica i nie mam mozliwcosci zdobycia recepty.. jedyne wyjscie to zeby mi siostra kupila... bez recepty:/
anecikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 05:49   #14
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez asia b Pokaż wiadomość
dermatolog przepisal mi dodatkowo masc robiona z ERYTHROMYCYNA. napoczatku mialam uzywac na zmiane. na noc differin,na dzien ta masc.skutek byl odwrotny do oczekiwanego bo differin wypychal syfy na zewnatrz a erythromycyna zasuszala je zanim jeszcze zdazyly "dojrzec".
Ja używam Duac na dzień. U mnie tak się nie dzieje, jak u ciebie. Pryszcze są bardzo dojrzałe i dorodne. Z wielkimi czubami z ropą
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 05:53   #15
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez anecikk Pokaż wiadomość
kiedysp powiedzial... trzeba sie nacierpiec zeby byc pieknym :P powodzenia dziewczyny

p.s. czy moze mi ktos powiedziec ze moge kupic differin bez recepty gdyz mieszkam za granica i nie mam mozliwcosci zdobycia recepty.. jedyne wyjscie to zeby mi siostra kupila... bez recepty:/
Dzięki za wsparcie Wszystkim.
Bardzo podnosi mnie na duchu czytanie, że wiele osób miało to, co ja teraz, a potem było dobrze.

Co do kupienia Differinu bez recepty, to wątpię, żeby się udało. Ale jego międzynarodowana nazwa to Adapalenum, może spróbuj za granicą?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 08:16   #16
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Jestem w dołku od dwóch dni. Używam Differinu (+Unidox + Duac) od tygodnia, a moja broda wygląda coraz gorzej i gorzej. Oczywiście wiem, że zadaniem Differinu jest wyciągnąć całe obrzydlistwo na zewnątrz, ale, na litość boską, jak długo będę jeszcze wyglądała jak monstrum? Już się cieszyłam, że te okropne bolące pryszcze zaczęły przysychać, a dzisiaj rano odkryłam, że robią się nowe, bolące jak diabli. Ile to jeszcze potrwa? Czy nie zostaną mi ślady po tej katastrofie na twarzy? I czy mam czymś nawilżać skórę, czy ma się łuszczyć jak cebula?
Nie złoście się, proszę, jesli się powtarzam, musiałam się poskarżyć Od kilku dni staram się nie wychodzić z pokoju w pracy i ze złości objadam się czekoladą. Zawsze miałam ładną twarz, to się teraz dorobiłam przez ginekologa-idiotę
przeciez odpowiedzi na Twoje pytania są w wątku differin raz jeszcze, dlaczego nei przeczytasz? wysyp dprzy retinoidach jest normalny nie powinnas nzaprzestawac uzywania, tylko zmniejsz częstotliwosc. po góra 2 tygodniach wysyp zniknei

jelsi chodzi o kupienie bez recepty wszytsko jest mozliwe jesli ma sie znajomosci ale bez tego wątpię
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 10:39   #17
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Differin - mam dosyć

no ja dzisiaj wielkiego pogorszenia stanu cery nie widze, ale dalej nie jest super:/ Zaskorniki, ktore siedzialy glebiej pod skora wychodza teraz bardziej na wierzch i lekko sie zaczerwienily. Szczersze powiedziawszy co to za interes z takim lekiem, ze dopiero po kilku tygodniach mozna zaobserwowac poprawe i nawet bez dlugotrwalego efektu! Powinni to dziadostwo ulepszyc! No a skora jak sie przetluszczala, tak dalej sie przetluszcza ... Jaka ja bylam glupia, ze sie tego dermatologa posluchalam- on tyle wie, ile zje...! Niech moze odezwie sie ktos, kto uzywal przez dluzszy czas differinu i jest z niego bardzo zadowolony!! Jedynym plusem wg mnie jest to, ze skora nie jest tak luszczaca się jak po preparatach z nadtlenkiem benzoilu… Ale co z tego, jeżeli srednio co Pol godziny musze odciskac z czola chusteczka nadmiar serum;/ Ehh… szkoda slow.:[
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 15:30   #18
marlen23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: Differin - mam dosyć

hejka ja tez uzywam Differin i na początku miałam bardzo duzo krostek i byłam niezbyt zadowolona, no ale po kilku tygodniach stosowania zmieniłam zdanie , bo przeciez nie od razu widać efekty .polecam wszystkim ten krem
marlen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 17:48   #19
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

Ja nie mam krostek, tylko wielkie paskudne pryszcze. Dobrze, że zaczyna się weekend, chyba nie ruszę sie z domu
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-06, 17:50   #20
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
nie powinnas nzaprzestawac uzywania, tylko zmniejsz częstotliwosc. po góra 2 tygodniach wysyp zniknei
W tej chwili smaruję brodę raz dziennie, na noc. Czy powinnam co drugi dzień? Czy nie wydłuży to całego procesu "kwitnienia"?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 18:03   #21
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
W tej chwili smaruję brodę raz dziennie, na noc. Czy powinnam co drugi dzień? Czy nie wydłuży to całego procesu "kwitnienia"?
moze dlatego Cie tak broda piecze, bbo uzywasz differinu codziennie? A to dopiero poczatek, przejdz na smarowanie co dwa dni i obserwuj. Jezelic zujesz wyrazne sciagniecie, mocne łuszczenie, trzbe nawilzyc bo jest niekomfortowe i czasami ejszcze bardziej niestetyczne. tylko uwzaj na kremy! bo wiekszosc to zpaychacze, możesz sobie kupić ziajkę NAWILŻAJĄCĄ z calmy hlc - 8 zł. Ma b. dobry skład i super nawilza Na takie bolące guzki pomagaja okłady z lodu, kilka razy dziennie trzymajs obie lód przy brodzie i czekkaj aż dos topnienia, naprawde pomaga. A badałaś hormony? Czxytałam gdzieś, że czasem problemy ze skóa brodę mogę sie brać z zaburzeń hormonalnych.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 18:24   #22
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
moze dlatego Cie tak broda piecze, bbo uzywasz differinu codziennie? A to dopiero poczatek, przejdz na smarowanie co dwa dni i obserwuj. Jezelic zujesz wyrazne sciagniecie, mocne łuszczenie, trzbe nawilzyc bo jest niekomfortowe i czasami ejszcze bardziej niestetyczne. tylko uwzaj na kremy! bo wiekszosc to zpaychacze, możesz sobie kupić ziajkę NAWILŻAJĄCĄ z calmy hlc - 8 zł. Ma b. dobry skład i super nawilza Na takie bolące guzki pomagaja okłady z lodu, kilka razy dziennie trzymajs obie lód przy brodzie i czekkaj aż dos topnienia, naprawde pomaga.
No właśnie boję się, że jak będę używała Differinu rzadziej, to wysyp tych obrzydliwych pryszczy się wydłuży. Dzisiaj po pracy umyłam twarz po duacu i wklepałam sobie Nanobase, dosyć cienko. Na razie jakoś wytrzymuję to wszystko, bo wierzę, że będzie lepiej. I ten ból, i pryszcze, i łuszczenie się skóry.


Cytat:
A badałaś hormony? Czxytałam gdzieś, że czasem problemy ze skóa brodę mogę sie brać z zaburzeń hormonalnych.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości
Oczywiście, że to przez hormony. Doskonale wiem, co mi jest. Dermatolog powiedziała mi, że jestem podręcznikowym przypadkiem szaleństwa hormonów po odstawieniu pigułek. Głupi ginekolog kazał mi odstawić na 3 m-ce. Gdyby nie on, nigdy bym nie miała na twarzy takiej katastrofy.

Dziękuję za ciepłe słowa
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 21:17   #23
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin - mam dosyć

In the shadows dobrze napisała, zmniejsz częstotliwosc i nawilzaj , calma to dobry wybór, tania a dobra, co 2 dn i czy nawet 3 mozesz na razie uzywac retinoidów
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 21:24   #24
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
In the shadows dobrze napisała, zmniejsz częstotliwosc i nawilzaj , calma to dobry wybór, tania a dobra, co 2 dn i czy nawet 3 mozesz na razie uzywac retinoidów
Ale czy nie wydłuży to wysypu? To jest w tej chwili dla mnie najważniejsze. Skoro już wyglądam koszmarnie, to przynajmniej chciałabym, żeby to trwało jak najkrócej
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 02:51   #25
anecikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 175
Dot.: Differin - mam dosyć

Co do kupienia Differinu bez recepty, to wątpię, żeby się udało. Ale jego międzynarodowana nazwa to Adapalenum, może spróbuj za granicą?[/quote]

Dzieki dzieki.... zajde do apteki zeby sie dowiedziec.. w przeciwnym razie recepte w Polsce wypisze mi moj lekarz rodzinny <on wie ze nie jestem w stanie sie wstawic na wizyte >
A z tym "wsysypem" to widze ze juz coraz lepiej.... miejscami na policzkach wysuszyla mi sie skora ale smaruje to kremem dla dzieci "bambino" i juz jest lepiej... w ogole w czasie uzywania differinu jesli jest juz to konieczne to najbardziej polecam uzywac kosmetyki dla dzieci <mydlo kremy itd.> bo te sa najdelikatniejsze... w koncu chyba nie chcecie sobie podraznic skory uzywaniem tonikow i czy jakis maseczek...

Takze tak jak juz pisalam... cierpliwosci..... jeszcze kilka dni temu sama bylam zalamana stanem mojej skory , jednak jak tylko weszlam na to forum i dowiedzialam sie ze wiekszosc z was tak miala to odrazu mi sie humor poprawil.... i stan skory tez!!
anecikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 03:37   #26
anecikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 175
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość

jelsi chodzi o kupienie bez recepty wszytsko jest mozliwe jesli ma sie znajomosci ale bez tego wątpię
obawiam sie ze wlasnie tego trzeba bedzie uzyc..... mam nadzieje ze moj lekarz rodzinny w Polsce bedzie mogl mi to wypisac. Bo po co mam isc tu do nastepnego dermatologa skoro to juz mi powoli zaczyna pomagac..... a ten by mi wypisal cos nowego,,,, wole juz nie byc krolikiem doswiadczalnym....
anecikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 07:36   #27
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
A z tym "wsysypem" to widze ze juz coraz lepiej.... miejscami na policzkach wysuszyla mi sie skora ale smaruje to kremem dla dzieci "bambino" i juz jest lepiej...
A jak długo w tej chwili używasz?

U mnie wysyp ciągle trwa i raczej nie sądzę, żeby się szybko skończył. W dodatku zauważyłam, że są miejsca, które wywalają mi już drugi raz, nie wiem, dlaczego. Tak, jakby za pierwszym razem się nie oczyściły.

Jak mam nawilżać skórę? Bo na dzień używam Duac, czy mam krem nawilżający kłaść na Duac, czy odwrotnie? I czy w jakimś odstępie czasowym? Czy może być Nanobase albo Iwostin?
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 14:29   #28
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
mnie wysyp ciągle trwa i raczej nie sądzę, żeby się szybko skończył. W dodatku zauważyłam, że są miejsca, które wywalają mi już drugi raz, nie wiem, dlaczego. Tak, jakby za pierwszym razem się nie oczyściły.

ale to jest normalne!!! przeczytałaś wątek duży dofferin raz jeszcze? tam jest tez o tym czego uzywac do nawilzania skóry.

nanobase moze byc, iwostin tez :lipobase, hydrance optimale legere, riche, hydraphase riche-legere, olejek hauskhki przy tłustej tez moze byc, calma hlc... poczytaj proszę to znajdziesz odp na swoje pytanie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 19:26   #29
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Question Dot.: Differin - mam dosyć

Droga Emilio1 Ja juz bylam na tym forum i przegladalam starsze.. niestety nie znalazlam odpowiedzi na dreczace mnie pytanie czy differinu moga uzywac osoby o tlustej skorze Ta pani dermatolog podjela chyba zla decyzje... Jeszcze raz prosze o odpowiedz Moglabys przejrzec opis mojej skory w onnych moich wypowiedziach? Dziekuje, pozdrawiam
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 08:35   #30
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

Dzisiaj jest jakby odrobinę lepiej. Wprawdzie czuję, że rośnie mi kolejny pryszcz, ale tylko jeden. Natomiast cała reszta przysycha i w nocy oraz rano podczas mycia buzi odpadły mi 4 strupy Ciągle wyglądam nieciekawie, ale to pikuś w porównaniu z tym, co było jeszcze wczoraj
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.