Lesbijki i Biseksualistki - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-22, 14:36   #361
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

kurde pomylilam obrazek

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

http://9.asset.soup.io/asset/4068/2969_80a1.jpeg

no
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 00:58   #362
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

W piątek mój ojciec wyjął ze skrzynki ulotkę wuwuwu protestuj peel. "Nie dla związków partnerskich. Wyślij do premiera Donalda Tuska protest przeciwko legalizacji związków homoseksualnych!" Na jednej stronie ☠☠☠☠☠☠☠ety o wyjątkowości małżeństwa kobiety i mężczyzny, sprzeczności i takich tam a z drugiej "pocztówka" z tekstem zaadresowana do premiera.
Podpisz, oderwij i natychmiast wyślij!

Nie myślałam, że jestem taka głupia ale... popłakałam się. No szlag mnie trafił i zrobiło mi się tak cholernie przykro, że łzy mi same poleciały jak durne.
Nie wiem dlaczego. Chyba po prostu nigdy mnie w mojej okolicy, w moim własnym domu coś takiego nie spotkało. To jest dzielnica trochę oddalona od centrum, osiedle domków, mało ulotek bo nie opłaca się roznosić i nikt nas jakoś nigdy za bardzo nie agitował. A tu takie yeb. W MOJEJ SKRZYNCE TAKIE GÓWNO. W mojej. Jakiś śmierdzący homofob, jakiś bezmózgi po$^%@$%^ podszedł do mojej furtki i wrzucił mi takie coś.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 01:11   #363
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Pewnie wrzucają ten syf do każdej skrzynki jak leci - u mnie na ulicy dzisiaj wszyscy dostali, co mnie nie dziwi, bo w ciemnogrodzie nietrudno o oszołomów. Żałuję, że byłam wtedy w pracy, delikwent został osaczony przez moją babcię niewinnym pytaniem "a co tam masz, chłopcze?", zdążył tylko pokazać ulotkę i wypowiedzieć jedno, może dwa zdania, po czym babuszka zagadała go uprzedzając jego argumenty anty, podając przykłady z historii i pokazując zdjęcia wnusi z dziewczyną (telefony z aparatem to jednak dobro) - jestem z niej dumna *.*

Swoją drogą, to obrzydliwe, że tak się pchają ze swoją głupotą do cudzych domów (jak dobrze chociaż tutaj móc nazwac homofoba idiotą i nie zostać zjechanym).
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 01:23   #364
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Masz za☠☠☠istą babcię. Wyściskaj ją ode mnie
Ja się pocieszam, że na pewno pies go porządnie oszczekał. Według psa każdy kto dotyka skrzynki to wróg - dopóki nie powiem inaczej.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 01:24   #365
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
zdążył tylko pokazać ulotkę i wypowiedzieć jedno, może dwa zdania, po czym babuszka zagadała go uprzedzając jego argumenty anty, podając przykłady z historii i pokazując zdjęcia wnusi z dziewczyną (telefony z aparatem to jednak dobro) - jestem z niej dumna *.*
Świetna babcia
W moim mieście pewnie takich rzeczy nie będzie, chociaż niedawno była inicjatywy nadania nowemu rondu imienia Kaczyńskich.

Na jednym forum, na którym jestem pojawił się ostatnio temat makijażu, operacji plastycznych i innego rodzaju ulepszania się. Jakie jest wasze zdanie nt. makijażu? Bo tam wyszło, że wszyscy uważają że człowiek powinien wyglądać naturalnie i trochę mnie to dziwi bo jednak na ulicy mnóstwo osób się maluje.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 01:31   #366
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Masz za☠☠☠istą babcię. Wyściskaj ją ode mnie
Ja się pocieszam, że na pewno pies go porządnie oszczekał. Według psa każdy kto dotyka skrzynki to wróg - dopóki nie powiem inaczej.
Cała rodzina ją wyściskała, jak już dziadek gościa od niej uratował słowami "dziękujemy, jak widać, mamy to w dupie"

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Świetna babcia
W moim mieście pewnie takich rzeczy nie będzie, chociaż niedawno była inicjatywy nadania nowemu rondu imienia Kaczyńskich.

Na jednym forum, na którym jestem pojawił się ostatnio temat makijażu, operacji plastycznych i innego rodzaju ulepszania się. Jakie jest wasze zdanie nt. makijażu? Bo tam wyszło, że wszyscy uważają że człowiek powinien wyglądać naturalnie i trochę mnie to dziwi bo jednak na ulicy mnóstwo osób się maluje.

Jezu, rondo imienia Kaczyńskich

Ja akurat na codzień się nie maluję (leń ze mnie paskudny, nie chce mi się), ale bardzo sobie chwalę mozliwość ukrycia defektów swohej facjaty, kiedy mam ochotę
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 18:07   #367
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Aż polecę zaraz do skrzynki sprawdzić czy tez tam takie coś. Szkoda że nie ma inicjatywy odwrotnej-wyślij do premiera donalda swój głos ZA legalizacją związków partnerskich. Ludziom chyba się poważnie nudzi, że nie mogą się zając własnym łóżkiem i tracą czas na wtykanie swojego nosa do niego innym...

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Świetna babcia
W moim mieście pewnie takich rzeczy nie będzie, chociaż niedawno była inicjatywy nadania nowemu rondu imienia Kaczyńskich.

Na jednym forum, na którym jestem pojawił się ostatnio temat makijażu, operacji plastycznych i innego rodzaju ulepszania się. Jakie jest wasze zdanie nt. makijażu? Bo tam wyszło, że wszyscy uważają że człowiek powinien wyglądać naturalnie i trochę mnie to dziwi bo jednak na ulicy mnóstwo osób się maluje.
Mnie się wydaje, że to tak jak z opinią facetów co do makijażu u dziewczyn. Wszyscy jak jeden mąż będą mówić, że dziewczyna lepiej wygląda bez tony makijazu, naturalny look jest najlepszy itp a nie mają pojęcia że 'naturalna' dziewczyna z którą gadają ma na sobie korektor, podkład, rozświetlacz, róż, bronzer, tusz do rzęs, cień na powiekach itp. Poza tym no cóż jak się Angelina Jolie nie pomaluje to i tak będzie wyglądać dobrze ale jak ja się nie pomaluje ani trochę..no cóż Grunt żeby nie przesadzac i nie bać się zmyć 'twarzy' wieczorem żeby rano partner nie poznał
(A miałam znajoma która robiła sobie makijaż dzienny mocny i delikatny 'nocny')
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 18:13   #368
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Nie chodzi o nie robienie w ogóle makijażu bo jednak większość z nas przynajmniej tuszu używa, ale właśnie o taki intensywniejszy.
Ja jestem jak ta znajoma, na codzień potrafię mieć bordowe usta albo mocne oczy a na wieczorne wyjścia boję się, że po paru kieliszkach szminka trafi na czoło
Po przeczytaniu "Wstydliwej historii piękna" zaczęłam traktować mój makijaż jako coś emancypującego. Ale to już przesada
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 18:23   #369
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Ja czasem na codzień maluję mocniej oczy, ale usta nie, bo i tak z natury mają lekko czerwoną barwę ^^
Nie lubię za to lekkiego makijażu - mój makijaż musi być widoczny albo żaden I nie lubię pudrów, podkładów, korektorów, różów i co tam jeszcze - nie wiem czemu, ale źle się w nich czuję.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 18:45   #370
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Nie chodzi o nie robienie w ogóle makijażu bo jednak większość z nas przynajmniej tuszu używa, ale właśnie o taki intensywniejszy.
Ja jestem jak ta znajoma, na codzień potrafię mieć bordowe usta albo mocne oczy a na wieczorne wyjścia boję się, że po paru kieliszkach szminka trafi na czoło
Po przeczytaniu "Wstydliwej historii piękna" zaczęłam traktować mój makijaż jako coś emancypującego. Ale to już przesada
Tyle, że ona ten delikatny nocny robiła do snu kiedy miała spać z facetem Nie slsyzałam o tej książce. Własnie szukam co to. Polecasz?
Ja jestem uzależniona od kreski na oczach-od grubej i kociej do cieniutkiej żeby tylko rzęsy zagęścić, czarnej, brązowej czy kolorowej. Ale bez tego moje ozy wyglądają dla mniej jakoś łyso.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2013-02-24 o 18:47
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 18:51   #371
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Książka ciekawa, ale głównie jest to połączenie życiorysu Heleny Rubinstein o tym jak stworzyła wielką firmę i Schuellera, który założyła L'oreala. Połowa książki jest o tym jak kolaborował w czasie wojny i jak wspierał faszystów i ksenofobów. Historia makijażu przewija się w tle.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 06:34   #372
malahipiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 17
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

[1=5e39f43c776cd63a5691dbe eeb4c12a7b21f7a21_63e1948 2c3766;39171338]Jeśli chodzi o filmy z wątkiem lesbijskim, to polecam "Kyss Mig" (uwielbiam język szwedzki, bardzo przekonująca gra głównych postaci) i "Fucking Amal" (jeszcze z lat 90', dziwny, ale daje do myślenia).

Nie można zapomnieć też o filmach Xaviera Dolana. Póki co widziałam "Na zawsze Laurence" (o mężczyźnie, który mając 30 lat decyduje się ujawnić się jako transseksualista) i "Wyśnione miłości" (o trudnej relacji 3 osób), a w najbliższym czasie planuję obejrzeć "Zabiłem moją matkę" (z wątkiem autobiograficznym).

Poza tym oglądałam: "Zagubione" (bardzo mi się nie podobało, taka tania historia miłośna dla nastolatek), "Weekend" (bardzo autentyczny w przekazie), "Nie czas na łzy" (wspaniała rola Hilary Swank, która gra transseksualistę M/K), "Obywatel Milk" (obowiązkowy film dla wszystkich zainteresowanych LGBT i prawami człowieka), "Tajemnica Brokeback Mountain" (obecnie już klasyka), "Pułapki dorosłości" (obie bohaterki są bi w związkach z mężczyznami), "Moja matka woli kobiety" (fajny, bo po hiszpańsku), "I love you Phillip Morris" (z jednej strony stereotypowo i prześmiewczo, z drugiej strony naprawdę zabawnie ukazano parę gejów) i polski film "Sala samobójców" (bardzo mną poruszył).

Wątkek LGBT można też odnaleźć w: "Billy Elliot", "American Beauty", "Czarny Łabędź", "Vicky Crisina Barcelona", "Lepiej być nie może", "Smażone zielone pomidory" czy "Przerwana lekcja muzyki".[/QUOTE]
Również polecam film "Kyss Mig", nigdy żaden z filmów branżowych tak bardzo mnie nie zauroczył. Naturalna gra aktorów, piękne krajobrazy, taka czystość unosząca się w powietrzu..nie wiem doprawdy jak to dobitniej ująć I także uwielbiam jezyk szwedzki,jestem zafascynowana stylem skandynawskim we wnętrzach,dlatego tym milej oglądało mi się ten film
malahipiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 11:54   #373
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez malahipiska Pokaż wiadomość
Również polecam film "Kyss Mig", nigdy żaden z filmów branżowych tak bardzo mnie nie zauroczył. Naturalna gra aktorów, piękne krajobrazy, taka czystość unosząca się w powietrzu..nie wiem doprawdy jak to dobitniej ująć I także uwielbiam jezyk szwedzki,jestem zafascynowana stylem skandynawskim we wnętrzach,dlatego tym milej oglądało mi się ten film
Mnie również, uwielbiam ten film i co jakiś czas do niego wracam Przyjemnie słucha się języka, historia również jest wciągająca, no i sposób przedstawienia miły dla oka. Co prawda nie przepadam za bohaterami w stylu Mii (wiecznie "zdziwiona", neurotyczna, pogubiona i mało konkretna), to dla mnie taki odpowiednik Jenny w The L Word - bardzo mi działa na nerwy. Ale Frida to już inna bajka Polecam.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 16:46   #374
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Dziewczyny, miałyście kiedyś tak, że jakaś koleżanka/przyjaciółka dowiedziała się, że jesteście les/bi i chciała sprawdzić czy ona też taka jest poprzez kontakty z Wami?

Albo że jakiś facet się dowiedział i chciał Was "nawracać"?

Dla mnie to okropnie... przykre? tak, chyba tak.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 17:24   #375
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

To mój tysięczny post, no to musi być na tym wątku.

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
W piątek mój ojciec wyjął ze skrzynki ulotkę wuwuwu protestuj peel. "Nie dla związków partnerskich. Wyślij do premiera Donalda Tuska protest przeciwko legalizacji związków homoseksualnych!" Na jednej stronie ☠☠☠☠☠☠☠ety o wyjątkowości małżeństwa kobiety i mężczyzny, sprzeczności i takich tam a z drugiej "pocztówka" z tekstem zaadresowana do premiera.
Podpisz, oderwij i natychmiast wyślij!

Nie myślałam, że jestem taka głupia ale... popłakałam się. No szlag mnie trafił i zrobiło mi się tak cholernie przykro, że łzy mi same poleciały jak durne.
Ja też czasem już mam dość i nie dziwię się Twoim łzom. Jestem z natury silna i nie ryczę, ale bywa że też mi się zbiera. Pamiętam jak dziś gdy szłyśmy przez miasto z moją pierwszą dziewczyną trzymając się za ręce i często tuląc do siebie - rozpromienione, rozmarzone, odurzone własnym szczęściem. Trochę może naiwne, bo przecież miałyśmy wtedy po 18 lat i nie robiłyśmy nic złego. A tu nagle w parku natknęłyśmy się na grupę wyrostków - chłopaków i dziewczyn. Zaczęły się gwizdy, drwiące śmiechy, okrzyki w rodzaju "Wy lesby, liżecie sobie? Chu*a wam brakuje!".... Uciekłyśmy w popłochu. Postanowiłam być mocna, bo moja dziewczyna rozpłakała się jak dziecko i nie chciałam dolewać oliwy do ognia, ale w długo nie mogłam zasnąć i poszłam do łazienki się w końcu wypłakać, niestety ona poszła za mną i tak zaczęłyśmy sobie chlipać przez resztę nocy. Masakra jakaś, to był taki cios - nagłe uświadomienie, że jednak tylko przez to że jesteśmy jakie jesteśmy w życiu będziemy miały pod górkę. Ja ciągle nie potrafię zrozumieć dlaczego niektórzy ludzie lubują się w poniżaniu i upodlaniu ciebie dlatego, że jesteś inna niż oni.

No, dosyć zrzędzenia, słyszałyście o coming oucie Pani Prof. Marii Janion? http://homiki.pl/index.php/2013/02/c...t-marii-janion
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lh4xuhEvrN1qf0rpdo1_500.jpg (27,5 KB, 66 załadowań)
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 17:47   #376
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1361812481 <3

I brawa dla pani Janion

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

A właśnie rzucam ulubione tumblry o LGBT ^^:
http://fuckyeahlgbt.tumblr.com/
http://lgbtlaughs.tumblr.com/
http://lgbtmovies.tumblr.com/

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

A właśnie rzucam ulubione tumblry o LGBT ^^:
http://fuckyeahlgbt.tumblr.com/
http://lgbtlaughs.tumblr.com/
http://lgbtmovies.tumblr.com/
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:00   #377
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

o tak, Maria Janion i Głowiński. moi filologiczni idole.


ja wiem, też się zdarzały takie akcje. ja miałam zawsze zbyt głęboko w tyłku ludzi, żeby się tym przejmować, ale moje eks miewały problemy ze zrozumieniem tego braku akceptacji.


zdarzały mi się akcje, gdzie nagle jakiś koleś chciał mnie nawrócić, bo ja nie wiem co tracę. moje hetero koleżanki nagle rozpoczynały ekspansję w głąb terenu...metoda podjazdowa, półsłówka, uśmieszki, propozycje. no żenada. wchodzę do łazienki a tam kumpela "chyba mi się stanik rozpiął...zapniesz może?" i się mizdrzy. no po prostu ku..wa no nie
ta, hety często chcą poeksperymentować.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:47   #378
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Użyłam ulotki do zebrania psiej kupy i jestem tak zadowolona jak dawno nie byłam.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:54   #379
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

olenkasz, ja też się nie przejmowałam, miałam w dupie tych skur*ieli, tylko że zaczęłam się przejmować, że ona się tak przejmuje

Michał Głowiński, o tak, wybitny naukowiec, a do tego Żyd i homo - całkiem jak ja

nawracający faceci - przeszłam w życiu wiele związków z facetami (właściwie opartych wyłącznie na seksie, te prawdziwe miłości to były tylko dziewczyny ), ale jak jestem akurat z dziewczyną a jakiś facet chce mnie nawracać "bo nie wiem co tracę" no ja akurat wiem co tracę i wcale na to w tej chwili nie mam ochoty, captez-vous?

eksperymentujące hety - macie rację, to plaga jakaś.. takie jakieś "może spróbuję" i ruszają na mnie, jakbym na każdą kobietę leciała jak wyposzczona suka w rui - hey, come on, wyglądam na taką?! z drugiej strony miałam inną sytuację: chodziłam ze znajomymi do sauny i nagle jak im o sobie powiedziałam, to jedna przestała z nami chodzić - myślała pewnie, że jak siedzimy razem nago i się pocimy to nagle rzucę się na nią i ją zgwałcę

poza tym mam jakiś niebywały lesdar i kiedyś dziewczyna którą wszystkie uważały za hetę, była po prostu niespełnioną les ze strasznymi kompleksami no i widać było, że leci na mnie nie "dla jaj" tylko pcha ją do tego jej stłamszona natura.. różnie to bywa

aha i co do makijażu - to nie makijażę się w ogóle. tuszu nie znoszę - zresztą mam bardzo ciemne włosy, brwi i rzęsy więc w zasadzie nie wyglądam źle bez czasem tylko, raz na rok krwisto czerwona szminka i jestem wamp
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 19:36   #380
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

też mam gejradar dość dokładny nawet. kumpela, od której zawsze czułam tęczowe wibracje, właśnie zdobyła swoją pierwszą dziewczynę tak żem czuł ^^

ja się maluję dość intensywnie. lubię koci eyeliner, dużo tuszu. nauralnie jestem bardzo blada, do tego ciemne oczy, ciemne włosy, czarne ciuchy... moje motto to "black is such a happy color"
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:26   #381
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Olenkasz, haj fajf - ciemne ocz y i włosy, bladzioch i smokey eyes Jak się raz przefarbowałam na rudo, to wyglądałam trochę jak topielica
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:33   #382
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

idealnie proste włosy nie pomagają uniknąć efektu trupa z jeziora



jutro zawożę kota na kastrację. ależ się booooooooję
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:42   #383
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Moje latają jak chcą, dziwne są

Trzymam kciuki, bądź twarda
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 21:02   #384
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

zazdroszczę Wam takiej wyrazistej urody . Ja jestem bladą blondyną
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 22:21   #385
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

No, ja jestem Śnieżką ^^ A ty śliczna musisz być, uwielbiam blondynki (no i rude)*.*
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 22:40   #386
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

właśnie. ładnaś, ładnaś. widziałam kiedyś zdjęcie na blogu


ja mam nawet ksywę śnieżka. podobno przypominam


http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb...qn23o1_400.jpg
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 09:03   #387
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Banana, ma zdjęcia na blogasku? Lecę obczaić
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:56   #388
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Banana, ma zdjęcia na blogasku? Lecę obczaić
Miałam kiedyś . Teraz zdjęcia tylko na profilu wizażowym mam
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 20:04   #389
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Właśnie widziałam, że twarz zakryta ^^ Ale zgrabnaś, nie powiem
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 20:11   #390
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam, że twarz zakryta ^^ Ale zgrabnaś, nie powiem
haha, dobrze, że spodnie szerokie, to nie widać nóg .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-12 23:45:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.