Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakim typem jest Spark20?
Wiosna 6 8,22%
Lato 20 27,40%
Jesień 23 31,51%
Zima 24 32,88%
Głosujący: 73. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-22, 14:01   #121
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Typ urody (pora roku)

Idealnie by było, gdyby wizażysta stanął przede mną i wykrzyknął "zima" albo inną porę roku, określającą mój typ urody. Mi nic nie pasuje z tych opisów. podobno większość osób tak ma. Czyli wynika, iż owa większość jest niepowtarzalna.
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 16:47   #122
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Typ urody (pora roku)

A ja sie tak zastanawiam, w jednym z wczesniejszych opisow zimy napomknieto, ze moze ona miec popielaty blond (nie tylko w dziecinstwie), a w innych opisach tego nie ma . To moze w koncu zima byc blondynka, czy tylko czarne i ciemnobrazowe wlosy wchodza w rachube?
Ja osobiscie z tego co wyczytalam, to najbardziej sklaniam sie ku zimie: mam zielono-szare, wyraziste, zrenice oddzielajace sie ciemna obwodka od bialka, ciemna oprawe oczu, kolor skory oliwkowy-w lecie(opalenizna), w zimei jestem blada z niebieskim polyskiem. Czasem mam widoczne niebieskawe cienie pod oczami. Usta rozowe, piegow brak, wlosy naturalne srebrno-szary ciemny blond , farbuje na czarno i wszyscy mowia mi, ze w innym kolorze mnie sobie nie wyobrazaja (ja zreszta tez sobie nie wyobrazam )... No i nie wiem sama... dopoki myslala, ze istnieja typy mieszane, mialam sie za lato-zime a teraz? Sama juz nie wiem... Acha, dodam jeszcze, ze w kolorach pastelowych wygladam okropnie, wiec mimo mozliwosci bycia latem, to jednak odpada... Najlepiej mi w wyrazistych barwach... no to chyba zima...

Edytowane przez nerikka
Czas edycji: 2006-08-22 o 17:09
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 21:14   #123
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Typ urody (pora roku)

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 15:41
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 22:16   #124
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: Typ urody (pora roku)

ten test z pomarańczowym i różowym też nie do końca może ukazać nam nasz typ. Przecież w palecie typu chłodnego i ciepłego zarówno są róże i pomarańcze...Trzeba mieć pod ręką chyba wszystkie odcienie żeby coś sensownego wykombinować Dystansując się do tego wszystkiego, uważam, że klasyfikowanie kogoś do jedej z grup jest bez sensu, nie ma ludzi, którzy spełniali by wszystkie warunki danej grupy i którym idealnie wszystko by z niej pasowało. Każdy jest wyjątkowy i ma indywidualne cechy, tak więc może lepiej osobiście dobrać sobie odpowiednią paletę kolorów...? Podobnie rzecz ma się z makijażem. Przykład? Ja po części odnajduję w każdym typie charakterystyczne mi cechy. Tak jak już wcześniej pisałam.
Zresztą chyba każda kobieta jest świadoma w jakich kolorach wygląda dobrze i zarazem czuje się doskonale, a które ją przytłaczają Najważniejsze, aby się dobrze czuć w tym, co się nosi. Ot co.

uf ale wywód
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 14:14   #125
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Typ urody (pora roku)

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 15:40
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 14:40   #126
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: Typ urody (pora roku)

tak tak!! bojkotujemy to ! Niech każdy się ubiera w to, w czym jest szczęśliwy po prostu Jeśli mam chodzić w pomarańczowych lub żółtych sweterkach i co chwilę krzywić się i marudzić to już wolę założyć śnieżnobiały sweter i uśmiechać się od ucha do ucha te cyrki z analizami są męczące...
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 14:56   #127
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Typ urody (pora roku)

zgadzam sie z colusia!jak robilam analize kol.to wyzly mi jakie stakie pasukdne te kolory wygladalam w nich okropnie :/ nie wyobrazam sie ubierac w tamte kolorki brrrr....bede ubierac sie w to co mi sie podoba i w czym ja sie czuje dobrze
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 15:00   #128
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: Typ urody (pora roku)

No i prawidłowo
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 19:08   #129
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Typ urody (pora roku)

FirstLady świetne te opisy, które tutaj zamieściłaś. Chociaż ja nigdy nie miałam problemu z określeniem swojego typu kolorystycznego (typowa jesień) to poczytałam sobie z ciekawością
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 23:55   #130
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Typ urody (pora roku)

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia)
Z I M A

oczy: zimne i bardzo wyraziste, stalowe, szare, niebieskie, kocie, zielone, brazowe
wlosy (naturalne): braz, kruczoczarne, a nawet bardzo jasny blond (wrecz biale)
wlosy (w dziecinstwie): ciemne, braz, czern
opalenizna: na "czekoladnke"
cera:raczej jasna
cera (w czasie zimy): b. jasna, porcelanowa, niebieskawa
piegi: nie
rumience: rzadko

Kolory dla zimy:-szary
-granatowy
-grafit
-czarny
-zolty
-czysta biel
-odcienie srebra
-stalowe

Makijaz:
-pomadki i blyszczyki w intesynych rozach i czerwieniach
-cienie: sliwka, fioler, roz, szary, ewentualnie srebrny
-delikatne rumience w lekkim rozu
-bardzo jasny podklad podkreslajacy wrecz porcelanowa cere


Ubrania
-unikaj pomaranczu (ten pasuje jesieni)

ja tez wiedzialam ze jestem zima i mnie np denerwowalo ze jestem ciemna-wlosy ale cere fakt z natury mam jasna,z natury bo staram sie ja przyciemniac czym sie da,w lato opalam sie na mulatke ;p w ciagu roku stosuje kremy brazujace zdarza mi sie i wpasc czasem na solare ;p nie cierpie tego kiedy jestem "blada" uwazam ze jak dziewczyna ma ciemne wlosy(-takie mam i jestem z tego dumna,nigdy i nikt mnnie nie zobaczy jako blondynki ) to powinna miec cimna karnacje,zazdroszcze naturalnej ciemnej karnacji u innych-podkreslam-zdrowa to zazdrosc

Pozdrawiam
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 22:28   #131
magdalen16
Raczkowanie
 
Avatar magdalen16
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 70
Dot.: Typ urody (pora roku)

Dzięki za te opisy dziewczyny!!!!
Właśnie niedawno pisałam o pomoc w tej sprawie, a tu tyle informacji. Za późno użyłam wyszukiwarki

Do mnie pasuje opis wiosny, oprócz cery, która prawie się nie opala i ma jasne piegi przez cały rok, więc chyba jestem wiosna-jesień

Każdy powinien chodzić w kolorach w których najlepiej się czuje - zgadzam się z tym.
Ale ważne jest mieć świadomość, jakich kolorów powinno się zdecydowanie unikać - moim zdaniem.

Do tej pory malowałam się w palecie kolorów niebieskich, rózowych, śliwkowych i teraz wiem, że to nie było najlepsze dla mnie zestawienie kolorystyczne. Obiecałam sobie poprawę

Pozdrawiam!
magdalen16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 01:16   #132
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Typ urody (pora roku)

Gdyby ktos mial ochote zajrzec do mojego watku i co nieco napisac to bede wdzieczna

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=139447
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 08:59   #133
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Typ urody (pora roku)

Kiedyś bardzo chciałam się wpasować w jakiś typ i do niego dostosować.
Prawie mi się udało, tzn. jestem niby-zimą. Potwierdziła to kosmetyczka.
Nie mam porcelanowej cery, ale odcień oliwki, przy czym nie jest blady, latem mam problem obalić się na brąz, ale zimą jestem najbardziej opaloną osobą w okolicy. Oczy też nie są ciemnoniebieskie, są intensywne ale nie ciemne. Włosy zaś owszem brąz, ale bez odcieni granatu czy popielu, a z odcieniem kasztanu.
Tak że zgadza się prawie...

Natomiast pasująca mi kolorystyka nie zgadza się wcale.
Zgodnie z zaleceniami kupiłam niebieskie, fioletowe i szare cienie. Wyrzucony pieniądz. Niebieskie to jeszcze pół biedy, jeśli delikatne i perłowe to jeszcze oblecą, ale w fioletach i szarościach wyglądam jak trzy dni po śmierci. Dodają mi 10 lat i wyglądam jak potwornie zmęczone, zmarnowane babsko. Zaprezentowałam efekt kosmetyczce, musiała przyznać mi rację.
W ubraniach kompletnie odpada granat, grafit i szary - z tych samych powodów. Wyglądam jak własna matka.

Najbardziej pasują mi w makijażu oczu ciepłe pomarańcze, perłowe brązy (niezbyt ciemne), ciemne perłowe beże i oliwki. Dobrze jest mi też w różu i zieleniach. Wyciaprałam się na pomarańcz + brąz i pokazałam kosmetyczce, ze zdziwieniem powiedziała: "rzeczywiście dobrze tak pani".

W ubiorze pasują mi: biel, czerń, ciepłe brązy, nie polecany wg. typu khaki, róż i niebieski.

Tak więc trzeba popróbować, pokombinować i wybrać wg efektu, bo inaczej możemy osiągnąć zupełnie nie zamierzony, a do tego tragiczny wygląd. Myślę, że często sami wiemy kiedy dobrze wyglądamy, czasem ktoś nam pomoże i też będzie good. A takie suche dywagacje co i komu niestety zwykle nie do końca mają rację bytu.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 10:24   #134
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: Typ urody (pora roku)

no to ja to samo napisałam kilka postów wcześniej
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:18   #135
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: Typ urody (pora roku)

J E S I E N

oczy: niebieskie, zielone, brazowe
wlosy (naturalne): kasztanowy, rudy, miedziany, blond z czerwonymi refleksami
wlosy (w dziecinstwie): blond
opalenizna: latwo ulegasz poparzeniom, "raczek"
cera:zdecydowanie jasna
cera (w czasie zimy): jasna o cieplym odcieniu, wyranie piegowata
piegi: tak
rumience: czesto

Kolory dla jesieni:
-przydymione, zgaszone, a zarazem glebokie barwy
-braz
-zielen
-zloto
-turkus

Makijaz:-mocniej akcentuj poliki
-cienie: zielone, bezowe, oliwkowe, brzoskwiniowe, zlote, braz
-kolor pomadki ma wspolgrac z barwa rozu
-blyszczyk bezbarwny
-zapomij o perlowym makijazu

Ubrania:-"NIE" jaskrawym rozom!


Po przeczytanie wydaje mi sie ze jestem jesienia chociarz nei jestem na 100 pewna. Wkleilam ten opis bo mam pewne pytanie do autorki tego wątku : napisałaś w kolorach do jesieni cytuje"przydymione, zgaszone a zarazem głębokie barwy" to chodzi o to ze wszystkie kolory pasuja tylko musza byc wlasnie przydymione , zgaszone i glebokie? czy to tyczy sie tych kolorow ktore wymienilas nizej czyli : brąz, zieleń, złoto, turkus ?
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 15:29   #136
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Typ urody (pora roku)

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 15:40
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 18:08   #137
Natallka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: Typ urody (pora roku)

To kim ja jestem? Wydaje mi się, że nie pasuję do żadnej pory.
Mam brązowe/piwne oczka. Brązowe włosy, w dzieciństwie też miałam brązowe ale nieco ciemniejsze. Mam dość ciemną karnacje. Niby trochę pasuje do zimy, ale ta cera - moja jest ciemna. Czekam na odp.
Natallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 19:37   #138
Niziołek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Problem z doborem kolorów

Hejk !
A ja mam problem z doborem kolorów , ponieważ mój typ urody to zima , lecz kolory które odpowiadają zimie wogóle nieodpowiadają mi bo wyglądam w bieli i czerni jak śmierćtybardziej że jestem dość drobna. Podobno bardzo dobrze mi w ubraniach w kolorze jasnej zieleni , kremowym , delikatnych różach . Zawsze jak planuje kupić czarną bluze , sfetr polar , to mi każdy odradz mówiąc że wyglądam w tym jak śmierć. I mam mieszane uczucia od czego to zalezy
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zaponiały jak latać.
Niziołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 21:46   #139
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Typ urody (pora roku)

Cytat:
Napisane przez FirstLady Pokaż wiadomość
Ewentualnie taki test: wykluczając że nie jesteś zimą (je najłatwiej określić, po prostu mają czarne lub bardzo ciemne, brążowe wlosy i tylko im dobrze w bialym i czarnym), bierzesz trzy kosmetyki: jasnoróżowy, lekko fioletowy, perlowy błyszczyk, koralową lub morelową szmikę i brązową. Jak ci dobrze w różowym błyszczyku - jesteś latem, w koralowej lub morelowej szmince - wiosną, brązowej - jesienią.
Dzięki za odzew, FirstLady
Najlepiej mi - zdecydowanie - w brązowej szmince, w koralowej - ok, w jasnym różu i perłowym błyszczyku - koszmar No więc wyszło, że jestem jesienią. Ale która jesień ma ciemne włosy i oczy (w tym ciemna oprawa oczu), na brązowo się opala i nie ma ani jednego piega??
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 15:24   #140
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Typ urody (pora roku)

A ja widziałam nie jedną jesień, która ma brązową karnację, a wiadomo że nie ma jej cały rok, więc to musiała być opalenizna. Ja też nie wyglądam jak typowa wiosna czy wiosna-jesień i co? Dobrze mi w takich kolorach, a resztą się nie przejmuję.
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 21:28   #141
amewa
Przyczajenie
 
Avatar amewa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Brzozow
Wiadomości: 15
GG do amewa
Dot.: Typ urody (pora roku)

a mnie uczyli w szkole ze typow mieszanych nie ma
__________________
"śpieszmy się kochać ludzi...tak szybko odchodzą"
Najcięższe chwile to te, w których odchodzi ktoś, kto dla mnie był bliski, wtedy sens tych kilku słów płynie wraz z moimi łzami...
amewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 22:11   #142
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Typ urody (pora roku)

Byłabym wdzięczna, gdubyście mi dziewczyny pomogły określić jaki ja mam typ urody No więc:
Mam jasnę karynację, jasnozielone oczka z szarą obwódką, bardzo ciemne, brązowe wloski, opalam sie najpierw na czerwono potem delikatnie mi brązowieje, rumieńce rzadko, piegi w lato i to chyba na tyle
Będę wdzięczna za pomoc
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 15:15   #143
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Typ urody (pora roku)

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
Byłabym wdzięczna, gdubyście mi dziewczyny pomogły określić jaki ja mam typ urody No więc:
Mam jasnę karynację, jasnozielone oczka z szarą obwódką, bardzo ciemne, brązowe wloski, opalam sie najpierw na czerwono potem delikatnie mi brązowieje, rumieńce rzadko, piegi w lato i to chyba na tyle
Będę wdzięczna za pomoc

Wiosna lub lato, zależy czy lepiej ci w zimnych czy w ciepłych barwach (w różowym czy w pomarańczowym).
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 17:58   #144
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Typ urody (pora roku)

Zdecydowanie lepiej w pomarańczowym
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 14:42   #145
Młoda kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 114
Smile Dot.: Typ urody (pora roku)

kochane dziewczyny, śledzę ten wątek już jakiś czas celem określenia optymalnej palety barw, zresztą nie tylko tu szukam informacji o analizie kolorystycznej i ciągle nie moge jasno określić jakim typem jestem

dziękuję za wszystkie powyższe posty, które cokolwiek mi rozjaśnily

jeśli znalazłybyście czas, byłabym bardzo wdzięczna za zajecie sie moim konkretnym przypadkiem

1. cera jasna, chłodna, (podkład: kość słoniowa, ewentualnie beż)
2. opalam się słabiutko, jeśli już to z czerwonego na brąz, często zdarzają się poparzenia i schodzenie skóry
3. mam ciemnobrązowe wlosy z chłodnym, jak to piszecie, popielatym połyskiem, w dzieciństwie byłam blondynką, ale od zawsze sukcesywnie mi ciemniały, zaraz po urodzeniu mialam ponoc kruczoczarne, ale sie "wymienily" na blond (nie wiem jakim cudem- z oczywistych przyczyn nie pamiętam a to jest opowieść mojej matki) od tamtego momentu ciemnieją
4. oczy ciemnoniebieskie z granatową obwódka, wewnątrz tęczówki, naokoło źrenicy kilka złotych przebłysków, co czasem daje wrażenie, że są zielone ( mam bluzkę w kolorze indygo, po przyłożeniu do oka maja ten sam odcień), oprawa oczu- kolor identyczny z włosami
5. usta- róż, coś w granicach maliny, czasem mają odcień wręcz lekko fioletowy,
6. ulubione kolory: fiolet, indygo, turkus, biały, czarny, różowy, limonka, fuksja, srebro, róż
7. tragiczny efekt: żółty, brąz, pomarańcz, złoto
Młoda kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 15:31   #146
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Typ urody (pora roku)

Nie wiem, może zima lub lato-zima?
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 16:46   #147
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Typ urody (pora roku)

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie lepiej w pomarańczowym
W takim razie lato czy wiosna?
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 17:34   #148
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Typ urody (pora roku)

Czy w tym wątku mozna wklejać zdjęcia?Własne? Żeby ktoś ocenił czym jestem?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 17:38   #149
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Typ urody (pora roku)

to ja tez bym chciala aby ktos mnie zidentyfikowal tylko nie wiem czy tak szczegolowo bede umiala sie opisac az tak sie sobie nie przygladam
1 cera oczywiscie blada ale nie wiem czy chlodna czy ciepla,raczej sklanialabym sie do cieplej
opalam sie bardzo wolno ale oczywiscie zdarzylo mi sie niezle poparzyc:/ kolor opalenizny raczej oliwkowy
2,wlosy naturalny ciemny blond z jasniejszymi reflexami od slonca (w dziecinstwie byly jasniejsze)
3.oczy zielone
4,usta bladoróżowe
5 kolory w ktorych wygladam jak widmo to szary i oliwkowy,zgnilozielony w niektorych odcieniach brazu i piaskowym
6,ulubione kolory to czarny,bialy,niebieski,ro zowy,takie wyraziste kolorki lubie
kim jestem?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 18:08   #150
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Typ urody (pora roku)

Wg mnie latem
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-06 19:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.