Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-09, 16:35   #1
Manequinnsuicides
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 43

Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy


Witajcie dziewczyny,


często podczytuję to forum, a teraz sama założyłam konto specjalnie po to, by się wygadać w tym wątku - w ostatnich dniach nagromadziła się we mnie frustracja i potrzebuję komuś się wygadać.


Mam 33 lata, mój chłopak 38. Na stałe mieszkałam w Irlandii (Drogheda), gdzie skończyłam studia licencjackie i pracowałam w sklepie odzieżowym. W zasadzie to układałam już sobie życie na stałe w Irlandii, jednak poznałam na pewnym czacie niesamowitego mężczyznę (mojego chłopaka) i postanowiłam wrócić do Polski. I tu zaczęły się problemy.


Ale po kolei. Na początku relacji układało nam się cudownie - on - niezwykle inteligentny, czarujący, świetne ciało - miał powodzenie u kobiet, ale zwrócił uwagę właśnie na mnie. Świetnie nam się rozmawiało, gdy przyjechałam do dziadków do Polski zaplanowaliśmy pierwsze spotkanie. Zabrał mnie do zoo, na obiad, a potem wylądowaliśmy w łóżku. Było po prostu cudownie. Bardzo szybko stwierdziliśmy, że jesteśmy zakochani. Kolejne spotkania też wyglądały jak bajka. Gdy tylko miałam wolne, jeździłam do niego do Wrocławia (moi dziadkowie mieszkają w Warszawie), spotykaliśmy się u niego w domu, doskonale rozumieliśmy, pojawiły się pierwsze plany, by zamieszkać razem.


W między czasie niestety wybuchła pandemia, przez to okazji do spotkań było mniej. Podjęłam jednak decyzję: przeprowadzam się do Polski, na razie do dziadków, mam trochę oszczędności i jednocześnie będę starać się o pracę we Wrocławiu i w perspektywie zamieszkamy razem. W tej chwili jestem już u dziadków i ponad wszystko pragnę, abysmy byli razem. Sęk w tym, że widujemy się jeszcze rzadziej niż kiedy mieszkałam w Irlandii, a kiedy już się widzimy, czasami mam wrażenie, że jest chłodny i nieobecny. Pierwszym rozczarowaniem była sytuacja, gdy zadzwoniłam, że jestem na lotnisku, myślałam, że od razu będziemy razem, on po mnie nie przyjechał, gdy zadzwoniłam dał mi znać że coś mu wypadło i że spotkamy się innym razem.


Potem widzieliśmy się dwa razy - znowu ja przyjeżdżałam do niego i niby było w porządku, ale - zauważyłam, że to ja cały czas naciskam na bliskość, na kolejne kroki, on był znacznie bardziej zdystansowany, co mnie zaskoczyło. Brakowało mi gestów czułości z jego strony, a tak bardzo tego potrzebowałam. I zastanawiam się co robić? Tak bardzo chciałabym abyśmy już zamieszkali razem nie zniosę znowu widywania się raz na miesiąc czy dwa
Manequinnsuicides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 09:13   #2
nightingale__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 256
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Wygląda na to, że facet wycofuje się z relacji. Pierwsza fascynacja minęła, w przypływie emocji twierdził, że chce się związać na poważnie, ale teraz gdy etap szalonego zauroczenia mija, on pewnie ma wątpliwości, ale boi się o tym pogadać. Musisz z nim szczerze porozmawiać. Przygotuj się na rozstanie, bo nie wygląda to dobrze. Facet, który myśli na poważnie o drugiej osobie, chce się związać, nie zachowuje się w ten sposób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nightingale__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 09:17   #3
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

No cóż podjęłas zla decyzje zdarza sie
Moim zdaniem twojemu facetowi nie zalezy na tobie i nic z tego o czym marzysz sie nie stanie
Dziwi mnie ze podjelas taka decyzje bez uprzedniej konsultacji i glebokiej dyskusji z partnetem i dopiero teraz dociera do ciebie reality
Jesli mozesz rozwaz powrot do Irlandii
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 09:20   #4
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Teraz to już nie myśl o zamieszkaniu z tym facetem. Jego zachowanie wyraźnie wskazuje na to, że jego uczucie do Ciebie osłabło.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 09:24   #5
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Jesteś pewna, że jesteś jego JEDYNĄ dziewczyna? Bo mi to wygląda jakby w Polsce miał normalna, etatową dziewczynę, a ciebie miał na doojezdzanie i snucie planów. Nie spodziewał się, że rzeczywiście wszystko rzucisz i będziesz chciała z nim zamieszkać więc tak się teraz dziwaczne zachowuje. Uważam, że źle zrobiłaś przyjeżdżając do Polski. Jeśli jest szansa powrotu do Irlandii to wracaj, ale jeśli nie to zostań w Warszawie, znajdź pracę i tu się urzadzaj. Chłopaka zostaw i zacznij od nowa bez niego.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 09:34   #6
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Dla mnie sprawa jest jasna. Postaraj się wrócić jak najszybciej do Irlandii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 10:11   #7
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Ciężko powiedzieć czy facet grał na dwa fronty czy się po prostu wycofuje. Jedno jest dla mnie pewne - on nie chce się z Tobą wiązać na poważnie.
Nie patrz już na niego, jeśli możesz i chcesz to wracaj za granicę, a jeśli masz możliwość dobrej pracy w Polsce i odpowiada Ci zostanie tutaj to zostań. Ale patrz na siebie, a jego olej.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-10, 10:52   #8
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Przykro mi, że tak się stało. Na Twoim miejscu bym się wycofała z relacji w myśl zasady, że nie pcha się komuś w tyłek wbrew jego woli. On ewidentnie nie chce być z Tobą na poważnie, motyle odleciały.
Usiądź na spokojnie, przeanalizuj czy chcesz mieszkać w Polsce czy Irlandii i podejmij zdecydowane kroki związane z pracą, zanim przejesz oszczędności.
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 11:01   #9
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Jak wyżej - on się wycofuje z relacji, nie ma co za nim gonić, pogadajcie, rozmówcie się i tyle,.


I myśl teraz o sobie. Zastanów się czy dalsze plany i życie chcesz układać w Polsce czy w Irlandii i zgodnie z tym podejmuj dalsze decyzje.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 15:27   #10
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Cytat:
Napisane przez Manequinnsuicides Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,


często podczytuję to forum, a teraz sama założyłam konto specjalnie po to, by się wygadać w tym wątku - w ostatnich dniach nagromadziła się we mnie frustracja i potrzebuję komuś się wygadać.


Mam 33 lata, mój chłopak 38. Na stałe mieszkałam w Irlandii (Drogheda), gdzie skończyłam studia licencjackie i pracowałam w sklepie odzieżowym. W zasadzie to układałam już sobie życie na stałe w Irlandii, jednak poznałam na pewnym czacie niesamowitego mężczyznę (mojego chłopaka) i postanowiłam wrócić do Polski. I tu zaczęły się problemy.


Ale po kolei. Na początku relacji układało nam się cudownie - on - niezwykle inteligentny, czarujący, świetne ciało - miał powodzenie u kobiet, ale zwrócił uwagę właśnie na mnie. Świetnie nam się rozmawiało, gdy przyjechałam do dziadków do Polski zaplanowaliśmy pierwsze spotkanie. Zabrał mnie do zoo, na obiad, a potem wylądowaliśmy w łóżku. Było po prostu cudownie. Bardzo szybko stwierdziliśmy, że jesteśmy zakochani. Kolejne spotkania też wyglądały jak bajka. Gdy tylko miałam wolne, jeździłam do niego do Wrocławia (moi dziadkowie mieszkają w Warszawie), spotykaliśmy się u niego w domu, doskonale rozumieliśmy, pojawiły się pierwsze plany, by zamieszkać razem.


W między czasie niestety wybuchła pandemia, przez to okazji do spotkań było mniej. Podjęłam jednak decyzję: przeprowadzam się do Polski, na razie do dziadków, mam trochę oszczędności i jednocześnie będę starać się o pracę we Wrocławiu i w perspektywie zamieszkamy razem. W tej chwili jestem już u dziadków i ponad wszystko pragnę, abysmy byli razem. Sęk w tym, że widujemy się jeszcze rzadziej niż kiedy mieszkałam w Irlandii, a kiedy już się widzimy, czasami mam wrażenie, że jest chłodny i nieobecny. Pierwszym rozczarowaniem była sytuacja, gdy zadzwoniłam, że jestem na lotnisku, myślałam, że od razu będziemy razem, on po mnie nie przyjechał, gdy zadzwoniłam dał mi znać że coś mu wypadło i że spotkamy się innym razem.


Potem widzieliśmy się dwa razy - znowu ja przyjeżdżałam do niego i niby było w porządku, ale - zauważyłam, że to ja cały czas naciskam na bliskość, na kolejne kroki, on był znacznie bardziej zdystansowany, co mnie zaskoczyło. Brakowało mi gestów czułości z jego strony, a tak bardzo tego potrzebowałam. I zastanawiam się co robić? Tak bardzo chciałabym abyśmy już zamieszkali razem nie zniosę znowu widywania się raz na miesiąc czy dwa
Czekaj, układało wam się cudownie PRZED pierwszym spotkaniem na które musiałaś przylecieć (wydając kasę na bilet), potem spotykaliście się co miesiąc czy dwa i postanowiłaś rzucić swoje plany i lepszą pensję oraz wydawać oszczędności dla niemal obcego typa z którym nie jesteś razem (w związku?), mieszkać z dziadkami i dojeżdżać do niego, a teraz i tak ma cię w tyłku i nawet nie odbiera z lotniska. Od początku o wiele bardziej inwestowałaś w to, pojedyncze zabranie do zoo oraz wyznawanie miłości pod wpływem początkowego szału poznawania i seksu nie są gwarancją udanej relacji.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 16:38   #11
nightingale__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 256
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Czekaj, układało wam się cudownie PRZED pierwszym spotkaniem na które musiałaś przylecieć (wydając kasę na bilet), potem spotykaliście się co miesiąc czy dwa i postanowiłaś rzucić swoje plany i lepszą pensję oraz wydawać oszczędności dla niemal obcego typa z którym nie jesteś razem (w związku?), mieszkać z dziadkami i dojeżdżać do niego, a teraz i tak ma cię w tyłku i nawet nie odbiera z lotniska. Od początku o wiele bardziej inwestowałaś w to, pojedyncze zabranie do zoo oraz wyznawanie miłości pod wpływem początkowego szału poznawania i seksu nie są gwarancją udanej relacji.
W 100% się zgadzam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nightingale__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-10, 18:30   #12
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 291
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

O wow :0

Rzuciłaś wszystko dla typa z ktirym się pare razy widziałaś i jeszcze Zawsze ty latałas do niego do polski i jeździłaś do Warszawy :0

I jeszcze nawet go o tym nie informowałas? Ze wszystko dla niego rzucasz? Czy to była jakaś wspólna decyzja?



Chłopak pewnie niezłe się wystraszył i w sumie nic dziwnego :0
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-10, 23:36   #13
Manequinnsuicides
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 43
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Hej dziewczyny,


ja to może opisuję trochę chaotycznie, ale nie, nie zaplanowałam sobie przeprowadzki do obcego gościa Cały czas piszę jak wyglądały nasze wspólne plany Nasza znajomość w pierwszych miesiącach - pierwsze spotkania - wyglądały cudownie. On wychodził z inicjatywą, miał mnóstwo kreatywnych pomysłów i był zaangażowany: raz zaplanował wycieczkę po zamkach na Śląsku innym razem zabrał mnie do Czech. Poznałam jego rodzinę, konkretnie brata i bratową i ich synka. Nie jest to więc tak że zaangażowałam się w relację z jakimś anonimem, który ma mnie w dupie i tak naprawdę nie wiem, kim jest. Nie sądzę też, by była jakaś "druga" - jak mówię, bywałam w domu Wojtka, mam kontakt z jego rodziną, więc nie jest to jakiś żonaty random z neta. Oczywiście nie mogę wykluczyć, że kogoś poznał w ostatnim czasie, ale mam zaufanie.


Faktem jest jednak, że ostatnio czuję się w tej relacji bardzo samotna, tak jakbym była zupełnie sama z naszymi planami. To, że ja latałam do Polski było poniekąd naturalne - i tak chciałam bywać w ojczyznie, odwiedzać dziadków i znajomych ze szkoły - choć gdyby nie on pewnie nie robiłabym tego tak często. Tylko że teraz on wydaje się w to wszystko znacznie mniej zaangażowany niż kiedyś. Ta syt. na lotnisku była pierwszym takim zimnym prysznicem. Wytłumaczyłam sobie, że stracił pracę i przez to nie ma głowy. Niby mamy kontakt, ale wygląda to tak, że ja cały czas siedze w napieciu i czekam w napięciu co powie, tymczasem on mówi ostatnio głównie o syt. w pracy czy o jakichś bzdurach, tymczasem ja bym chciała ustalić jak ma dalej wyglądać przyszłość.
Manequinnsuicides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 01:10   #14
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

No dobrze, ufasz mu i inne takie. Ale to w takim razie ustaliliscie WSPOLNIE ze przprowadzasz się do Polski, teraz, już i zamieszkujecie razem? Czy po prostu były jakieś tam rozmowy, że tak, że kiedyś może byś się przeprowadziła i zamieszkalibyście razem? Bo może facet rzeczywiście jest w szoku, że to się dzieje teraz, na bieżąco i jeszcze plus pandemia. Nie spodziewał się, że tak szybko, bla bla bla. Chociaż mnie osobiście się wydaje że jest inna dziewczyna na miejscu, ty byłaś atrakcyjna jak byłaś daleko, było fajnie ale już się skonczylo. Bo gdybyście to mieli obgadane, postanowione to zareczam ci ze facet przyjechał by na lotnisko. Ba sterczał by z kwiatami i czekał. Podjęłaś samodzielnie nieodpowiednią, zbyt pochopną decyzję i musisz się teraz w niej odnaleźć. Wydaje mi się że musisz się odnaleźć w tej sytuacji sama nie licząc na Wojtka. A na przyszłość działaj wolniej niż myślisz.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 05:40   #15
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

jestes romantyczną dziewczyną i dobrze,ale musisz mieć też twardą d..pę!
Masz już 33 lata, pogadaj z nim= kawa na ławę i finito, jak nie to wracaj do lepszego świata, facetów jest miliony na całym świecie. Szkoda życia i czekania na księciunia.
Podejrzewam, że pandemia ostro go wpędziła w depresję, w końcu stracił pracę. Spytaj czy nie chce lecieć do Irlandii za pracą...może to jest rozwiązanie?
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 06:43   #16
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 291
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

To ze cie zabrał na wycieczki Ma świadczyć o tym ze mu zależy?



Jakby to była rzeczywiście wasza wspólna decyzja to już by były podjęte dalsze działania a nie taka olewka z jego strony. Jakby to była wasza decyzja to by skakał z radości i jak najszybciej chciał być razem .. widocznie on się czuje zaskoczony i wystraszony .

Jak to wyglądało? Były konkretne ustalenia, rozmowy ze przyjeżdżasz i jakieś dalsze plany?

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Ile razy w się w ogóle widzieliście? On wykonywał w tej relacji jakiś wysiłek w ogóle? Czy to było tak ze pezyjezdzalas, spędziliście miło czas i odjezdzalas ? Proponował kiedyś ze do ciebie przyleci czy coś? Skoro on stracił prace czemu nie zaproponowałaś by on się przeprowadził do Irlandii?
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 07:08   #17
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Wszystko wskazuje na to, że popełniłaś duży błąd wywracając swoje życie do góry nogami dla faceta, którego praktycznie nie znałaś. Ale to nie koniec świata i zawsze jakaś lekcja od życia na przyszłość. Tak więc nie łam się i patrz gdzie Tobie będzie najlepiej nie uwzględniając tego faceta.

Wg mnie albo się przestraszył poważnego związku albo kogoś poznał, stąd ta oziębłość. Nie inwestowałabym energii na reanimację czegoś, co tak naprawdę jeszcze się nie zaczęło.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 07:37   #18
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Żaden facet nie jest wart, żeby rzucać wszystko i wracać do tego kraju trzeciego świata, a ten to juz w szczególności.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 08:23   #19
TadCooper
Raczkowanie
 
Avatar TadCooper
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 388
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Żaden facet nie jest wart, żeby rzucać wszystko i wracać do tego kraju trzeciego świata, a ten to juz w szczególności.
dokładnie tak
__________________
I DON'T BELIEVE EVERYTHING I THINK.
TadCooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-11, 08:58   #20
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Żaden facet nie jest wart, żeby rzucać wszystko i wracać do tego kraju trzeciego świata, a ten to juz w szczególności.
Fajnie wiedzieć, że żyję w kraju trzeciego świata.
A za słynną granicą tylko cud, miód i orzeszki
Jeśli można wiedzieć to z jakiego konkretnie powodu tak pięknie się wyrażasz o ojczyźnie? Rozumiem, że sprawdzałaś już czy poza granicami kraju trawa jest bardziej zielona i masz porównanie
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 09:21   #21
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

za bardzo sie pospieszylas. Bardzo zle zrobilas on tez moglby sie przeniesc do Irlandii.
{Piszesz ze do niego jezdzilas a nie napisalas czy on jezdzil do ciebie.

Slabo to wiudze mysle ze sie zauroczyl a ty za szybko sie przeprowadzilas.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 10:25   #22
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Fajnie wiedzieć, że żyję w kraju trzeciego świata.
A za słynną granicą tylko cud, miód i orzeszki
Jeśli można wiedzieć to z jakiego konkretnie powodu tak pięknie się wyrażasz o ojczyźnie? Rozumiem, że sprawdzałaś już czy poza granicami kraju trawa jest bardziej zielona i masz porównanie
Nie wiem, może weź czasem do ręki gazetę, poczytaj w internecie coś wiecej niż wizaż, a jak skupiasz się wyłacznie na fioletowym forum, to polecam poważniejsze tematy, niż cudze związki. Czytając twoje popisy ignorancji choćby na wątku aborcyjnym, widać, ze faktycznie mało się orientujesz co się tu dzieje i działo.
Nie, co Ty, wymyśliłam to sobie.

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2021-03-11 o 10:28
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 10:44   #23
Agoose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 50
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
nie wiem, może weź czasem do ręki gazetę, poczytaj w internecie coś wiecej niż wizaż, a jak skupiasz się wyłacznie na fioletowym forum, to polecam poważniejsze tematy, niż cudze związki. Czytając twoje popisy ignorancji choćby na wątku aborcyjnym, widać, ze faktycznie mało się orientujesz co się tu dzieje i działo.
nie, co ty, wymyśliłam to sobie.
+1
Agoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 10:51   #24
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Cytat:
Napisane przez Manequinnsuicides Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,


ja to może opisuję trochę chaotycznie, ale nie, nie zaplanowałam sobie przeprowadzki do obcego gościa Cały czas piszę jak wyglądały nasze wspólne plany Nasza znajomość w pierwszych miesiącach - pierwsze spotkania - wyglądały cudownie. On wychodził z inicjatywą, miał mnóstwo kreatywnych pomysłów i był zaangażowany: raz zaplanował wycieczkę po zamkach na Śląsku innym razem zabrał mnie do Czech. Poznałam jego rodzinę, konkretnie brata i bratową i ich synka. Nie jest to więc tak że zaangażowałam się w relację z jakimś anonimem, który ma mnie w dupie i tak naprawdę nie wiem, kim jest. Nie sądzę też, by była jakaś "druga" - jak mówię, bywałam w domu Wojtka, mam kontakt z jego rodziną, więc nie jest to jakiś żonaty random z neta. Oczywiście nie mogę wykluczyć, że kogoś poznał w ostatnim czasie, ale mam zaufanie.


Faktem jest jednak, że ostatnio czuję się w tej relacji bardzo samotna, tak jakbym była zupełnie sama z naszymi planami. To, że ja latałam do Polski było poniekąd naturalne - i tak chciałam bywać w ojczyznie, odwiedzać dziadków i znajomych ze szkoły - choć gdyby nie on pewnie nie robiłabym tego tak często. Tylko że teraz on wydaje się w to wszystko znacznie mniej zaangażowany niż kiedyś. Ta syt. na lotnisku była pierwszym takim zimnym prysznicem. Wytłumaczyłam sobie, że stracił pracę i przez to nie ma głowy. Niby mamy kontakt, ale wygląda to tak, że ja cały czas siedze w napieciu i czekam w napięciu co powie, tymczasem on mówi ostatnio głównie o syt. w pracy czy o jakichś bzdurach, tymczasem ja bym chciała ustalić jak ma dalej wyglądać przyszłość.
Znaczy no sytuacja nie jest za ciekawa pod względem pracy, on ja stracił, ty jej nie masz.

Jak dokładnie wyglądała rozmowa z nim na ten temat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 11:54   #25
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 12:29   #26
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Fajnie wiedzieć, że żyję w kraju trzeciego świata.
A za słynną granicą tylko cud, miód i orzeszki
Jeśli można wiedzieć to z jakiego konkretnie powodu tak pięknie się wyrażasz o ojczyźnie? Rozumiem, że sprawdzałaś już czy poza granicami kraju trawa jest bardziej zielona i masz porównanie
Ja mam, ponad 6-8 lat zyje za granica i tak, Polska (mimo ze piekna) jest bardzo srednim krajem do zycia, juz nawet nie wspominam o tym wszystkim, co sie ostatnio dzieje, bo szkoda slow. Nie mam zamiaru wracac, tu, gdzie jestem, zyje sie o wiele lepiej.


Co do tematu - wyglada to tak, jakby chlopak nic o tych Twoich planach powrotu i budowania wspolnego zycia nie wiedzial. Ile jestescie razem? Rozmawialas z nim na ten temat czy po prostu sie spakowalas i wrocilas, a on zostal postawiony przed faktem dokonanym? Wyglada jakby on nie byl juz Toba zainteresowany i chcial sie wycofac z tego zwiazku.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 13:52   #27
Manequinnsuicides
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 43
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Ustalone było konkretnie, że zimą przeprowadzam się do dziadków najpierw, a potem mieszkając na razie u nich szukam pracy we Wrocławiu (w czym on miał mnie wspierać, nie było wiadome jeszcze, że też straci pracę), by w perspektywie kilku miesięcy myśleć o wspólnym zamieszkaniu. A teraz widzę, że faktycznie brak pracy działa na niego depresyjnie, to zawsze był mega ambitny facet.



Słuchajcie dziewczyny to nie jest tak że ja wymagam żebyśmy zamieszkali razem teraz już na cito. Po prostu chciałabym by był przy mnie i byśmy razem planowali dalsze kroki.
Manequinnsuicides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 13:55   #28
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Pandemia i brak pracy na pewno mają wpływ, ale też pokazują jak jednak mało się znacie (mimo wszystko) i że jakieś to takie słabe, kruche. Nawet w dobie kryzysu ludzie walczą razem, sami przeciwko światu a tu jest "każde sobie". Możliwe, że dla niego romans się skończył i nie za bardzo ma ochotę, aby zaczął być związkiem pełną gębą, ze wszystkimi tego zobowiązaniami i minusami.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 13:57   #29
Manequinnsuicides
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 43
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
Znaczy no sytuacja nie jest za ciekawa pod względem pracy, on ja stracił, ty jej nie masz.

Jak dokładnie wyglądała rozmowa z nim na ten temat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, ale mam odłożone pieniądze, które pozwolą nam spokojnie przeżyć przez kilka miesięcy, więc o to aż tak się nie obawiam, a jakby co żadnej pracy się nie boję. Nie oszukujmy się też w UK jakoś super ustawiona życiowo nie byłam - miałam tylko prace w sklepie odzieżowym i szczerze powiedziawszy brak pomysłu co dalej. Liczyłam, że może powrót tutaj doda mi wiatru w żagle i z irlandzkim dyplomem (international business management) będę miała szanse na jakąś ciekawszą pracę
Manequinnsuicides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 13:58   #30
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dystans w związku, przeprowadzka z zagranicy

Cytat:
Napisane przez Manequinnsuicides Pokaż wiadomość
Ustalone było konkretnie, że zimą przeprowadzam się do dziadków najpierw, a potem mieszkając na razie u nich szukam pracy we Wrocławiu (w czym on miał mnie wspierać, nie było wiadome jeszcze, że też straci pracę), by w perspektywie kilku miesięcy myśleć o wspólnym zamieszkaniu. A teraz widzę, że faktycznie brak pracy działa na niego depresyjnie, to zawsze był mega ambitny facet.



Słuchajcie dziewczyny to nie jest tak że ja wymagam żebyśmy zamieszkali razem teraz już na cito. Po prostu chciałabym by był przy mnie i byśmy razem planowali dalsze kroki.
ale co tu planowac jak pracy obydwoje nie macie,nie macie perspektyw na wspolne zamieszkanie bo za co?
trzeba bylo wziac z pracy urlop na kilka miesiecy przyjechac tutaj posiedziec z nim i zobaczyc jak sie sprawy maja a ty rzucilas sie na gleboka wode ,postawilas wszytsko na jedna karte bez zadnych solidnych podstaw i jest jak jest
moim zdaniem powazny blad facet raczej nie traktuje cie serio i caly ten zwiazek to taka troche dziecinada,spotykanie sie co jakis czas,jakies wyjazdy,naprawde male podwaliny pod zyciowe plany
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-02 23:28:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.