Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-05-30, 16:52   #811
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

U mnie dzisiaj takie klimaty IMG_20210530_133016.jpgIMG_20210530_133140.jpgIMG_20210530_133202.jpgIMG_20210530_144635.jpgIMG_20210530_145753.jpg

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-30, 16:58   #812
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Gosia, pieknie, pokazujesz przerozne strony GB Połaziłabym sobie u Ciebie...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-30, 18:09   #813
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama Twoje ostatnie zdanie może być jednym z głównych powodów dlaczego ZAWSZE wybierałam artystów. Chyba po prostu potrzebowałam kogoś, kto jest bardziej kobiecy w pewnych względach niż statystyczny, polski facet. Na szpilkach bym chętnie biegała codzienne jak moja matka aż do 50tki, ale co ja zrobię, że przy każdej próbie tracę czucie w palcach na kilka dni, dostaję otarć do krwi, a stopy bolą tak, że kolejnego dnia uwierają adidasy i ortopedyczne klapki. Do tego problemy z miednica dają w efekcie momentalnie ból rwy kulszowej i tak o. Teraz właśnie się zebrałam, trzy pary nowiutkich, bo nie było okazji założyć, takich typowo imprezowo-randkowych, ale obcas 9cm... już nie mogę. Idą do sprzedaży. Na pocieszenie zostawiłam skromne szpileczki 6cm. W tych jeszcze jakoś, ale bez szaleństw, bo będę cierpieć. A mojej figurze tak bardzo obcas dodaje proporcji Wizualnie 7-8kg mniej jak patrzę na zdjęcia.

Macie ustawioną klimę w sypialni, że tak chłodno?

A co do zwierzaków, to moje pierwsze pytanie skierowane do schroniska - jak ona i on na inne psy... Będą do mnie oddzwaniać, bo w czasie pandemii procedury wyglądają inaczej i wszystko jest umawiane. A co do roboty... ja sobie lubię utrudniać Miło mi jak Kama piszesz, że miałyby świetny dom

U nas również pogoda od rana zmieniła się czterokrotnie. Nie zdążyłam na ładne okienko wyskoczyć z dziadziem do parku niestety. Ot raz się udaje raz nie, bo za długo jedna aura nie trwa Na szczęście dzisiaj podobnie jak ja jest w trybie stękać i spać. On z tych co sobie lubią pogadać. Zasikał wczoraj dyżurny dywanik, który na szczęście wchodzi mi do pralki, więc wyjątkowo śpi na swoim materacu. Ryśkowa rehabilitacja przełożona na jutro.

Zrobiłam zamówienie w Rossmannie, bo rzecz, która mnie interesowała była na wyczerpaniu. Było gotowe w sobotę, ale nie mogłam odebrać. Dostałam później informację, że czeka ono jedynie do poniedziałku do godz 9:01 (otwierają o 9:00), a w niedzielę zamknięte. Geniusze.
Podobno ta szczoteczka jest godna uwagi, tym bardziej za tę cenę do wypróbowania, czy taka forma będzie nam pasowała, bo mnie np silikonowa Foreo nie podeszła w ogóle: https://www.rossmann.pl/Produkt/Akce...zt,227587,8766

Jo Malone biała seria limitek jest perfumowana, a nie kolońska i zapachy się ładnie trzymają https://www.douglas.pl/pl/p/5009949022 Tylko ten Rabarbar nie jest tak świeży jak Hermes. Wszystkie od JM potrafią mnie zmigrenować jeśli dam za dużo, coś takiego w sobie mają.

Dziewczyny, może i ja zajrzę do szafy dzisiaj? Minął mi już PMS, bo to był PMS jak nic, choć okresu nie mam. Dwa dni szukałam w internecie zaczepki - traf chciał, że z okazji Dnia Higieny Menstruacyjnej i instalacji w naszym województwie Różowych Skrzyneczek były wysyp najobrzydliwszych komentarzy. Niestety również od kobiet Aż bana wyłapałam na FB Chociaz oczywiście wyzywac ich nie wyzywałam. Ból brzucha minął, ból dołu pleców minął, wysypało mnie obowiązkowo, waga przestała pokazywać 2kg więcej, w talii znowu mam tyle co ostatnio, a nie 80cm, więc jest opcja, żeby pomierzyć, bo wcześniej, to nawet nie próbowałam się dopiąć w cokolwiek. Tylko czy mi się chce... Wzięłam się za paznokcie.

Zastrzeżona z Vinted po prawdzie jest tak, że nie masz żadnej ochrony jako sprzedająca i jeśli trafisz na oszustkę, tracisz dany przedmiot i pieniądze za niego. Niemniej... nie znam alternatywy. Sprzedałam jakieś 50 rzeczy i na osobę nieuczciwą trafiłam raz, jak to bywa, z najdroższym przedmiotem. Część dziewczyn np sprzedaje przez opcję "kup teraz" tylko ubrania do 50zł, czy do 100zł. Przy reszcie jest adnotacja, że tylko przedpłata przelewem lub np wystawią na OLX.
Ostatnie dni byłam rozżalona bardzo, bo spory, które się u nich zakłada, to kompletna ściema. Jakichkolwiek dowodów jako sprzedająca nie prześlesz, pieniądze są zwracane kupującemu.
Niemniej... te 800-1000zł ze sprzedaży swojej garderoby miesięcznie można ustukać do domowego budżetu. Inaczej kto by te ciuchy kupił?
Sama odzyskałam już ze 4k w przeciągu paru miesięcy (świece OLX, kosmetyki Allegro, ubrania Vinted). Wiadomo, często to 30-40-50% wartości danej rzeczy, ale lepsze niż nic.
Weryfikacji z dowodu osobistego żądają (jest to w sumie bezprawne), kiedy sprzedasz na określoną kwotę, albo ilość rzeczy. Mnie zweryfikowali po 40 sprzedażach chyba.
Dobrze jest wystawiać dany przedmiot w kilku miejscach - np też na OLX, czy Allegro Lokalnie (choć tam prowizja sięga 9%). Słyszałam jeszcze o sprzedażach na Marketplace (to chyba FB). Ja korzystam z Vinted na komputerze. Wygodniej mi.

Granat z bielą i złotem brzmi bardzo elegancko. Widzę to w wersji minimalistycznego Glamouru

Gosia myślałam, że UK jak Chorwacja ma tylko kamieniste plaże, a tutaj widze piaseczek
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-05-30 o 18:20
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-30, 18:12   #814
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani Robot, plaże są tutaj różnorodne, ja wolę kamieniste, ale dzieci zażyczyły sobie piasek

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-30, 18:35   #815
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja tez lepiej wygladam na obcasach, jak chyba kazda z nas, ale przy tendencji do haluksów i raz a dobrze wybitym palcu u nogi - szpilki po prostu odpadaja...Nawet wyzsze koturny, poczatkowo wygodne - nie dadza sie nosic dłuzej. Coz, podobaja mi sie eleganckie kreacje ze szpilkami, ale bez wzajemnosci... Sama ubieram sie, jak lubie i poza jakims wiekszym wspolnym wyjscie - nie pytam tz o zdanie. Natomiast musze mu przyznac, ze doradza na ogoł dobrze, bo umie spojrzec z boku - czy korzystnie wygladam w danym fasonie, czy kiecka nie ejst troche za krotka, za obcisła, albo za szeroka...Natomiast fantazji w modzie nie ma Na moja sliczna kurteczke ze sztucznego futerka nie moze patrzec, bo odrzuca go ten wielki napis na plecach: pepe. fakt, mogłoby go nie byc, mogłby byc mały, dyskretny gdzies z przodu, a nie cos, co wyglada jak malowane białym sprejem
Nie mamy klimy w sypialni w ogole, mamy ZIMNA sypialnie Nie właczamy tam ogrzewania...włąsciwie nawet zima nie jest grzane, wiec temperatura...idealna do snu, mniej do przebierania. ostatnio spie w innym pokoju, tz chłod pasuje, wiec przyzwyczaiłam sie. jak ludzie zdychali w najgorsze upały to w naszej sypialni było...troche cieplej Tak czy tak - jednym z ciuchow, ktore nosze włąsciwie tylko na urlopie - jest cieniutka koszulka nocna albo krotka pizamka - takie typowo letnie do spania. Nawet sie zastanawiałam, czy nie wydac parę łąszkow, bo w normalne lato tak lekko sie nie ubieram, musi byc wyjatkowy upał.

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2021-05-30 o 18:45
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-31, 01:20   #816
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzien dobry
witam piekne panie

Hihi, tak Gosiu to byl aligatorek, dzieciaczek jeszcze Ano takie uroki zycia na Florydzie
A nie wiedzialam, ze lubisz pajaki, moge Ci nazbierac tego tez u nas pod dastatkiem, brrr... Nigdy nie zapomne mojej pierwszej nocy samej zaraz po przeprowadzce (maz jeszcze musial konczyc kontrakt w Vermont i przez pierwsze kilka miechow, latal w te i nazad), oko w oko ze spider wolf! On byl wielkosci piesci! Wpierw myslalam, ze to mysz, nawet Oscarek sie wystraszyl, balam sie spac w domu, chcialam w aucie!!
Kiedy juz sie zebralam na odwagwe i chcialam go zabic mlotkiem, to on zaczal skakac! I to tak wysoko! Myslalam, ze mi na glowe wskoczy, darlam sie w niebo glosy z kazdym jego podskokiem. Prawie telewizor rozbilam tym mlotkiem, ale on, w tych podskokach zwial...
Maz przez telefon mnie instruowal, zebym zarzucila na niego jakis recznik i wtedy go ubila... No swietny pomysl, tylko, gdy ja poszlam po recznik, ta bestia gdzies sie schowala. strasznie balam sie isc spac, wciaz mialam wrecz takie fizyczne wrarzenie, ze pajaki po mnie laza... ehh, bylo minelo

Super fotki Mam nadzieje, ze dobrze sie czujesz!

PaniR Az mnie serce scisnelo, po przeczytaniu Twojego posta dot. Babci
I ja sie z Wami zgadzam, ze to moze byc straszne trudne, ale cos trzeba zrobic, zeby pomoc cioci...

Co do ogrodkow, to ja nie mialam okazji wachac rabarbarowego, ale laguna u mnie na najwyzszej pozycji
Ale tez te perfumy zmieniaja zapach po jakims czasie na skorze i pachna potem lepiej (potem w sensie pozniej, nie ze zalatuja pocikiem ), IMO. Np. dzis mam Nilowy i po godzinie od zaaplikowania, coraz bardziej mi sie podoba zapach, tak samo mojemu mezowi, bo on wczesniej krecil nosem na nilowy i pana Li
Zreszta pan Li, tez bardzo zyskuje, gdy sobie polezy troche na skorze i sie ladnie rozwinie

Ah, i mam nadzieje, ze uda Ci sie rozwiazac ta sprawe z dluznikiem! Kciuki!
I za rehab BarRysia <3

Soso gratuluje pomyslu z cwiczeniami silowymi!! Ja tez mam zamiar wrocic na silke. w 'kolo domu' to ja sobie moge robic kardio, ale silowych mi brak, mam zamiar sie znow zapisac (wypisalam sie przez covid, bo nie chcialam placic, skoro nie korzystam).

Kamlisa az sie usmiechnelam, bo ja tez mialam wlasnie pochwalic basen (swietna woda, chociaz dzis nas wykurzyla burza ) no i szybki marsz tez bardzo lubie Moglabym lubic i biegi, gdyby mi tak biust nie wyrosl, za bardzo cholernik podskakuje, chyba bym musiala 2 staniki nosic
A kto nie wyglada lepiej na obcasach?? Tylko, niestety, nie wszyscy potrafia w tym chodzic. No, ja np, nie umiem, a teraz im jestem starsza, tym bardziej wole plaskie, bo mi wygodniej, tyle, ze faktyczniej nogi lepiej wugladaja na wysokich. Mam tez kilka par butow na takim niskim obcasie, kaczuszka to sie nazywa czy jakos tak?? Noga juz wyglada lepiej, a czlowiek sie nie pozabija na szczudlach Wsadze fotke, ale prosze nie zwracac uwagi na moja bladosc
Ale tak na codzien, to tylko plaskie (klapeczki, sneakersy)

Jeszcze co do butow, to ja nie wiem, czy powinnam byc zla na LaMary za kusicielstwo, czy dziekowac jej za inspiracje No, ale koniec koncow, kupilam sobie takie swietne sneakersy, wsadze fotke, jak juz bede je miala
LaMary mam nadzieje, ze szwagier czuje sie z dnia na dzien lepiej! Piekne fotki

Ava trzymam dalej kciuki, ale 3 interviews to juz dobry znak

A gdziez to sie podziala kolezanka Mon_Cherry??

MarJolka jak Franio?

Czuje, ze o czyms zapomnialam napisac...tylko o czym??? tak to jest, jak sie pisze z przerwami

No dobra, ide robic jajka faszerowane, obiecalam mezowi, a tak mi sie nie chce palcem stuknac

Pozdrawiam, slodkich snow

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2021-05-31 o 11:00
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-31, 08:19   #817
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj takie klimaty Załącznik 7749888Załącznik 7749889Załącznik 7749890Załącznik 7749891Załącznik 7749892

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka

Dzień dobry

Kawa

Gosia super dzień mieliście. Rozumiem że jeszcze nie urodziłaś
Często o Tobie myślę. Trzymam kciuki za szybki poród

Reigncóz za seksowne zdjęcie wkleiłaś... zaniemówiłam bo spodziewałam się zdjęcia obuwia sportowego ( którego notabene jeszcze nie kupiłaś haha).
Szpilki lubię, niemniej mąż chyba bardziej ode mnie ( w sensie, gdy ja mam je na stopach, Tż w nich nie chodzi...) Kocham wysokie szpilki ale nie te najwyższe bo zwyczajnie nie umiem na takich ustać. O chodzeniu nie wspomnę. A pandemia spowodowała, ze praktycznie w szpilkach nie chodzę. przerzuciłam się na sneakersy. Praca zobowiązywała, dom niekoniecznie.

Kama byłam przekonana że napisałam, gdzie znajduje się zamek... To Golub Dobrzyń. no.. tam...
W sypialni również lubię niższą temperaturę. Tyle że ja zmarzlak to i zwolenniczką cieplutkich piżam jestem. Ku rozpaczy męża Do tego nie Lubie łamać zasad modowych i wkładam górną część piżamy obowiązkowo w spodnie jak męską koszulę w spodnie garniturowe więc Tz musi mocno uruchomić wyobraźnię w sypialni bo na pewno seksownie to ja nie wyglądam ale liczy się wygoda. Chociaż tak 2x w tygodniu opuszczam swoją strefę komfortu

Zastrzeżona kolory sypialni brzmią faktycznie ciekawie, aczkolwiek zestaw z zielenią do mnie bardziej przemawia

Rabarbar w perfumach... mhyyyy... jedyny rabarbar który czuję w perfumach to zapach z serii Dolce Gabbana nr 3, Cesarzową pokochałam jak tylko pojawiła się perfumerii. Co zdenkuję to kupuję butlę. Pani Robot proponuję testy nadgarstkowe

https://www.fragrantica.pl/perfumy/D...ce-3-6086.html


Miłego dnia życzę

O szwagrze nie piszę bo jest nadal źle... i obawiamy się że może lepiej nie będzie... niestety... oczywiście liczymy na jakąś poprawę jakości jego życia. Obecnie rehabilituje się w kolejnym szpitalu (kilka m-cy). Tak że życie mojej siostry zostało zawieszone w próżni... nasze też....

Kama próbki niszowych zapachów kupuję m.in. w perfumerii Impressium (pięknie zapakowane, dbają o szczegóły) czy Lulua...

https://lulua.pl

https://impressium.pl

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2021-05-31 o 08:27
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-31, 09:38   #818
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry

Reign, to Twoje nogi? Wow!

Spałam prawie 9 godzin . Słońce świeci, ale wieje chłodny wiatr.

Baseny, bieganie - widze, ze przygotowania do lata idą tutaj pełną parą. Ja też się trochę wziełam za siebie, bo przytyło mi się ok. 2 kg w ostatnim czasie, i wszystko by było okay, nie mam nic przeciwko, ale u mnie każdy kilogram widać... na twarzy. Linia żuchwy już nie jest ładnie wyostrzona, skóra jest mniej napięta, nawet pojawia się coś w rodzaju mini chomików. Trzeba trochę poćwiczyć przed latem. W tym roku również robimy sobie babski wypad do Sopotu, a z TŻ jeszcze nic niewiadomo, bo nadal ciężko coś planowac w obecnej sytuacji. Marzy mi się Rzym, bo byłam tam ok. 10 lat temu, i np. 3 dni w Rzymie, a 4 gdzieś we włoskim, nadmorskim miasteczku poza, tak bym chciała.

W obcasach czuje sie jak kretynka Ani mi nie jest wygodnie, ani psychicznie dobrze się w nich nie czuje, coś zgrzyta. Od zawsze miałam w sobie coś z chłopczycy.

LaMary, przykre informacje dot. Twojego szwagra

Dzisiaj dotarła do mnie informacja o śmierci mamy moich koleżanek. Zmarła niespodziewanie w swoje urodziny. Za nastolatki przesiadywałam u nich w domu całymi dniami, mam dużo miłych wspomnień związanych z tą panią

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-05-31 o 09:42
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-31, 09:39   #819
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign, ja z tej fotki to nie bladość zauważyłam, a bardzo zgrabne nogi
LaMary, dzięki Ano jeszcze się kulam

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-31, 10:42   #820
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinderella, przykra informacja… mojej przyjaciółki niedawno zmarła mama. Nie ma już rodziców…Dbajmy o najbliższych, mówmy im często że ich kochamy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2435FBC1-381F-440E-B495-8A963DAEDEAF.jpg (126,0 KB, 59 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-31, 11:04   #821
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzien dobry z kawka

Dziekuje, bardzo mi milo!

bardzo mi przykro z powodu smierci mamy kolezanki Cinde

Przykro mi tez czytac o szwagrze LaMary, mialam nadzieje, ze jest lepiej, ale trzeba byc dobrej mysli!

Lece zaraz do pracy, tylko dopije kawke. U nas swieto, Memorial Day, ale ja oczywiscie pracuje

Pozdrawiam
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-31, 11:09   #822
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde, bardzo mi przykro

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-31, 12:13   #823
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Gosia pięknie tam u was. A ciebie podziwiam za kondycje na finiszu młodość
Reign wow jakie nogi
LaMary trzymam kciuki za szwagra. Miejmy nadzieję że rehabilitacja pomoże.


Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-31, 12:17   #824
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzięki, dziewczyny To była odważna kobieta - sprowadziła się do miasteczka, z którego pochodzę, jak miałam jakieś 12 lat. Postanowiła uciec z dziecmi od męża alkoholika i przemocowca na drugi koniec kraju, zacierając za sobą jakikolwiek ślad. Ciągle żyła w strachu, że ich odnajdzie.

Przypomniał mi się teraz film "Sypiając z wrogiem".

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-05-31 o 12:19
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-31, 12:27   #825
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

I jeszcze taki słodki mem.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-31, 15:55   #826
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign tak szybko schowała nogi, ze nie zobaczyłam
Oczywiscie, ze tu sie inspirujemy...Pani R wspomniała o Biolove musach do ciała - miałam zele, masełko mi srednio podeszło, ale za jej poleceniem musy kupiłam. LaMary wspomina o dolce gabbana nr 3 - przetestuje w perfumerii i na all juz w obserwowanych jakby co W dodatku wspominałyscie ostatnio o Ogrodku nilowym, byłam przekonana, ze jeszcze mam, przekopałam 4 połki perfum i nic No to kupiłam. Wyciagnełam tez od razu zapach, ktory raz zdenkowałam i kupilam ponownie...eee...pare lat temu...I nadal jest super na lato. Nie dla Kasztanki, bo owocowy, ale mi sie podoba
https://www.notino.pl/jennifer-lopez...na-dla-kobiet/
No i jak co jakis czas - troche spamu charytatywnego...
https://centaurus.org.pl/morelka-i-marcelek/
Korzystajac z wreszcie pieknej pogody - na krotki rekaw - zaszłam do ciuchbudy. POniewaz ciuchy nie budza we mnie szalonej miłosci, jak kosmetyki - lubie nei wydawac na nie zbyt duzo. No i opcja no waste - kompletnie nie widze powodu, by utylizowac te tony zupełnie jeszcze dobrych ubran, z ktorych mozna spokojnie korzystac Dzis akurat kupiłam 1 bluzeczke marynarska i 4 pary krotkich spodenek ( 3 dla tz na ryby i urlop, 1 dla mnie) - i zapłaciłam 9.80 Byłam bardzo zadowolona z siebie...
Anyż, przytulam...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-31, 16:28   #827
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry, na całej mojej ulicy szlag trafił o północy internet i awarię mają usunąć do jutra popołudnia Takiej przerwy w dostawie nie pamiętam. Zazwyczaj były to max 2 godziny, technicy wysłani w teren.
Muszę kontrolować zużycie na telefonie, z którego udostępniam, żeby wiedzieć, kiedy dokupić pakiet, bo bez netu nie mam muzyki, a musi mi coś brzęczeć.

Reign Twoje nogi... mamy takie na Piotrkowskiej z lat bodajże 90-tych odlane z brązu - pomnik najpiękniejszych nóg we wtedy 850tys mieście. Napisałabym, że masz je jak modelka, ale wiele modelek ma gorsze. Normalnie musiałam obejrzeć kilka razy I Ty kiedyś pisałaś coś o swoich starczych kończynach, oj grzeszysz kobieto!

Cherry chyba na dobre zajęła się przeprowadzką, którą planowali. Tak myślę.

Cinde jak Kama napisała, że każdej z nas lepiej w szpilkach, to pomyslałam o Tobie Taki typ urody chyba wcale nie potrzebuje obcasów Z powodu mamy przyjaciółki bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że jej życie było mimo lęku fizycznie spokojne gdy już uciekła od oprawcy i strach stopniowo tracił na sile.
Film "Sypiając z wrogiem" bardzo utkwił mi w pamięci, a oglądałam go jako dziecko. Chyba jeden z mocniejszych.

La Mary nie traćcie jeszcze nadziei. Ściskam Ciebie i siostrę

L'Imperatrice 3 wąchałam z Twojego polecenia jak tylko dołaczyłam do wątku i był dla mnie po prostu ok, bez miłości, bez nienawiści, ale że gusta się zmieniają, zrobię jeszcze podejście w poszukiwaniu rabarbaru

Kama wybitego palca u nogi wspólczuję, bo znam to z autopsji. Mam wybity kciuk w prawej dłoni i cóż, jak się oszczędzam, to bólu nie ma, ale z wyrabianiem ciasta drożdżowego już bym przegrała. Jakichś dłuższych notatek manualnie też nie poczynię. Na szczęście żyjemy w czasach cyfryzacji.

Musy sa dla mnie przegenialne jako podkład do dowolnego peelingu pt co mam to sobie wsypię
Ogródek Nilowy od dawna mruga do mnie oczkiem
I też postanowiłam zacząć zaglądać do Second Handów... Przełamię się, bo przestały mnie rajcować sklepy w galeriach, a pochłonęło grzebańsko na Vinted. Mam upatrzone jeansy, model, który oglądałam w przecenie za 322zł, tutaj są za 25zł... A co jak co, ale klasyczne, niebieskie jeansy z dziurami starzeją się jak wino.

Przyszedł okres z tygodniowym opóźnieniem, więc mogę umówić badania na jutro lub pojutrze
Chcę zrobić hormony pod katem PCOS, TSH o ktorym zapomniałam poprzednio, glukoze i insuline plus morfologie, ktorej nie miałam spokojnie z rok.

Wczoraj wieczorem poczułam, że leci mi cukier. Na szczęście jeszcze na etapie, kiedy nie doświadczałam swobodnego lotu w dół. W efekcie wsunęłam na luzie 5 tłustych ciastek, w sumie 1500kcal lekko licząc i w związku z tym zaczęłam szukać, czy hipoglikemia powoduje wilczy apetyt. Google wypluło broszurkę o insulinooporności i mówiąc szczerze, to odhaczam 7 z 10 objawów Przy okazji dokopałam się, że mogę zbadać trzustkę CT z kontrastem, a nie jakimś inwazyjnym badaniem przez powłoki brzuszne podczas hospitalizacji, o jakim wspominano.

Wonder jak to serum kofeinowe? Najbardziej chwalona jest wersja z NIOD, ale ona ma odpowiednio wyższą cenę. Dwa dni nie używałam, a że czytam akurat artykuły medyczne, to dokopałam się do informacji, że powieki puchną przy anemii, a ja od niedawna suplementuję cały zestaw na tę dolegliwość. Sprzawdzałam to, bo mimo dwóch dni przerwy opuchlizna nie wróciła i tak się zastanawiam, czy nie wychwalałam serum, a był to zbieg okoliczności Do końca się nie dowiem, bo i tak będę je używać, nawet jak ma tylko wzmocnić efekt.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-05-31 o 16:33
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-31, 16:53   #828
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama, ja też ostatnio w lumpku obkupiłam nienarodzonego Takie te ciuszki śliczne, jak nówki i za grosze. Dla mnie też wpadły dwie koszulki rozpinane, akurat fajne przy karmieniu malucha.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-31, 17:43   #829
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ah, wkleję mój zakup:
https://www.zalando-lounge.pl/campai.../DI121N074-K11
Znalazłam je na Vinted, dokładnie tę wersję tego konkretnego modelu i z przesyłką wyszło 34zł Dziewczyna, która sprzedaje jest chyba genialnym lumpeksonurkiem, więc też zadowolona, bo sądzę że złapała je za grosze. Zaobserwowałam jej konto, bo robi bardzo dobre zdjęcia produktowe. Nie profesjonalne, ale po prostu świetnie te ciuchy prezentuje i ma pełną sprzedaż, z półtora tysiąca ogłoszeń i żadnych ciotkowatych lumpów. Widzę, że dochodzi jej 4-5 komentarzy dziennie, to jak nic ma z tego cały etat Tylko kurde, jest ode mnie rozmiar mniejsza, więc niewiele skorzystam. Te spodnie miała wyjątkowo za duże.
Zastanawiałam się, czemu ma je za 25zł, a inne Vintedzianki za 100 i nawet 200, ale może myslała, że dziura na kolanie to efekt zuzycia, a nie design Tak samo kupiłam ze dwa miesiące temu nowiutkie dzwony Pepe Jeans za 29zł juz z dostawą, te: https://www.zalando.pl/pepe-jeans-ne...1a0gc-q11.html Inne dziewczyny wystawiały je po stówie. Czasem dobrze zajrzeć o 23, bo są nowe ogłoszenia, które do rana już znikają.

Jaka to radość tak ustrzelić.

Gosia to prawda, kiedy pracowałam w SH, dziecięce ubranka były jak nowe i po 1zł, jak była wyjściowa super kiecka, to kosztowała z 15. Dla dorosłych byle szmata typu stary t-shirt do spania 8-9zł, gdzie nowy kosztuje 6-7 Maluchy tak rosną, że nie sposób tych ubranek zniszczyć.

Byłam na chwilę w Żabce... cóż, dwie panie, które mówiły, że jak wygrają w zdrapce to się dopiero naje... miały tak ostry zapach starych papierosów i nie pranych ubrań, że mam teraz wrażenie iż cała nimi śmierdzę. Ale w ramach diety nabyłam Sommersby o smaku pina colady. Jest też nowe truskawkowe, ale 0%. Szkoda, pewnie w smaku fantastyczne.
Był też na zakupach pan mundurowy, zgodnie z obecnym wizerunkiem policji, wepchnął się bez pytania w kolejkę przed wszystkich

Wracam z wąchania... W Rossmannie była J.Lo kupiona dziś przez Kamę, ale to zdecydowanie nie moja woń. Wobec cesarzowej pozostaję neutralna, za to Shiro, ktorego zwodniczo szukałam po czarnym, okrągłym korku, którego tester nie miał, zaskakuje delikatnością. Niestety nie doniosłam go na skórze do domu

Wąchałam wody Loewe, jako, że przywiodły mi na myśl Le Couvent.
Bardzo letnie zapachy. Z tych bliskoskórnych.
https://www.fragrantica.pl/perfumy/L...ral-30749.html
https://www.fragrantica.pl/perfumy/L...oewe-3642.html
https://www.fragrantica.pl/perfumy/L...eza-44895.html
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-05-31 o 20:46
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-31, 21:04   #830
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ciuchbuda . Ciekawa nazwa. Po raz pierwszy zetknęłam się z tym określeniem na tym wątku. Sama znam wyłącznie ciucholand, szmateks, lumpeks, second-hand.

Ja w zeszłym tygodniu znalazłam nowiutkie mom jeansy, białe jak śnieg, vintage, firmy Arizona (sprzedawali te spodnie w latach 90-ych, firma juz chyba nie istnieje). Ciesze sie bardzo, bo to niełatwy łup, ale jakimś cudem wpadły w moje ręce. Do tego znalazłam crop top, na ramiączkach, kolor oliwkowy, od Gina Tricot. Za wszystko dałam 30 złotych. A dwa tygodnie temu przytargałam oversized sweter, kolor łososiowy, z trzema perłowymi guzikami pod szyją - też vintage.

Pani_R, pisałaś ostatnio, że przez nieuczciwą użytkowniczkę Vinted straciłaś pieniądze - jak to się dokładnie stało? Pytam prewencyjnie. Sama sprzedaje wyłącznie przez "kup teraz" i wysyłam jedynie paczkomatami - wszystko jest monitorowane, a pieniądze zabezpieczone przez portal do momentu aż kupująca nie potwierdzi, że "wszystko okay". Jak nie potwierdza, to do 3 dni automatycznie je dostaje, tak czy tak.

Btw, pierwszy link z ostatniego postu się nie otwiera

Ja również ostatnio myślałam o Mon_Cherry, i szczerze, to sie nawet troche zmartwiłam. To była użytkowniczka aktywnie udzielająca się na wielu wątkach tutaj - codziennie smarowała kupe postów, i tak nagle przepadła na ponad miesiąc. Mam nadzieję, że wszystko u niej okay.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Wracam z wąchania... W Rossmannie była J.Lo kupiona dziś przez Kamę, ale to zdecydowanie nie moja woń. Wobec cesarzowej pozostaję neutralna, za to Shiro, ktorego zwodniczo szukałam po czarnym, okrągłym korku, którego tester nie miał, zaskakuje delikatnością. Niestety nie doniosłam go na skórze do domu
Nie jestem perfumowa, ale raz z ciekawości w Rossmannie powąchałam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ance-mist.html - i bardzo mi się spodobała, ale czuć w niej wanilie, a Ty chyba nie lubisz.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-05-31 o 21:00
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-31, 22:04   #831
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde do pierwszego linku trzeba mieć konto na Zalando Lounge. Ja tam najpierw z zapałem kupowałam, a teraz często wynajduję coś fajnego i idę szukać modelu na Vinted
To te spodnie: https://www.butyk.pl/towar.2774177.d...-32-080af.html

Wydaje mi się, że większość budżetowych zapachów, które są w Hebe czy Rossmannie, może poza Ck One jest napchanych wanilią, a mnie ona odpycha wybitnie.

Z Vinted podejrzewam, że było tak:
Zakup dokonany może po imprezie/winku, późno z piątku na sobotę. Po odbiorze paczki momentalnie założony spór, z którego wynika, że pani nie ogladala zdjec poza pierwsza fotka, ani nie czytała opisu. Na metce kolor "pink", duże zdjecie papierowej etykiety. W opisie napisałam, że ciuch pastelowy. Ona twierdzi, że oczekiwała żywej czerwieni. Dodała więc, że zamiast nowej przyszła rzecz stara, brudna, używana. Vinted wstrzymało wypłatę i zgodnie z ich polityką, że kupujący ma zawsze rację (bo utrzymuja sie z "ochrony kupujacych") na nic było to, że nie dostarczyła dowodow na swoje słowa, ot napisała, że jest tak i inaczej, i dostanie zwrot pieniedzy. Czy ja dostane rzecz z powrotem? Nie wiem. Do Vinted w ramach udowodnienia, że przedmiot był nowy, czysty, dobrze opisany wysłałam zdjecie katalogowe, video ze strony sklepu, zdjecia mankietow i detali ze zblizeniami, zdjecia metek. Odpowiedź - niewystarczajace dowody. Wysłałam zatem pytanie, na przyszłość, jak mają wyglądać wystarczające dowody, jednak wiadomo - pozostało bez odpowiedzi. Jedna z modek opisała sytuację (na wątku Vintedowym na modzie) ciucha odesłanego w ramach zgłoszenia problemu na vinted... ale po przebawionej w nim imprezie, z plamami. Także ten portal to ogromne pole do nadużyć, stąd np nikt nie sprzedaje markowych torebek przez "kup teraz". Ja będę robić adnotacje przy rzeczach powiedzmy powyżej 60-70zł, że tych nie sprzedaję poprzez Kup Teraz.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-31, 22:28   #832
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Hej dziewczyny!
Dziekuje za mile slowa odnosnie pracy.

Reign, zalapalam sie na fotke, ale nie mialam jak odpisac wczesniej. Zgadzam sie z reszta - bardzo ladne nogi! A co do obcasa, u nas taki nazywa sie kitten heel, brzmi o wiele lepiej niz kaczuszka. Mam z nimi taki problem, ze moj mozg nie ogarnia czy stawiac stope jeszcze od piety jak w plaskich czy juz od palcow jak w obcasach. Z dwojga zlego wole juz chyba te 8-10cm.

Tez wole chlodna sypialnie. Jakos tak sie zlozylo, ze cale zycie moje sypialnie znajduja sie od wschodu, co mi wybitnie odpowiada - jako skowronek budze sie z promieniami slonca, a od poludnia robi sie przyjemny chlodek.

Cinde, straszna historia tej kobiety. Dobrze, ze miala tyle sily, zeby uciec.

LaMary, moze jeszcze wszystko wyjdzie na prosta. Czasami cuda sie zdarzaja.

Rowniez wzielo mnie dzisiaj na shopping. Uderzylam do kilku popularnych sieciowek, co za porazka. Nie wiem czy dawno w sklepach nie bylam czy jakosc spadla na leb na szyje. Na wieszakach pomietolone szmatki, ktore nie wiadomo czy wytrzymaja pierwsze pranie. Podobaja mi sie ostatnio letnie sukienki w stylu rustykalnym, bufiaste ramiona, luzne doly, broderie anglaise itd. Dobrze, ze przymierzylam przed kupnem. Tyle kobiet wyglada mega stylowo w takich stylizacjach, a ja jak ostatnia sierota, dziecko biedy. W zwiazku z tym tez bede musiala sie rozejrzec za sensowna opcja second-handow.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 09:37   #833
kszykszykszy
Raczkowanie
 
Avatar kszykszykszy
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 195
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Wczoraj pojechałam sobie do Netto bo chciałam upolować roślinki i wyszłam z niczym. Wszystko co chciałam zostało wykupione Ma się to szczęście. Nie powiem.
kszykszykszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 10:58   #834
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani_R, współczuję problemów

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Rowniez wzielo mnie dzisiaj na shopping. Uderzylam do kilku popularnych sieciowek, co za porazka. Nie wiem czy dawno w sklepach nie bylam czy jakosc spadla na leb na szyje. Na wieszakach pomietolone szmatki, ktore nie wiadomo czy wytrzymaja pierwsze pranie. Podobaja mi sie ostatnio letnie sukienki w stylu rustykalnym, bufiaste ramiona, luzne doly, broderie anglaise itd. Dobrze, ze przymierzylam przed kupnem. Tyle kobiet wyglada mega stylowo w takich stylizacjach, a ja jak ostatnia sierota, dziecko biedy. W zwiazku z tym tez bede musiala sie rozejrzec za sensowna opcja second-handow.
Możliwe, że ja też bym tak wyglądała . U mnie najgorsze to chyba spodnie/jeansy slouchy - moja koleżanka wygląda w nich genialne, a jak ja ubrałam, to jakbym stanęła w worku po ziemniakach - tragedia.

Z sieciówek bardzo mi się podoba co oferuje Stradivarius - zawsze z czymś stamtąd wyjde. Jakościowo może być.

Dzień dobry
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 11:36   #835
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry
Właśnie umawiałam wizytę u Twojej Pani gin Cinde, ale nie widziałam opcji USG, a później pokazało mi się kilka miejscówek w których przyjmuje z różniącymi się cenami za wizytę i potrzebuję więcej danych...
Czy na Żeromskiego jest USG w gabinecie? Czy może byłaś w tym drugim punkcie? Próbowałam się umówić do tego drugiego z zaznaczeniem USG, a tam wywaliło większość godzin i zostały tylko poranne Zostaje chyba dzwonić, bo nic z tego portalu nie zrozumiałam.

Oddałam dzisiaj cztery fiolki krwi do badań i czekam jak głodny na dostawcę pizzy, bo po 13-14 wyniki. Czeka na mnie też w paczkomacie jakiś skarb z Vinted. Miałam dzwonić do schroniska między 12, a 16, kiedy są czynni, ale jestem tak zmarnowana, że nie dałoby się ze mną dogadać. Potrzebuję drzemki.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 11:43   #836
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 11:57   #837
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dziewczyny nie pisałam nic o Ryśku, bo było źle. Wlókł nogi za sobą. Dzisiaj wstał i poszedł pobiegać Także jest nadzieja. Na rehabilitację nas jednak nie przyjęli przed długim weekendem.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 11:58   #838
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie pisałam nic o Ryśku, bo było źle. Wlókł nogi za sobą. Dzisiaj wstał i poszedł pobiegać Także jest nadzieja. Na rehabilitację nas jednak nie przyjęli przed długim weekendem.
Dobrze, że mu lepiej

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 11:59   #839
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Właśnie umawiałam wizytę u Twojej Pani gin Cinde, ale nie widziałam opcji USG, a później pokazało mi się kilka miejscówek w których przyjmuje z różniącymi się cenami za wizytę i potrzebuję więcej danych... Czy na Żeromskiego jest USG w gabinecie? Czy może byłaś w tym drugim punkcie? Próbowałam się umówić do tego drugiego z zaznaczeniem USG, a tam wywaliło większość godzin i zostały tylko poranne Zostaje chyba dzwonić, bo nic z tego portalu nie zrozumiałam.
Kurcze, chyba nie pomogę. Ja jestem zapisana w Enel-Med gdzie ona przyjmuje wyłącznie w środy. Zleciła zrobienie USG, ale robił mi je ktoś inny - masz opcje albo zrobić je gdzie indziej i pójść do niej z wynikami, albo bezpośrednio u niej, tylko pewnie trzeba zadzwonić i konkretnie się umówić.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-01, 13:45   #840
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzien dobry

Bardzo Dziekuje, jestescie kochane, az sie zawstydzilam

Milego dnia! Pozdrawiam z pracy


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.