Farbowanie rozjaśnionych włosów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 19:04   #61
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Rozjasnianie włosów.

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
musisz czekac az calosc odrosnie i podcinac jak masz wlosy do ramion to zapewne kilka lat
Kilka lat? Jeśli włosy rosną w średnim - szybkim tempie, za rok powinny już sięgać za brodę
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 19:15   #62
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Rozjasnianie włosów.

dziewczyny sprawa wygląda tak włosy koloru blond mam już od kilku lat podstawą ładnego koloru jest pielęgnacja tzn dużo kosztownych dobrych odżywek mgiełek olejków itp i bardzo dobry fryzjer bo tak naprawdę włos rozjaśniany to martwy włos i naprawdę trzeba poświęcać włosom bardzo dużo uwagi i czasu jeżeli jesteś na to przygotowana to witam w klubie platynowych blondynek a jeżeli nie to będziesz sie raczyć sianem na głowie i pokruszonymi włosami niestety tak to wygląda
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 21:24   #63
alexa87
Przyczajenie
 
Avatar alexa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

mowimy nie palette!!!
Wy tu piszecie o brazach ktore wychodza czarne . to ja sluchajcie mialam kladziony blond palette i kolor owszem super , ale wlosy popalone , a jak pozniej poszlam do fryzjera i chcialam zmienic to mi 3 godziny sciagala!!! blond :/ tak sie cholera wzarl brrrr az mam ciarki do tej pory . palette sa tzw "metaliczne" tak mi fryzjerka powiedziala i dlatego
alexa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 10:22   #64
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Podłączę się do tematu.
Naturalnie mam włosy koloru średni/ciemny brąz. Nie będę przytaczała całej historii mojego farbowania, do rzeczy. Kiedyś miałam przez okres około pół roku robione pasemka. Ostatni raz już dobry rok temu, jeśli nie lepiej. Były potem 2 razy farbowane u fryzjera i dwa razy przeze mnie Castingiem. Dzięki Castingowi w zasadzie wróciłam do prawie, że naturalnego koloru włosów, minimum odrostów. Problem tkwi w tym, że cały czas w niektórych miejscach prześwitują mi rudo-blond pasemka Włosy miałam sporo obcinane, więc te najbardziej spalone pasemka już mnie opuściły razem z nimi...
Co zrobić by pozbyć się tych pasemek?
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 16:49   #65
nataliakoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

witam szukam dla siebie oryginalnej i fajnej fryzurki w której zarazem będe wyglądać ładnie mam podłużną i trójkątną twarz, moje włosy są cienkie i proste.... podpowiedzcie co będzie mi pasowało ;p z góry dzięki
nataliakoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 18:04   #66
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

kiedyś moja znajoma miała taki sam problem niestety to trochę ciężki przypadek bo rozjasniany włos szybko wypłukuje pigment farby .w koncu kupiła hnę chyba tak to się nazywa taka ziołowa farba jej pomogło moze i więc tobie pomoże to jest mieszanka ziół więc napewno nie zniszczy ci włosów
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 18:07   #67
control98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Hej wszystkim Mam problem rozjaśniałam wczoraj włosy rozjaśniaczem o 7-8 tonów ale prawie nic mi nie rozjaśnił włosków no może o 2-3tony są jaśniejsze. Te naturalne brązowe od razu złapały na blond (obecnie prawie siwy) a z tych czarnych po rozjaśnieniach wyszedł mi taki lekki balejaż w kolorkach od ciemnego blondu do średniego blondu z cienkimi pasemkami jasnego blondu to wszystko ma żółty odcień. Co mam zrobić w tej sytuacji???? Użyć dekoloryzatora??? Sądzę że nie ma sensu już rozjaśniać gdyż zauważyłam że ten rozjaśniacz mało skutkuję. Myślałam nad użyciem farby do włosów (z tego co się orientowałam dziś w drogerii każda farba blond rozjaśnia o parę tonów). Jeśli radzicie mi użyć farby to jakiej???? Dziewczyny pomóżcie mi proszę

PS: rozjaśniam z czarnych włosów. Rozjaśniałam już ok.6razy.
control98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 18:20   #68
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez control98 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim Mam problem rozjaśniałam wczoraj włosy rozjaśniaczem o 7-8 tonów ale prawie nic mi nie rozjaśnił włosków no może o 2-3tony są jaśniejsze. Te naturalne brązowe od razu złapały na blond (obecnie prawie siwy) a z tych czarnych po rozjaśnieniach wyszedł mi taki lekki balejaż w kolorkach od ciemnego blondu do średniego blondu z cienkimi pasemkami jasnego blondu to wszystko ma żółty odcień. Co mam zrobić w tej sytuacji???? Użyć dekoloryzatora??? Sądzę że nie ma sensu już rozjaśniać gdyż zauważyłam że ten rozjaśniacz mało skutkuję. Myślałam nad użyciem farby do włosów (z tego co się orientowałam dziś w drogerii każda farba blond rozjaśnia o parę tonów). Jeśli radzicie mi użyć farby to jakiej???? Dziewczyny pomóżcie mi proszę

PS: rozjaśniam z czarnych włosów. Rozjaśniałam już ok.6razy.
6 razy zeby zejśc z czarnych włosów to potrzebny jest ci cud a nie rozjasniacz ! tak ciemne włosy rozjaśnia sie bardzooo stopniowo i trzeba iśc do dobrego fryzjera
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 18:27   #69
control98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Nie mam aż tak bardzo zniszczonych włosów wbrew pozorom. Mam już włoski koloru ciemny blond-średni blond i takie jasny blond pasemka. Jakiej farby teraz użyć by zredukować ten kolor? Aby stał się jednolity jasny blond. Ja rozjaśniam od ponad miesiąca. Jakiej farby użyć???? Dziewczyny jeśli doszłam już z czerni do koloru ciemny-średni blond o żółtym odcieniu to myślę że nie ma sensu udać się teraz z tym do fryzjera jeśli osiągnęłam już prawie swój wymarzony efekt. Chodzi mi wyłącznie o to by ujednolicić ten kolor. Czy jeśli zafarbuję je teraz na jasny blond (na farbie pisze narysowane jest z jakiego odcienia uzyskuje się jaki kolor że z ciemnego blondu też można) to czy ta farba mi załapie ??? Jeśli tak to jaką polecacie???
control98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 20:54   #70
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Jeżeli masz już różne odcienie na głowie, to sama tego nie zrównasz... No bo jak? Musiałabyś każde pasemko inną farbą potraktować... Mogłaś od razu użyć dekolorozatora...


ma-li-na ale ta henną potraktowała naturalne, czy farbowane włosy? Bo czytałam gdzieś, że nie można używać henny na już farbowane?
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:45   #71
hannie
Raczkowanie
 
Avatar hannie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez control98 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim Mam problem rozjaśniałam wczoraj włosy rozjaśniaczem o 7-8 tonów ale prawie nic mi nie rozjaśnił włosków no może o 2-3tony są jaśniejsze. Te naturalne brązowe od razu złapały na blond (obecnie prawie siwy) a z tych czarnych po rozjaśnieniach wyszedł mi taki lekki balejaż w kolorkach od ciemnego blondu do średniego blondu z cienkimi pasemkami jasnego blondu to wszystko ma żółty odcień. Co mam zrobić w tej sytuacji???? Użyć dekoloryzatora??? Sądzę że nie ma sensu już rozjaśniać gdyż zauważyłam że ten rozjaśniacz mało skutkuję. Myślałam nad użyciem farby do włosów (z tego co się orientowałam dziś w drogerii każda farba blond rozjaśnia o parę tonów). Jeśli radzicie mi użyć farby to jakiej???? Dziewczyny pomóżcie mi proszę

PS: rozjaśniam z czarnych włosów. Rozjaśniałam już ok.6razy.

jesuuuuu!!!! 6 razy???
mam nadzieje że robiłaś miedzy tymi rozjaśnianiami 3 tygodniowe przerwy.

nie kombinuj sama z rozjaśniaczem i to jeszcze aż tak mocnym bo stracisz włosy.
taką dekoloryzacje trzeba zrobic w formie pasemek stopniowo wybierajac ciemniejsze pasma i dobierac odpowiednią ilość rozjaśniacz o odpowiedniej mocy. robota na kilka godzin i na kilka podejść a w miedzy czasie odpowiednia profesjonalna regeneracja. zdaj sie lepiej na fachowca jesli nie chcesz calkiem zniszczyć włosów
hannie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 15:30   #72
control98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Już zafarbowałam włosy i wyszedł mi jednolity jasny blond farba loreal recital preference les blondissimes 01. w 1,5miesiaca z czarnych uzyskałam jasny blond włosy nie są tak zniszczone, swobodnie się rozczesują i nie wychodzą tak mocno-odżywek używam. Muszę tylko końcówki wyrównać po tych rozjaśnieniach.
control98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 15:41   #73
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Ja mam naturalny ciemny blond, potem miałam rozjaśniane na jasny blond a teraz mam znowu ciemny blond. Zafarbowałam sama farbą Garniera i wyszły mi ładne ciemne włosy z tym że odrosty są trochę ciemniejsze ale tego prawie nie widać ;-)
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 16:41   #74
hannie
Raczkowanie
 
Avatar hannie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Cytat:
Napisane przez control98 Pokaż wiadomość
Już zafarbowałam włosy i wyszedł mi jednolity jasny blond farba loreal recital preference les blondissimes 01. w 1,5miesiaca z czarnych uzyskałam jasny blond włosy nie są tak zniszczone, swobodnie się rozczesują i nie wychodzą tak mocno-odżywek używam. Muszę tylko końcówki wyrównać po tych rozjaśnieniach.
no to tylko sie cieszyc. ale jak bedziesz u fryzjera to zbadaj kondycje wlosów, bo taki efekt moze byc pozorny a przy kolejnej farbie moga sie pokruszyc.

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Ja mam naturalny ciemny blond, potem miałam rozjaśniane na jasny blond a teraz mam znowu ciemny blond. Zafarbowałam sama farbą Garniera i wyszły mi ładne ciemne włosy z tym że odrosty są trochę ciemniejsze ale tego prawie nie widać ;-)
tylko nie napisalas ile czasu minelo od farbowania
nie zapominaj ze farba z rozjasnionych wlosów zmywa sie szybciej i po jakims czasie ta roznica moze byc bardziej widoczna

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-06 o 17:06 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji i multicytowania
hannie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 18:14   #75
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Jakieś dwa tygodnie.

No to jak się zacznie zmywać to zafarbuję od nowa. Przecież i tak to będę robić po kolor nie trwa wiecznie a odrosty rosną.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 21:46   #76
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

Do Mysza_87
Ale dzieciniada, tak prosić kogoś o zmianę avataru nawet jak ta osoba nam podkradła ....
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 22:11   #77
jambose
Raczkowanie
 
Avatar jambose
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W ramionach Twych <3
Wiadomości: 358
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Mój naturalny kolor włosów to baaaaaardzo ciemny blond/jasny popielaty brąz . Niedawno użyłam rozjaśniacza i wyszły mi żółte włosy z rudymi refleksami. Używałam płukanki już 3 razy, ale nic nie dało, tylko na końcówce jednego pasma mam biały kolorek. Poza tym nie chcę mieć aż tak jasnego blondu.
Czy mogę spokojnie przefarbować się na brąz? Chcę taki jaśniejszy, żeby nie było widać zbyt mocno odrostów, bo gdy naturalne już mi odrosną, to chcę farbować tylko szamponami.
Bardzo boję się jednak teraz koloru rudego. Czy wizyta u fryzjerki (dobrej) też nie będzie ryzykiem, że włosy wyjdą rude?
__________________
http://suwaczek.pl/cache/b01c2c4ee7.png
NASZ suwaczek

Maturzystka 2010

Prawko zdane za pierwszym podejściem - 28.10.2009 r.
jambose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 23:42   #78
beti10
Przyczajenie
 
Avatar beti10
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Witam a ja mam inne pytanie bo ja rozjaśniałam :Joanna" i co byście poleciły by je odżywić bo są suche i brzydkie .Dodam że nie mam czasu na długie pielęgnacje :-/ POZDRAWIAM
beti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 23:46   #79
Krolewna Sniezka
Raczkowanie
 
Avatar Krolewna Sniezka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

musisz pofarbowac 2 razy
Krolewna Sniezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 13:24   #80
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

To może i mi pomożecie??
Jakieś 2 miesiące temu rozjaśniałam jednolicie włosy u fryzjera (żelem) ale wyszedł rudawy więc tydzień później ufarbowałam L'oreal professionel odcień Viking. To jest farba a nie rozjaśniacz. No i ostatnio zrobiły mi się odrosty więc kupiłam tą samą farbę i potraktowałam najpierw odrosty a później resztę włosków. Niestety odrost jak był tak jest Niewiele pojaśniał. Czy to wina złego farbowania ( przy pierwszym nałożeniu kładłam farbę trochę dalej niż na same odrosty) czy muszę użyć teraz rozjaśniacza (mam włosy naturalnie jasno brązowe więc może dlatego farba "łapie" tylko na rozjaśnionych wcześniej pasmach) ?? Pomóżcie, bo nie chcę sobie spalić włosów a fryzjer odpada bo jestem spłukana
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 18:15   #81
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez positive rebel Pokaż wiadomość
To może i mi pomożecie??
Jakieś 2 miesiące temu rozjaśniałam jednolicie włosy u fryzjera (żelem) ale wyszedł rudawy więc tydzień później ufarbowałam L'oreal professionel odcień Viking. To jest farba a nie rozjaśniacz. No i ostatnio zrobiły mi się odrosty więc kupiłam tą samą farbę i potraktowałam najpierw odrosty a później resztę włosków. Niestety odrost jak był tak jest Niewiele pojaśniał. Czy to wina złego farbowania ( przy pierwszym nałożeniu kładłam farbę trochę dalej niż na same odrosty) czy muszę użyć teraz rozjaśniacza (mam włosy naturalnie jasno brązowe więc może dlatego farba "łapie" tylko na rozjaśnionych wcześniej pasmach) ?? Pomóżcie, bo nie chcę sobie spalić włosów a fryzjer odpada bo jestem spłukana
przy tak ciemnych włosach najpierw stosuje sie rozjaśniacz <polecam Goldwell jeżeli chcesz to zrobic sama kolor nie wyjdzie ci żółty a taki paltynowy
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 20:02   #82
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Goldwell... i nie zniszczy mi włosów? Boje się, bo juz raz miałam spalone włosy I jeszcze jedno pytanie. Rozjaśnić najpierw odrost a później na chwile na reszte włosów, czy tylko same odrosty. Bo sęk w tym, że nie chcę mocnej platyny tylko taki średnio jasny zimny blond.... Przepraszam że tak dopytuje ale w kwestii farbowania zdaję się na mądrzejsze osóbki
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 10:32   #83
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

Dlaczego to jest naruszenie regulaminu ?? Proszę o odpowiedź
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 23:02   #84
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów?

Nawet nikt nie potrafi mi odpowiedzieć, dlaczego za to otrzymałam ostrzeżenie ...??
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 16:10   #85
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

witam,
przesadziłamz rozjaśnianiem 2 dni temu włosy zrobiły się szaro białe i nagle zapragnełam mieć z powrotem ciemny blond... Pomaszerowałam do rossmana i zaopatrzyłam sie w farbę L'Oreala Recital Preference ISLAND (czyli nawiasem mólwiąc popielaty blond).

Wystraszona tym jaki kolor mi wyjdzie (od roku mam włosy jasny blond robione wyłącznie rozjaśniaczami!!!), zrobiłam sobie probkę mieszanki oddajac proporccje (a nie było to trudne gdyż oba składniki mają po 60 ml). Nałożyłam na pasemko i wszystko fajnie -farba zciemniała do ładnego koloru, tyko że jak po upływie czasu zmyłam farbę i wytarłam pasemko okazało się że mój piękny ciemny blond to... jakieś sprane fioletowe coś, wyglądające jak jasny blond z odcieniem fioletu... wygląda tak, jakby normalnie kolor nie chwycił, a na pudełku jest pokazane, że jasny blond też chwyta na ten śliczny kolor...

Załamałam się

nie wiem co mam teraz zrobić... Czy może mieszankę źle wymieszałam, albo bylo jej za mało na pasemko... Marzy mi się kolorek, ale nie wiem czy mogę nałożyć farbę na całośc i czy nie będę wyglądać jak to pasemko....

może ktoś coś doradzić???
kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 16:18   #86
aurea1
Przyczajenie
 
Avatar aurea1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Polecam stopniowe przyciemnianie tych rozjaśnionych włosów, trochę to potrwa ale powinno się udać. BARDZO odradzam popielate blondy, z reguły na tak rozjaśnionych włosach wychodzą właśnie fioletowe lub zielone.

Dodam otuchy mówiąc, że sama jeszcze niedawno miałam wręcz siwe od rozjaśniania włosy a dziś jestem ciemną brunetką
aurea1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 16:46   #87
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

stopniowo... tylko jak dziś chciałam kupić ciut ciemniejszy blond to się okazało, że wszystkie są rozjaśniające... w ten sposób załatwiłam sobie te siwo-białe włosy miały się ciut przyciemnic a rozjaśniły sie... ehhh
kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 17:21   #88
aurea1
Przyczajenie
 
Avatar aurea1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Mi się udało przyciemnić moje mocno rozjaśnione włosy tą farbą:
http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=4060
ale to nie oznacza, że tobie też się uda, bo to wszystko zależy od pigmentu. Możesz jednak spróbować na pasemku, ja też tak próbowałam.
Ewentualnie może taki odcień blondu, ale tej farby nie sprawdzałam, więc nie wiem jak wychodzi: http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=5617
aurea1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 18:03   #89
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

po schwarzkopfach zawsze wypadały mi włosy używam tylko L'oreali... a i tak mam cienkie włosy bardzo już... kurzce ubolewam nad swoja głupota jak miałam czarne to zachciało mi się jak najjasniejszego blondu, jak w końcu zrobił się blond to marzę o naturalnym kolorze :P chyba pozbieram troche kasy i pójde do fryzjera... albo jutro sprzeciwię się ulotce loreala i zamiast na wilgotne nałożę farbe na suche włosy bo naprawdę brak mi pomysłów, a ten mój popielaty blond jest najjaśniejszy po jasnych blondach... i kosztowal 27 zł (sick!). Ale znając moje szczęście co bym nie zrobiła zrobię sobie "kuku" :P
kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 18:35   #90
aurea1
Przyczajenie
 
Avatar aurea1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Mi natomiast po loreal wypadały tak, że myślałam że obudzę się łysa ;p No ale to jak widać wszystko zależy od tego jakie kto ma włosy. Ale naprawdę odradzam używania popielatych na tak rozjaśnione włosy, no chyba, że twój upragniony kolor to fiolet
aurea1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-05 15:28:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.