BALSAM DO CIALA DLA SKORY TLUSTEJ-CZY KTOS PORADZI? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-26, 12:25   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

BALSAM DO CIALA DLA SKORY TLUSTEJ-CZY KTOS PORADZI?


Witajcie!

Mam 18 lat,jestem posiadaczka skory tlustej.Szukam balsamu do ciala dla siebie,czyli nietlustego i bardzo lekkiego,ale dobrze nawilzajacego.Niestety zadna ze znanych mi powszechnie firm nie posiada mleczka "dla skory tlustej"...
Sa dla suchej,relaksujace,liftin gujace...ale w zaden sposob nie moge znalezc czegos dla siebie.

Bardzo prosze o rade.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-26, 17:26   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: BALSAM DO CIALA DLA SKORY TLUSTEJ-CZY KTOS PORADZI?

Nie ma balsamów do ciała dla skóry tłustej, bo firmy zakładją, że taka skóra nie potrzebuje "balsamowania" skoro nie jest sucha.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-26, 18:31   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: BALSAM DO CIALA DLA SKORY TLUSTEJ-CZY KTOS PORADZI?

Alez sa Justy,Widzialam kiedys w sklepie,ale wtedy nie wpadlam na pomysl zakupienia go.Ale tego,ze istnieja jestem pewna.Poza tym nieprawda jest ze skora sucha nie potrzebuje nawilzenia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-26, 19:28   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: BALSAM DO CIALA DLA SKORY TLUSTEJ-CZY KTOS PORADZI?

Chyba powinnam coś wyjaśnić. Ja też widziałam kiedyś balsam do ciała w serii dla skóry nastoletniej/trądzikowej (chyba Kolsatyna). Jestem przekonana, że nie tylko skóra sucha wymaga nawilżania. To, co napisałam poprzednio to jedynie moje domysły na tema przyczyn nieobecności (śladowej obecności) takich balsamów na rynku.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-26, 23:42   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: BALSAM DO CIALA DLA SKORY TLUSTEJ-CZY KTOS PORADZI?

Hmm,obawiam sie ze masz racje...no coz poszukam jeszcze po sklepach,zobaczymy co wygrzebe [img]icons/icon10.gif[/img]
Dzieki za rady.
Pozdrowka.
[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-27, 10:24   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: BALSAM DO CIALA DLA SKORY TLUSTEJ-CZY KTOS PORADZI?

Myślę ,że możesz mieć kłopoty z nabyciem takiego balsamu, bo producenci zakładają,że używa sie go nie tylko na plecy czy dekolt(te rejony ciała moga się faktycznie przetłuszczać),ale na ramiona, przedramiona, nogi. Te części ciała posiadają mało gruczołów łojowych i potrzebują nawilżenia a nawet (łydki!) natłuszczenia. Kup po prostu lekkie mleczko, lotion nawilżający czyli coś o wodnistej konsystencji i omijaj przetłuszczające sie częsci ciała albo wypróbuj żel nawilżający z bursztynem Bioenergetic Polleny Ewy.Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-27, 11:28   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: BALSAM DO CIALA DLA SKORY TLUSTEJ-CZY KTOS PORADZI?

Przejrzałam w poszukiwaniu balsamu do skórt tłustej oferty wielu firm,np. eris, bielenda, dax cosm, oceanic, miraculim, idea25, pulanna, soraya, dermika itd i nic. Kiedyś Kolastyna miała w serii Nastolatka antybakteryjny, meganawilżający balsam do ciała- odkąd seria zmieniła opakowania- balsam został zastąpiony żelem do włosów [img]icons/icon7.gif[/img] . Również Inter-fragrances miało dawniej w linii Botanic Line- balsam dla młodych- seria ta dawno zniknęła z rynku.
Wygląda na to, że , tak jak pisała coralin, powinnaś raczej nastawić się na lekkie balsamy nawilżające. Może Miraculum Young C+- relaksujący balsam do ciała?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.