Plamienia... tabletki... zalamane rece :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-15, 13:48   #1
1357908642
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8

Plamienia... tabletki... zalamane rece :(


Od 2 tygodni wystepuja u mnie obfite plamienia. Od tego cyklu mam zaczac przyjmowac tabletki antykon.- Rigevidon. Lekarz powiedzial ze rozpoznam pierwszy dzien okresu, gdyz plamienia nie beda juz takie "brudnokrwiste". Tylko ze plamienia nie sa juz brudnokrwiste, tylko wygladaja jak krwawienia miesiaczkowe, ale na moje oko jest tego krwawienia za malo... Jestem w kropce. Nie mam zielonego pojecia czy dostalam juz ten okres, czy nie, czy mam przyjac pierwsza tabletke, czy nie. Jetsem wsciekla na lekarza, bo co ja mam teraz niby zrobic? Pojsc do niego i mu pokazac wkladke zeby mogl madrala ocenic czy to juz okres czy jeszcze nie?! Bo ja nie potrafie!! Ajjjj nie wiem po co to pisze dziewczyny ale zezloscilam sie naprawde... Pomocy

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-04-15 o 14:44 Powód: odtworzenie treści postu
1357908642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 14:05   #2
agna12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Plamienia... tabletki... zalamane rece :(

mam podobny problem z rozpoznaniem okresu i rozpoczeciem przyjmowania tabletek. Lekarz powiedzial mi ze nie wszystkie okresy sa obfite. teraz zalezy czy zaufasz temu co mowia inni. sama znasz pewnie swoj organizm. Ja tez zawsze mam obfite krwawienia do tego bole wszystkiego co sie da a tym razem nic. Kilka kropel krwi... jestem w kropce podobnie jak Ty... ale jesli ufasz lekarzom (a chyba powinnysmy ufac) too "NIE KAŻDY OKRES JEST OBFITY"

a co do tego Twojego lekarza to nie jestem pewna czy dobrze Ci powiedział o tym rozpoznaniu okresu, bo pzeciez zdarzaja sie tez brudnokrwiste plamienia w czasie miesiaczki. Sama takie czasami mam Powodzenia.
agna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 14:11   #3
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Plamienia... tabletki... zalamane rece :(

Cytat:
Napisane przez 1357908642 Pokaż wiadomość
.
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 21:33   #4
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Plamienia... tabletki... zalamane rece :(

Cytat:
Napisane przez 1357908642 Pokaż wiadomość
Od 2 tygodni wystepuja u mnie obfite plamienia. Od tego cyklu mam zaczac przyjmowac tabletki antykon.- Rigevidon. Lekarz powiedzial ze rozpoznam pierwszy dzien okresu, gdyz plamienia nie beda juz takie "brudnokrwiste". Tylko ze plamienia nie sa juz brudnokrwiste, tylko wygladaja jak krwawienia miesiaczkowe, ale na moje oko jest tego krwawienia za malo... Jestem w kropce. Nie mam zielonego pojecia czy dostalam juz ten okres, czy nie, czy mam przyjac pierwsza tabletke, czy nie. Jetsem wsciekla na lekarza, bo co ja mam teraz niby zrobic? Pojsc do niego i mu pokazac wkladke zeby mogl madrala ocenic czy to juz okres czy jeszcze nie?! Bo ja nie potrafie!! Ajjjj nie wiem po co to pisze dziewczyny ale zezloscilam sie naprawde... Pomocy
a dlaczego masz te plamienia? przecież to nie jest normalne. ja mam w ulotce od tabletek anty napisane, że występowanie krwawień międzymiesiączkowych jest jednym z przeciwwskazań do stosowania ich.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.