Lekarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 12:15   #1
Isabells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 155

Lekarz


Otóż chciałabym zacząć kurację izotekiem, ponieważ biorę różne rzeczy od 9 lat, a różnicy jak nie było tak nie ma - jak tylko skończę stosować wszystko wraca.
Ale czyta się, że izotek to dość niebezpieczny lek, trzeba robić regularne badania i znaleźć dobrego lekarza.
Moim problemem jest - skoro jestem zdecydowana na akurat tą kurację, to jak mam to skonsultować?
Ostatnim razem jak poszłam do dermatologa i coś zaproponowałam sama, to się niemal śmiertelnie obraził i musiałam zmienić lekarza.
Zna ktoś może w łódzkich (najlepiej Pabianice, Sieradz, Łódź_ lekarza, który leczy izotekiem?
Jestem już naprawdę zrezygnowana, a z moich 7 koleżanek z trądzikiem tylko 5 to wyleczyło - i właśnie izotekiem. I chciałabym spróbować. Po bo 9 latach chodzenia do dermatologów jedyny efekt jest taki, że zamiast czoła i brody zaczęło mi wysypywać też skronie i powoli wchodzi to okropieństwo na policzki.
Jak mam zaproponować lekarzowi kurację, żeby mnie nie odesłał, ani nie poczuł się urażony?
Isabells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 17:00   #2
karolinabed1996
Przyczajenie
 
Avatar karolinabed1996
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 16
Dot.: Lekarz

Ja lecze sie Aknenorminem(po czterech miesiącach odzyskałam dawną twarz ). Dowiedziałam się o tym leku od siostry mojej koleżanki. To nie lekarz ale ja zaproponowałam ta kuracje, po prostu powiedziałam mu że słyszałam o takim leku itd., i mi przepisał. zaznaczam że Aknenormin tez nie jest bezpieczny ale ja raz zrobiłam badania i wystarczyło.
__________________
Bez jutra nie da się żyć..
karolinabed1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 07:45   #3
Isabells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 155
Dot.: Lekarz

Dziękuję za odpowiedź tutaj i odpowiedzi na PW - przydały się i wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę izoteku.
Chociaż mnie zamurowało, jak pani doktor kazała mi zrobić test ciążowy, mimo tłumaczenia, że nie jestem aktywna seksualnie, i kazała mi stosować antykoncepcję, ale potem uznałam, że to pewnie procedura - taki obowiązek lekarza przepisującego izotek.
Ja po prostu zmieniłam lekarza. Tamten izotekiem nie chciał leczyć, badań na hormony też nie chciał zrobić. Tylko chciał szpikować mnie dalej tetracykliną - w czym nie widziałam sensu, bo jak nie pomogła za pierwszym razem, to za trzecim by raczej też nie pomogła. A żołądek po niej ucierpiał.
Isabells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.