Papiloty -wątek zbiorczy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-17, 19:24   #1
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Arrow

Papiloty -wątek zbiorczy :)


Ostatnio zastanawiam sie nad kupnem papilotów, ale nie zabardzo wiem jak je stosować. Jesli dobrze myśle, to im grubsze tym wieksze loki? ale czy da sie nimi zrobić ładne fale czy zawsze wyjdą loczki Mam włosy do ramion (od wczoraj) i nie chce wygladać jak baranek Nakładać je na mokre czy prawie suche wlosy? wczesniej sama pianka wystarczy? Może jakaś użytkowniczka papilotów mogłaby wkleić fotke fryzurki po papilotach Bede wdzięczna tez za wszelkie wskazówki
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 09:55   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Papiloty :)

Cytat:
Napisane przez magiolka
Ostatnio zastanawiam sie nad kupnem papilotów, ale nie zabardzo wiem jak je stosować. Jesli dobrze myśle, to im grubsze tym wieksze loki? ale czy da sie nimi zrobić ładne fale czy zawsze wyjdą loczki Mam włosy do ramion (od wczoraj) i nie chce wygladać jak baranek Nakładać je na mokre czy prawie suche wlosy? wczesniej sama pianka wystarczy? Może jakaś użytkowniczka papilotów mogłaby wkleić fotke fryzurki po papilotach Bede wdzięczna tez za wszelkie wskazówki

niestety fotek nie mam, ale jakis czas temu byłam nałogowa użytkowniczka papilotów ( których jeszcze dziś mam dziesiątki w szafce ..to tak papiloty jak wiesz są róznej grubości, cieniutkie ,grubsze i wielgachne zasadniczo wszystko zalezy od tego jaki efekt chcesz osiągnąc...jesli loczki( jak piszesz baranek) używa się tych cieniutkich , najlepiej na dośc wilgotne włosy , sama pianka wystarczy.Te srednie tworzą świetne loki "normalne".Natomiast Tobie chodzi o fale..w tym przypadku powinnas użyć tych grubszych papilotów, nawijając na nie dośc duże pasma włosów ( ale bez przesady bo efekt bedzie żaden). Jesli użyjesz papilotów na bardzo wilgotne włosy efekt poczatkowy może dac fryzurę bardzo poskręcaną, a to raczej nie będa fale o które ci chodzi, proponuje wiec użyc papilotów w Twoim przypadku na niemal suche włosy ( niemal-więc odrobine jeszcze wilgotne ). Mozesz uzyć pianki lub utrwalić efekt już po rozplą.taniu ( i przeczesaniu palcami) np brylantyną w sprayu ( praktykowałam jej używanie razem z papilotami , sądzę, że sprawdza sie o wiele lepiej niz lakier , czy pianka, dodaje blasku i włoski sa spręzyste).Oczywiście duże znaczenie ma tez czas jaki będziesz trzymała papiloty na głowie...ja mam mało podatne włosy a chodziło mi zazwyczaj o dośc duży skret wiec trzymałam cała noc. Myślę jednak , że dla delikatnych fal kilka godzin to odpowiedni czas, ale najlepiej będzie jesli jeden dzień poświęcisz na testy...zrób sobie kilka papilotów i po kolei jeden rozplątuj po upływie pewnego czasu ( jeden po godzinie, drugi po dwóch , trzech) wtedy dowiesz sie jaki czas poptymalny będzie dla twoich włosów
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 13:28   #3
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: Papiloty :)

Dziękuje za wyczerpującą odpowiedz Jutro idę po papiloty
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 16:26   #4
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Papiloty :)

wybór jest bardzo duży od siebie dodam,że te z gąbki z drutem w środku szybko się niszczą Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 18:31   #5
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Papiloty :)

do pewnego czasu nałogowo prostowałam włosy- codziennie nie musze chyba wspomnieć jak sobie je zniszczyłam. obecnie przechodzą etap silnej regeneracji a że 'naturalne' sa okropne- ni to poroste, ni to fale, sztywne suche i wiecznie puszące się.. wpadłam więc na pomysł, że skoro ich nie prostuję, to bede zakręcać. moje pyt brzmi- czy to papiloty niszczą włosy, jakie sa wg Was najlepsze i polećcie mi proszę jakies dobre kosmetyki wspomagające skręt które nie niszczą włosów. mogą być serie profesjonalne. pozdrawiam
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 20:21   #6
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: Papiloty :)

podobno najlepsze są gumowe, a ogolnie papiloty nie niszcza wlosow...ja krecilam pare razy, nawijalam na prawie suche wlosy z pianka, trzymalam cala noc, a z rana zdejmowalam dzielilam na wezsze pasma, byly krzywe i beznadziejene cos w rodzaju rurek, ale trzebabylo je pozakrecac na palcu w odpowiednia strone i wychodzily piekne sprezynki...szkoda tylko ze przez moje sztywne kudly trzymaly sie niecaly dzien:/
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 20:49   #7
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Smile Dot.: Papiloty :)

Suszarka , prostownica , lokownica to urządzenia , które psują włosy . Jesli długo prostowałaś włosy to są teraz osłabione i brak im blasku naturalnego ponieważ, zmęczyły się tym prostowaniem . Może powinnaś użyć szamponu do włosów suchych i łamliwych się . A do tego odżywkę . Najwazniejsze jednak to abyś przestala używać różnego rodzaju elektrycznych urządzeń do włosów . Tych których wymieniłam wczesniej i innych . Papiloty nie niszczą włosów . Przecież nie są na prąd . Po umyciu włosów podsusz je trochę ( suszarką , ale ty nie powinnas jej uzywac teraz ) . Włosy muszą być leciutko mokre z dołu i góry ) Potem rozczesz włosy i najpierw zawijaj pasy z góry i boków a potem z dołu . Pamiętaj aby mocno nie ściskać aby skóra cię nie bolala po nocy ) . co do papilotów z gąbki z drucikiem nie mam nic przeciwko . Są dobre . Ja mam takie 2 lata i się nie niszczą . ( trzeba o nie dbać ) . W nocy lepiej żebyś spała na jednym boku . Ułóż sie wygodnie tak abyś nie naciskala na papiloty i przez to się męczyła . RANO delikantie rozwiń papiloty i rozczesz je dokladnie ( nie szarpiąc bo wyrwiesz wlosy i zniszczysz papiloty ) . Umocnij loki lakierem do włosów a krótrze loczki możesz ,, potraktować pianką " . UWAGA jeśli msz jednak grube długie włosy .. papiloty mozesz odstawić na bok bo nic nie wyjdzie . Nie nawina się poprostu .wiem to stąd bo moja kolezanka probowala a ma grube długie włosy . Pozdrawiam
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 22:28   #8
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: Papiloty :)

Cytat:
Napisane przez naked21
do pewnego czasu nałogowo prostowałam włosy- codziennie nie musze chyba wspomnieć jak sobie je zniszczyłam. obecnie przechodzą etap silnej regeneracji a że 'naturalne' sa okropne- ni to poroste, ni to fale, sztywne suche i wiecznie puszące się.. wpadłam więc na pomysł, że skoro ich nie prostuję, to bede zakręcać. moje pyt brzmi- czy to papiloty niszczą włosy, jakie sa wg Was najlepsze i polećcie mi proszę jakies dobre kosmetyki wspomagające skręt które nie niszczą włosów. mogą być serie profesjonalne. pozdrawiam
Na czym polega Twoj etap silnej regeneracji?? odzywki? odstawilas całkiem prostownicę??
Ja mam tak samo, chce skonczyc z prostownicą,ale bez pomocy czegokolwiek moje włosy wyglądaja nieciekawie. Wpadłam wiec na pomysł: PAPILOTY! Moim zdaniem one nie niszcza włosów, zresztą z porównaniem z gorąca prostownicą to jest NIC Musze je wyprobować, moze mi cos z tego wyjdzie, ale ciężko mi sie bedzie przestawić z prostych drutów na kręcone. Jak narazie nadal prostuję
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 07:23   #9
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Papiloty :)

regenaracja moich kudełków polega na:
*odstawieniu prostownicy
*stosowanie szamponu i odżywki przeznaczonych do suchych włosów- polecam serię marki SELEKTIVE- do kupienie wyłacznie w salonach w ktorych panie fryzjerki stosuja te kosmetyki
*nieużywanie lakieru do włosow, ktory rowniez w pewnym stopniu wlsko niszczy
*nie czesania sie w ulizana ciasna kitke dzieki ktorej porobily mi sie lyse placki przy skroniach
no i postanowilam nawijac wloski na papiloty i przejsc z prostych na loczki mysle, ze to je uratuje a mnie od swiadomosci nieciekawego wygladu. po pracy pojde do sklepu fryzjerskiego i od jutra- LOCZKI
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 07:24   #10
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Papiloty :)

aha zapomnialam dodac najwazniejszego- w ramach regeneracji wloskow chodze 2 razy w miesiacu do fryzjera na zabiegi nawilzajace
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 09:59   #11
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Papiloty :)

Trzeba nawijać wilgotne włosy- w przeciwnym razie nawet przez noc nie wyschną,i będzie strasznie mocny skręt Te gumowe są najlepsze, droższe do tych z gąbki, ale warto zainwestować Wszystko w nadmiernych ilościach niszczy włosy, bez względu na to czy jest na prąd czy nie wszystko jest dla ludzi przecież tylko trzeba z umiarem stosowac Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 10:55   #12
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: Papiloty :)

a ja nie umiem ich nawijać, jak rozwinę to są strszne, albo za bardzo skręcone albo za mało, albo każdy włos stoi w inną strone i sie kończy na ponownym myciu a tak lubię loki, niestety trwała robiona kilka lat pod rząd się zemściła
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 12:39   #13
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Papiloty :)

niewiem czy dobrym sposobem na zniszczone prostowaniem włosy jest nawijanie ich na papiloty.....a pozatym wy raz je prostujecie, raz krecicie już się połapać nie można
karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 13:20   #14
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Papiloty :)

Cytat:
Napisane przez karateczka000
niewiem czy dobrym sposobem na zniszczone prostowaniem włosy jest nawijanie ich na papiloty.....a pozatym wy raz je prostujecie, raz krecicie już się połapać nie można
hmm no chyba trzeba jakos wyglądać i chyba lepiej wybrać mniejsze zło jakim być może okaże sie nawijanie wlosow na papiloty.... to chyba dobrze, ze raz prostujemy raz zakrecamy nie ma nic gorszego od monotonii
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 13:56   #15
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Papiloty :)

no w sumie....?
karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 14:21   #16
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Papiloty :)

ja jestem na eatpie prostowania wlosów, bo w takich czuje się najlepiej. A naturalne mam kręcone i suche, a ja lubię gładziutkie. Co do papilotów, to ja robiłam tak: nakręcałam na noc wilgotne, ale nie mokre pasma, potem rano rozczesywałam je palcami a na koniec lakier
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 14:24   #17
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Papiloty :)

dodam jeszcze, że efekt utrzymywał się długo, jakieś 5 dni, aż musiałam umyć włoski. A moi znajomi pytali się czy robiłąm trwałą
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 17:08   #18
Kaska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 57
Dot.: Papiloty :)

Mnie sie wydaje ze to nie papiloty niszcza wlosy, a srodki ktorymi wzmacniamy efekt czyli pianki, lakiery itp. cuda. Sama to zauwazylam na swoich wlosach, ze jak nie stosuje lakieru, pianek to sa w lepszej kondycji.
Kaska007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 19:45   #19
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: Papiloty :)

czy moglybyscie wklic zdjecia swoich kreconych wlosow?
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 22:15   #20
anett87
Raczkowanie
 
Avatar anett87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: WrW
Wiadomości: 53
Dot.: Papiloty :)

Cytat:
Napisane przez Mariti
n Mozesz uzyć pianki lub utrwalić efekt już po rozplą.taniu ( i przeczesaniu palcami) np brylantyną w sprayu ( praktykowałam jej używanie razem z papilotami , sądzę, że sprawdza sie o wiele lepiej niz lakier , czy pianka, dodaje blasku i włoski sa spręzyste).

ha ha od 3 lat mam taka brylantyne w szafce i stoi i nie wiem na co ja uzywac, tylko latem jak si eopalam spryskiwalam nią wlosy bo ma filtry. ha dzieki wielkie za ten pomysł


tylko czy po 3 latach bedzie jeszzce zdzatna?
__________________
dostalam sie na studia!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134926 Pomóż mi dobrać fryzurke!
anett87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 23:37   #21
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Papiloty :)

Cytat:
Napisane przez anett87
h


tylko czy po 3 latach bedzie jeszzce zdzatna?
oj nie jestem pewna...generalnie kosmetyki do stylizacji maja długi czas przydatności, ale może lepiej nie ryzykować ...
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 21:18   #22
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Papiloty

Hej

Testuję mój nowy nabytek - papiloty Mam wlosy sięgające ok 4 cm za ramiona. Jedyna fryzura jaką potrafię zrobić, to mniej więcej to: (załącznik 1). Czy da się za pomoca papilotów ulozyc cos innego? Chodzi mi np o (zalacznik 2 i 3).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (10,0 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 2.jpeg (12,0 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (62,5 KB, 175 załadowań)
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 22:30   #23
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Papiloty

Ja tez mam papiloty i pamietam ze jeszcze kiedys w podstawowce na jakas zabawe załozyłam je na noc w efkecie rano miałam totalne spręzynki wygladałam jak ciota z bazaru i trzeba było szybko myc głowe Bardzo mi sie podoba fryzurka nr 3 i wydaje mi sie ze taka to tzreba by było na grubych wałkach ale moge sie mylic
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 12:15   #24
kasimli
Wtajemniczenie
 
Avatar kasimli
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 2 493
Dot.: Papiloty

ooo...dzięki papilotom mogę nie nieszcząc włosów mocno pokręcić lub ułożyć w fale gdy nakręcę papilotami szerszymi, mozne loczki tylko tymi mniejszymi. Po zdjęciu papilotów można układać dowoli fryzurki, naprawdę.
__________________
"A girl should be two things :

classy and fabulous "
Coco chanel
kasimli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 16:07   #25
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: Papiloty

hmmm moze to glupie ale chyba nie potrafie nawijac wlosow na papiloty tzn po umyciu na wilgotne wlosy zaczelam nawijanie ... i wygladaja po rozplataniu beznadziejnie.czy to ma znaczenie jak sie je nawija?
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 19:20   #26
IraKlara
Raczkowanie
 
Avatar IraKlara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dunfermline
Wiadomości: 209
Wyślij wiadomość przez MSN do IraKlara
Dot.: Papiloty

Ja mam z natury pofalowane włosy i też się zastnawiam czy sobie papilotów nie sprawić, żeby je jeszce podkreślić.

Ja raz nawijałam na papiloty ale na prawie suche włosy - wtedy mi się nie poplątały a tylko lekko pokręciły.
IraKlara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 21:20   #27
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Papiloty

Właśnie zastanawiałam się, czy papiloty mogą dać efekt takich "połamanych" większych fal. Kręcą mi się włosy same z siebie, ale czasem chciałabym właśnie tak je połamać i nie bardzo wiem jak . Były tu różne wątki o tego typu fryzurkach (np.olsenki), ale jakoś nie umiem użyć do tego typu fryzur prostownicy . Jest jakiś inny sposób??
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 20:45   #28
VanillaNut
Raczkowanie
 
Avatar VanillaNut
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Jak zrobić papiloty krok po kroku?

Zakładam nowy wątek, bo w wyszukiwarce nie mogłam znaleźć zadnej instrukcji, jak dokladnie zrobić papiloty (te ze specjalnych wałków, jak i te z np. gazety).
Jeśli chodzi o te z wałków, to mam pytanie w którą strone je zawijać i jak grube pasma brać by wygladało naturalnie i ladnie?
A jeśli chodzi o te z gazet, to prosiłabym o dokładna instrukcję - jak zawinąć te włosy i jak je spiąc u góry (zawiązać?).

Moze pytanie głupie, ale... no wiecie:P
18.06 mam bal gimnazjalny i szukam sposobu na zrobienie naturalnych lokow i fal...

W dodatku strasznie podobają mi sie te fale Paris Hilton na zdjeciu ponizej. Wie ktos moze, jak je wykonać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paris_hilton03.jpg (12,5 KB, 400 załadowań)
__________________
Zamienię talent do komplikowania sobie życia na jakikolwiek inny...
VanillaNut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 10:07   #29
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Jak zrobić papiloty krok po kroku?

wszystko zalezy od rodzaju, stanu i dlugosci Twoich wlosow. im dluzsze tym ciezej bedzie je zakrecic, bez wzgledu czy to walek, papilot czy gazeta... i nie wiadomo czy Twoje wlosy sa podatne na ukladanie? im mniej tym gorzej dla Twojego balu myjesz wlosy, nakladasz jakas pianke, czekasz az wyschnie, rozczesujesz, bo zostana strąki i nakrecasz. od dolu do gory. jak nakrecisz do skory a Twoje wlosy sa raczej dluzsze to na gorze sie nie nakreci i opadnie pod wlasnym ciezarem. to logiczne. im bedziesz brala wieksze pasemko do nakrecenia, tym skret bedzie lagodniejszy i slabszy. utrwalasz wszystko lakierem delikatnie sciskajac. radze zrobic ta fryzure kilka razy wczesniej zeby nie bylo dla Ciebie zaskoczeniem ze za pierwszym razem cos nie wyszlo a paris na zdjeciu to ma wlosy mocno natapirawane od nasady. i milej zabawy na balu
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 13:59   #30
VanillaNut
Raczkowanie
 
Avatar VanillaNut
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: Jak zrobić papiloty krok po kroku?

Dziękuje za odpowiedź Włpsy mam cienkie i bardzo podatne na krecenie, takze z tym problemu nie będzie. Bardziej chodziło mi o to, jak te włosy (juz zawiniete na papiloty) bedą sie trzymały u góry? Te specjalne mogę zawinąć, ale te np. z gazety? - zawiązać u góry?
__________________
Zamienię talent do komplikowania sobie życia na jakikolwiek inny...
VanillaNut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 08:26:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.