Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:))) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-17, 22:42   #61
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Oczywiście, lepsza dyskusja niż odpowiedzi typu "tak", "nie". Poza tym to Twoja sprawa jak się nosisz, ale każdy może dowolnie skomentować. I nie jest tak, że wygląd nie jest niczym ograniczany, żyjemy w społeczeństwie i jakieś zasady są. I o ile podrzędna ekspedientka może pokazać swoją pupę ze stringami, to pracowniczka w biurze na coś takiego sobie pozwalać nie powinna. Czasami trzeba się dostosować.
Poza tym jak komuś się podoba trójkąt odznaczający się na spodniach, to nie mam argumentów

A i nie chodzi o to czy stringi czy figi tylko o kolor bielizny. Bo cielistych stringów nie będzie widać spod białych spodni.

I mam taką dziewczynkę grubiutką w piekarni która zawsze gdy schyla się po chleb, to pół tyłka z pięknym różowym motylem (w ramach zastępstwa za trójkąt) jej wystaje. No cudo po prostu Jej pewnie też się podoba to, więc czemu nie.
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 23:37   #62
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez Celebre Pokaż wiadomość
Gdyby wszystko było z góry ustalone co wypada a co nie wypada bylibysmy bezbarwna grupa ludzi, bez swojego zdania, stylu itp.MOże nie wszystko jest pięknie, może razi ale to ten ktoś nosi, on to lubi a ja oczywiście pytana mogę wyrazić swoje zdanie, opinię ale na pewno nie narzucać komuś czegoś, bo tak podobno ma być, ktos napisał i to jest jedna słuszna droga
o tym wlasnie mówie tylko sa tacy co wola jak sie ich pytanie zbyje glupim usmiechem, albo zdawkowa opinia zeby nie zrobic przykrosci, a sa tez ci co wala prosto z mostu. nikt poprzez forum nie wejdzie do twojej bielizniarki zeby ci pociac nozyczkami wszystkie stringi i zostawic babcine reformy, to tylko gadanie a ze dosadne... wiadomo sa tacy co maja ostre jezyczki i sa ci co ich nie maja
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 23:45   #63
majeczk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 169
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

figi, figi, figi i jeszcze raz..dopasowane figi Nie wiem jak dziewczyny sobie ubzdurały ze takie stringi pod jasnymi spodniami ładnie wygladaja... to wyglada KOMICZNIE
majeczk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 02:59   #64
iddqd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 74
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
1) białe prześwitujące spodnie obojętnie z jaką bielizną noszone są dla mnie nie do pomyślenia.
3) Jeśli ktoś już nosi białe spodnie, to najbezpieczniej jest kupować takie z nieco grubszego, nie prześwitującego materiału - i problem znika.
zgadzam sie, poza tym biale spodnie plus biale stringi, to w moim pojeciu polaczenie super tandetne, taka niezbyt wyrafinowana proba zwrocenia na siebie uwagi. do bialych spodni nosze tylko cieliste stringi i zanim wyjde z domu przygladam sie sobie w lustrze dokladnie, upewniajac sie, ze majtow nie widac - jesli sie chce byc eleganckim, to bielizny, zwlaszcza majtkow, w ogole nie powinno byc widac.
iddqd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 07:05   #65
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Dokladnie
najlepsze ze dziewczyny ktore tak chodza pientnuja te, ktorym wystaja stringi nad spodniami ale ich przerozyczste spodnie wcale im nie przeszkadzaja.
Tak samo irytuja mnie wystajace spod spodniczki ponczochy...
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 07:45   #66
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez iddqd Pokaż wiadomość
zgadzam sie, poza tym biale spodnie plus biale stringi, to w moim pojeciu polaczenie super tandetne, taka niezbyt wyrafinowana proba zwrocenia na siebie uwagi.
...
jesli sie chce byc eleganckim, to bielizny, zwlaszcza majtkow, w ogole nie powinno byc widac.
Zgadzam się
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 09:45   #67
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez Celebre Pokaż wiadomość
a pod białymi przeswitującymi spodniami cielistych stringów nie widać? Jesteście pewne czy tylko powtarzacie to co napisała jedna dziewczyna? Dla mnie połączenie białe + białe wygląda dobrze
Zgadzam się w 100%! Zauważyłam, że wszyscy klepią że pod białe trzeba nosić cieliste, bo rzekomo nie widać, ale problem polega na tym, że jak ubranie nie jest prześwitujące to nie ma znaczenia czy się włoży białe czy cieliste, a jak prześwituje, to cieliste jest TAK SAMO widać! Nie piszę teraz o spodniach, bo nie noszę prześwitujących spodni, ale często do pracy wkładam białą koszulę, a spod nich stanik zazwyczaj niestety lekko prześwituje. Próbowałam z cielistą bielizną i moim zdaniem tak samo ją widać A jako że nie cierpię cielistej bielizny, więc darowałam sobie. Nie lubię również stringów, a stringi prześwitujące spod prześwitujących spodni wyglądają dla mnie niesmacznie. W ogóle raczej unikałabym prześwitujących spodni, bo widoczne gatki nigdy nie wyglądają dobrze, figi również
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 09:59   #68
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Ale wiadomo, że stanik widać. W tym celu pod białą koszulową bluzkę można zalożyć tzw podkoszulkę Zazwyczaj to nie jest potrzebne, bo stanik tak nie razi. Jednak w oficjalnych sytuacjach np na egzamin czy rozmowe kwalifikacyjną na pewno bym nie poszła z widocznym stanikiem. Zawsze wkładam koszulkę pod bluzkę.

Na ulicach pewnie widać tylko białe+białe, bo te które wiedzą jak się nosi pewnie nie mają białych spodni, albo nie mają prześwitujących.
Jeśli spodnie prześwitują i widać cielistą bieliznę to to nie są spodnie w dobrym stylu jak dla mnie - jednak to ulega dyskusji. Natomiast to że cielistą bieliznę nosi się pod białe ubrania jest jedną zasadą i nie ulega dyskusji. A to że ktoś coś sobie uważa, to jego sprawa przecież
I noszenie białej bielizny to nie jest wyznacznik stylu (bo było takie zdanie). No chyba, że ktoś chce się polansować trójkatem na pupie
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 10:15   #69
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Poradź żonie bieliznę w koloże cielistym. Albo jej kup po prostu.
Jest niewidoczna pod białymi spodniami.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:10   #70
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

ciekawe, ze znalazły sie tu wszystkie dla których stringi są be Ja tez nie przepadam za nimi ale w lecie jakos w nich wygodniej. Myślę, że nie ma co ciągnąć dyskusji, jeżeli facetowi sie nie podoba to kupuje żonie ta cielistą i po sprawie. Denerwuje mnie tylko gadanie, że TAK się nosi a tak nie. Każdy ma jakies poczucie smaku-tak mi się wydajei należy sie tego trzymać, ewentualnie posłuchać życzliwej osoby jeżeli coś nam sugeruje bo czasem faktycznie obiektywna ocena kgoś innego może byc słuszna. Ja nie zamierzam od razu leciec i szukać cielistej żeby wkładać pod te moje białe spodnie bo to jak sie nosze pod nimi mi odpowiadaZresztą wolę moje białe stringi nawet jak trochę je widać-choć chyba aż tak się nikt nie wgapia niż cielistą żeby mysleli, że w ogołe nie mam bielizny
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 12:08   #71
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Natomiast to że cielistą bieliznę nosi się pod białe ubrania jest jedną zasadą i nie ulega dyskusji.
Wybacz, ale w moim świecie wszystkie zasady podlegają dyskusji.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 12:09   #72
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

" Pamiętajmy - najmodniejsze bielizna to taka, która jest niewidoczna. Eksponowanie najbardziej nawet seksownej i szykownej bielizny pozostawmy sobie na... rozbierane randki "

źródło: http://kobieta.wp.pl/kat,26307,wid,8...?P%5Bpage%5D=1
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 12:13   #73
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Celebre - wg mnie nie stringi, a białe stringi pod białe prześwitujace spodnie

lilianaX - No i właśnie dlatego każda z nas będzie mieć inne zdanie
Bo w moim świecie istnieją podstawowe zasady stylu, odpowiedniego ubioru i odpowiedniego do sytuacji zachowania. Inne podlegają dyskusji
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 12:18   #74
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Stringi+białe spodnie+spory malżeńskie:)))

Stringi czemu nie,tylko lepiej cieliste niz biale,bo tak jak juz napisaly moje poprzedniczki pod bialymi ubraniami nie nosi sie bialej bielizny bo ja widac,cielista stapia sie z cialem.
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.