śluz zabarwiony krwią - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-15, 14:40   #1
sylwiak20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 24

śluz zabarwiony krwią


mam problem...moze któraś z was miała takie cos .. krew w sluzie ...jest taki czerwony a raz zauwazyłam nawet taki pęcherzyk z krwią....w tamtym miesiącu okres mialam opózniony o ok tydzien tzn mialam dostac 13 a dostałam 19 ....teraz jestem tuż przed ....moj cykl to 30 dni...w tamten czwartek cos mnie tak pokłuło kilka razy ....ogolnie to mialam wtedy wyjatkowo suche dni....w sobote zauwazyłam juz sluz i odrobinke krwi w nim ....w poniedziałek juz troche wiecej sluzu i w nim krew..czyli taki zaczerwieniony(rózowy)... poza tym nie mam innych objawów ...piersi tez mnie jakos nie bola ...choc przed okresem mi sie to zdarzało ....a teraz to nie ...
sylwiak20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:57   #2
Sethra
Raczkowanie
 
Avatar Sethra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 91
Dot.: śluz zabarwiony krwią

ciężko jest postawić diagnozę po tym co piszesz, najlepiej jak pójdziesz go ginekologa. Jest wiele powodów, z jakich mogło nastąpić lekkie krwawienie, a lekarz znajdzie ten właściwy i przepisze odpowiednie środki leczenia.
Sethra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 16:01   #3
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 700
Dot.: śluz zabarwiony krwią

Miałam podobne dolegliwości co Ty, poszłam do lekarza i okazało się że mam pęcherzyki na jajnikach oraz zapalenie szyjki macicy. Musze jednak podkreślić, że poza tym miałam jeszcze inne objawy bardzo nieprzyjemne i przeszkadzające w życiu więc nie musisz mieć koniecznie tego samego co i ja. Jest to jednak znak, że coś nieprawidłowego dzieję się w organizmie. Nie lekceważ więc objawów i odwiedź lekarza!
Eflinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.