Czy podkład La Roche Unifiance jest dobry do cery naczynkowej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 14:04   #1
irasiadd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6

Czy podkład La Roche Unifiance jest dobry do cery naczynkowej?


Witam,
mam 22 lata, od 19-go roku życia mam problemy z naczynkami. Mianowicie wokół nosa mam wiecznie czerwone plamy, skóra w tym miejscu strasznie się łuszczy i piecze. Żadne kosmetyki do cery naczynkowej nic nie dają, nawet nie zapobiegają pogarszaniu się. Każdy podkład, którego używałam strasznie się łuszczył lub piekł lub... po prostu był zbyt ciemny, a ja mam porcelanową cerę. Staram się wybierać kosmetyki do bardzo wrażliwej skóry, ale nawet one często zawierają alkohol lub substancje zapachowe, które podrażniają. W internecie poczytałam sobie o podkładzie Unifiance La Roche i stwierdziłam, że jest on dla mnie.... tylko, że w żadnej aptece nie mogę go dostać! Dlatego stąd moje pytanie, czy wiecie, który odcień jest najjaśniejszy? Nigdzie nie mogę znaleźć info ten temat....a wychodzi na to, ze muszę owy podkład zamówić przez internet, bo innej możliwości nie mam
irasiadd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.