Kłopoty z sylwetką. Doradźcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-07, 10:49   #1
AmazeMe
Wtajemniczenie
 
Avatar AmazeMe
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 758

Kłopoty z sylwetką. Doradźcie!


Witajcie. Jestem dość szczupłą, niewysoką osóbką, która w ostatnim czasie przytyła parę kilogramów. Wcześniej miałam niedowagę, więc akurat to mi odpowiada. Moim największym kompleksem jest fałdka na brzuchu (a właściwie to fałda). Przy mojej filigranowej urodzie nie wygląda to dobrze. Podajecie tu wiele ćwiczeń na płaski brzuch, ja jednak nie mogę z nich skorzystać. Bardzo zależy mi, aby moje chude nogi, szczególnie uda, nie były już bardziej umieśnione, bo podobają mi się takie, jakimi są. Znacie jakieś ćwiczenie na brzuszek, w których jednocześnie nie pracują nogi (albo bardzo słabo pracują)? Po przytyciu znacznie powiększyły mi się piersi. Jeżeli zacznę kształtować ramiona, nie zmniejszą się? Dodam, że wszelkie diety odpadają, bo biorę silne leki na epilepsję i muszę sie dobrze odżywiać... Pozdrawiam
AmazeMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 11:05   #2
dog in the wood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 555
Dot.: Kłopoty z sylwetką. Doradźcie!

czy możesz wstawić fotkę tego brzusia ? Będzie łatwiej coś doradzić...jeżeli chodzi o ramiona i kształtowanie to mi wyszło na zdrowie bo moje nieduże piersi się podniosły i dekolt wygląda o niebo lepiej...robiłam same pompki...teraz zastanawiam się na dorzuceniu podciągnięć na ramiona i plecy. Ja na brzuch robiłam tylko a6w x 2 i efekty są i nogi nie schudły choć bym chciała
__________________
www.pieseczki.com
dog in the wood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.