Seks - ból przy głębszych pchnięciach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-02, 15:16   #1
Good Habit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Unhappy

Seks - ból przy głębszych pchnięciach


Uprawiam seks ze swoim chłopakiem dopiero miesiąc, więc są to nasze początki. Męczy mnie jeden problem - odczuwam ból, gdy on głęboko dopycha penisa, wykonuje głębsze pchnięcia. I zastanawiam się czy to normalne? Mój facet nie jest posiadaczem jakiegoś wielkiego sprzętu, więc nie wydaje mi się, aby jego penis był za długi. A może to ja jestem za krótka? Już sama nie wiem czemu sprawia mi to ból. Może któraś z Was miała podobny problem albo potrafi mi jakoś pomóc?
Good Habit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 15:32   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Cytat:
Napisane przez Good Habit Pokaż wiadomość
Uprawiam seks ze swoim chłopakiem dopiero miesiąc, więc są to nasze początki. Męczy mnie jeden problem - odczuwam ból, gdy on głęboko dopycha penisa, wykonuje głębsze pchnięcia. I zastanawiam się czy to normalne? Mój facet nie jest posiadaczem jakiegoś wielkiego sprzętu, więc nie wydaje mi się, aby jego penis był za długi. A może to ja jestem za krótka? Już sama nie wiem czemu sprawia mi to ból. Może któraś z Was miała podobny problem albo potrafi mi jakoś pomóc?
Czy byłaś u ginekologa i czy wszystko jest ok?

Byc może nie jestes na tyle wilgotna i wtedy boli za koncu. Przynajmniej ja tak czasem mam.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 15:40   #3
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

mnie boli przy niektórych pozycjach, a dokładnie przy pozycji od tyłu
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 15:59   #4
Good Habit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Nie byłam u ginekologa, ale mam zamiar się wybrać do niego w najbliższym czasie. Używamy z chłopakiem żelu durexa nawilżajacego, więc problem chyba nie leże w nawilżeniu.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

lasoa - mnie boli przy każdej, co nie zmienia faktu, że przy pozycjach od tyłu ten ból jest silniejszy.
Good Habit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 20:35   #5
MariannaB
Raczkowanie
 
Avatar MariannaB
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 340
GG do MariannaB
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Wydaje mi się to naturalne ,że przy pozycjach bardzo głęboko pentrujących kobieta może odczuwać ból ,porozmawiaj ze swoim partnerem ,które pozycje sprawiają Ci ból i powiedź ,że wolała byś ich unikać

Edytowane przez MariannaB
Czas edycji: 2009-12-02 o 20:36
MariannaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:07   #6
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

seks od tyłu - w pozycji na pieska - kobieta klęczy i wspiera się na dłoniach - boli wtedy kiedy kobieta ma tyłozgięcie macicy. im wieksze tym bardziej boli, bolesne wrażenia również ma się przy nadżerce - bo podrażniana jest szyjka macicy.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 22:06   #7
Good Habit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

MariannaB - ale mnie boli przy każdej pozycji, nie tylko przy tych, w których głębszych.

dobrarada - biorę tabletki od końca września, na początku września miałam robioną cytologię i wyszła mi grupa I. To chyba niemożliwe, abym miała nadżerkę.
Good Habit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 03:12   #8
digj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Boleć nie powinno :O ale może...
-Ból w czasie sexu może być spowodowany infekcją której ginekolog może nie dostrzegać dlatego warto zrobić wymaz bakteriologiczny z pochwy i wtedy z wyniku ktory dostaniemy po mniej wiecej 7-10 dniach będzie wszystko wiadomo.
JEŚLI wykluczymy infekcje, która może być przyczyna zwyczajnych obtarć w czasie niedelikatnego jak dla nas sexu, to powodem takiego bólu może być również słabe przygotowanie do stosunku-tzn. zbyt krótka gra wstępna .
Im jesteśmy młodsze, tym gra wstępna zazwyczaj powinna byc dłuższa,bo nasze doświadczenie seksualne jest mniejsze.
A bywa i tak że jesteśmy poprostu zbyt młode (a wtedy nawet żele nie pomogą)a chciałybyśmy przeżywać stosunek jak 30latki-nie jest to możliwe -musimy poczekać ,
napewno ta przyjemność nas nie minie,to poprostu samo przychodzi i zapewniam że w odpowiedniej chwili nie boli nawet w najmniejszym stopniu.

---------- Dopisano o 04:12 ---------- Poprzedni post napisano o 04:00 ----------

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
seks od tyłu - w pozycji na pieska - kobieta klęczy i wspiera się na dłoniach - boli wtedy kiedy kobieta ma tyłozgięcie macicy. im wieksze tym bardziej boli, bolesne wrażenia również ma się przy nadżerce - bo podrażniana jest szyjka macicy.
Tyłozgięcie macicy nie ma tutaj nic do rzeczy,co trzecia kobieta je ma.
Sama zostałam wyróżniona tyłozgięciem przez matke nature.
Zapewniam że mnie nie boli w żadnej pozycji-nie ma takiej opcji.
Choc mam takie doświadczenia jak Wy.
Udany seks bez bólu z pełną satysfakcją odnotowuje, dopiero od 25roku życia(indywidualna sprawa każdej z nas)..wcześniej miałam identyczne problemy co wy wszystkie tutaj.
digj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 14:19   #9
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Możliwe, że zależy to od pozycji lub zbyt małego nawilżenia!?
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 14:52   #10
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Mnie boli przy niektórych pozycjach, wtedy wystarczy mi trochę ją zmienić, żeby np. penis wchodził pod innym kontem. Jest to zawsze przy głębokich penetracjach. To się czasem zdarza.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 16:17   #11
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Mnie też nie raz boli w pozycji gdy trzymam nogi na ramionach partnera, ale tak zazwyczaj jest przy głębszych stosunkach. Ale wtedy zmieniamy trochę położenie i jest wszystko ok. Może i wy zmieniajcie pozycje kiedy zaboli albo wybierz się do gina i powiedz o dolegliwościach.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 18:22   #12
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

a mnie tez bolalo.. poszlam do ginekologa i okazalo sie ze mam nadrzerke.. ;/ wiec radze do lekaza sie wybrac nie zaszkodzi
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 19:14   #13
ofir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin/Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

hej ja też mam taki problem, wydaje mi sie ze jestem "za krotka" a dodatkowo kiedy poszlam do ginekologa i powiedzialam ze w srodku cos wyczuwam to pani mi powiedziala ze wymacalam sobie szyjke macicy o_0 ;( ale jest jeszcze jeden problem, ktory jest dla mnie wiekszym zmartwieniem.. mianowicie ja "po" jestem strasznie oblala u samego wejscia do pochwy, taka jakby obtarta..? a jak np. siadam to mam takie wrazenie/taki bol... mniej wiecej jak bym miala tampona zle zalozonego i bym usiadla, czyli wychodzi na to ze i wewnatrz cos jest nie tak... bo na zewnatrz rownierz.. boli mnie, piecze.. a cytologie mialam w porzadku.. i nie wiem co robic;( ktoras ma tak podobnie?? wiecie jak sobie z tym radzic??
ofir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 19:36   #14
Aniulek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska:*
Wiadomości: 113
GG do Aniulek_
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

poboli i przestanie... mnie sporo razy bolalo.i nie boli od dluzszego czasu:/
__________________
With the taste of your lips...
With a taste of the poison paradise...
I'm addicted to you!
Don't you know that you're toxic?
18.04
Aniulek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:15   #15
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Ja często odczuwam ból przy głębszej penetracji, ale, powiem szczerze, że zauważyłam, że z biegiem czasu boli mnie coraz mniej. Wydaje mi się, że ma to związek z tym, że czasami nie jestem dobrze rozgrzana, wtedy pochwa nie rozciąga się tyle, ile trzeba.

Cytat:
seks od tyłu - w pozycji na pieska - kobieta klęczy i wspiera się na dłoniach - boli wtedy kiedy kobieta ma tyłozgięcie macicy. im wieksze tym bardziej boli, bolesne wrażenia również ma się przy nadżerce - bo podrażniana jest szyjka macicy.
dobrarada, ja bym nie uogólniała. Nie mam tyłozgięcia, nadżerki, ani żadnej infekcji, a ta pozycja jest dla mnie nieprzyjemna i zawsze boli przy mocnych pchnięciach. To znaczy więc, że chyba nie zawsze jest tak, jak napisałaś.
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 09:04   #16
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Cytat:
Napisane przez ofir Pokaż wiadomość
hej ja też mam taki problem, wydaje mi sie ze jestem "za krotka" a dodatkowo kiedy poszlam do ginekologa i powiedzialam ze w srodku cos wyczuwam to pani mi powiedziala ze wymacalam sobie szyjke macicy o_0 ;( ale jest jeszcze jeden problem, ktory jest dla mnie wiekszym zmartwieniem.. mianowicie ja "po" jestem strasznie oblala u samego wejscia do pochwy, taka jakby obtarta..? a jak np. siadam to mam takie wrazenie/taki bol... mniej wiecej jak bym miala tampona zle zalozonego i bym usiadla, czyli wychodzi na to ze i wewnatrz cos jest nie tak... bo na zewnatrz rownierz.. boli mnie, piecze.. a cytologie mialam w porzadku.. i nie wiem co robic;( ktoras ma tak podobnie?? wiecie jak sobie z tym radzic??
Cytologia to nie wszystko... sprawdza stan szyjki macicy, jeśli cię boli i piecze może masz jakieś zakażenie, grzybicę na pewno powinnaś wybrać się do gin i porozmawiać albo po prostu było za ostro
Poza tym co bylo juz powiedziane o nadżerce i pozycji, boli też jesli nie jestes gotowa na stosunek i się boisz, ja tak miałam kilka pierwszych razy, bałam się i za bardzo się napinałam, to sprawiało mi ból. U kobiety w seksie ważna jest tez głowa Na początku długa gra wstępna
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 11:57   #17
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Cytat:
Napisane przez ofir Pokaż wiadomość
hej ja też mam taki problem, wydaje mi sie ze jestem "za krotka" a dodatkowo kiedy poszlam do ginekologa i powiedzialam ze w srodku cos wyczuwam to pani mi powiedziala ze wymacalam sobie szyjke macicy o_0 ;( ale jest jeszcze jeden problem, ktory jest dla mnie wiekszym zmartwieniem.. mianowicie ja "po" jestem strasznie oblala u samego wejscia do pochwy, taka jakby obtarta..? a jak np. siadam to mam takie wrazenie/taki bol... mniej wiecej jak bym miala tampona zle zalozonego i bym usiadla, czyli wychodzi na to ze i wewnatrz cos jest nie tak... bo na zewnatrz rownierz.. boli mnie, piecze.. a cytologie mialam w porzadku.. i nie wiem co robic;( ktoras ma tak podobnie?? wiecie jak sobie z tym radzic??
A może używacie za mało nawilżenia. Przynajmniej ja miałam takie odczucia gdy robiłam to jakby na "sucho".
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 13:48   #18
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

A mnie bolało przy głębszych pchnięciach przy początkowym stanie zapalnym pęcherza moczowego...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 14:53   #19
ofir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin/Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

hmm, nieładnie tak mowic, ale jakos pociesza mnie to ze was tez cos tam boli bo rozumiem przez to ze nie jestem jakims ewenementem, aczkolwiek czasami to az sie zastanawiam.. wiec tak.. moze i sie nie znam, dlatego radze sie Was wlasnie mam wrazenie z nie chodzi tu o nawilzenie.. no bo ile tego ma byc,wylewac sie ze mnie?? czasami to fakt, radzimy sobie śliną ale zeby to z tego powodu tak mnie pieklo..a jakis stan zapalny??tez nie zdaje mi sie ;D ale wybiore sie do mojej doktor, choc moze malo doswiadczona jestem ale jako dziwne to dla mnie ze z powodu zakazenia moze mnie to bolec..chociaz pewnie skoro tak mowicie to macie racje tylko ze nie dopisalam.. po jakims czasie,ok 5 godzin, ten bol ustepuje, moze nie zupelnie ale prawie calkiem, no i ogolnie nic mnie nie boli i nie przeszkadza tak normalnie. stad moje watpliwosci z ta nadrzerka itp.. a co poradzicie, co z tym robić??
ofir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 17:59   #20
ofir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin/Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

a jeszcze jedno. przepraszam, że tutaj, wiem, że to nie ten tema ale jest ich tak duzo a w sumie nie wiem gdzie go zakwalifikowac. moze bardziej zaznajomione ze sprawa pokierujecie mnie ale w kazdym badz razie pomozcie nie wiem czy to nazwac problemem.. nie znam sie. czy z Was też wylewa sie sperma? i jak sobie z tym radzicie?? ja mam tak, ze bardzo lubie jak moj facet we mnie konczy ale nienawidze tego co sie dzieje potem, posciel mam cala zalepiona a jak wstane powiedzmy do ubikacji to zanim dojde to po kolanach juz mi scieka.. czy tak jest??kurcze to uciazliwe.. bo acha! wyzej pisalam o tym bolu i pieczeniu.. wczesniej uzywalismy gumek i tak nie bylo! ni bolalo mnie... no i do tego te soczki sie ze mn ie nie wylewaly.. a teraz.. to co ja mam posciel zmieniac co 5 dni?? napewno mi cos poradzicie
ofir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 18:23   #21
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Cytat:
Napisane przez ofir Pokaż wiadomość
a jeszcze jedno. przepraszam, że tutaj, wiem, że to nie ten tema ale jest ich tak duzo a w sumie nie wiem gdzie go zakwalifikowac. moze bardziej zaznajomione ze sprawa pokierujecie mnie ale w kazdym badz razie pomozcie nie wiem czy to nazwac problemem.. nie znam sie. czy z Was też wylewa sie sperma? i jak sobie z tym radzicie?? ja mam tak, ze bardzo lubie jak moj facet we mnie konczy ale nienawidze tego co sie dzieje potem, posciel mam cala zalepiona a jak wstane powiedzmy do ubikacji to zanim dojde to po kolanach juz mi scieka.. czy tak jest??kurcze to uciazliwe.. bo acha! wyzej pisalam o tym bolu i pieczeniu.. wczesniej uzywalismy gumek i tak nie bylo! ni bolalo mnie... no i do tego te soczki sie ze mn ie nie wylewaly.. a teraz.. to co ja mam posciel zmieniac co 5 dni?? napewno mi cos poradzicie
Wiesz co? Moim zdaniem istnieje możliwość, że jesteś uczulona na spermę swojego faceta. Zdarza się to rzadko, ale niestety się zdarza. Może spróbujcie wrócić do gumek i zobaczyć czy ból będzie się utrzymywał...
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 18:50   #22
ofir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin/Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

o boze.. nie no prosze cie, tylko nie to?? a hmm, mogla bys mi to wyjasnic bardziej??
ofir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 19:15   #23
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Cytat:
Napisane przez ofir Pokaż wiadomość
a jeszcze jedno. przepraszam, że tutaj, wiem, że to nie ten tema ale jest ich tak duzo a w sumie nie wiem gdzie go zakwalifikowac. moze bardziej zaznajomione ze sprawa pokierujecie mnie ale w kazdym badz razie pomozcie nie wiem czy to nazwac problemem.. nie znam sie. czy z Was też wylewa sie sperma? i jak sobie z tym radzicie?? ja mam tak, ze bardzo lubie jak moj facet we mnie konczy ale nienawidze tego co sie dzieje potem, posciel mam cala zalepiona a jak wstane powiedzmy do ubikacji to zanim dojde to po kolanach juz mi scieka.. czy tak jest??kurcze to uciazliwe.. bo acha! wyzej pisalam o tym bolu i pieczeniu.. wczesniej uzywalismy gumek i tak nie bylo! ni bolalo mnie... no i do tego te soczki sie ze mn ie nie wylewaly.. a teraz.. to co ja mam posciel zmieniac co 5 dni?? napewno mi cos poradzicie
Ze mnie tez się wylewa i zatrzymać tego nie mogę. Naturalna sprawa

Zawsze mamy chusteczki albo papier toaletowy koło łóżka. Po seksie jak Tż ze mnie wychodzi podkładam taki papier pod tyłek i o plamach nie ma mowy. Jak chcę wstać, to kładę na dłoń chusteczkę i trzymam ją między nogami aż nie dojdę do wc
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 19:57   #24
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Cytat:
Napisane przez ofir Pokaż wiadomość
o boze.. nie no prosze cie, tylko nie to?? a hmm, mogla bys mi to wyjasnic bardziej??
Ofir, niestety nie wiem nic więcej na ten temat, po prostu spotkałam się kiedyś z takim przypadkiem. może ktoś inny będzie mógł Ci o tym powiedzieć?
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 20:01   #25
ofir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin/Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

haha ojej, nie no ciekawe sposoby chociaz w tym jestem normalna bo juz nie moge przestac myslec o tym ze mam to cholerne uczulenie na sperme... ;(

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

dzieki chociaz za zainteresowanie sie sprawa, choc moze jescze mi cos powiecie co wyprowadzi mnie z obaw.. no wlasnie ja od razu wyguglowałam to uczulenie i sa tylko same fora na ten temat...
ofir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 20:12   #26
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Nie denerwuj się, bo nic nie wiesz na pewno. Poczytaj, dowiedz się więcej. Nie zadręczaj się niepotrzebnie bo to nic nie da!
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 20:23   #27
ofir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin/Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

taaak wiem.. ale ja mam tyle pytan i problemow, ze juz mi rece opadaja ale jak czytam te Wasze wypowiedzi to jakos tak milo mi sie robi
ofir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 20:43   #28
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Cytat:
Napisane przez ofir Pokaż wiadomość
a jeszcze jedno. przepraszam, że tutaj, wiem, że to nie ten tema ale jest ich tak duzo a w sumie nie wiem gdzie go zakwalifikowac. moze bardziej zaznajomione ze sprawa pokierujecie mnie ale w kazdym badz razie pomozcie nie wiem czy to nazwac problemem.. nie znam sie. czy z Was też wylewa sie sperma? i jak sobie z tym radzicie?? ja mam tak, ze bardzo lubie jak moj facet we mnie konczy ale nienawidze tego co sie dzieje potem, posciel mam cala zalepiona a jak wstane powiedzmy do ubikacji to zanim dojde to po kolanach juz mi scieka.. czy tak jest??kurcze to uciazliwe.. bo acha! wyzej pisalam o tym bolu i pieczeniu.. wczesniej uzywalismy gumek i tak nie bylo! ni bolalo mnie... no i do tego te soczki sie ze mn ie nie wylewaly.. a teraz.. to co ja mam posciel zmieniac co 5 dni?? napewno mi cos poradzicie
Sperma się wylewa, to naturalne. Nie bardzo ma się gdzie i jak wchłonąć, na dodatek po pewnym czasie się upłynnia. Chusteczki lub mokre chusteczki to jedyne wyjście, kiedy kochacie się bez prezerwatywy.

Co do pieczenia po wytrysku - nie musi być to uczulenie na spermę. Może to być wina mikroobtarć. Ja po dłuższej przymusowej abstynencji (szpital) też tak miałam. Przy regularnym seksie problem ustępuje sam niejako.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 15:52   #29
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Oczywiście wylewanie się spermy jest jak najbardziej normalne,przecież ona nigdzie się nie wchłania.. Najlepiej miej przy sobie ręcznik i od razu wycieraj spermę.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 22:12   #30
5b5113117b6e42222229f5594ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd82d2cbf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 165
Dot.: Seks - ból przy głębszych pchnięciach

Moja koleżanka tak miała przez długie lata, okazało się że ma endometriozę.Tak że chyba każdy kto ma podobny problem musi odwiedzić najpierw lekarza...

Edytowane przez 5b5113117b6e42222229f5594ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd82d2cbf
Czas edycji: 2012-08-20 o 16:02
5b5113117b6e42222229f5594ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd82d2cbf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.