Ropa na migdale - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 16:18   #1
olka1232
Rozeznanie
 
Avatar olka1232
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: --
Wiadomości: 795

Ropa na migdale


Witam serdecznie, koleżanka ma problem, a, że nie ma własnego konta to pisze z mojego. Ale do rzeczy

"Na migdale i języku pojawiły mi się zmiany, które wyglądały na afty i przeciw nim zaczelam sie leczyc (sachol, tantum verde, szałwia). Jednak po jakimś czasie połykanie stało się niezwykle uciążliwe, lewy migdał byl wyraznie powiekszony, z czasem na zaczerwienionym miejscu pojawiła sie biala plamka (prześwit ropy) ktora ostetcznie pekla. Wylały sie doslownie hektolitry ropy, teraz juz nie mam problemów z jedzeniem i w zasadzie nie boli, jednak miejsce jest jeszcze wyraznie podraznione i po owym peknieciu pozostal mi taki maly "krater", dziurka. Czy to zniknie? czy jest jestem w stanie cos z tym zrobic?
(jakis czas temu mial podobna zmiane, ktora teraz tez uznaje za afty, jednak bez tej ropy. Jednak pani doktor stwierdziła ze to chyba jakies zapalenie i przepisala antybiotyk. w obu przypadkach mialo miejsce po wyjeździe mojego chlopaka (calowaniee) czy to moglo miec cos z tym wspolnego?bo nigdy wczesniej nic takiego nie mialam)"


Jakieś pomysły?
__________________
Wszyscy chcą naszego dobra. Nie dajcie go sobie zabrać.



olka1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.