powikłania po... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-10, 18:32   #1
ci3kawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13

powikłania po...


Witam ,miałam łupeż różowy Giberta (http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81u...%BCowy_Giberta ) , choroba miała trwać do 6 tygodni niestety jest juz 4 miesiąc a ślady i plamy nadal powstają. Mam zapisaną wizytę u specjalisty ,ale wiem ,że powikłania zdarzają się żadko i obawiam się co może być.
ci3kawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 20:34   #2
mary17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: powikłania po...

Witaj w zeszłą zimę byłam na to chora też około 4 miesiące. choroba rozwijała się jakieś 2 miesiące, potem chodziłam tak przez następne 1,5 i jakos do 4-5 miesiąca zeszło, choc były takie miejsca które goiły się nawet do 5-6. Byłam u lekarza już w pierwszych 3 dniach choroby i dostałam taki płyn Tanno-Hermal Lotio /( biały wodnisty balsam, który zasusza i powoduje szybsze gojenie się i mniejsze swędzenie) chcoć napoczątku w pierwsze 2 dni miałam podejrzenie o półpaśca więc może po prostu zostałaś źle zdiagnozowana ? i masz coś innego co podobnie wygląda ? u mnie na początku mylono łupież Gilberta z półpaścem bo wysypało mnie tylko do połowy a reszte dopiero po jakiś 2 tyg. Jeśli masz do tego jakieś inne objawy np. gorączka o możliwe że lekarz się pomylił.
mary17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 16:20   #3
ci3kawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
Dot.: powikłania po...

Nie nie ,też dostałam Tanno Hermal , wysypało mnie na całym ciele praktycznie, pomogło troche i zeszło. Ale znowu zaczeło sie pojawiać na rękach i nogach a na łydkach został brzydki ślad po wcześniejszczych plamach
ci3kawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.