Nowe wydanie ksiazki Curly Girl!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 19:10   #1
charmed
Przyczajenie
 
Avatar charmed
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Lightbulb

Nowe wydanie ksiazki Curly Girl!!!


Witam Was,

Sledze Zakrecone forum juz od kilku lat, ale jakos tak nie mialam odwagi sie odezwac Takze poniewaz to moj pierwszy watek na tym forum, chce sie przywitac...Jestem oczywiscie "Curly Gril" skret chyba 3B ...stosuje metode CG od poltora roku... mysle ze z powodzeniem...kto chce moze zajrzec na moj profil, zamiescilam zdjecie swojej czupryny ...

Mieszkam w Holandii i wlasnie zakupilam najnowsze wydanie ksiazki Lorriane Massey "Curly Girl" W zasadzie myslalam, ze pojawia sie jakies nowe informacje, ale tego tu niewiele ...dodane info o "Curly Boy" i " Curly kids" a tak ksiazka ta to te same informacje co w pierwszym wydaniu, tyle, ze wiecej zdjec, wiecej domowych przepisow no i dolaczona plytka DVD z wizualnym instruktazem jak myc wloski i jak je mozna uczesac na rozne okazje.. filmik trwa 23 minuty, ale warto zobaczyc...
Lorriane wspomina w ksiazce, ze stworzyla marke kosmetykow pod nazwa DevaCurl . ( Myslalam, ze bede oryginalna z ta ksiazka, a tu sie okazuje, ze Rybiorek juz w lutym pisala o tej ksiazce hahaha)

No i to w zasadzie tyle...Nie wiem czy ksiazka ta jest juz dostepna w polsce, wiec chcialam sie podzielic informacja, ze "Curly Girl" jest coraz bardziej popularna! Moze wreszcie doczekamy sie jakiejs CG zgodnej lini polskich kosmetykow, ktora nie zrujnuje naszych budzetow domowych

Pozdrawiam was cieplutko i zycze mocnych skretow



__________________
I'm a Girl , I have Curls and I Love them - I'm just a CURLY GIRL !!!


Edytowane przez charmed
Czas edycji: 2011-09-29 o 11:45
charmed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 14:24   #2
milena798
Rozeznanie
 
Avatar milena798
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 886
Dot.: Nowe wydanie ksiazki Curly Girl!!!

Chętnie bym przeczytała te książkę ale niestety w polsce jej niema

Włosy masz Boskie!!!!
__________________
Zakręcona WŁOSOMANIACZKA
CG od 1 lipca 2011
Zapuszczam włosy - długość włosów w skręcie
62 cm
Nie prostuję od lipca 2010
Moje włosy
milena798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 17:49   #3
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Nowe wydanie ksiazki Curly Girl!!!

Też chętnie bym ją przeczytała ...
A stosowałyście, lub znacie opinie na temat tej linii kosmetyków?
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 18:05   #4
charmed
Przyczajenie
 
Avatar charmed
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Nowe wydanie ksiazki Curly Girl!!!

Naprawde nie da sie tej ksiazki kupic w polsce??? To straszne!!! Kazda kreconowlosa powinna miec swoj egzemplarz

O lini DevaCurl widzialam tylko filmiki na YouTube...odzywka wyglada na gesta, nie splywa miedzy palcami no i butelki z odzywka na filmikach sa DUZE! A wiadomo... kreconowlose potrzebuje wiecej odzywki, takie co maja ze 200 ml to starczaja mi na gora 4 mycia ! Generalnie opinii na temat DevaCurl jest mnostwo...wiekszosc pozytywna...no ale... dostepne w Ameryce

Jesli ktoras z Was testowala je na wlasnym skrecie, chetnie uslysze opinie z pierwszej reki!
__________________
I'm a Girl , I have Curls and I Love them - I'm just a CURLY GIRL !!!

charmed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 18:11   #5
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Nowe wydanie ksiazki Curly Girl!!!

Oglądając stronę autorki CG zamurowało mnie, patrząc na przemiany http://www.mydevacurl.com/curly_life...y_hair_gallery
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 18:20   #6
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Nowe wydanie ksiazki Curly Girl!!!

O tej książce toczyły się dyskusje na wątku pielęgnacyjnym od chwili, gdy pojawiła się wzmianka na NC o pomyśle na jej powstanie. Padło naprawdę sporo komentarzy, wystarczyło sprawdzić przed założeniem wątka
Obecnie czasem tylko do niej wracamy, gdyż zawiera głównie informacje "startowe". Jest też sporo innych zalet, choć osobiście mnie książka nie zachwyca. Spodziewałam się czegoś więcej po tak doświadczonej fryzjerce, autorce i producentce kosmetyków jak Lorraine. Tymczasem efekt mnie nie zachwycił.

Książkę jednak polecam. Oba wydania, obie części powinna posiadać każda kręconowłosa.

Można ją zakupić przez amazon lub też z BC.

Co do Devy, to same kosmetyki - co prawda nie wszystkie, ale jednak - nie są zgodne z propagowaną przez Massey metodą (fatk, nasz cg jest dużo bardziej restrykcyjna). Podobnie zabiegi, których szkodliwość czy też niebezpieczeństwo dla kręconych Lorraine przemilcza.
Mnie zachwyciły tylko te produkty: zabezpieczacz i stylizator oraz odświeżacz loków, choć sprawdzałam też odżywkę (bardzo średnia, raczej na co dzień, koniecznie na zmianę z czymś bardziej odżywczym i... kontrowersyjna zapachowo) i żel (mało wydajny, włosy go wchłaniały, ale za to pachnie cudownie). Niemniej trzeba pamiętać, że każdej z nas służy co innego.

Uszestniczki wątka zapraszam do wątka pielęgnacyjnego.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ


Edytowane przez Eloe77
Czas edycji: 2011-09-29 o 18:30
Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.