Z ciemnego br±zu na jasny br±z - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-11-09, 14:15   #31
marlenu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: z ciemnego br±zu na jasny br±z?"

mam tak± sam± sytuacjê jak ty, ju¿ kupi³am sobie ja¶niejsz± farbê, a w³osy w³a¶nie próbujê rozja¶niæ sobiê wod± utlenion±, czyta³am, ¿e podobno dzia³a - chocia¿ niszczy, ale z tego co moja kole¿anka mi mowi³a i co sama widzia³am [ jej w³osy ] to nie widaæ tego zniszczenia ;p
s³ysza³am jeszcze o tym ¿eby myæ w³osy szamponem przeciw³upie¿owym, zmywa kolor, ale to z czasem.
marlenu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-10, 09:59   #32
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 383
Dot.: z ciemnego br±zu na jasny br±z?"

tak przeciwluzpiezowy doglebnie oczyszcza i wyplukuje z luski wlosowej farbe, ale na tego efekty radze nie liczyc , nie sa az tak widoczne
sama, farba,nic nie poradzisz, nawet nie probuj bo zafarbuje Ci tylko odrosty a reszty nie ruszy. trzeba zrobic dekoloryzacje zaczynajac od przetrawionych koncowek, jesli sama nie dasz sobie rady musisz isc do fryzjera.
a skad pomsl wody utlenionej??? 3%? w zyciu nie ruszy to bezcelowe.
kup w sklepie rozjasniacz o 5-6tonow poloz na wlosy od koncowek a potem dopiero wyrownaj wlosy farba
an0138 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-10, 13:57   #33
ejMala
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 4 552
GG do ejMala
Dot.: z ciemnego br±zu na jasny br±z?"

u mnie z bardzo ciemnego br±zu da³o siê przefarbowaæ na jasny. kupi³am tylko jasny jasny blond i dlugo trzymalam
__________________
La dolce vita!
ejMala jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-10, 16:46   #34
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 884
Dot.: z ciemnego br±zu na jasny br±z?"

Mia³am ten sam problem, mój ciemny br±z rozja¶ni³am wod± utlenion± !! Po dwóch tygodniach stosowania w³osy piêknie siê rozja¶ni³y i w ogóle nie zniszczy³y. Inn± metoda jest kupieniu rozja¶niaj±cego sprayu joanny i stopniowo rozja¶niac w³osy, ale z tym uwa¿aj bo nawet siê nie spostrze¿esz kiedy zrobi Ci siê brzydki rudy kolor. U¿yj tylko kilka razy i wyrzuæ ¿eby nie kusi³o
patycek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-10, 17:29   #35
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: z ciemnego br±zu na jasny br±z?"

ja na ciemny br±z nak³ada³am dwa razy w odstêpie kilku dni farbê bardzo jasny blond popielaty Wellaton i uzyska³am efekt jano-br±zowych w³osów bez rudej po¶wiaty. Z tego co wiem ta farba zawiera rozja¶niacz wiêc pewnie dlatego zadzia³a³a.
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-13, 17:04   #36
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 840
Pomocy - z ciemnego br±zu na ¶redni br±z

witam.. w drugiej po³owie grudnia idê do fryzjera.
czy istnieje jaki¶ sposób, aby przej¶æ z mojego obecnego koloru [zdj. nr 1 - ja] do tego, który jest na drugim lub trzecim zdjêciu?
mam dosyæ moich ciemnych [ troche mnie ju¿ przyt³aczaj±cych] w³osów, nie opalam siê ju¿ - solarium odpada, chcia³abym siê nieco zmieniæ... ale dbam o w³osy i BARDZO nie chcia³abym dekoloryzacji st±d moje pytanie - czy bez dekoloryzacji mo¿na jako¶ przej¶æ do br±zu ja¶niejszego o dobre kilka tonów? dodam, ¿e nie farbujê w³osów trzeci miesi±c, mam aktualnie czekoladowy br±z, ale farba do pewnego stopnia ju¿ siê na pewno zmy³a. Czy po na³o¿eniu tak jasnego br±zu w ogole co¶ z tego wyjdzie? by³ kto¶ w podobnej sytuacji? bêdê bardzo wdziêczna za wskazówki

ps. dodam jeszcze, ¿e z natury mam w³osy bardzo podobne do zdjêcia nr 3

Pomó¿cie mi proszê..
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-13, 23:04   #37
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Pomocy - z ciemnego br±zu na ¶redni br±z

Bez dekoloru nie mozna
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 21:29   #38
Zostan_Przy_Mnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 18
Smile Z ciemnego br±zu na jasny :)

Czesc wszystkim

Naturalnie jestem ciemn± szatynk± ale zafarbowalam wlosy na ciemny br±z. Miejscami mam jasniejsze wlosy, nawet udalo siê pasemko blond. Chcia³abym zmieniæ kolor w³osów, bardzo podoba mi siê jasny br±z, karmel. Zastanawiam siê czy jest jaka¶ farba która mi troche rozjasni ten br±z? W farbowaniu mam wprawe wiêc nie piszcie zebym poszla do fryzjerki bo mialam juz praktyki i umiem farbowac Jak znacie jakies rozjasniace na jasny br±z farby to podajcie mi nazwy prosze.

Wklejam zdjêcie (teraz moje wlosy s± troche jasniejsze niz na tym zdjeciu)
PS. Moze wy mi doradzicie jaki kolor by wygl±da³ dobrze u mnie?
Zostan_Przy_Mnie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-17, 14:03   #39
bbeeaattaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: z ciemnego br±zu na jasny br±z?"

Witam was dziewczyny! Chcia³am zapytaæ czy wasze br±zy by³y farbowane, bo moje w³osy s± z odrostami ciemny blond a reszte ciemny br±z. Wczoraj by³am u fryzjera i powiedziano mi ¿e farba blond nie "przegryzie" farbowanego br±zu i konieczny jest rozja¶niacz. Bojê siê tego rozja¶niacza i efektów jakie mo¿e wywo³ac...My¶³a³am o tym zeby przefarboweaæ ca³o¶æ na ciemny br±z a potem za jakie¶ dwa tyg wypróbowac metodê z blondem ¿eby rozjasniæ. Co o tym my¶licie??
bbeeaattaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-17, 14:11   #40
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomo¶ci: 7 852
Dot.: z ciemnego br±zu na jasny br±z?"

Farba nie rozja¶ni farby, Beato.
__________________
¯ycie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-20, 16:01   #41
xsxs
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .mys³owice <3
Wiadomo¶ci: 569
Dot.: z ciemnego br±zu na jasny br±z?"

z farbowanego ciemnego br±zu nie zejdziesz na jasny br±z farb±, bo farba nie rozja¶nia w³osów
tu pomo¿e ¶ci±ganie koloru, lub opcja która mniej uszkodzi w³os to pasemka
__________________
Damian
5.10.2011.
nareszcie w moim ¿yciu pojawi³ siê kto¶ ,
dla kogo warto ¿yæ. <3



xsxs jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 18:56   #42
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: z ciemnego br±zu na jasny br±z?"

jako¶ u mnie farba nak³adana na farbowane w³osy "przegryz³a" siê i rozja¶ni³a...
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-21, 09:31   #43
Naur
Raczkowanie
 
Avatar Naur
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: z ciemnego br±zu na jasny br±z?"

No ja w³asnie wczoraj na³o¿y³am na ciemny br±z (farbowany) farbê Wellaton 12/0, trzyma³am 50 min i dzisiaj mam ju¿ 1-2 tony ja¶niejszy br±z. Wiêc farba owszem nieco rozja¶niæ mo¿e, ale musi to byæ farba blond rozja¶niaj±ca, czyli z wod± prawdopodobnie 9%.
Teraz bêdê dodawaæ delikatne pasemka i gotowe!
Naur jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-17, 17:02   #44
iluzoryczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: z ciemnego br±zu na jasny br±z?"

Sluchajcie, mam wlosy w kolorze ciemnego brazu, bardzo chcialabym miec jasny braz, mam ochote ufarbowaac wlosy jasnym bladem zeby rozjasnic...myslicie ze to dobry pomysl ? Wiem, ze juz dawalyscie odpowiedzi na takie pytania, ale mam obawy...mam wlosy krecone, czyli z natury suche, choc dbam o nie i nie sa az tak przesuszone, sa miekkie, ale boje sie ze zrobi mi sie tzw. szopa, i wlosy beda sztywne, a w dodatku beda wypadac. Poleæcie mi dobra fabre, ktora da efekt jasnego brazu, a wlosy pozostan± nadal w dobrej kondycji. Licze na wasze odpowiedzi ;-)

Edytowane przez iluzoryczna
Czas edycji: 2010-05-17 o 17:06
iluzoryczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-17, 17:58   #45
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: z ciemnego br±zu na jasny br±z?"

mo¿esz spróbowaæ farbami Welli - wybierz sobie jak±¶ z poziomu 12, one s± rozja¶niaj±ce wiêc na pewno chwyc± Twoje w³osy (przynajmniej powinny) i my¶lê, ¿e rozja¶ni± delikatnie do ja¶niejszego br±zu ni¿ masz obecnie
http://www.wellaton.pl/produkty.html
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-29, 10:33   #46
kaajka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: z ciemnego br±zu na jasny br±z b±dz kasztan?

ja tym robi³am kiedy mia³am ciemnobr±zowe i wysz³y jeszce ciemniejsze;(( i z tego co wiem nie tylko mi...
a wczoraj z tej samej firmy zrobi³am sobie kolorem ciemny blond i nie ma praktycznie ¿adnej róznicy.. chyba konieczna jest farba... bo rozja¶niacz nie wchodzi w gre.. zabójstwo dla w³osów;/
kaajka1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-14, 22:52   #47
filemonka5_35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 26
GG do filemonka5_35
Dot.: z ciemnego br±zu na jasny br±z?"

witam. Mam problem. Malowa³am dzi¶ w³osy i zmiesza³am dwie farby jasny i ¶redni br±z [firma wellaton] i wysz³y mi baaaardzo ciemne.jak dla mnie to one s± czarne tylko pod ¶wiat³o maj± ³adn± br±zow± po¶wiatê. moja siostra twierdzi ¿e to ciemny br±z..jak zobaczy³am siê w lustrze to siê rozp³aka³am bo nie chcia³am czarnych w³osów ;( zaczê³am wiêc je co chwile myæ [umy³am, wysch³y to znowu my³am] zrobi³am tak 7 razy. jutro powtórka.;/ w sobotê chcê sobie znowu pomalowaæ w³osy ciemnym blondem aby rozja¶niæ obecny. co o tym s±dzicie? rozja¶ni siê? a mo¿e macie jaki¶ inny sposób na jego rozja¶nienie.Tylko ¿adnej wody utlenionej i rozja¶niaczy bo to za bardzo niszczy a mi wystarczy ¿e s± ju¿ cieñkie jak druty Muszê szybko siê pozbyæ tego koloru bo oszalejê. ;((((PROSZÊ O SZYBK¡ ODP!!
filemonka5_35 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-30, 19:41   #48
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 66
pomo¿ecie? proszê :prosi:

witam. by³o ju¿ wiele takich w±tków zapewne, ale mam nadziejê, ¿e udzielicie mi pomocy. moja sytuacja wygl±da tak, ¿e mam w³osy koloru ciemny br±z. wcze¶niej by³y czarne, ale siê sp³uka³y. na dole ja¶niejsze. dwa lata temu pofarbowa³am w³osy schwarzkopf'em na br±z, który mia³ zej¶æ po 2o kilku myciach, zszed³, ale do jasnego br±zu! tymczasem moje w³os maj± naturalny kolor z³ocisty blond. odrostów nie mia³am... :/ wiêc jednolity kolor-jasny br±z, taki mi odrasta³. ale po pewnym czasie chcia³am mieæ blond z powrotem, wiêc rozja¶ni³am w³osy, co oczywiste, albo i nie..., skoñczy³o siê na jasnym i nienaturalnym blondzie. jak to zobaczy³am, my¶la³am, ¿e mnie szlag trafi wiêc polaz³am do fryzjerki, jak siê pó¼niej okaza³o niedo¶wiadczonej, przy czym, kto¶ mi j± poleca³..., chcia³am, ¿eby mi zrobi³a na g³owie z powrotem jasny br±z, czyta³am tu wiele razy, ¿e na blond w³osach rozja¶nianych nawet ciemny blond bêdzie wygl±da³ jak ciemny br±z, ale siê nie odzywa³am, gdy fryzjerka nak³ada³a mi na w³osy prawie czarny kolor.... mówi³a, ¿e siê wyp³ucze.... i tak od roku chodzê z ciemno br±zowymi w³osami
niby mam ciemne brwi, ogólnie oprawê oczu, ale jestem blada, jak widaæ na zdjêciach. poza tym ten kolor mi po prostu nie pasuje, jest zbyt wyrazisty. tymczasem mój "typ urody" jest md³y (nie wiem jak to inaczej okre¶liæ)- mam ciemnoniebieskie oczy, czasami ciemnoszare.
jakie¶ sposoby nieinwazyjne na rozja¶nienie?
czy cytryna i rumianek mog± podzia³aæ na takie w³osy?
a soda oczyszczona+ szampon przeciw³upie¿owy?
p.s nie mam zniszczonych w³osów, trzymaj± siê dobrze. jest ich du¿o, ale s± cienkie. poza tym teraz jak mam odrosty- to na przemian s± albo popielaty blond, albo br±z. tylko, ¿e nie chcê czekaæ a¿ mi odrosn±,... mam w³osy prawie do pasa, i szkoda by³oby je ¶cinaæ, poza tym nie chcê biegaæ z w³osami na wpó³ czarnymi i blond. wola³abym rozja¶niaæ te w³osy do takiego w miarê jasnego br±zu, ¿eby siê jako¶ "zla³y" z odrostami.
z góry dziêki za odpowiedzi
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg klj-horz.jpg (46,1 KB, 139 za³adowañ)
bella_luna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-31, 18:09   #49
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 155
Dot.: pomo¿ecie? proszê :prosi:

Witaj
Na Twoim miejscu spróbowa³abym z k±piel± rozja¶niaj±c±, je¶li nie chcesz ich drastycznie rozja¶niæ.
littlei jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 10:40   #50
Mangalina
Przyczajenie
 
Avatar Mangalina
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2
Z br±zu na ja¶niejszy br±z?

Hej dziewczyny, mam w³osy w kolorze br±zowym ( taka czekolada) a chcia³abym ja¶niejszy, my¶licie ¿e np. refleksami by siê uda³o?
Mangalina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-30, 18:37   #51
heysel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1
Z ciemnego(farbowanego) br±zu na jasny br±z

Witam. Mam generalnie krótkie w³osy, jedynie z d³u¿sz± grzywk±. W lutym mi troszkê odbi³o i postanowi³em siê przefarbowaæ. Pierwotnie mia³em ciemne blond w³osy, trochê br±z, trochê przechodz±ce w szare, trudno sprecyzowaæ. U¿y³em loreal castingu(do 28 myæ) ciemna czekolada i wysz³y w³osy troszkê ciemniejsze, bardziej br±zowe. Do¶æ dobrze to wygl±da³o, a utrzymuje siê trochê d³u¿ej ni¿ te 28 myæ. Ostatnio jednak postanowi³em spróbowaæ jeszcze raz, tym razem loreal castingiem ciemny br±z, gdzie 3 tyg temu. Pocz±tkowo w³osy wysz³y prawie czarne. Okropnie to wygl±da³o. Po intensywnym szorowaniu, mam ciemny br±z, pod s³oñce trochê taka czerwonawa po¶wiata, czasem widaæ czarne. Nie pasuje to jednak do mnie, ¼le siê czuje w takich w³osach, najlepiej bym wróci³ do pierwotnego i tak nie eksperymentowa³ ju¿ wiêcej, nie chcê jednak siê teraz przed wakacjem opierniczaæ na ³yso, a zabieg dekoloryzacji poza tym, ¿e niszczy w³osy jest równie¿ dla mnie za drogi.

I teraz mam pytanie - czy mo¿na jako¶ stopniowo wracaæ do jasnego br±zu, a najlepiej ciemnego, trochê 'szarawego' blondu, bez ingerencji fryzjera? Czyta³em o u¿yciu wody utlenionej, czy rumianku - i tu pytania:
- jak to niszczy w³osy
- czy przypadkiem nie pójdzie kolor w rudy, rudawy? (czego bym cholernie nie chcia³)
- czy s± mocno widoczne efekty? Jaki roztwór wody utlenionej?

Czyta³em te¿ o u¿yciu farby wellaton jasny blond popielaty http://blond-bunny.blogspot.com/2011...sny-blond.html i, ¿e wówczas wychodzi jasny br±z bez czerwonej po¶wiaty. To prawda? Czy jaka¶ jeszcze inna farba mog³aby byæ u¿yta i je¶li ta jest dobra to na ile j± na³o¿yæ etc?

Bardzo proszê o opinie i pomoc : )
heysel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-21, 15:14   #52
Kinqusiaa
Przyczajenie
 
Avatar Kinqusiaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 29
Z ciemnego br±zu na jasny br±z

Witam.
Bardzo proszê o pomoc kobiety znaj±ce siê na farbowaniu w³osów. 3 dni temu zafarbowa³am w³osy na ciemny br±z niestety wyszed³ mi czarny miejscami jest ciemny br±z, poniewa¿ farba na szczê¶cie troszkê siê zmywa. W szkole bardzo na mnie wyzywaj±, wiêc mam pytania:
1. Czy za tydzieñ lub dwa mog³abym pój¶æ do fryzjera na przefarbowanie na jasny br±z ?
2.Czy obejdzie siê bez dekoloryzacji ? poniewa¿ mam cienkie w³osy, a to bardzo je niszczy.
3.Jaki kolor mniej wiêcej wyjdzie ? Nie chcia³abym mieæ rudawego.

Bardzo, bardzo proszê o pomoc
Kinqusiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-21, 16:50   #53
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Z ciemnego br±zu na jasny br±z

Cytat:
Napisane przez Kinqusiaa Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.
Bardzo proszê o pomoc kobiety znaj±ce siê na farbowaniu w³osów. 3 dni temu zafarbowa³am w³osy na ciemny br±z niestety wyszed³ mi czarny miejscami jest ciemny br±z, poniewa¿ farba na szczê¶cie troszkê siê zmywa. W szkole bardzo na mnie wyzywaj±, wiêc mam pytania:
1. Czy za tydzieñ lub dwa mog³abym pój¶æ do fryzjera na przefarbowanie na jasny br±z ?
2.Czy obejdzie siê bez dekoloryzacji ? poniewa¿ mam cienkie w³osy, a to bardzo je niszczy.
3.Jaki kolor mniej wiêcej wyjdzie ? Nie chcia³abym mieæ rudawego.

Bardzo, bardzo proszê o pomoc
je¶li chcesz mieæ jasny br±z to ju¿ ci mówie co mo¿esz zrobiæ:
1- wyp³ukaæ kolor myj±c szamponem przeciw³upie¿owym- wysusza niestety!
2- dekoloryzacja- powinna do jasnego brazu/ ciemnego blondu wyplukaæ..
3- rozja¶nianie lub k±piel rozja¶niaj±ca.. to juz moze poniszczyc troche w³osy..
tak czy siak ja bym poczeka³a z farbowaniem.. najlepiej wyp³ukuj kolor na poczatek .. i odzywiaj duzo..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-08, 16:39   #54
mroczkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 2
z ciemnego brazu na jasny/ zloty braz

Witam, obecnie mam ciemny br±z farbowane chcialabym miec jasny braz tak jak patrycja kazadi na tym zdjeciu http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater
czy macie jakis dobry sposob aby uzyskac taki kolor?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg patrycja.jpg (48,7 KB, 45 za³adowañ)
mroczkosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-03, 21:38   #55
pomaranczka_8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 15
Z ciemnego br±zu na jasny?

Hej dziewczyny. Mam do was pytanko, nigdy nie farbowa³am w³osów, moj kolorek wygl±da mniej wiêcej tak jak na pierwszym zdjêciu. Czy da radê zej¶æ z tak ciemnego koloru na taki jasny br±z jak na drugim zdjêciu bez rozja¶niania?
1)
2)
pomaranczka_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-03, 23:26   #56
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Z ciemnego br±zu na jasny?

Mo¿esz próbowaæ u¿ywaæ farb rozja¶niaj±cych- pewnie kilku, ale lepsza by³aby jedna k±piel rozja¶niaj±ca i na to odpowiednia farba.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-04, 07:56   #57
pomaranczka_8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Z ciemnego br±zu na jasny?

Czy taka k±piel bardzo niszczy w³osy? moje w³osy s± z natury krêcone co jak wiadomo wi±ze siê z puchem. Ostatnio ¶cie³am w³osy do ³opatek i ich stan siê poprawi³, aczkolwiek nie wyobra¿am znów ¶cinaæ w³osów bo i tak s± krótkie
pomaranczka_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-05, 17:19   #58
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: jak uzyskac jasny braz?

To zale¿y od ich stanu, ale jedna nie powinna zaszkodziæ przy dobrej pielêgnacji.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-28, 20:18   #59
poluniax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 3
Przej¶cie z ciemnego br±zu na jasny.

Od dawna noszê siê z zamiarem przej¶cia z moich ciemnych br±zowych w³osów na jasny,ciep³y odcieñ. Nie bardzo tylko wiem czy moje w³osy w³osy po takim eksperymencie nie zostan± w op³akanym stanie i razem z nowym kolorem nie po¿egnam siê z d³ugo¶ci± w³osów. Powiedzcie, je¿eli macie do¶wiadczenia w tym temacie.
poluniax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-28, 20:20   #60
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 25 807
Dot.: Przej¶cie z ciemnego br±zu na jasny.

Ja z ciemnych przesz³am na z³oty ciep³y ¶redni blond. Ale profesjonalnie u fryzjerki. W³osy s± w super stanie
__________________
Ma³gorzata i spó³ka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 16:20:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.