jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 19:56   #1
mloda_zagubiona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4

jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań


Jestem niedługo z chłopakiem. Jesteśmy na fazie gier wstępnych. Póki co ubranek nie zdejmujemy - ciągle rodzice za drzwiami...hłe hłe
I tu pojawią się moje pytania.
Chciałabym zadowolić go na ile się da w takich warunkach. Czy włożenie ręki w majtki jest przyjemne czy też nie? Nie wiem jak dotykać jego członka? Czy pieszczenie ręką w majtach jest przyjemne czy tylko podrażnia? Poza tym nie wiem czy takie pobudzenie nie jest dla faceta drażniące gdy nie ma możliwości późniejszej konsumpcji.
W takim razie nie wkładać tam wg ręki? przecież to musi być podniecające. Tylko ruchy tam są w tym wypadku takie skrępowane...co robić?
Może lepiej skupić się na pośladkach? Czy silne zgniatające ruchy są dobre? mnie takie bardzo podniecają
A poza tym co się dzieje gdy facet ma wzwód w spodniach. To przyjemne czy drażniące gdy nie ma możliwości sexu?
może lepiej wg nie dotykać jego członka i pieścić tylko na granicy majtek, na podbrzuszu? niewinnie podniecać i kusić?
pomocy! na seks nie ma póki co okazji (chcę by pierwszy raz był szczególny, a nie z rodzicami za drzwiami, w toalecie czy w samochodzie - to zostawimy sobie na później
Pragnę go bardzo i chciałabym go zadowolić najlepiej jak się da w takich warunkach
mloda_zagubiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 20:26   #2
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez mloda_zagubiona Pokaż wiadomość
Jestem niedługo z chłopakiem. Jesteśmy na fazie gier wstępnych. Póki co ubranek nie zdejmujemy - ciągle rodzice za drzwiami...hłe hłe
I tu pojawią się moje pytania.
Chciałabym zadowolić go na ile się da w takich warunkach. Czy włożenie ręki w majtki jest przyjemne czy też nie? Nie wiem jak dotykać jego członka? Czy pieszczenie ręką w majtach jest przyjemne czy tylko podrażnia? Poza tym nie wiem czy takie pobudzenie nie jest dla faceta drażniące gdy nie ma możliwości późniejszej konsumpcji.
W takim razie nie wkładać tam wg ręki? przecież to musi być podniecające. Tylko ruchy tam są w tym wypadku takie skrępowane...co robić?
Może lepiej skupić się na pośladkach? Czy silne zgniatające ruchy są dobre? mnie takie bardzo podniecają
A poza tym co się dzieje gdy facet ma wzwód w spodniach. To przyjemne czy drażniące gdy nie ma możliwości sexu?
może lepiej wg nie dotykać jego członka i pieścić tylko na granicy majtek, na podbrzuszu? niewinnie podniecać i kusić?
pomocy! na seks nie ma póki co okazji (chcę by pierwszy raz był szczególny, a nie z rodzicami za drzwiami, w toalecie czy w samochodzie - to zostawimy sobie na później
Pragnę go bardzo i chciałabym go zadowolić najlepiej jak się da w takich warunkach
siadasz na niego i jeździsz jak na koniu ocierając się łechtaczką o jego penisa.gwarantuję jemu wytrysk w krótkiej chwili
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 20:27   #3
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez mloda_zagubiona Pokaż wiadomość
Jestem niedługo z chłopakiem. Jesteśmy na fazie gier wstępnych. Póki co ubranek nie zdejmujemy - ciągle rodzice za drzwiami...hłe hłe
I tu pojawią się moje pytania.
Chciałabym zadowolić go na ile się da w takich warunkach. Czy włożenie ręki w majtki jest przyjemne czy też nie? Nie wiem jak dotykać jego członka? Czy pieszczenie ręką w majtach jest przyjemne czy tylko podrażnia? Poza tym nie wiem czy takie pobudzenie nie jest dla faceta drażniące gdy nie ma możliwości późniejszej konsumpcji.
W takim razie nie wkładać tam wg ręki? przecież to musi być podniecające. Tylko ruchy tam są w tym wypadku takie skrępowane...co robić?
Może lepiej skupić się na pośladkach? Czy silne zgniatające ruchy są dobre? mnie takie bardzo podniecają
A poza tym co się dzieje gdy facet ma wzwód w spodniach. To przyjemne czy drażniące gdy nie ma możliwości sexu?
może lepiej wg nie dotykać jego członka i pieścić tylko na granicy majtek, na podbrzuszu? niewinnie podniecać i kusić?
pomocy! na seks nie ma póki co okazji (chcę by pierwszy raz był szczególny, a nie z rodzicami za drzwiami, w toalecie czy w samochodzie - to zostawimy sobie na później
Pragnę go bardzo i chciałabym go zadowolić najlepiej jak się da w takich warunkach
A odpowiedzi, które uzyskałaś na Kafeterii nie satysfakcjonują Cię? -> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5524917
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 20:51   #4
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
A odpowiedzi, które uzyskałaś na Kafeterii nie satysfakcjonują Cię? -> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5524917
no rady są rewelacyjne,szczególnie o wsadzaniu palca w odbyt
nie dziwię się,że dziewcze weszło na kulturalne forum uzyskać normalne rady
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 21:33   #5
mloda_zagubiona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
A odpowiedzi, które uzyskałaś na Kafeterii nie satysfakcjonują Cię? -> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5524917

jak zbiorę informacje z różnych źródeł to może wyjść z tego coś dobrego
poza tym tam długo nikt mi nie odpisywał na początku :P
mloda_zagubiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 09:51   #6
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
no rady są rewelacyjne,szczególnie o wsadzaniu palca w odbyt
nie dziwię się,że dziewcze weszło na kulturalne forum uzyskać normalne rady
o, kochana, jak ja pierwszy raz wsadziłam mu palec w odbyt, był zmieszany
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 16:10   #7
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

ale ta kafeteria to szambo

najlepiej by było skoro już go macasz doprowadzić jakoś do wytrysku a nie męczyć jak chcecie zostać w ubraniach to zostańcie, ale nie będzie to dla niego komfortowe jak dojdzie w majtki, więc lepiej wyjąć penisa na zewnątrz i mieć przygotowany jakiś ręcznik.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 20:47   #8
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez mloda_zagubiona Pokaż wiadomość
Czy pieszczenie ręką w majtach jest przyjemne czy tylko podrażnia?
Jak będziesz go tak pieścić na sucho, to może to być dla niego nieprzyjemne - ale jak zwilżysz dłoń choćby śliną, to myślę, że będzie mu miło Aczkolwiek każdemu podoba się co innego, więc musisz po prostu sprawdzić jak Twój facet reaguje na konkretne rzeczy.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 22:30   #9
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Mam taką zaskakującą radę: zapytaj go, czy to przyjemne, czy go nie trze, czy chce coś inaczej. Wiem, dziwna rada, przecież macacie się, a nie konwersujecie.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 22:48   #10
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
o, kochana, jak ja pierwszy raz wsadziłam mu palec w odbyt, był zmieszany
A rodzice byli za ścianą ?
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 21:22   #11
mloda_zagubiona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Jak będziesz go tak pieścić na sucho, to może to być dla niego nieprzyjemne - ale jak zwilżysz dłoń choćby śliną, to myślę, że będzie mu miło Aczkolwiek każdemu podoba się co innego, więc musisz po prostu sprawdzić jak Twój facet reaguje na konkretne rzeczy.

wystarczy tak delikatnie zwilżyć? no bo raczej całej ręki sobie nie opluję :P
ewentualnie pozostaje wydzielina z pochwy...zawsze jest jej pod dostatkiem ale tak dziwnie najpierw sobie wsadzić ręce w majtki a potem jemu :P
mloda_zagubiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 21:25   #12
mloda_zagubiona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Mam taką zaskakującą radę: zapytaj go, czy to przyjemne, czy go nie trze, czy chce coś inaczej. Wiem, dziwna rada, przecież macacie się, a nie konwersujecie.

w sumie prosta i słuszna rada :P
nie wiem czy nie będę skrępowana by o to pytać ale spróbuję
mloda_zagubiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 21:32   #13
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Krępujesz się zapytać ale pieścić go już nie? Poza tym to twój chłopak
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 22:58   #14
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez mloda_zagubiona Pokaż wiadomość
wystarczy tak delikatnie zwilżyć? no bo raczej całej ręki sobie nie opluję :P
ewentualnie pozostaje wydzielina z pochwy...zawsze jest jej pod dostatkiem ale tak dziwnie najpierw sobie wsadzić ręce w majtki a potem jemu :P
jak masz tak kombinować to lepiej mu po prostu loda zrób.
będzie miał nawilżenia pod dostatkiem.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 10:08   #15
Koko Szanelll
Rozeznanie
 
Avatar Koko Szanelll
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 678
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

A on nie może jakoś Tobą pokierować, dać wskazówki? Chyba o tym rozmawiacie, co się Wa podoba? Wiesz, każdy ma inne upodobania... nie wiadomo, co Twojemu chłopakowi będzie odpowiadać. Myślę, że metoda prób i błędów będzie najlepsza Tacy 'mali odkrywcy' Poza tym Twój facet zapewne sam się masturbował, więc chyba już mniej więcej wie jakie pieszczoty/ruchy mu odpowiadają?

A przez ubranie to nie polecam, bo chodzenie z mokrymi bokserkami to dla faceta średnia przyjemność :p

Edytowane przez Koko Szanelll
Czas edycji: 2013-03-07 o 10:09
Koko Szanelll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 19:20   #16
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez mloda_zagubiona Pokaż wiadomość
Jestem niedługo z chłopakiem. Jesteśmy na fazie gier wstępnych. Póki co ubranek nie zdejmujemy - ciągle rodzice za drzwiami...hłe hłe
I tu pojawią się moje pytania.
Chciałabym zadowolić go na ile się da w takich warunkach. Czy włożenie ręki w majtki jest przyjemne czy też nie? Nie wiem jak dotykać jego członka? Czy pieszczenie ręką w majtach jest przyjemne czy tylko podrażnia? Poza tym nie wiem czy takie pobudzenie nie jest dla faceta drażniące gdy nie ma możliwości późniejszej konsumpcji.
W takim razie nie wkładać tam wg ręki? przecież to musi być podniecające. Tylko ruchy tam są w tym wypadku takie skrępowane...co robić?
Może lepiej skupić się na pośladkach? Czy silne zgniatające ruchy są dobre? mnie takie bardzo podniecają
A poza tym co się dzieje gdy facet ma wzwód w spodniach. To przyjemne czy drażniące gdy nie ma możliwości sexu?
może lepiej wg nie dotykać jego członka i pieścić tylko na granicy majtek, na podbrzuszu? niewinnie podniecać i kusić?
pomocy! na seks nie ma póki co okazji (chcę by pierwszy raz był szczególny, a nie z rodzicami za drzwiami, w toalecie czy w samochodzie - to zostawimy sobie na później
Pragnę go bardzo i chciałabym go zadowolić najlepiej jak się da w takich warunkach
Włoż rękę do majtek i działaj, poza tym pieść jego uszka i tors języczkiem. Zresztą, kto powiedział,że musicie zostać w domu? Jest tyle podniecających miejsc do pieszczot, trzeba tylko troszkę pofantazjować.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 20:41   #17
Heatseeker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 21
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Zresztą, kto powiedział,że musicie zostać w domu?

Taa..Opuszczone budowy, piwnice w bloku, parki, place zabaw w nocy, auta, na dachu bloku, lasy , łąki... tyle możliwości..
Heatseeker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 23:36   #18
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Jeżeli nie chcesz ściągać ubrań, to wystarczy rozpiąć spodnie i najlepiej niech chłopak ma na sobie bokserki rozpinane z przodu. Wtedy nie ma problemu, bo penis jest na wierzchu i nie będzie się ocierał o żadne spodnie.
Jakby ktoś miał nagle zapukać to chłopak powinien zdążyć zapiąć rozporek albo w ekstremalnej sytuacji zakryć to i owo opuszczając koszulkę/bluzę.

Możesz też ugadać się z rodzicami, jak to jest z wchodzeniem do pokoju jak masz gości. Ja miałam naprawdę spokój, bo jak był u mnie mój chłopak i rodzinka w komplecie w domu, to nie bałam się, że nagle mi ktoś wparuje do pokoju. Jak mama coś chciała, to puszczała mi sygnał na telefon albo dzwoniła (przeważnie chodziło o komunikaty typu "zrobiłam ciasto, weź poczęstuj X" ) i wychodziłam od siebie z pokoju i szłam do rodzicielki
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 08:21   #19
ZwyklyFacet
Przyczajenie
 
Avatar ZwyklyFacet
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wiocha zabita deskami
Wiadomości: 10
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
ale ta kafeteria to szambo

najlepiej by było skoro już go macasz doprowadzić jakoś do wytrysku a nie męczyć jak chcecie zostać w ubraniach to zostańcie, ale nie będzie to dla niego komfortowe jak dojdzie w majtki, więc lepiej wyjąć penisa na zewnątrz i mieć przygotowany jakiś ręcznik.
Tak ręcznik to jest to. A potem powieś go przy umywalce żeby rodzice wycierali twarz po umyciu
ZwyklyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 08:53   #20
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez ZwyklyFacet Pokaż wiadomość
Tak ręcznik to jest to. A potem powieś go przy umywalce żeby rodzice wycierali twarz po umyciu
Sperma ma pozytywny wpływ na skórę.

Wracając do tematu. Tak jak większość osób napisała, najlepiej przynajmniej rozpiąć spodnie i zsunąć trochę bokserki. Chyba, że rodzina twojego chłopaka wchodzi do jego pokoju bez pukania. Wtedy odpuściłabym sobie jakąkolwiek formę pieszczot, wybrałabym inne miejsce.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 10:33   #21
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Ubierzcie się w coś, co łatwo ściągnąć i założyć - jeżeli on będzie miał na sobie spodenki bez zamka, na gumce, luźne (dresy, treningowe) to jednym ruchem wciągnie je na siebie w razie najazdu rodziców. Tobie wygodniej byłoby w spódnicy/sukience. Obniż spodenki, włóż rękę w jego bokserki i po prostu użyj wyobraźni i kreatywności. Nie śpiesz się, obserwuj jego reakcje, a dowiesz się, co go kręci. Powodzenia!
__________________
"So hit me with music!"


Edytowane przez coffee_candy
Czas edycji: 2013-03-08 o 10:34 Powód: Literówka
coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 17:52   #22
ZhaliaMoon
Przyczajenie
 
Avatar ZhaliaMoon
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
siadasz na niego i jeździsz jak na koniu ocierając się łechtaczką o jego penisa.gwarantuję jemu wytrysk w krótkiej chwili

nie gwarantuj, bo naprawdę nie każdy facet jest w stanie dojść w taki sposób. Są tacy, który zobaczą gołą kobietę i już im cieknie, a są tacy, którzy potrafią 3 godziny się kochać w każdej możliwej pozycji i nadal nie dochodzą.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez mloda_zagubiona Pokaż wiadomość
W takim razie nie wkładać tam wg ręki?

Taka mała dygresja: wg to skrót od 'według' a nie 'w ogóle'.


Tak jak wcześniej dziewczyny radziły naprawdę najlepiej jak sam Ci powie co najbardziej lubi. Jeśli aż tak się krępujesz z nim o tym rozmawiać, zapytaj go jak akurat nie będziecie razem np. wieczorem popiszcie sobie smsy o tym lub na gg.
Oczywiście jeśli już podniecisz faceta to logiczne, że będzie chciał ciągle więcej i zostawienie go tak nie jest superprzyjemne, dlatego też zapytaj go czy jeśli nie ma możliwości, żebyście skończyli w jakikolwiek sposób (nie tylko on, bo Tobie też się coś należy), to czy on chce, żebyście w ogóle zaczynali się pieścić. Np. mój TŻ bez względu na okoliczności i brak możliwości kochania się lubi pieszczoty. Prawda, że Twojemu facetowi będzie to troszkę doskwierać, że nie doszedł, ale najprawdopodobniej w domowym zaciszu jak będzie sam, ulży sobie 'na własną rękę' ;] większość facetów właśnie tak robi, żeby w końcu sobie ulżyć, ale mało który Ci się do tego przyzna ;P
ZhaliaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 15:27   #23
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Według mnie to jak drażnienie byka. Wskoczysz na niego, trochę pobawisz się małym przez spodnie i są dwie opcje: albo dojdzie w majty i szczęśliwy pewnie nie będzie, a do domu pogna szybko, albo nie dojdzie i również będzie się zbierał, żeby sobie ulżyć. Jeśli już zaczynasz coś, to najlepiej tak, żeby miał orgazm lub w ogóle. Nie wyobrażam sobie, żeby facet mnie pocierał przez spodnie, jestem coraz bardziej morka i napalona, finalny buziak i koniec? Bardzo by mnie to frustrowało.
Najlepiej z nim pogadaj. Jeśli się bardzo krępujesz, to przez smsy przykładowo wieczorem. Zapytaj, co masz robić, bo bardzo Ci zależy na tym, żeby jemu było dobrze. Uwierz mi, będziecie zadowoleni, bo 1. Ty będziesz wiedzieć co i jak. 2. Jemu się humor polepszy 3. Takie pytania ze strony dziewczyny są znakiem dużego zaufania i chęci sprawienia radochy.
Do boju!
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 17:21   #24
roxyfoxy
Raczkowanie
 
Avatar roxyfoxy
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 64
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
o, kochana, jak ja pierwszy raz wsadziłam mu palec w odbyt, był zmieszany
hahhahahahahaha
roxyfoxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 19:58   #25
czerwonykot
Raczkowanie
 
Avatar czerwonykot
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 33
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Jejku. jest tyle możliwosci. Odradzam wkładania ręki w majtki zwlaszcza jeśli masz małe pole manewru i np on siedzi. Co do śliny szybko zasycha i będzie go to bolało, ocierało. Najważniejsze jest naturalne nawilżenie-musisz go podniecic umiejętne rozpiecie rozporka i całus w pępek ect. widok twoich piersi, dotyk. Nie rozumiem trochę Twojej wypowiedzi. Nie powiemy Ci przecież jak poznawac jego ciało. Jest to zabawą samą w sobie. Po co się śpieszyc?! Jezeli chcesz go podniecic tylko ot tak, bedzie to męczace. Notomiast konczenie w majtki niezbyt komfortowe. my nic na to nie poradzimy, że masz za ścianą rodziców.
czerwonykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 14:42   #26
tomecz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 23
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

A mi sie podobało jak moja dziewczyna siadała na mnie, miałą bluzkę z dekoldem lub taką zapinaną na guziki i była bez stanika, widok gdy ona nachyla się nade mną był boski.
Poza tym możesz lekko go zniewolić i drażnić tzn usiąść na nim złapać go mocno za nadgarski i docisnąć do łózką tak by nie mogł się ruszyć i aby czuł, że to ty dominujesz. Szeptaj mu do ucha jakieś sprośne/zbocznone slówka lub jecz i chuchaj w okolicach jego twarzy. Sposobów jest wiele puść wodzy wyobraźni:P
Tylko przygotuj się, że jeśli w pore nie zwolnisz to może mieć kisiel w majtkach
tomecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 16:16   #27
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Jasne, biedny facet
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 18:31   #28
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Eeej, nie ma sytuacji, gdzie nie można ściągnąć ubrań Obejrzyjcie sobie "film" okrywając się kołderką do pasa i możesz spokojnie ściągnąć mu lekko spodnie i wydobyć jego męskość bez ryzyka obtarć i bólu. A w razie 'wejścia smoka', czyt. rodziców, przecież tylko oglądacie film Bo szczerze mówiąc, jakkolwiek będziesz go pieścić, to jeśli nie dojdzie, może to wywołać ból i lekką frustrację.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 21:55   #29
qatarynka
Raczkowanie
 
Avatar qatarynka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska czasem UK
Wiadomości: 123
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

wystarczy, ze przeczytalam o "pieszczeniu ręka w majtach" i mam już dośc .... eh dzieci.
__________________
"Mężczyznę można „wykastrować” jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem" mistrz Woody
qatarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 19:15   #30
czerwonykot
Raczkowanie
 
Avatar czerwonykot
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 33
Dot.: jak pieścić faceta gdy nie ma jak ściągnąć ubrań

Cytat:
Napisane przez qatarynka Pokaż wiadomość
wystarczy, ze przeczytalam o "pieszczeniu ręka w majtach" i mam już dośc .... eh dzieci.
true story
czerwonykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.