Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-07, 10:50   #4981
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

A ja siedzę od 2 godzin i przeglądam wątek o ciuchach F&F i normalnie robię napad na Tesco w tym tygodniu Widzę, że dziewczyny sobie chwalą te ubrania a ceny całkiem przystępne.

Jeszcze a propos sukien. Kiedyś wyczaiłam na necie tą i też mi się bardzo podoba http://kobieta.wp.pl/gid,11452497,im...zdjecie.html?T[page]=5
Coś link nie działa, ale chodzi mi o tą na zdjęciu nr 5
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2010-03-07 o 10:54
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 10:53   #4982
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja siedzę od 2 godzin i przeglądam wątek o ciuchach F&F i normalnie robię napad na Tesco w tym tygodniu Widzę, że dziewczyny sobie chwalą te ubrania a ceny całkiem przystępne.
A może byś się tak zajęła licencjatem?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:00   #4983
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A może byś się tak zajęła licencjatem?

Dziś niedziela, zaraz rodzinka przyjeżdża i nie mam jak pisać.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:05   #4984
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Dziś niedziela, zaraz rodzinka przyjeżdża i nie mam jak pisać.
Wiesz ile byś napisała przez te 2 godziny oglądania ciuchów? Odwal to wreszcie i miej spokój.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:11   #4985
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Wiesz ile byś napisała przez te 2 godziny oglądania ciuchów? Odwal to wreszcie i miej spokój.
Wiem, ale niestety znów mam lenia. Zresztą teraz mi będzie ciężko pisać, bo przez to, że w pracy jestem sama wracam padnięta do domu i pisanie licencjata to ostatnia rzecz na jaką mam ochotę
Termin i tak mi mija 30 marca i nie zdążę się obronić do tego czasu choćbym nie wiem jak się sprężyła
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:38   #4986
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wiem, ale niestety znów mam lenia. Zresztą teraz mi będzie ciężko pisać, bo przez to, że w pracy jestem sama wracam padnięta do domu i pisanie licencjata to ostatnia rzecz na jaką mam ochotę
Termin i tak mi mija 30 marca i nie zdążę się obronić do tego czasu choćbym nie wiem jak się sprężyła
Isa jak ci nie wstyd ??
Co ty masz do roboty poza pracą ?
Mieszkasz z rodzicami, mama upierze ugotuje, zakupy zrobi ... wszystko masz podane na tacy.
Wybacz że Ci to mówię ale nie znam drugiej tak leniwej osoby.
Poprostu nie zależy ci
__________________
I'm woman in love !!!!

Edytowane przez Vibeska
Czas edycji: 2010-03-07 o 11:39
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:41   #4987
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wiem, ale niestety znów mam lenia. Zresztą teraz mi będzie ciężko pisać, bo przez to, że w pracy jestem sama wracam padnięta do domu i pisanie licencjata to ostatnia rzecz na jaką mam ochotę
Termin i tak mi mija 30 marca i nie zdążę się obronić do tego czasu choćbym nie wiem jak się sprężyła
Ciekawe co jeszcze wymyślisz, żeby nie napisać Zawsze AKURAT się coś dzieje jak MASZ ZAMIAR usiąść i napisać
No wiesz Kochana, trzeba było myśleć o tym wcześniej. Czasu miałaś w sumie sporo
Nieważne jak by Cię głowa nie bolała to jestem pewna, że choćby jedną stronę dziennie byś napisała. Zamiast siedzieć na wizażu, oglądać zeberki, ciuchy itp I pracę już byś miała dawno napisaną. Pisząc tę jedną stronę dziennie..

Tak patrzę, i ten leń ogarnął Cię już daaaaaawno. Nie dopiero teraz. Bo w sumie te wymówki, że jesteś sama w pracy, potem zmęczona, to raczej nie są wymówki. Mnóstwo ludzi pracuje, pisze prace i jakoś dają radę. Ocknij się dziewczyno, ocknij. Bo mi już ręce opadły czytając Ciebie wolałabym, żeby cycki zostały na swoim miejscu i one nie zaczęły opadać...
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 11:44   #4988
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ciekawe co jeszcze wymyślisz, żeby nie napisać Zawsze AKURAT się coś dzieje jak MASZ ZAMIAR usiąść i napisać
No wiesz Kochana, trzeba było myśleć o tym wcześniej. Czasu miałaś w sumie sporo
Nieważne jak by Cię głowa nie bolała to jestem pewna, że choćby jedną stronę dziennie byś napisała. Zamiast siedzieć na wizażu, oglądać zeberki, ciuchy itp I pracę już byś miała dawno napisaną. Pisząc tę jedną stronę dziennie..

Tak patrzę, i ten leń ogarnął Cię już daaaaaawno. Nie dopiero teraz. Bo w sumie te wymówki, że jesteś sama w pracy, potem zmęczona, to raczej nie są wymówki. Mnóstwo ludzi pracuje, pisze prace i jakoś dają radę. Ocknij się dziewczyno, ocknij. Bo mi już ręce opadły czytając Ciebie wolałabym, żeby cycki zostały na swoim miejscu i one nie zaczęły opadać...

Bosiak
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:45   #4989
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Isa jak ci nie wstyd ??
Co ty masz do roboty poza pracą ?
Mieszkasz z rodzicami, mama upierze ugotuje, zakupy zrobi ... wszystko masz podane na tacy.
Wybacz że Ci to mówię ale nie znam drugiej tak leniwej osoby.
Poprostu nie zależy ci
O. Się zgadzam. A potem Isa będziesz marudziła (znów), że nie poszłaś na mgr na informatykę (nie pisz mi nic na ten temat, że sobie być może byś rady nie dała), że w ogóle mgr nie zrobiłaś. Że to, że tamto..Po licencjacie możesz iść na mgr na cokolwiek chcesz. Ale Ty nie chcesz.

W sumie to jest mi przykro jak widzę takie młode osoby, które są pozbawione motywacji, dbałości o własny byt, a potem znów będą marudzić, że nie mogą znaleźć pracy, bo pracodawcy tacy i owacy.
Ale tu pytanie - co Ty zrobiłaś/łeś, żeby zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy? Na spełnianie się w zawodzie, który daje Ci satysfakcję? Jak nic - to sory, ale roszczenia i rozczarowania chować do wora i ich nie ukazywać, bo są na własne życzenie.

A sama Isa wiesz, że z pracą ciężko. Doświadczyłaś to na sobie, widzisz po moich postach, Hosenki, MagJi. Ale widzisz, Hosenka dalej się dokształca, MagJa też nie jest bierna. Ja też się nastawiam póki co na zdobywanie kwalifikacji, bo widzę jaka jest sytuacja na rynku.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.

Edytowane przez bossy
Czas edycji: 2010-03-07 o 11:47
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:52   #4990
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Kurczę, totalnie dziś nie mam czasu, miałam tu nie pisać, ale nie mogę się powstrzymać:
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
wolałabym, żeby cycki zostały na swoim miejscu i one nie zaczęły opadać...

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Jak nic - to sory, ale roszczenia i rozczarowania chować do wora i ich nie ukazywać, bo są na własne życzenie.
Zgadzam się ze wszystkim, co napisały dziewczyny. Isa, nikt nie chce Ci specjalnie dopiec/obrazić. Po prostu szkoda patrzeć, jak się marnujesz przez lenistwo. Mi też się czasem nie chce, TŻ-towi też. Ale on jest najlepszym przykładem, że można napisać pracę, nawet jak się pracuje naprawdę ciężko - fizycznie od 7 rano i wraca do domu padając na twarz. Nie siedzi przed komputerem tylko jest geodetą na budowie. Weź się w garść i udowodnij nam i sobie, że możesz napisać tę pracę, dasz radę

Ja np. nie pojechałam na Socratesa w trakcie studiów, bardzo tego żałuję i wiem, że nie mam nic na swoje usprawiedliwienie tylko to, że się bałam A wiem, że dużo hm mniej uzdolnieni ode mnie dają sobie radę
Tak samo mam z prawem jazdy, zła jestem na siebie za swój strach, ale jak tylko się obronię, zapisuję się na kurs, obiecuję


A teraz zmykam, zaraz mam gości

Miłej niedzieli
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:55   #4991
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

Bosiak
No tak

Isa, ja wiem, że Ty wiesz jak jest. Wiem, że wiesz, że Ci się nie chce, nie masz siły, motywacji, nie wiem czego jeszcze nie masz. I to jest w tym wszystkim właśnie najsmutniejsze. Że wiesz. A mimo wszystko i tak nic z tym nie robisz.
Jesteś bardzo sympatyczną dziewczyną, lekko przerażoną światem, samodzielnością w życiu, a szczególnie w pracy. Ale jak chcesz to potrafisz, co sama sobie udowodniłaś nie raz w pracy. To są Twoje małe sukcesy. Osiągnij wreszcie kolejny i zamknij etap - studia licencjackie. Bo teraz stoisz w miejscu. Zamknij ten etap i rozpocznij nowy. Magisterski. Do roboty!!!!!
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 12:04   #4992
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja np. nie pojechałam na Socratesa w trakcie studiów, bardzo tego żałuję i wiem, że nie mam nic na swoje usprawiedliwienie tylko to, że się bałam A wiem, że dużo hm mniej uzdolnieni ode mnie dają sobie radę
Myślę, że to odpowiedni moment, żeby napisać, że zrezygnowałam z Erasmusa. Wróciłam do Polski na stałe i nie chcę o tym rozmawiać. Dziękuję.

isa, spręż się. Dasz radę. 3 tygodnie to naprawdę nie tak mało, tylko musi zacząć Ci zależeć!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:04   #4993
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dziewczyny ja wiem, że macie rację i chcecie dla mnie dobrze, staracie się motywować.
Wiem, że jestem leniem a jeśli chodzi o studia to już w ogóle. Kiedyś taka nie byłam. Co więcej lubiłam się uczyć i zawsze miałam dobre oceny a nauka czy pisanie prac nie sprawiało mi żadnego problemu.
Sama jestem jednak sobie winna, że wybrałam kierunek, który nie interesował mnie ani trochę i cudem wymęczyłam te 3,5 roku żeby zaliczyć wszystkie przedmioty. Bo przecież mogłam zrezygnować i iść na coś czego studiowanie przynajmniej sprawiałoby mi jakąś przyjemność. Wtedy na pewno pracę napisałabym szybko i już dawno miała dyplom.
Nie pojmuję tej administracji ni w ząb i dlatego tak odkładam to pisanie.
No i bosiak przyznaję Ci rację - nie zależy mi na tym licencjacie. Chciałabym z jednej strony mieć to już za sobą, ale nie mam motywacji, bo te studia to dla mnie wielka porażka.
No, ale jak pisałam - sama się tak wkopałam. Nie mam do nikogo pretensji, że nie piszę pracy tylko do siebie.

Poza tym ja studiowałam na prywatnej uczelni uznawanej w Krakowie za taką gdzie za kasę można mieć dyplom bez problemu. I nawet pracodawcy niechętnie chcą przyjmować absolwentów mojej uczelni, więc tak na prawdę nie wiem czy ten papierek jest czegoś wart.
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2010-03-07 o 12:07
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:09   #4994
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Tak samo mam z prawem jazdy, zła jestem na siebie za swój strach, ale jak tylko się obronię, zapisuję się na kurs, obiecuję
A ja się tak właśnie zastanawiam.. Prawo jazdy naprawdę jest niezbędne w życiu potem? Bo ja bym wolała do końca życia jeździć autobusami niż zmuszać się do prowadzenia samochodu.

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja wiem, że macie rację i chcecie dla mnie dobrze, staracie się motywować.
Wiem, że jestem leniem a jeśli chodzi o studia to już w ogóle. Kiedyś taka nie byłam. Co więcej lubiłam się uczyć i zawsze miałam dobre oceny a nauka czy pisanie prac nie sprawiało mi żadnego problemu.
Sama jestem jednak sobie winna, że wybrałam kierunek, który nie interesował mnie ani trochę i cudem wymęczyłam te 3,5 roku żeby zaliczyć wszystkie przedmioty. Bo przecież mogłam zrezygnować i iść na coś czego studiowanie przynajmniej sprawiałoby mi jakąś przyjemność. Wtedy na pewno pracę napisałabym szybko i już dawno miała dyplom.
Nie pojmuję tej administracji ni w ząb i dlatego tak odkładam to pisanie.
No i bosiak przyznaję Ci rację - nie zależy mi na tym licencjacie. Chciałabym z jednej strony mieć to już za sobą, ale nie mam motywacji, bo te studia to dla mnie wielka porażka.
No, ale jak pisałam - sama się tak wkopałam. Nie mam do nikogo pretensji, że nie piszę pracy tylko do siebie.
To skończ ten etap i już do niego nie wracaj. Sama myśl o tym licencjacie musi być strasznie męcząca.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:12   #4995
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

No i bosiak przyznaję Ci rację - nie zależy mi na tym licencjacie. Chciałabym z jednej strony mieć to już za sobą, ale nie mam motywacji, bo te studia to dla mnie wielka porażka.
No, ale jak pisałam - sama się tak wkopałam. Nie mam do nikogo pretensji, że nie piszę pracy tylko do siebie.

Poza tym ja studiowałam na prywatnej uczelni uznawanej w Krakowie za taką gdzie za kasę można mieć dyplom bez problemu. I nawet pracodawcy niechętnie chcą przyjmować absolwentów mojej uczelni, więc tak na prawdę nie wiem czy ten papierek jest czegoś wart.
Skoro tak stawiasz sprawę to zapłać komuś za napisanie pracy. Wiele osób z tego korzysta, wiele osób płaci. Zapłać, obroń się i będziesz miała spokój. A mgr zrób z kierunku, który Ci "leży". Bo pisałaś, że administracja Ci nie "leży".
Idź na zaoczne mgr na UJ, i będziesz miała lepszą uczelnię w CV. Chociaż teraz jak masz doświadczenie to rodzaj uczelni nie jest aż tak ważny. Na uczelnię patrzą gdy nie ma się kompletnie doświadczenia zawodowego. Tak mi się wydaje.

Więc - nie ciuchy a wydaj kasę na to, że ktoś napisze za Ciebie licencjata. I po krzyku.

Em wiem, że pewnie z milion razy przemyślałaś decyzję, więc jak taką podjęłaś widocznie taka jest dla Ciebie dobra.
A co do prawa jazdy, to nie jest potrzebne. Ale może nagle być. Np. mogą wymagać prawa jazdy na stanowisko, na które będziesz chciała aplikować. Hm, nie wiem w sumie. Ja zrobiłam dopiero niecałe 2 lata temu, a moje koleżanki zaczynały jeszcze w liceum.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:13   #4996
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Em, na pewno dobrze przemyślałaś decyzję.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Poza tym ja studiowałam na prywatnej uczelni uznawanej w Krakowie za taką gdzie za kasę można mieć dyplom bez problemu. I nawet pracodawcy niechętnie chcą przyjmować absolwentów mojej uczelni, więc tak na prawdę nie wiem czy ten papierek jest czegoś wart.
Warto chociażby żeby nie stracić tej kasy co władowałaś w studia.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A ja się tak właśnie zastanawiam.. Prawo jazdy naprawdę jest niezbędne w życiu potem? Bo ja bym wolała do końca życia jeździć autobusami niż zmuszać się do prowadzenia samochodu. [COLOR="Silver"]
Nie jest niezbędne ale pomaga w życiu. Szczególnie jak się ma/chce mieć dzieci. Np pojechanie do lekarza urasta do dużego problemu. Moja siostra ma 2 dzieci i nie ma prawka i zawsze musi liczyć na kogoś że jej pomoże a tak by towarzystwo zapakowała do auta i sama dała sobie radę.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:15   #4997
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

em, oj jest męcząca i to bardzo. Zwłaszcza, że ciągle dookoła wszyscy mnie pytają czy już się obroniłam.

Może mogłabym pójść na łatwiznę i dać komuś w łapę, niech mi to napisze i będę mieć z głowy (nawet nie wiecie ile osób mi to proponowało!), ale ja nie miałabym odwagi kupić pracy Sumienie by mnie chyba do końca życia gryzło.

Nie wiem, może po prostu muszę dostać porządnego kopa od życia na otrzeźwienie albo po prostu dojrzeć do tego żeby się wziąć za siebie. Same widzicie ile razy narzekałam na to, że mam prawko a nie jeździłam w ogóle. No, ale teraz życie mnie zmusiło do kupna samochodu i tego żeby jeździć, bo nie będę mieć innego wyboru. Firma się przenosi a ja nie chcę tracić pół dnia na dojazdy MPK.
I tak ponad 4-letni strach przed prowadzeniem samochodu muszę przełamać właściwie z dnia na dzień, bo do końca miesiąca będę mieć auto i przecież nie kupuję go żeby stało na podwórku dla ozdoby.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:16   #4998
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Myślę, że to odpowiedni moment, żeby napisać, że zrezygnowałam z Erasmusa. Wróciłam do Polski na stałe i nie chcę o tym rozmawiać. Dziękuję.

isa, spręż się. Dasz radę. 3 tygodnie to naprawdę nie tak mało, tylko musi zacząć Ci zależeć!
I tak cię podziwiam że spróbowałaś i że wiesz z czym się to je.
Teraz spokojnie możesz powiedzieć sobie że to nie jest dla ciebie

A co do prawa jazdy - ja mam już kaskę uzbieraną, zaczynam za jakieś 3 tygodnie i choćby nie wiem co zrobię je wreszcie!
To wielka wygoda, nie trzeba liczyć się z nikim i niczym, układać swojego życia pod rozkład pks.
Jest się niezależnym itd

Edit: Isa, tak tylko kupić samochód i jeździć to można od ręki.
A na zrobienie studiów czy na napisanie pracy potrzeba nieco więcej czasu i uwagi, a co jesli kiedyś będziesz potrzebowała tego już, teraz, zaraz ?
__________________
I'm woman in love !!!!

Edytowane przez Vibeska
Czas edycji: 2010-03-07 o 12:21
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:20   #4999
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ehh, to w takim razie chyba kiedyś pomyślę nad prawkiem, ale nie będę się nikomu przyznawać, że je mam, dopóki nie okaże się potrzebne (najbardziej przekonują mnie właśnie te dzieci i lekarz ).
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 12:31   #5000
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Uff, nie ma to jak rozłożyć sobie pracę i mieć chwilę przerwy
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Myślę, że to odpowiedni moment, żeby napisać, że zrezygnowałam z Erasmusa. Wróciłam do Polski na stałe i nie chcę o tym rozmawiać. Dziękuję.
Ojej, Em, przepraszam Chodziło mi o osoby z mojego kierunku. I podziwiam Cię, że spróbowałaś i jeszcze bardziej, że umiałaś przestać.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A ja się tak właśnie zastanawiam.. Prawo jazdy naprawdę jest niezbędne w życiu potem? Bo ja bym wolała do końca życia jeździć autobusami niż zmuszać się do prowadzenia samochodu.
Ja też tak uważam... Szczególnie, że mieszkam bardzo blisko stacji metra, więc mam łatwy dojazd wszędzie, gdzie potrzebuję - pociągi jeżdżą nawet co 1.5 minuty i np na uczelnię miałam 11 minut drogi... Właściwie wygodniej niż samochodem, bo nie stoi się w korkach Ale z drugiej strony niedawno miałam propozycję pracy i tylko brak prawka mi przeszkodził Dlatego na wiosnę zapisuję się na kurs
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:36   #5001
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Vibesko, nie wiem co będzie. Od dłuższego czasu jest tak, że właściwie żyję z dnia na dzień. Nie myślę o tym co będzie za tydzień, miesiąc czy rok. Nie mam planów co do swojej przyszłości.

EDIT: Chyba trzeba założyć nowy wątek, bo przekroczyłyśmy 5000 postów.
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2010-03-07 o 12:37
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:38   #5002
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ah Isa Isa W sumie to najważniejsze aby żyć w zgodzie z samym sobą

(ja właśnie napisałam 2,5 strony do swojego licencjatu - od momentu jak Ci napisałam, że masz się brać do roboty - poprawa kolejnego rozdziału, promotor mi odesłał i muszę trochę uzupełnić)
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:49   #5003
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ehh, to w takim razie chyba kiedyś pomyślę nad prawkiem, ale nie będę się nikomu przyznawać, że je mam, dopóki nie okaże się potrzebne (najbardziej przekonują mnie właśnie te dzieci i lekarz ).
Lepiej zrobić i nie używać niż nie mieć w ogóle. Bo jak się trafi sytuacja że będzie niezbędne to może nie być czasu żeby je zrobić.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:54   #5004
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Aha, MagJuś prosiłaś o porównanie Dwufazy Bielendy Awokado z Garnierem.
Garniera miałam raz i jakoś zachwycona nie byłam także wg. mnie warto kupić tą bielendy.
Ona naprawdę fajna jest, fajnie zmywa. Nie trzeba trzeć oczu, wystarczy przyłożyć zmoczony płatek, potrzymać chwile, ja zawsze ten płatek tak jakby podsuwam od spodniej lini rzęs i ścieram...

Kupiłam baze Virtual by Joko, wreszcie mi sie trzyma turkusowy cień z palety inglota, tylko trohę sie trudno cieniuje na niej.

Idę myć pędzle
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:59   #5005
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Skoro nikt się nie bierze za zakładanie nowego wątku, to ja to zrobię dobrze?

Zaraz podam tu link


Edycja:
To TU


Nie piszcie tu więcej
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2010-03-07 o 13:03
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 13:12   #5006
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Skoro nikt się nie bierze za zakładanie nowego wątku, to ja to zrobię dobrze?

Zaraz podam tu link


Edycja:
To TU


Nie piszcie tu więcej
Oficjalnie zamykam
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.