Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-20, 08:20   #151
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Ja osobiscie w tym temacie sie nie orientuje, wiec sie nie wypowiem. Ale fajnie by tak bylo, ze stopnie przechodza, no i za te wyniki stopien wyzej
Pajka062 jak Twoj wracal do Łodzi ? autobusem, pociagiem czy samochodem?
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:25   #152
MaikoMaiko
Przyczajenie
 
Avatar MaikoMaiko
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Dodam jeszcze kilka moich refleksji, które zaobserwowałam z tych pierwszych dni na szkółce mojego TŻta. Nie ma on problemów z obcowaniem z innymi ludźmi, ale do takiego życia, jak sam mówił, musi się przyzwyczaić. Ma 3 współlokatorów, którzy ponoć niekoniecznie rozumieją, z tego co mówi, po co przyjechali na szkółkę. Wczoraj mieli pierwsze zajęcia a już dziś ich będą z tego odpytywać. Tż wspomina, że ma nadzieję, iż to się zmieni, że takie "kozaczenie" to tylko na początku, bo przecież każdy musi walczyć o swoją pozycję (FACECI ) Ale ponoć nauki mają full i mało czasu, żeby cokolwiek zrobić, więc dobrze by było, żeby współlokatorzy współpracowali a nie rozpraszali. NA temat jedzenia mówi, ze raz dobre a raz kiepskie, ale to jak wszędzie w tego typu miejscach Ja tylko mu powtarzam, że go rozpuściłam sama i musi przecierpieć.
Co do weekendu w domu... Niestety mój Tż odreagowywał stres, siedział smutny i przybity, nawet nie jadł- więc podobne objawy mają wszyscy nasi wspaniali mężczyźni, ale w sumie dzięki temu, że napisałyście o tym, trochę mi ulżyło, że to normalne... Mam nadzieję, że szybko przywykną do warunków szkolnych, że będą wracać do nas uśmiechnięci i stęsknieni
__________________
I got my red dress on tonight
Done my hair up real big beauty queen style
High heels off, I'm feeling alive...
MaikoMaiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:37   #153
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez MaikoMaiko Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze kilka moich refleksji, które zaobserwowałam z tych pierwszych dni na szkółce mojego TŻta. Nie ma on problemów z obcowaniem z innymi ludźmi, ale do takiego życia, jak sam mówił, musi się przyzwyczaić. Ma 3 współlokatorów, którzy ponoć niekoniecznie rozumieją, z tego co mówi, po co przyjechali na szkółkę. Wczoraj mieli pierwsze zajęcia a już dziś ich będą z tego odpytywać. Tż wspomina, że ma nadzieję, iż to się zmieni, że takie "kozaczenie" to tylko na początku, bo przecież każdy musi walczyć o swoją pozycję (FACECI ) Ale ponoć nauki mają full i mało czasu, żeby cokolwiek zrobić, więc dobrze by było, żeby współlokatorzy współpracowali a nie rozpraszali. NA temat jedzenia mówi, ze raz dobre a raz kiepskie, ale to jak wszędzie w tego typu miejscach Ja tylko mu powtarzam, że go rozpuściłam sama i musi przecierpieć.
Co do weekendu w domu... Niestety mój Tż odreagowywał stres, siedział smutny i przybity, nawet nie jadł- więc podobne objawy mają wszyscy nasi wspaniali mężczyźni, ale w sumie dzięki temu, że napisałyście o tym, trochę mi ulżyło, że to normalne... Mam nadzieję, że szybko przywykną do warunków szkolnych, że będą wracać do nas uśmiechnięci i stęsknieni
Masz racje, nauki maja full i tez slyszalam, ze na dzisiaj duzo materialu. Poza tym czasu naprawde malo, moj jak znajdzie chwile zeby zadzwonic to po minucie mowi, ze musi konczyc ( ja to calkowicie rozumiem i nie denerwuje mnie to oczywiscie). Mezczyzni ogolnie skrywaja emocje wiec w weekend musza troche odreagowac, ale wydaje mi sie, ze to z czasem minie, do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic musimy byc cierpliwe.
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:41   #154
pajka062
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez kissania561 Pokaż wiadomość
Ja osobiscie w tym temacie sie nie orientuje, wiec sie nie wypowiem. Ale fajnie by tak bylo, ze stopnie przechodza, no i za te wyniki stopien wyzej
Pajka062 jak Twoj wracal do Łodzi ? autobusem, pociagiem czy samochodem?
Mój wracał autem z kolegami których poznał jeszcze przed szkółka jak chodzili na komendę i jakoś się tak zebrali i chyba będą już tak wracać .
MaikoMaiko Twój już ma naukę? . A gdzie jest? Przepraszam że spytam ale nie pamiętam . A co do weekendu to nie masz się co przejmować że taki był, oni to też na pewno bardzo przeżywają i to dlatego. Mój z jedzeniem tak samo nie chciał nic i taki przygnębiony, ale jak się przyzwyczają to będzie lepiej. Początki są wszędzie trudne. Będzie dobrze . Już niedługo weekend

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kissania561 Pokaż wiadomość
Masz racje, nauki maja full i tez slyszalam, ze na dzisiaj duzo materialu. Poza tym czasu naprawde malo, moj jak znajdzie chwile zeby zadzwonic to po minucie mowi, ze musi konczyc ( ja to calkowicie rozumiem i nie denerwuje mnie to oczywiscie). Mezczyzni ogolnie skrywaja emocje wiec w weekend musza troche odreagowac, ale wydaje mi sie, ze to z czasem minie, do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic musimy byc cierpliwe.
No ładnie, czyli że mój też się powinien czegoś nauczyć, a nic nie mówił .
pajka062 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 08:48   #155
MaikoMaiko
Przyczajenie
 
Avatar MaikoMaiko
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

MaikoMaiko Twój już ma naukę? . A gdzie jest? Przepraszam że spytam ale nie pamiętam

Nie ma sprawy jest w Pile, wczoraj mówił, że mieli podstawy prawne legitymowania, prawo itd. Dziś mają aż 10 godzin zajęć, bo odrabiają godziny wolne, które dostaną na święta (od 21.12 do 7.01 !!! ) Wczoraj TŻ wspominał, że dziś mają pierwsze zaliczenia a jak pytałam w jaki sposób to ma się odbyć, to mówił, że prawdopodobnie będą pytać albo kartkówka.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kissania561 Pokaż wiadomość
Masz racje, nauki maja full i tez slyszalam, ze na dzisiaj duzo materialu. Poza tym czasu naprawde malo, moj jak znajdzie chwile zeby zadzwonic to po minucie mowi, ze musi konczyc ( ja to calkowicie rozumiem i nie denerwuje mnie to oczywiscie). Mezczyzni ogolnie skrywaja emocje wiec w weekend musza troche odreagowac, ale wydaje mi sie, ze to z czasem minie, do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic musimy byc cierpliwe.
Mój też dzwoni na parę minutek dosłownie, bo zazwyczaj idzie jeść albo się myć, albo spać Nie przeszkadza mi to, mówiłam mu, że najważniejsze dla mnie jest to, żeby pisał/ dzwonił i dawał znak życia. Domyślam się, że nie jest teraz wylewny, a nie chce wyjść na mięczaka hehe
__________________
I got my red dress on tonight
Done my hair up real big beauty queen style
High heels off, I'm feeling alive...
MaikoMaiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 09:18   #156
Renee84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 45
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

MaikoMaiko czy Twój mówił coś więcej odnośnie tego wolnego aż do 7.01?..Bo mój twierdzi że na pewno nie dostaną aż tyle(może chce mi zrobić niespodziankę tą wiadomością :P)
Renee84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 09:23   #157
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez Renee84 Pokaż wiadomość
MaikoMaiko czy Twój mówił coś więcej odnośnie tego wolnego aż do 7.01?..Bo mój twierdzi że na pewno nie dostaną aż tyle(może chce mi zrobić niespodziankę tą wiadomością :P)
Przed nami dziewczynami nic sie nie ukryje wspolnymi silami wiemy juz bardzo wiele rzeczy
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 09:31   #158
pajka062
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez MaikoMaiko
Nie ma sprawy jest w Pile, wczoraj mówił, że mieli podstawy prawne legitymowania, prawo itd. Dziś mają aż 10 godzin zajęć, bo odrabiają godziny wolne, które dostaną na święta (od 21.12 do 7.01 !!! ) Wczoraj TŻ wspominał, że dziś mają pierwsze zaliczenia a jak pytałam w jaki sposób to ma się odbyć, to mówił, że prawdopodobnie będą pytać albo kartkówka.
Ale super mój mówił że tylko 4 dni dostaną
kissania561 musimy się dowiedzieć jak jest z naszymi w tym Szczytnie, czy ich zeznania się zgadzają

Edytowane przez pajka062
Czas edycji: 2012-11-20 o 09:37
pajka062 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 09:31   #159
MaikoMaiko
Przyczajenie
 
Avatar MaikoMaiko
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Mówił tylko, że się zastanawiają czy im nie przedłużyć zajęć do 10 godzin, bo akurat wypada tak, że można by zrobić dłuższe wolne (święta, sylwki,Trzech Króli ) a skoro od dziś mają po 10 godzin, to mniemam, że jednak będzie więcej wolnego ale nie dam sobie ręki uciąć, żeby potem nie było, że wam nadziei narobiłam jak coś to zwalam na męża
__________________
I got my red dress on tonight
Done my hair up real big beauty queen style
High heels off, I'm feeling alive...
MaikoMaiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 09:58   #160
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez pajka062 Pokaż wiadomość
Ale super mój mówił że tylko 4 dni dostaną
kissania561 musimy się dowiedzieć jak jest z naszymi w tym Szczytnie, czy ich zeznania się zgadzają
Moj tez cos mowil, ze krotko. Masz racje musimy sie zgadywac A tak wogole to moj tez do Szczytna jechal z kolegami z Łodzi,ktorych poznal w OPP moze nasi sa razem w pokoju ;p ale by byly jaja
Tylko moj maci bo chce przyjechac w ten weekend, a juz zmienial zdanie 2 razy, ale chyba jednak przyjedzie, bo mowi, ze juz nie wytrzyma ;p chyba wiadomo o co chodzi (no i teskni tez)
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:02   #161
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez MaikoMaiko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam, że tak wyskakuje, jak Filip z konopii, z tym pytaniem Ale ponoć jest z nami osoba, która będzie takie rzeczy wiedziała, bo już doświadczona. Macie może pojęcie, czy stopnie wojskowe przechodzą do policji? Bo mój ma w wojsku stopień kaprala i na jego komendzie dostał informację ( nie wiem od kogo), że po szkółce dostanie sierżanta w ten sposób. No i jeszcze jedno pytanko: Czy za dobre wyniki w nauce na szkole nagradzają wyższym stopniem? Również takie słuchy mnie doszły.
Co do stopni - to prawda. Przekładają wosjkowe na policyjne. A co do wyższych stopni za nauke - to nieprawda.
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 10:06   #162
pajka062
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez kissania561 Pokaż wiadomość
Moj tez cos mowil, ze krotko. Masz racje musimy sie zgadywac A tak wogole to moj tez do Szczytna jechal z kolegami z Łodzi,ktorych poznal w OPP moze nasi sa razem w pokoju ;p ale by byly jaja
Tylko moj maci bo chce przyjechac w ten weekend, a juz zmienial zdanie 2 razy, ale chyba jednak przyjedzie, bo mowi, ze juz nie wytrzyma ;p chyba wiadomo o co chodzi (no i teskni tez)
Hahaha no nieźle by było ale byśmy miały informacji, a informacji . Tylko że mój z innymi jechał i z innymi niestety trafił do pokoju ale może się trzeba ich wypytać dokładnie o imiona czy coś i się zgadamy . Wiem, że jest z trzema w pokoju i jeden jest z Gdańska, a dwóch pozostałych znał i z Łodzi są . I wiem że drugi akademik
pajka062 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:34   #163
MaikoMaiko
Przyczajenie
 
Avatar MaikoMaiko
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
Co do stopni - to prawda. Przekładają wosjkowe na policyjne. A co do wyższych stopni za nauke - to nieprawda.
Dziękuję za info
__________________
I got my red dress on tonight
Done my hair up real big beauty queen style
High heels off, I'm feeling alive...
MaikoMaiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:42   #164
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez pajka062 Pokaż wiadomość
Hahaha no nieźle by było ale byśmy miały informacji, a informacji . Tylko że mój z innymi jechał i z innymi niestety trafił do pokoju ale może się trzeba ich wypytać dokładnie o imiona czy coś i się zgadamy . Wiem, że jest z trzema w pokoju i jeden jest z Gdańska, a dwóch pozostałych znał i z Łodzi są . I wiem że drugi akademik
Moj ma chyba tylko z Łodzi, ale pewna nie jestem, musze go dopytac. Ale Twoj tez trafil do prewencji na Pienistej? Bo jak tak to na pewno sie kojarza chociazby stamtad
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:51   #165
pajka062
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez kissania561 Pokaż wiadomość
Moj ma chyba tylko z Łodzi, ale pewna nie jestem, musze go dopytac. Ale Twoj tez trafil do prewencji na Pienistej? Bo jak tak to na pewno sie kojarza chociazby stamtad
Tak, tak . I jak wróci to będzie tam pracował podobno więc czy tak czy tak będą się znać . Trzeba się ich wypytać . A jak nie są razem w pokoju to może jechali razem

Edytowane przez pajka062
Czas edycji: 2012-11-20 o 10:52
pajka062 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:59   #166
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez pajka062 Pokaż wiadomość
Tak, tak . I jak wróci to będzie tam pracował podobno więc czy tak czy tak będą się znać . Trzeba się ich wypytać . A jak nie są razem w pokoju to może jechali razem
Moj to chyba jechal z dwoma chlopakami, ktorzy wczesniej byli w strazy miejskiej ale na pewno sie znaja

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Jaki ten swiat maly
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:13   #167
pajka062
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Właśnie się dowiedziałam że mój dostał służbę na weekend i że nie przyjedzie . Tak się cieszyłam że jeszcze tylko 4 dni, a tu dwa tygodnie nie będziemy się widzieć .
pajka062 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:22   #168
aniula2006
Raczkowanie
 
Avatar aniula2006
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 163
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Pajka witaj w klubie.moj tez dostał słuzbę i jest mi smutno.
aniula2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:48   #169
MaikoMaiko
Przyczajenie
 
Avatar MaikoMaiko
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Aj, aj Dziewczyny, te służby na szkółce to mniej więcej kiedy się zaczynają? Od początku jest możliwość, że się mój tż załapie?

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Z nowości mego TŻta, to dziś poza normalnymi zajęciami mają wf a na nim bieg na 1000m, bieg po kopercie i brzuszki na czas. No to tyle by było z długiej rozmowy na wieczór, pewnie mężu padnie mi jak kawka
__________________
I got my red dress on tonight
Done my hair up real big beauty queen style
High heels off, I'm feeling alive...
MaikoMaiko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 12:51   #170
pajka062
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez aniula2006 Pokaż wiadomość
Pajka witaj w klubie.moj tez dostał słuzbę i jest mi smutno.
Mi też, jestem załamana . Już było lepiej, a teraz jakoś opadłam z sił jak się dowiedziałam. Na początek im przywalili służbę na weekend, masakra .
MaikoMaiko mój jest od środy na szkółce i już dostał służbę .
Ale podobno powiedzieli mu że dlatego że w weekend to że to będzie jego jedyna służba kiedy będzie musiał zostać na weekend, a tak to ma mieć wolne ale ile w tym prawdy to nie wiadomo
pajka062 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 13:12   #171
aniula2006
Raczkowanie
 
Avatar aniula2006
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 163
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Mój ogolnie jest na szkole juz 4 miesiace i to jego druga słuzba w weekend.Ogólnie to na weekendy zostaja ci co mają pozwolenie na bron (czyli lipcowi) i z reguły chronia strzelnice garnizonowa.A szkołe chronią Ci co pozwolenia nie mają jeszcze.
aniula2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 13:31   #172
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez MaikoMaiko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam, że tak wyskakuje, jak Filip z konopii, z tym pytaniem Ale ponoć jest z nami osoba, która będzie takie rzeczy wiedziała, bo już doświadczona. Macie może pojęcie, czy stopnie wojskowe przechodzą do policji? Bo mój ma w wojsku stopień kaprala i na jego komendzie dostał informację ( nie wiem od kogo), że po szkółce dostanie sierżanta w ten sposób. No i jeszcze jedno pytanko: Czy za dobre wyniki w nauce na szkole nagradzają wyższym stopniem? Również takie słuchy mnie doszły.
Jeszcze w 2011 roku przechodziły, tzn. wystarczyło mieć odrobione wojsko w czasie studiów, pisało się raport do dowódcy, a ten albo zaopiniował pozytywnie albo i nie. Już tłumaczę, w OPP w podlaskim w 2011 roku z wielką łaską i w ostatniej chwili zatwierdzili raporty chłopaków, ciągle się tłumaczyli brakiem pieniędzy, że są młodzi muszą się wykazać jeszcze, a nie że już sierżantami chcą być. W tym roku niestety nie zgodzili się na to i co najwyżej osoby, które złożyły raporty dostały st. post. (nie wiem jak jest w innych jednostkach). Wszystko zależy od przełożonych i Komendanta oraz funduszy

Odrazu po szkółce nie dostanie sierżanta - stopnie się przyznaje na święcie Policji

ale można szkółkę skończyć z wyróżnieniem. Ja nie słyszałam nigdy o przypadku by ktoś za bdb wyniki dostał stopień wyżej.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez MaikoMaiko Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze kilka moich refleksji, które zaobserwowałam z tych pierwszych dni na szkółce mojego TŻta. Nie ma on problemów z obcowaniem z innymi ludźmi, ale do takiego życia, jak sam mówił, musi się przyzwyczaić. Ma 3 współlokatorów, którzy ponoć niekoniecznie rozumieją, z tego co mówi, po co przyjechali na szkółkę. Wczoraj mieli pierwsze zajęcia a już dziś ich będą z tego odpytywać. Tż wspomina, że ma nadzieję, iż to się zmieni, że takie "kozaczenie" to tylko na początku, bo przecież każdy musi walczyć o swoją pozycję (FACECI ) Ale ponoć nauki mają full i mało czasu, żeby cokolwiek zrobić, więc dobrze by było, żeby współlokatorzy współpracowali a nie rozpraszali. NA temat jedzenia mówi, ze raz dobre a raz kiepskie, ale to jak wszędzie w tego typu miejscach Ja tylko mu powtarzam, że go rozpuściłam sama i musi przecierpieć.
Co do weekendu w domu... Niestety mój Tż odreagowywał stres, siedział smutny i przybity, nawet nie jadł- więc podobne objawy mają wszyscy nasi wspaniali mężczyźni, ale w sumie dzięki temu, że napisałyście o tym, trochę mi ulżyło, że to normalne... Mam nadzieję, że szybko przywykną do warunków szkolnych, że będą wracać do nas uśmiechnięci i stęsknieni
Na szkole kilogramy lecą szybko u facetów to -10 kg i więcej.
Sama schudłam z prawie 9 kg (na szkole 5 kg i 4 kg na adaptacji) i od tej pory dopiero jestem +3kg

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez pajka062 Pokaż wiadomość
Ale super mój mówił że tylko 4 dni dostaną
kissania561 musimy się dowiedzieć jak jest z naszymi w tym Szczytnie, czy ich zeznania się zgadzają
Wiesz co z tego co ja pamiętam (jak było kiedyś) w Szczytnie nie mieli przerwy świąteczno-noworocznej, ale może teraz to się zmieni
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:16   #173
aniula2006
Raczkowanie
 
Avatar aniula2006
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 163
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Mój ani kilograma nie schudł więc chyba tak szybko nie lecą.
aniula2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:57   #174
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez aniula2006 Pokaż wiadomość
Mój ani kilograma nie schudł więc chyba tak szybko nie lecą.
Miałam na myśli okres całej szkoły Ja widziałam na nie jednej osobie ten efekt - na sobie zreszto też u facetów co poniekórych jakie mięśnie Mnie też w sumie trochę zbiło i umięśniło
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 16:20   #175
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

cześć
Cytat:
Napisane przez MaikoMaiko Pokaż wiadomość
Co do weekendu w domu... Niestety mój Tż odreagowywał stres, siedział smutny i przybity, nawet nie jadł- więc podobne objawy mają wszyscy nasi wspaniali mężczyźni, ale w sumie dzięki temu, że napisałyście o tym, trochę mi ulżyło, że to normalne...
ciekawe jak mój się będzie zachowywał jak przyjedzie
Cytat:
Napisane przez kissania561 Pokaż wiadomość
Masz racje, nauki maja full i tez slyszalam, ze na dzisiaj duzo materialu.
Cytat:
Napisane przez pajka062 Pokaż wiadomość
MaikoMaiko Twój już ma naukę? . A gdzie jest? Przepraszam że spytam ale nie pamiętam ..
mój już też ma nauke-prawo chyba i jakąś komunikację no i wf nawet kartkówkę jutro mają
Cytat:
Napisane przez Renee84 Pokaż wiadomość
MaikoMaiko czy Twój mówił coś więcej odnośnie tego wolnego aż do 7.01?..Bo mój twierdzi że na pewno nie dostaną aż tyle(może chce mi zrobić niespodziankę tą wiadomością :P)
mój jest w Kato i teraz na weekend zostali i niby jak przyjadą na święta, to będą aż do sylwka, ale żeby aż do 7.01 to mi się nie wydaje
Cytat:
Napisane przez pajka062 Pokaż wiadomość
Właśnie się dowiedziałam że mój dostał służbę na weekend i że nie przyjedzie . Tak się cieszyłam że jeszcze tylko 4 dni, a tu dwa tygodnie nie będziemy się widzieć .
Cytat:
Napisane przez aniula2006 Pokaż wiadomość
Pajka witaj w klubie.moj tez dostał słuzbę i jest mi smutno.
przykro mi dziewczyny mój właśnie pisze jakieś podanie, żeby ich na week puścili
Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Na szkole kilogramy lecą szybko u facetów to -10 kg i więcej.
o jej to mi mąż zniknie, bo ona chudy, same mięsnie to z czego schudnie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 17:11   #176
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Moj tez chudy, same miesnie!! Nie no mam nadzieje, ze nie schudnie, jemu ciezko jest przytyc ;p Nie przerazajcie mnie. Wspolczuje dziewczyny, ze TŻci nie przyjada... moj na razie nic nie mowil, wiec pewnie sluzby nie dostal i moze nareszcie go zobacze, bo sie od wyjazdu nie widzielismy ;(
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 17:18   #177
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez kissania561 Pokaż wiadomość
Moj tez chudy, same miesnie!! Nie no mam nadzieje, ze nie schudnie, jemu ciezko jest przytyc ;p Nie przerazajcie mnie. Wspolczuje dziewczyny, ze TŻci nie przyjada... moj na razie nic nie mowil, wiec pewnie sluzby nie dostal i moze nareszcie go zobacze, bo sie od wyjazdu nie widzielismy ;(
mój właśnie dzwonił i mówi, że chcą go na przyszły piątek do 21:00 na ta wartę czy co to tam jest i że chyba nie przyjedzie, ale ja sprawdziłam i ma pociąg o 22:40 albo jak teraz na week będzie to weźmie samochód
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 18:53   #178
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
mój właśnie dzwonił i mówi, że chcą go na przyszły piątek do 21:00 na ta wartę czy co to tam jest i że chyba nie przyjedzie, ale ja sprawdziłam i ma pociąg o 22:40 albo jak teraz na week będzie to weźmie samochód
Rozmawialam z moim, na razie zadnej warty nie dostal
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 18:58   #179
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

to sie nazywa służba a nie warta :P
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 19:07   #180
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Mój też jest 4 msce, ale nie zostawał na ani jeden weekend. Poprostu sam sie zapisywał na służbe. Zawsze miał jedna więcej niż inni i dzięki temu go to ominęło. Zawsze brali tych co mieli najmniej. Teraz Tż mówił,że nowi mają przejąć służby.

A co do wagi - mój przytył. Nie dużo, ale na pewno nie schudł, bo co tydzień z ciekawości sie waży.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

mój jest w Kato i teraz na weekend zostali i niby jak przyjadą na święta, to będą aż do sylwka, ale żeby aż do 7.01 to mi się nie wydaje
Do 7 nie ma szans. Mój w Szczytnie między świętami, a Sylwkiem musi jechać. W sobote będzie miał zajęcia za sylwestrowy poniedziałek .

A zazwyczaj w szkołach jest podobnie.
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-04 19:30:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.