Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-08, 11:44   #151
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
A wizażanka też człowiek i z natury nie lubi jak się ją w konia robi. Nawet w szlachetnym celu.
Nic dodać, nic ująć.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 11:45   #152
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Tez mam takie wrazenie. Smieszkowanie bo to adeedra (ktora jest specyficzna) i w koncu jej mozna dowalic. Tak samo by bylo, gdyby temat zalozyl starfajter czy imperialista.

Gdyby natomiast w podobnym tonie sytuacje opisala smieszkujaca sobie cava (przez wielu uwzana za madra i wywazona wizazanke) nie byloby odpowiedzi w takim stylu.


I kojarzac adeedre, serio - ktokolwiek by jej uwierzyl, ze zalozyla temat w imieniu kolezanki? no plis.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 11:56   #153
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
Tez mam takie wrazenie. Smieszkowanie bo to adeedra (ktora jest specyficzna) i w koncu jej mozna dowalic. Tak samo by bylo, gdyby temat zalozyl starfajter czy imperialista.





Gdyby natomiast w podobnym tonie sytuacje opisala smieszkujaca sobie cava (przez wielu uwzana za madra i wywazona wizazanke) nie byloby odpowiedzi w takim stylu.








I kojarzac adeedre, serio - ktokolwiek by jej uwierzyl, ze zalozyla temat w imieniu kolezanki? no plis.

I uważasz że to jest w porządku? Bo akurat mechanizm pisania w tym wątku opisałaś bardzo dobrze

Edytowane przez trzyrazypiec
Czas edycji: 2016-10-08 o 11:58
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 11:58   #154
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
I uważasz że to jest w porządku?
co?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 11:59   #155
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
co?

No to, co opisalas. Udzielanie takich odpowiedzi, bo to adeedra
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 12:07   #156
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
No to, co opisalas. Udzielanie takich odpowiedzi, bo to adeedra
oczywiscie, ze nie.

sama uwazam adeedre za irtyujaca z jej tendencja do rozbijania gie na atomy prawie zawsze i wszedzie.
ale sa rzeczy wazne i wazniejsze.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language

Edytowane przez aer
Czas edycji: 2016-10-08 o 12:09
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 12:37   #157
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
oczywiscie, ze nie.

sama uwazam adeedre za irtyujaca z jej tendencja do rozbijania gie na atomy prawie zawsze i wszedzie.
ale sa rzeczy wazne i wazniejsze.
No i okej
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-08, 13:34   #158
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Mimo wszystko w przypadku podobnego problemu radziłabym napisać szczerą prawdę od początku do końca. Przede wszystkim- dać normalny tytuł wątku, napisać, że chodzi o koleżankę, której się pomaga, opisać wizytę na policji oraz to, co powiedzieli policjanci. Do poważnej sytuacji trzeba podejść poważnie, chaotyczne posty robią więcej szkody niż pożytku.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 13:49   #159
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Mimo wszystko w przypadku podobnego problemu radziłabym napisać szczerą prawdę od początku do końca. Przede wszystkim- dać normalny tytuł wątku, napisać, że chodzi o koleżankę, której się pomaga, opisać wizytę na policji oraz to, co powiedzieli policjanci. Do poważnej sytuacji trzeba podejść poważnie, chaotyczne posty robią więcej szkody niż pożytku.
Zgadzam sie. Sama w tej sytuacji chetnie bym pomogla, ale z takim podejsciem szkoda mojego czasu. Cala sytuacja jest nieklarownie opisana; poczawszy od tytulu watku (nie istnieje cos takiego jak "uprowadzenie mienia"; uwaga o wartosci materialnej tez mnie zadziwila) a skonczywczy na tym, jakie sa to zwierzaki (wbrew lansowanej tutaj teorii jest roznica czy chodzi o mrowke, czy o slonia). Widac na wyklocanie sie tutaj z wizazankami i rozbijanie ich postow na atomy czasu starczylo, na powazne podejscie do sytuacji juz nie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2016-10-08 o 13:52
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 14:39   #160
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Mimo wszystko w przypadku podobnego problemu radziłabym napisać szczerą prawdę od początku do końca. Przede wszystkim- dać normalny tytuł wątku, napisać, że chodzi o koleżankę, której się pomaga, opisać wizytę na policji oraz to, co powiedzieli policjanci. Do poważnej sytuacji trzeba podejść poważnie, chaotyczne posty robią więcej szkody niż pożytku.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;66164406]Zgadzam sie. Sama w tej sytuacji chetnie bym pomogla, ale z takim podejsciem szkoda mojego czasu. Cala sytuacja jest nieklarownie opisana; poczawszy od tytulu watku (nie istnieje cos takiego jak "uprowadzenie mienia"; uwaga o wartosci materialnej tez mnie zadziwila) a skonczywczy na tym, jakie sa to zwierzaki (wbrew lansowanej tutaj teorii jest roznica czy chodzi o mrowke, czy o slonia). Widac na wyklocanie sie tutaj z wizazankami i rozbijanie ich postow na atomy czasu starczylo, na powazne podejscie do sytuacji juz nie.[/QUOTE]


I te dwa posty świetnie podsumowują cały wątek. Adeedra powinnaś je przeczytać kilka razy i wyciągnąć wnioski.

Czytałam wątek od początku ale nic nie pisałam bo ciężko było doradzić coś konkretnego kiedy problem był opisany tak chaotycznie, ogólnikowo i okrężnymi drogami.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 14:42   #161
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Kwestia, jakie to zwierzę jest istotna. I nie chodzi tu o poziom kochania, przydatności do kochania czy cenę, jaką się zapłaciło, ale o posiadane dokumenty, chip. Niestety co innego pies/kot z chipem i książeczką, a chomik, którego można zabrać tak, że nie zostanie żaden dowód, że zwierzę było w domu i należy do właściciela.

I podpisuje się pod tym, że trzeba było od razu pisać, że to nie o ciebie chodzi. Od początku byłoby prościej.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-08, 14:56   #162
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Kwestia, jakie to zwierzę jest istotna.
i jakże ułatwia identyfikację.
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 15:07   #163
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Ja akurat tytulu watku bym sie nie czepiala, az tak bardzo. Juz na poczatku byo zawarte info, ze eks osoby o ktorej mowa wie, ze udziela sie na wizazu. To nie jest zadna filozofia zeby przejrzec sobie forum.

A jak myslicie, niestabilny czlowiek, ktory ukradl zwierzeta predzej przeczyta temat "Ratunku! Eks uprowadzil moje zwierzaki!" czy "Uprowadzenie mienia o nieznacznej wartosci"?

Adeedra w pierwszym poscie zaznaczyla pare szczegolow po ktorych dany facet na pewno by rozpoznal, ze chodzi o niego. A skoro jest niestabilny myslicie, ze gdyby odkryl, ze ktos opisuje sytuacje w ktora jest zaangazowany na fioletowym forum z radosci, iz stal sie popularny wyprzytulaby skradzione zwierzaki czy raczej moglby zrobic im cos zlego?

W tym wypadku nieoczywisty tytul jest lepszy.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 15:12   #164
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez rembertowa Pokaż wiadomość
i jakże ułatwia identyfikację.
Sytuacja jest na tyle nietypowa, że i tak by się domyślił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 15:17   #165
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Mimo wszystko w przypadku podobnego problemu radziłabym napisać szczerą prawdę od początku do końca. Przede wszystkim- dać normalny tytuł wątku, napisać, że chodzi o koleżankę, której się pomaga, opisać wizytę na policji oraz to, co powiedzieli policjanci. Do poważnej sytuacji trzeba podejść poważnie, chaotyczne posty robią więcej szkody niż pożytku.
Czyli maksymalnie ułatwić gościowi działanie i ukrywanie się
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 15:40   #166
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Skoro ten ktoś wie, że osoba opisująca problem lub której dotyczy problem udziela się na tym forum, to faktycznie bardzo sensowne i rozsądne jest opisywanie danej sytuacji na tym forum.
Ten temat śmierdzi. Nie wiem czym, ale śmierdzi. Jeśli nie fejkiem to kompletnym brakiem logiki i rozsądku.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 16:40   #167
201805170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez rembertowa Pokaż wiadomość
i jakże ułatwia identyfikację.
Litości, jeśli facet przeczyta pierwszy post to i tak się domyśli, że to o nim.
201805170918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 16:49   #168
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
- - i po co klamac? Przeciez moglas ze swojego konta napisac ze to sprawa kolezanki i chcesz jej pomoc.
Po to, żeby się nikt nie zaczął bawić w zgadywanie o kogo chodzi i nie walnął w wątku jej nicka w momencie, kiedy policja jeszcze nie działała, a on trzepał jej posty.
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Adeedra, Ty się lepiej przyjrzyj własnej działalności na tym forum, zanim teraz pierwsza święta, zaczniesz wyskakiwać z łzawymi pretensjami, ze z wizażanek wyszła "prawdziwa natura".

Było napisac normalnie jak i co jest konkretnie, a nie motać i się zabawiac tytulikami a potem mieć pretensje do innych, ze nie dość dobrze radzą.

Jakbym walnęła tytuł: "zaginął mi denat niespecjalnej urody" to raczej bym potem nie odstawiała szopek, ze połowa nie wzieła na serio,a druga posądziła o trolling, a tu przeciez niee mnie a koleżance bandyci męza porwali za długi i moze on już martwy jest, a wredne wizażnaki nie poradziły odpowiednio.
Żadnej łzawości tu nie było.

Napisałam co i jak konkretnie. Ale okazuje się, że powinnam przysiąść na kilkanaście minut i wymyślić jakiś tytuł, który na pewno nikogo nie rozbawi. Aha.

Jakby koleżance bandyci męża porwali, a na policji by usłyszała, że go szukać nie będą bo jest ryzyko, że już nie żyje a denatów niespecjalnej urody nie szukają to owszem, całkiem możliwe, że nadałabym temu tytuł ~"policja nie chce szukać "denata" niespecjalnej urody".
Dobrze wiedzieć, że i na wypadek ludzkiej śmierci masz w rękawie kilka żarcików, którymi będziesz sypać jak się trafi okazja.
Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Doprawdy, śmieszna jesteś. Mogłabym zrozumieć żale w twoim poście pod wpływem emocji, ale ty przeanalizowałaś każde słowo w wątku, poddałaś analizie i wyczytałaś, że ktoś odczuwa radość z czyjegoś nieszczęścia. Napisałabym więcej, ale szkoda klawiatury.
Mnie nie zależy na twoim zrozumieniu. Pod wpływem emocji to ja założyłam wątek, jak parę godzin później opadły, to zajęłam się tym, co wymieniałam. Analizę podjęłam jak już zrobiłam co mogłam i nie jest błędna.
Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
To nie można było po prostu uderzyć na priva do tych z pojęciem?
Nie, nie mogłam, bo olśniło mnie dopiero po założeniu wątku.
Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
To chyba prostsze niż pisanie kilometrowych postów "bo mnie się krzywda stała"?
Najdłuższy post jaki napisałam składał się z 13 zdań. Niedługich.
A w ostatnim nie ma nic o mojej krzywdzie.
Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
I nie trzeba by było czytać opowieści o bohaterskich wizażankach i ich heroicznych akcjach.
Mogłabym się też cofnąć w czasie do sobotniego popołudnia np. i powstrzymać całe zdarzenie. Gdyby to tak działało.
Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
Świadomie czy nie (zakładam to pierwsze, w końcu nie urodziłaś się na wizażu wczoraj i pewne mechanizmy ogarniasz) wrzuciłaś kij w mrowisko. I teraz wielkie zdziwienie, że wizażanki mają taką naturę?
Litości.
Ogarniam na tyle, żeby wiedzieć, że napisanie "posłuchajcie, moja koleżanka..." rozkręciłoby dyskusję o tym która to może być koleżanka i czy naprawdę koleżanka, a może... - a potem dokładnie to, co tutaj.
Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Nic dodać, nic ująć.
Przepraszam.
Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
I te dwa posty świetnie podsumowują cały wątek. Adeedra powinnaś je przeczytać kilka razy i wyciągnąć wnioski.

Czytałam wątek od początku ale nic nie pisałam bo ciężko było doradzić coś konkretnego kiedy problem był opisany tak chaotycznie, ogólnikowo i okrężnymi drogami.
Wyciągnęłam wnioski. Stupid-girl najchętniej wybudowałabym świątynię, dziewczynom, które chciały pomóc przyniosła kwiaty, a reszcie analizę (z wyłączeniem kawałka w którym odpowiadałam na post neyry).
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 16:53   #169
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;66164406]Zgadzam sie. Sama w tej sytuacji chetnie bym pomogla, ale z takim podejsciem szkoda mojego czasu. Cala sytuacja jest nieklarownie opisana; poczawszy od tytulu watku (nie istnieje cos takiego jak "uprowadzenie mienia"; uwaga o wartosci materialnej tez mnie zadziwila) a skonczywczy na tym, jakie sa to zwierzaki (wbrew lansowanej tutaj teorii jest roznica czy chodzi o mrowke, czy o slonia). Widac na wyklocanie sie tutaj z wizazankami i rozbijanie ich postow na atomy czasu starczylo, na powazne podejscie do sytuacji juz nie.[/QUOTE]
Zgadzam się. I skoro wizażanki głupie i złe, po co ten wątek? Trzeba było od razu pisać do tych, o których WIEDZIAŁAŚ, że potrafią pomóc. Podejrzewam, że wiele osób (w tym ja) nie podjęły się próby pomocy, bo doskonale wiedziały, jak będzie: adeedra im powie, że są niemoralne, a ich rady szkodliwe i durne, bo po pierwsze: wcale takich nie potrzebowała, tylko innych, a po drugie, ona by nigdy, bo ona w każdej sytuacji, nawet podbramkowej, zachowuje niewzruszony kręgosłup. I wy zostajecie z niesmakiem w ustach, a ona może się tarzać w poczuciu własnej wyższości.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-08, 16:55   #170
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Jest jakaś zmiana w sytuacji? Wiadomo coś o zwierzętach?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 16:56   #171
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Po to, żeby się nikt nie zaczął bawić w zgadywanie o kogo chodzi i nie walnął w wątku jej nicka w momencie, kiedy policja jeszcze nie działała, a on trzepał jej posty.

Żadnej łzawości tu nie było.

Napisałam co i jak konkretnie. Ale okazuje się, że powinnam przysiąść na kilkanaście minut i wymyślić jakiś tytuł, który na pewno nikogo nie rozbawi. Aha.

Jakby koleżance bandyci męża porwali, a na policji by usłyszała, że go szukać nie będą bo jest ryzyko, że już nie żyje a denatów niespecjalnej urody nie szukają to owszem, całkiem możliwe, że nadałabym temu tytuł ~"policja nie chce szukać "denata" niespecjalnej urody".
Dobrze wiedzieć, że i na wypadek ludzkiej śmierci masz w rękawie kilka żarcików, którymi będziesz sypać jak się trafi okazja.

Mnie nie zależy na twoim zrozumieniu. Pod wpływem emocji to ja założyłam wątek, jak parę godzin później opadły, to zajęłam się tym, co wymieniałam. Analizę podjęłam jak już zrobiłam co mogłam i nie jest błędna.

Nie, nie mogłam, bo olśniło mnie dopiero po założeniu wątku.

Najdłuższy post jaki napisałam składał się z 13 zdań. Niedługich.
A w ostatnim nie ma nic o mojej krzywdzie.

Mogłabym się też cofnąć w czasie do sobotniego popołudnia np. i powstrzymać całe zdarzenie. Gdyby to tak działało.

Ogarniam na tyle, żeby wiedzieć, że napisanie "posłuchajcie, moja koleżanka..." rozkręciłoby dyskusję o tym która to może być koleżanka i czy naprawdę koleżanka, a może... - a potem dokładnie to, co tutaj.

Przepraszam.

Wyciągnęłam wnioski. Stupid-girl najchętniej wybudowałabym świątynię, dziewczynom, które chciały pomóc przyniosła kwiaty, a reszcie analizę (z wyłączeniem kawałka w którym odpowiadałam na post neyry).
Te kwiaty to rozumiem wyśmianie ich i oświadczenie, że stosują szantaże emocjonalne i narażają świadomie innych na niebezpieczeństwo. Dzięki, piękne.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 17:00   #172
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Nikt nie pisze, że powinnaś napisać "sytuacja dotyczy innej osoby, która również udziela się na forum". Wystarczyłoby "sytuacja nie dotyczy mnie".
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 17:00   #173
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Sztojabudu weź się opanuj z tymi prywatnymi animozjami, bo to nie jest temat założony byś jak zwykle mogła się ściąć z adeedrą. Przez cały wątek się nie odzywałaś, a teraz jest okazja do chryi, to żeś przyszła. Jeśli nie ze względu na nic innego to z szacunku do dziewczyny, która naprawdę to wszystko przeżyła

Edytowane przez trzyrazypiec
Czas edycji: 2016-10-08 o 17:01
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 17:02   #174
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Jest jakaś zmiana w sytuacji? Wiadomo coś o zwierzętach?
cytuję bo nie chciałabym żeby te pytanie zniknęły wśród kłótni.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 17:02   #175
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Nom, nie odzywałam się, ze względu na to, co napisałam. Tearaz adeedra jest rozgoryczona, bo dostała śmieszkowe odpowiedzi, a dostała je, bo zachowuje się tak a nie inaczej, nie dlatego, że z wizażanek wylazła prawdziwa natura.
Chyba więcej osób tu ''przylazło'', czegoś się mnie uczepiła?

Edytowane przez 201703061049
Czas edycji: 2016-10-08 o 17:03
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 17:02   #176
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Zgadzam się. I skoro wizażanki głupie i złe, po co ten wątek? Trzeba było od razu pisać do tych, o których WIEDZIAŁAŚ, że potrafią pomóc. Podejrzewam, że wiele osób (w tym ja) nie podjęły się próby pomocy, bo doskonale wiedziały, jak będzie: adeedra im powie, że są niemoralne, a ich rady szkodliwe i durne, bo po pierwsze: wcale takich nie potrzebowała, tylko innych, a po drugie, ona by nigdy, bo ona w każdej sytuacji, nawet podbramkowej, zachowuje niewzruszony kręgosłup. I wy zostajecie z niesmakiem w ustach, a ona może się tarzać w poczuciu własnej wyższości.
czyli wiedzialam jak pomoc, ale nie pomoglam bo to adeedra i sie wywyzsza
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 17:05   #177
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
czyli wiedzialam jak pomoc, ale nie pomoglam bo to adeedra i sie wywyzsza
Nie, bo moja porada by i tak została w późniejszym terminie obśmiana.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 17:06   #178
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Nom, nie odzywałam się, ze względu na to, co napisałam. Tearaz adeedra jest rozgoryczona, bo dostała śmieszkowe odpowiedzi, a dostała je, bo zachowuje się tak a nie inaczej, nie dlatego, że z wizażanek wylazła prawdziwa natura.
szkoda tylko, że to nie chodzi o adeedre bo to jej nie dotyczy tylko o czyjeś ukochane zwierzątka i kogoś kto o nie walczy, a na głowie ma jeszcze traumatyczne rozstanie i zdemolowane i okradzione mieszkanie.

Ale brawo Ty - mozesz otworzyc szampana bo adeedra wreszcie dostała za swoje

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Nie, bo moja porada by i tak została w późniejszym terminie obśmiana.
i byś od tego na pewno umarła
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 17:12   #179
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
szkoda tylko, że to nie chodzi o adeedre bo to jej nie dotyczy tylko o czyjeś ukochane zwierzątka i kogoś kto o nie walczy, a na głowie ma jeszcze traumatyczne rozstanie i zdemolowane i okradzione mieszkanie.

Ale brawo Ty - mozesz otworzyc szampana bo adeedra wreszcie dostała za swoje

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------



i byś od tego na pewno umarła
Wcale mnie nie cieszy ani nieszczęście adeedry, ani niczyich zwierząt. To, że się a nią czasem zetnę, nie znaczy że mam cokolwiek przeciwko niej. Tylko akurat w tym wątku miałam nadzieję, że przyjdzie i powie jak człowiek - dzięki, starałyście się, co zrobiłam to mogłam, nara. Zamiast tego jak zwykle jest wyśmiewanie i dowalanie - no to następny razem, jak adeedra będzie mieć problem, przyjdzie jej pomóc jeszcze mniej osób.
Pewnie, że bym nie umarła, ale po co ktokolwiek ma się wysilać i próbować pomóc, jak dostanie za to slapa w twarz? Sama sobie szkodzi. Widać to na przykładzie jamestown - ona akurat umiałaby pomóc najlepiej.

Edytowane przez 201703061049
Czas edycji: 2016-10-08 o 17:15
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 17:30   #180
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Uprowadzenie "mienia" nieznacznej wartości.

Ja tylko powiem, że całkowicie rozumiem podejście adeedry, to wszystko jak najbardziej składa się w spójną całość. Sama w emocjach postapilabym podobnie, nawet za cenę obsmiania mnie, bo nie to teraz ważne, a informacje, które mogą się pojawić nawet przypadkowo - co zrobić, jak sobie poradzić.

Trzymam kciuki i błagam o informację co ze zwierzakami.

To teraz najważniejsze, potem trzeba będzie zajac się resztą.

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-20 19:04:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.