problem(?) z narzeczonym-wybaczyć? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-27, 14:36   #181
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Po licho wiec tak się trzymać tego faceta. Zaufania do niego nie ma, wykształcenie jego jej nie pasuje, sposób prowadzenia interesów nie pasuje, na tyle go nie kocha żeby był ważniejszy od toksycznej rodzinki. Po co mu głowę zawracać i chcieć za męża?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 14:43   #182
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

"- a wiecie co, ja bym chciala zapoznać doktora!
- a ja inżyniera!
- a ja kogoś na stanowisku, wszystko jedno kogo"

brzmi znajomo?

2:28
https://www.youtube.com/watch?v=mVaG42o8JGw
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 14:47   #183
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
"- a wiecie co, ja bym chciala zapoznać doktora!
- a ja inżyniera!
- a ja kogoś na stanowisku, wszystko jedno kogo"

brzmi znajomo?

2:28
https://www.youtube.com/watch?v=mVaG42o8JGw
Mistrz.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 14:47   #184
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Autorka młoda, ponoć finansowo dobrze ustawiona. Niby inteligentna. Mogłaby znaleźć sobie kogoś, kto jej pasuje. To lepiej tego przepuścić przez walec, tak żeby pasował do jej wyobrażeń i zachcianek. Dlatego pisałam, że szkoda faceta.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-01, 19:29   #185
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Heej to ja autorka wątku wszystkim osobom, które mnie szkalowały bądż wmawiały paranoję uprzejmie donoszę że niestety nie miały racji...mój ex narzeczony (rozstałam się na początku 2016r.) miał wielkie długi, które przede mną zatajał, musiał sprzedać swój dom a teraz siedzi za granicą zmieniając prace jak rękawiczki bo żadna mu nie pasuje... na szczęście Was nie posłuchałam wmawiających mi że to ja jestem głupia i moja rodzina życzę powodzenia z postawą życiową większości osób z tego wątku atakujących nie tego co trzeba, dzięki Bogu mam swój rozum :P
a tych co mnie wspierali pozdrawiam.

adios
__________________
enter the ninja- dietkuję, fitnessuję...walczę
bessens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-01, 21:03   #186
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
Heej to ja autorka wątku wszystkim osobom, które mnie szkalowały bądż wmawiały paranoję uprzejmie donoszę że niestety nie miały racji...mój ex narzeczony (rozstałam się na początku 2016r.) miał wielkie długi, które przede mną zatajał, musiał sprzedać swój dom a teraz siedzi za granicą zmieniając prace jak rękawiczki bo żadna mu nie pasuje... na szczęście Was nie posłuchałam wmawiających mi że to ja jestem głupia i moja rodzina życzę powodzenia z postawą życiową większości osób z tego wątku atakujących nie tego co trzeba, dzięki Bogu mam swój rozuma tych co mnie wspierali pozdrawiam.

adios
Tym postem pokazalas jedynie to, ze w dalszym ciągu kompletnie bezkrytycznie patrzysz na swoje zachowanie.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-01, 22:33   #187
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
Heej to ja autorka wątku wszystkim osobom, które mnie szkalowały bądż wmawiały paranoję uprzejmie donoszę że niestety nie miały racji...mój ex narzeczony (rozstałam się na początku 2016r.) miał wielkie długi, które przede mną zatajał, musiał sprzedać swój dom a teraz siedzi za granicą zmieniając prace jak rękawiczki bo żadna mu nie pasuje... na szczęście Was nie posłuchałam wmawiających mi że to ja jestem głupia i moja rodzina życzę powodzenia z postawą życiową większości osób z tego wątku atakujących nie tego co trzeba, dzięki Bogu mam swój rozum :P
a tych co mnie wspierali pozdrawiam.

adios
Niczego nie zrozumiałaś z tego wątku. Przykre. Piszesz tak, jakby wszyscy tu wcześniej twierdzili, że Twój ex narzeczony jest cacy i masz z nim być. A zupełnie nie o to większości chodziło.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-02, 02:28   #188
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Prawda jest taka,że chyba jasne było że założyłam ten wątek z prośbą o radę bo czułam że ktoś jest ze mną nieszczery a nie sąd ostateczny nad moją osobą, który się tu odbył.

w żadnym wypadku nie kreowałam się jako ktoś perfekcyjny, i tak jak mówię- osoby które mnie wspierały i też dawały konstruktywne uwagi bardzo szanuję.

Reszta niech pamięta ze zażarcie broniła kłamcy i oszusta i użalała się nad nim

Każdy ma jakieś wady, ale to nie ja zatajałam wielkie długi i oszukiwałam w związku. a to ja dostałam tu największe bęcki i jeszcze mam się ukorzyć przed nieomylnym wizażem...czyli typowe znęcanie się nad ofiarą? ja się za nią nie uważam ale to był ciekawy lincz. Spokojnych snów życzę
__________________
enter the ninja- dietkuję, fitnessuję...walczę
bessens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 12:36   #189
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Jeżeli było Ci go szkoda w momencie gdy go zostawiałaś to niepotrzebnie, bo on i tak miał gdzieś z tyłu głowy, że chcesz intercyzę, więc nie przejmiesz jego długów i Twoja rodzina ich nie spłaci. Biorąc ślub z osobami zadłużonymi tak naprawdę nie wiemy czy ich uczucie do nas dawno nie wygasło a celem ślubu jest tylko i wyłącznie wyjście z długów. Bardzo dobrze zrobiłaś, bo pewnie po ślubie szybko zostawiłby Cię z długami. Miałaś szczęście ,że miał problemy z kręgosłupem i musiał Ci powiedzieć prawdę odnośnie rejestracji jego firmy.
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 13:01   #190
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
AKTUALIZACJA 2017 Heej to ja autorka wątku wszystkim osobom, które mnie szkalowały bądż wmawiały paranoję uprzejmie donoszę że niestety nie miały racji...mój ex narzeczony (rozstałam się na początku 2016r.) miał wielkie długi, które przede mną zatajał, musiał sprzedać swój dom a teraz siedzi za granicą zmieniając prace jak rękawiczki bo żadna mu nie pasuje... na szczęście Was nie posłuchałam wmawiających mi że to ja jestem głupia i moja rodzina życzę powodzenia z postawą życiową większości osób z tego wątku atakujących nie tego co trzeba, dzięki Bogu mam swój rozum :P
a tych co mnie wspierali pozdrawiam.

adios
Dlatego uważam, że radzenie się tutaj na forum jest bez sensu. Bo osoby postronne nie znają zupełnie sytuacji, jedynie mogą się domyślac na podstawie nikłych informacji od jednej ze stron.

Aczkolwiek czasem pośród bezsensownych "porad" znajdzie się jedna, moze dwie osoby które napiszą coś mądrego i konstruktywnego. Jeśli chciałaś wyszukać takich perełek to ok

Dobrze, że poznałaś prawdziwe oblicze swojego byłego partnera przed ślubem. Bo musiałabyś potem spłacać jego długi jako współmałżonka. Życzę powodzenia w życiu! Trafisz na odpowiedniego faceta w końcu
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 19:55   #191
mslea1917
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 180
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Uwazam podobnie, że trudno jest oceniać na podstawie opowiesci jednej ze stron. Osoby z forum przeciez nie wiedzialy, ze Twoj facet ma dlugi. Z drugiej strony, gdy decydujemy sie na bycie z kims trzeba brac pod uwage, ze moze trafic sie choroba czy problemy finansowe, Twoj facet Cie oszukal, ale Tobie tez na nim nie zalezalo. Troche przerazilo mnie, ze wszystkie sprawy zwiazane ze swoim chlopakiem szczegolowo relacjonowalas rodzinie. Ta sytuacja, ze Twoja babcia gorzej sie poczula, bo facet leczyl sie prywatnie to jakies kuriozum.
mslea1917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-02, 20:02   #192
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez mslea1917 Pokaż wiadomość
Uwazam podobnie, że trudno jest oceniać na podstawie opowiesci jednej ze stron. Osoby z forum przeciez nie wiedzialy, ze Twoj facet ma dlugi. Z drugiej strony, gdy decydujemy sie na bycie z kims trzeba brac pod uwage, ze moze trafic sie choroba czy problemy finansowe, Twoj facet Cie oszukal, ale Tobie tez na nim nie zalezalo. Troche przerazilo mnie, ze wszystkie sprawy zwiazane ze swoim chlopakiem szczegolowo relacjonowalas rodzinie. Ta sytuacja, ze Twoja babcia gorzej sie poczula, bo facet leczyl sie prywatnie to jakies kuriozum.
Dokładnie. Autorka wtedy nie pisała o wielu długach i problemach, a w sumie o jednorazowej sytuacji do wyjaśnienia. I na tej podstawie wszyscy oceniali. Ale cóż, to od początku brzmiało, jakby ona go nawet nie lubiła. Teraz ma wielką satysfakcję, że się facetowi słabo powodzi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 20:38   #193
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Autorka wtedy nie pisała o wielu długach i problemach, a w sumie o jednorazowej sytuacji do wyjaśnienia. I na tej podstawie wszyscy oceniali. Ale cóż, to od początku brzmiało, jakby ona go nawet nie lubiła. Teraz ma wielką satysfakcję, że się facetowi słabo powodzi.
Właśnie takie mam wrażenie po tym całym wątku, że autorce zależy głównie na tym, żeby pokazać i Wizażankom i facetowi, że miała RACJĘ. Patrzcie, jestem górą, tylko to się liczy.
Za usługi wróżki nikomu tu autorko nie płaciłaś, więc o co te pretensje. Miej pretensje do siebie, widocznie źle przedstawiłaś sytuację albo po prostu takie rzeczy się zdarzają i tego się nie przewidzi. A twoje zachowanie było beznadziejne bez względu na to, czy facet okazał się dupkiem, czy nie.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 21:06   #194
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Dżizas, i znowu to ja jestem do niczego pogratulujcie sobie tego wniosku. i tak, mam satysfakcję że miałam rację i że obecnie robię coś pożytecznego ze swoim życiem.

Nie szkoda mi kogoś kto sam na siebie sprowadził nieszczęście, chcecie-dam wam adres, numer, pocieszajcie go ile wlezie :P

o długach nie pisałam bo to chyba logiczne że na tamten moment o nich nie wiedziałam. pisałam o swoich przypuszczeniach a dostałam...wiadomo co.

esencja Polski

osoby życzliwe mi -pozdrawiam

nara
__________________
enter the ninja- dietkuję, fitnessuję...walczę
bessens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 22:12   #195
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Nara
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 23:18   #196
zielone_okoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 131
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Co za idiotyczny wątek aż głowa mała. Przedstawilas sytuację tak że nie miałas w niej racji. Trzeba było robić kontynuację wątku to byś zobaczyła że na wieść o nowych rewelacjach wszyscy by Cię poparli z pomysłem rozstania. Po co wróciłaś do wątku po chyba 1.5 roku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zielone_okoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 13:26   #197
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Autorka wtedy nie pisała o wielu długach i problemach, a w sumie o jednorazowej sytuacji do wyjaśnienia. I na tej podstawie wszyscy oceniali. Ale cóż, to od początku brzmiało, jakby ona go nawet nie lubiła. Teraz ma wielką satysfakcję, że się facetowi słabo powodzi.
"Reszta niech pamięta ze zażarcie broniła kłamcy i oszusta i użalała się nad nim"
skisnę xD
4 lata w związku i autorka się o długach nie dowiedziała, ale jasnowiedzący wizaż ma się domyśleć po jednym poście na forum
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 14:52   #198
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
4 lata w związku i autorka się o długach nie dowiedziała, ale jasnowiedzący wizaż ma się domyśleć po jednym poście na forum
wizaż nie musiał niczego się domyślać, informacja o długach jest z rodzaju wisienek na torcie - to, że gość jest drobnym cwaniaczkiem, nieudolnym kombinatorem i marnym kłamczuszkiem było jasne na podstawie opowiadania Autorki. To stwierdzenie oczywiście nie oznacza, że Autorka jest ideałem; dla podejrzanie licznej grupy dyskutantek zadziałał odwrotny mechanizm - z faktu, że Autorka potencjalnie ma coś za uszami (dla mnie wcale skądinąd nie jest to jasne) niektórym wynikało, że gość jest cacy.
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 19:10   #199
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Wizazkom radzę przejrzeć sobie swoje posty na pierwszej stronie, na których ewidentnie widać bronienie ex autorki.
Oto niektóre z nich:
"Wg mnie bardzo przesadzasz, ale to tylko moja opinia.
Z tego co opisujesz to masz wspaniałego narzeczonego, który ma firmę za granicą by nie płacić drogiego zusu w Polsce. To, że ktoś leczy się prywatnie również jest zrozumiałe przy naszym NFZ, i tak na prawdę to jest decyzja indywidualna, nawet gdyby nie chodziło tylko o problem z ubezpieczeniem.

Rozumiem, że chodzi Ci przede wszystkim o to, że nie mówi Ci wszystkiego od razu. Też miałabym opory przed tym by się tłumaczyć komuś kto wiem, że będzie mi suszył potem głowę."


"Yep, tak na serio?
Czy wybaczyć? A co Ty chcesz wybaczać? Że zrobił po swojemu bez pytania Cię o zdanie? Widząc Twoją histeryczną reakcję wcale mu się nie dziwię, że nie chciał się tym podzielić.

Edit. Facet przez 10 lat prowadzi swoją firmę, utrzymuje ją na powierzchni, chociaż nie jest łatwo. Nawet ja mu ufam, że ma tam jakiś swój zamysł i powód, dla których robi tak a nie inaczej"


"Idealny ma autorka nik do wątku. Bez sensu, dokładnie, bez sensu te pretensje. Mam nadzieje ze troll"
Dalej nie chce mi się cytować, bo wyjdzie post-tasiemiec.
Zapomniałam, że większość osób na tym forum widzie idealne życie i w każdej sytuacji potrafi zachować spokój i robić wszystko bez większych emocji, a jeśli ktoś nie mieści się w idealizowanych standardach tego toksycznego forum zostaje zlinczowany od góry do dołu. Po za paroma, fajnymi osobami, reszta to zgniłe społeczeństwo o ciasnych umysłach. Popieram autorkę
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 21:54   #200
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7518057 6]Wizazkom radzę przejrzeć sobie swoje posty na pierwszej stronie, na których ewidentnie widać bronienie ex autorki.
(...)[/QUOTE]

A co? Na podstawie "noga mu się raz powinęła" miał zostać zlinczowany? Nikt za to Autorce nie pisał "masz z nim być", "nic takiego nie zrobił" jak teraz twierdzi. Na podstawie tego, co wtedy napisała nie było jednoznacznego "to na bank kłamca, ma ogromne długi". Dlaczego Autorka nie spotkała się za bardzo z sympatią w tym wątku? Przez swój stosunek do własnego narzeczonego, który od razu stał się wręcz zakałą jej rodziny, "babcia dostała nerwicy" i inne takie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 10:22   #201
Mikanere
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 28
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Wow po przeczytaniu tego co tutaj sie dzialo juz wiem, zeby nigdy wiecej nie zakladac tutaj watku. Ale czego sie spodziewac po polkach, ktos stwierdzil ze polki sa wredne i chyba ma racje :v
Mikanere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 10:38   #202
201712110940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 129
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

duzo tutaj nadetych i wrednych wizazanek.
201712110940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 11:26   #203
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez Mikanere Pokaż wiadomość
Wow po przeczytaniu tego co tutaj sie dzialo juz wiem, zeby nigdy wiecej nie zakladac tutaj watku. Ale czego sie spodziewac po polkach, ktos stwierdzil ze polki sa wredne i chyba ma racje :v
czyli ty też? xD
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 23:16   #204
Mikanere
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 28
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Tak tez jestem czasami wredna jak to polka jednak umiem sie zachowac nie to co tutaj niektorzy :v

Edytowane przez Mikanere
Czas edycji: 2017-07-07 o 23:17
Mikanere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 23:40   #205
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez Mikanere Pokaż wiadomość
Tak tez jestem czasami wredna jak to polka jednak umiem sie zachowac nie to co tutaj niektorzy :v
Wiadomo, bo ty to jesteś taki speszyl snołflejk


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 07:37   #206
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
Dżizas, i znowu to ja jestem do niczego pogratulujcie sobie tego wniosku. i tak, mam satysfakcję że miałam rację i że obecnie robię coś pożytecznego ze swoim życiem.

Nie szkoda mi kogoś kto sam na siebie sprowadził nieszczęście, chcecie-dam wam adres, numer, pocieszajcie go ile wlezie
o długach nie pisałam bo to chyba logiczne że na tamten moment o nich nie wiedziałam. pisałam o swoich przypuszczeniach a dostałam...wiadomo co.

esencja Polski

osoby życzliwe mi -pozdrawiam

nara
T daj. Podesle mu ten watek. Zobaczy z kim naprawde byl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 00:05   #207
Mikanere
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 28
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Hahahaha boze widze, ze nie ma po co sie tutaj udzielac, bo wszystkie mnie zaraz zjecie. Ubaw po pachy
Mikanere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 12:47   #208
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez Mikanere Pokaż wiadomość
Hahahaha boze widze, ze nie ma po co sie tutaj udzielac, bo wszystkie mnie zaraz zjecie. Ubaw po pachy
Taaak, jak na razie to z ciebie wszyscy mają tu ubaw, no ale jeśli poczujesz się lepiej ze sobą...
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 17:09   #209
Mikanere
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 28
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Hahahahahahah
Mikanere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 17:51   #210
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: problem(?) z narzeczonym-wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez Mikanere Pokaż wiadomość
Hahahahahahah
tak, tak, cieszę się, ze pokazywanie swojej "wyższości" nad nami poprawia ci humor
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-09 18:51:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.